Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2010., 14:11   #181
netko je na 2. ili 3. str. napisao da je "ženstvenost žene u sisama", nebitno tko, ugl. ne slažem se.

to bi značilo da su žene bujnijeg poprsja ženstvenije od onih koje nemaju baš previše takvih atributa. mislim da to nema veze, jer se bujno poprsje češće povezuje sa seksualnim asocijacijama, nego s dojmom ženstvenosti.

žene bujnijeg poprsja su zgodnije, uglavnom podosta zgodnije, ali ženstvenije - ne mora biti.
formaldehida is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 14:17   #182
Quote:
formaldehida kaže: Pogledaj post
netko je na 2. ili 3. str. napisao da je "ženstvenost žene u sisama", nebitno tko, ugl. ne slažem se.

to bi značilo da su žene bujnijeg poprsja ženstvenije od onih koje nemaju baš previše takvih atributa. mislim da to nema veze, jer se bujno poprsje češće povezuje sa seksualnim asocijacijama, nego s dojmom ženstvenosti.

žene bujnijeg poprsja su zgodnije, uglavnom podosta zgodnije, ali ženstvenije - ne mora biti.
Sigurno si ravna.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 14:26   #183
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Sigurno si ravna.
pa naravno da jesam, zašto bih inače ovo pisala. tko je to još vidio govoriti o temi, ne o sebi?
formaldehida is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 14:29   #184
Quote:
formaldehida kaže: Pogledaj post
pa naravno da jesam, zašto bih inače ovo pisala. tko je to još vidio govoriti o temi, ne o sebi?
Hajde, oprostit ćemo ti ako si ženstvena.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 14:35   #185
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Hajde, oprostit ćemo ti ako si ženstvena.
dozvoljavam.
formaldehida is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 14:35   #186
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Sigurno si ravna.
Bezobraznik!

Sad ćeš to i meni reći zato što se usuđujem pobuniti, znam.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 17:11   #187
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Bezobraznik!

Sad ćeš to i meni reći zato što se usuđujem pobuniti, znam.
Ne mogu ti to reći jer ima previše svjedoka da nisi takva. Vidjelo te se i sad više ne možeš natrag.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 00:09   #188
Quote:
juliška kaže: Pogledaj post
po meni ženstvenost bi izgledala ovako
50% imaš u sebi
25% šimnka
25% odjeća
ovo je možda najbolja "mjera" ženstvenosti.

naravno ovih 50% se sastoji od bezbroj nijansi koje su zapravo i najbitnije...
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 11:47   #189
sve zene su zenstvene
univerzalnog recepta za "zenstvenost" nema
nego mi to ovde smisljamo univerzalni recept za zenstvenost isto kao sto nam medija servira jedan i jedini univerzalni recept za ljepotu, a to so izgladnjele anoreksicarke holivuda, sve plasticne i zategnute sa umetcima za kosu kako bi izgledalo kao da imaju bujnu i zenstvenu grivu
juce sam vidjela djevojku "modelske" ljepote, visoka, mrsava, malo muljava i bljedunjava u licu, i bila je lijepa
zatim sam vidjela djevojku u sorcu, sa vema izrazenim oblinama, i ona je takodje bila lijepa
ljepota i zenstvenost su siroki i sveobuhvatni pojmovi koji podrazumijevaju raznovrsnost

kada oko sebe vidim zene, ima ih sa kratkom i dugom kosom, mrsavijih i debljih, sa tankim i punim usnama, sa malim ili velikim sisama
i SVE su zenstvene na neki svoj nacin
one malo "jace", sa oblinama, lijepe su zbog svojih zenstvenih oblina, kod onih malo mrsavijih i krkih, nijihova zenstvenost lezi u njihovoj krhkosti, itd
ni za jednu koju vidim ne mislim da je manje zenstvena od neke druge

tako da ako neka slucajno hrakne na ulicu mislicu da je to odvratno, a ne da je nezenstvena, ako se neka izdere na kelnera mislicu da je nekulturna i bezobrazna, a ne da je nezenstvena, ako je u stanju sama namontirati roletine mislicu da je sposobna a ne nezenstvena, itd
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.