Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2007., 01:13   #161
Hm..Slaven Bilić ma osjećala sam ja da tu ima nečeg,on je lafac i kralj.
Muške djevice i ženske imaju razlika,ista im je analitičnost,opreznost,stav da oni znaju najbolje u isti mah postavljaju pitanje i na njega odgovaraju,naravno onako kako oni misle da je uredu,i to me nekad izluđuje,ali i sama znam biti takva.Tihe su,ali kad puknu tad se sve ori jer niko od njih neočekuje burnu reakciju.Djevica može biti dobar izbor koje spreman na kompromise i da se povuče prije nego li je naljuti,imače je i majka ili otac kad vas treba njegovati,štititi,braniti,to je simpa,ali nekad i malo guši.Vjernost,mislim da je to relativno,ali da će mnogo analizirati situaciju prije nego li se odluči da ugrozi vezu,a dođe li do toga nažalost nikad ne zaboravlja,iako oprašta.Naizgled ozbiljne osobe,znaju biti duhovite,zabavne i djetinjaste,ali u granicama,ili idu u totalnu krajnost i za svoje ideale rizikuju ugled na koji paze i do čega im je stalo.Odgovorne su i za realizaciju zadataka nema boljih osoba,kada im se nešto povjeri nastoje to realizovati što je moguće preciznije.Dobri su prijatelji,pa ih drugi često znaju iskorištavati,baš zbog te povučenosti,i djelovanja iz drugog plana.Zaštitnički se odnose prema svemu što može zavisiti od njih,djeca,stari,životinje,osobito ako su bolesni.Vole da štede,vole sitnice koje nemaju materijalnu,ali imaju duhovnu vrijednost,poklanjaju praktične stvari,vezuju se za poklone i obični papirić od dragih osoba čuvat će poput blaga.Ukratko,ovo smo nas dvoje kad se sve podjeli imamo više zajedničkih osobina,ipak djevica najbolje razumije djevicu,nije lako ali se isplati naći nekog ko će vas voljeti i trpjeti..
sselma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 16:58   #162
evo našla na jednom site-u:
Šesti znak zodijaka koji vlada šestom kućom horoskopa, dakle profesijama i poslom, a njome vlada Merkur. Djevica je ženski znak, pasivan i promjenljive kvalitete, a glavna riječ vodilja svih Djevica je: Ja proučavam. Vanjski omotač Djevice je mirnoća, staloženost, hladnoća i pasivnost, dok se unutar tih ljudi događaju prave drame. Svaka prava Djevica je svjesna svoje nervoze, nemira i više se umori sjedeći i čekajući na jednom mjestu, nego kada se kreće i radi bilo što. Iako Djevice jesu spavalice i hedonisti po prirodi, oni kretanje doživljavaju upravo poticajno za svoja čula, i pritom svjesno uživaju u svemu što rade. Djevice su sjajni organizatori i predavači nekakvih znanstvenih tema, dobri profesori i učitelji, ma čega se god primili u životu. Vrlo se često bave fizikom, matematikom, jer su izuzetno logične naravi zbog svojeg vladara Merkura koji ih čini najinteligentnijim znakom zodijaka. Trude se biti savršeni u svakom životnom području, osim unutar svojeg doma, gdje često vlada kaos kojeg će oni na Vaše pitanje "kakav je to nered?" reći: "kreativan nered" i tu prestaje svaka daljnja diskusija. Iako Djevice često i jako vole i rade to previše žustro i brzo im se partneri izmore od njihovih nastojanja da ih uvjere da su oni najbolji, najsavršeniji i najizdržljiviji partneri. Stoga ih brzo i napuštaju, pa su Djevice na vrlo lošem glasu da su zajedljive i pomalo promiskuitetne naravi, što i nije baš točna tvrdnja. Točnije je da se to događa zbog njihove nesigurnosti i nevoljenosti spram samih sebe, pa često ulaze u pogrešne veze ne gledajući pritom svoje interese. Često su vrlo neugodne naravi, vole svuda gurati nos, miješati se u poslove i život drugih ljudi, a i previše su realistične osobe, pa ih ljudi izbjegavaju zbog njihovog zlobnog jezika kojeg ne može baš svatko shvatiti. Geslo Djevice je da "nikoga ne puštam unutra" a dobar primjer za to je Švicarska, zemlja Djevica naravno, zemlja koja ne pripada ni jednom paktu i sporazumu u svijetu i uvijek ostaje svoja i jaka. Narav Djevice najlakše je usporediti sa švicarskim bankarskim sustavom koji je zatvoren i stabilan, te naplaćuje dobre kamate. Takve su i sve Djevice, sa vrlo malo iznimaka koje potvrđuju pravilo. Imaju vrlo spretne ruke, vrlo su korisni u uvjetima kada nešto treba napraviti iz ničega, ali samo pod uvjetom da su zainteresirane, naravno materijalno nikako drugačije, i tu su najbolje. Muškarac Djevica je spretan sa alatima, precizan, točan, škrt, taktičan, i besprijekorno čist i uredan. Žena je šarmantna bez obzira na godine, praktična, dobra majka i manijak čistoće. Boje Djevice su bijela, siva i plava u svim nijansama.

umrla sam od smijeha na ovaj kreativni nered. to je moja najčešća rečenica kad je moja mama zgrođena kaosom u mojoj sobi
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 01:53   #163
daj da meni netko kaze moje podznake.
20.9.1991,rođen otprilike u 7 ujutro.
mrav500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 03:00   #164
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post

Djevica i Vodenjak

Teško da će se ikada ovo dvoje ljudi moći složiti u ičemu osim u seksu. Ako se i kada se pronađu, ovo dvoje ljudi neće imati mnogo toga za pričati jedan drugome, bez obzira što su oboje vrlo inteligentni i pričljivi po prirodi, ali će zato završiti odmah u krevetu i to je spona koja bi ih mogla čak i dosta dugo držati jednoga uz drugoga. Nešto je bolja situacija ako je žena Djevica a muškarac Vodenjak, jer u tom slučaju ona dobiva potpuno slobodu u svom životu da radi što god želi dok joj partner nije uz nju, ali i on traži jednako tako za uzvrat. S obzirom da žene Djevice i nisu posebno sklone ljubomori, one će svakako svojem Vodenjaku dati sve što treba, i ugodnost doma i dobar seks, pa Vodenjak u tom slučaju neće imati potrebu zadovoljavanja svojih seksualnih potreba negdje drugdje. Ako je muškarac Djevica, a žena Vodenjak, tada bi se mogli često sukobljavati, pogotovo u pitanjima njene slobode, jer muškarac Djevica nije uviđavan kao ženski dio tog znaka, pa će je sigurno ograničavati u svim njenim aktivnostima.
Loša i nemirna veza koja nema mnogo šansi za dugovječnost.
Neeeeeeee!!!!!
Ali tko vjeruje u horoskope Kad se za sada dobro slažemo... Sa svim vodenjacima se dobro slažem... ima li netko slična iskustva?
I...
Ja sam trostruka Djevica, ima li pomoći za mene?? ja čak nisam toliko analitična, ni uredna!!!
philemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 09:02   #165
ja sam djevica (i u podznaku) a dragi mi je vodenjak. zajedno smo 9 godina i veza nam je super...
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 04:55   #166
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
umrla sam od smijeha na ovaj kreativni nered. to je moja najčešća rečenica kad je moja mama zgrođena kaosom u mojoj sobi
moja kcerka je bila Djevica (podznak Rak, ja mislim, 1. Rujan 1991. u 23.40h)

izuzetno organizirana i uredna sto se tice skole, ucenja, tenisa....znaci, onoga sto je Nju zanimalo i u cemu je uzivala

medjutim.....njena soba!!!!!!!!!!!!!
blaga jeza!!!!!!!!!

i ona je to nazivala "kreativni nered"










(sada mi taj isti nered nedostaje )
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 05:04   #167
Quote:
philemon kaže: Pogledaj post
Neeeeeeee!!!!!
Ali tko vjeruje u horoskope Kad se za sada dobro slažemo... Sa svim vodenjacima se dobro slažem... ima li netko slična iskustva?
I...
Ja sam trostruka Djevica, ima li pomoći za mene?? ja čak nisam toliko analitična, ni uredna!!!
ja se isto jako dobro slažem sa vodenjacima, jer mi je mjesec u vodenjaku, a i inače imam 6 planeta u zračnim znakovima,tako da su ipak natalne karte najvažnije za ta slaganja ili neslaganja.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 16:57   #168
Sad sam se malo raspitala o podznaku i ascendantu mog dragog i isoalo je da je u podznaku Jarac a ascendantu(to se tako piše ?) bik pa će biti da mu to daje malo zemljanih karakteristika zbog kojih se mi dobro slažemo... Ipak nije sve u znaku...
philemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 17:54   #169
Quote:
philemon kaže: Pogledaj post
Sad sam se malo raspitala o podznaku i ascendantu mog dragog i isoalo je da je u podznaku Jarac a ascendantu(to se tako piše ?) bik pa će biti da mu to daje malo zemljanih karakteristika zbog kojih se mi dobro slažemo... Ipak nije sve u znaku...
pa kaj to nije jedno te isto?

Una..
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 20:23   #170
Quote:
sselma kaže: Pogledaj post
Hm..Slaven Bilić ma osjećala sam ja da tu ima nečeg,on je lafac i kralj.
Muške djevice i ženske imaju razlika,ista im je analitičnost,opreznost,stav da oni znaju najbolje u isti mah postavljaju pitanje i na njega odgovaraju,naravno onako kako oni misle da je uredu,i to me nekad izluđuje,ali i sama znam biti takva.Tihe su,ali kad puknu tad se sve ori jer niko od njih neočekuje burnu reakciju.Djevica može biti dobar izbor koje spreman na kompromise i da se povuče prije nego li je naljuti,imače je i majka ili otac kad vas treba njegovati,štititi,braniti,to je simpa,ali nekad i malo guši.Vjernost,mislim da je to relativno,ali da će mnogo analizirati situaciju prije nego li se odluči da ugrozi vezu,a dođe li do toga nažalost nikad ne zaboravlja,iako oprašta.Naizgled ozbiljne osobe,znaju biti duhovite,zabavne i djetinjaste,ali u granicama,ili idu u totalnu krajnost i za svoje ideale rizikuju ugled na koji paze i do čega im je stalo.Odgovorne su i za realizaciju zadataka nema boljih osoba,kada im se nešto povjeri nastoje to realizovati što je moguće preciznije.Dobri su prijatelji,pa ih drugi često znaju iskorištavati,baš zbog te povučenosti,i djelovanja iz drugog plana.Zaštitnički se odnose prema svemu što može zavisiti od njih,djeca,stari,životinje,osobito ako su bolesni.Vole da štede,vole sitnice koje nemaju materijalnu,ali imaju duhovnu vrijednost,poklanjaju praktične stvari,vezuju se za poklone i obični papirić od dragih osoba čuvat će poput blaga.Ukratko,ovo smo nas dvoje kad se sve podjeli imamo više zajedničkih osobina,ipak djevica najbolje razumije djevicu,nije lako ali se isplati naći nekog ko će vas voljeti i trpjeti..
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 13:09   #171
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
pa kaj to nije jedno te isto?

Una..
Je je... Ja sam krivo shvatila napisano... Sorry, my bad..
philemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 14:51   #172
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post

umrla sam od smijeha na ovaj kreativni nered. to je moja najčešća rečenica kad je moja mama zgrođena kaosom u mojoj sobi
e i ja sam se bas nasmijala na ovo,tocno to i ja govorim! a soba je isto u totalnom kaosu,sve je razbacano ali cisto!,moram i to naglasiti.
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 15:16   #173
Quote:
female kaže: Pogledaj post
e i ja sam se bas nasmijala na ovo,tocno to i ja govorim! a soba je isto u totalnom kaosu,sve je razbacano ali cisto!,moram i to naglasiti.
Ja sam Djevica, podznak Škorpion.
Meni je to s neredom novost jer obično kažu za Djevice da su pedantne i uredne.
Ja sam freak kad su urednost i čistoća u pitanju. Katkad me zezaju da imam neki poremećaj jer mi sve mora biti na svom mjestu i ne volim kad nije pospremljeno.
Dečko mi je isto Djevica, ali on definitivno spada u tu skupinu koja se izvlači na kreativni nered
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 12:27   #174
ja sam djevica, a i moja starija kćerka. Obje smo neuredne, samo sam ja s godinama postala urednija, organiziranija. A ona uopće nered oko sebe ne primjećuje. Ali zato kad sam nervozna i rastresena, onda mi nered jako smeta, moram pospremati.
simona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2008., 20:31   #175
Iz vodenjacke perspektive:

- Djevice. Zemljani znakovi su mi opcenito iza sedam mora i sedam gora, ali djevice su posebne. Njih odmah skuzim, i to po tome sto ih uopce ne dozivljavam. Nula, u seksualnom i inom smislu. Dosadne su mi, konvencionalne, i dodje mi da se rezem. Doduse ljubav je obostrana, pa mi to olaksava situaciju.


Eto.. a kakvi su vama vodenjaci?
A stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 00:56   #176
Quote:
female kaže: Pogledaj post
e i ja sam se bas nasmijala na ovo,tocno to i ja govorim! a soba je isto u totalnom kaosu,sve je razbacano ali cisto!,moram i to naglasiti.
Također. Vječni kaos sa robom i svađanje sa starom jer mi tjedno opere vagon robe i zbog toga vječno ludi. Inače jedina djevica u obitelji, u podznaku jarac, krcato blizanaca oko mene, koji su mi poprilično odgovaraju, najbolja prijateljica je blizanka.
Dečko mi je škorpija, čisto zlo.

U zadnje vrijeme sam počela malo intezivnije proučavati horoskop i full me zanima kombinacija škorpion/djevica i djevica/škorpion ( znak-podznak ), pa ako ih ima, da kažete kako se s kojim znakovima najbolje slažete i da li se uklapate u ovu uvriježenu sliku o djevicama.
E-vey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 14:04   #177
Ja znam jednu iskvarenu djevicu.
Šta znate o takvima
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 17:02   #178
Quote:
E-vey kaže: Pogledaj post
Dečko mi je škorpija, čisto zlo.
uf. been there, done that. ne ponovilo se
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:25   #179
Ja sam djevica u horoskopu i bas se prepoznajem kod jimmya jazza
A ako se ne varam i u podznaku sam djevica
Baš ne poznajem djevice, malo ih znam... ali vidim sad, dosta vas je oko mene
A zanimljiv mi je i kineski horoskop: tamo sam tigar, grrr

Zadnje uređivanje labyrinth_d : 24.01.2008. at 00:26. Reason: slovo više
labyrinth_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 00:27   #180
hehe, mogu dodati da su djevice veliki perfekcionisti.
gle sto sam isla raditi. uredjivati poruku radi jednog slova vise, smetalo mi, mora biti savrseno... a doma svaka stvar na svojem mjestu, sve izglancano...
a sto cu, takva sam
labyrinth_d is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:27.