Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2009., 15:46   #21
Pravila sam danas ovu Ferrero tortu. Vrlo jednostavna za napravit i super ukusna. Ja sam stavila malo više napolitanki. Ta.ja hvala na receptu!
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 13:44   #22
U originalnom receptu je 10 dkg napolitanki, što je meni prvi put kad sam radila bilo previše (sigurno mi je više od pola količine ostalo neiskorišteno)
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 16:25   #23
Onda sam pogodila original. Ali krema je "ubojita" .
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:39   #24
Slažem se! Suprug mi njurga zbog skupoće potrebnih sastojaka za tortu, jer ju u nekoj slastičarni prodaju za 100 kn. Ja mu kažem da u tu tortu sigurno ne ide nutella nego neki jeftini eurokrem, a onda to nije to. Jedva čekam treći mjesec da si ju napravim za rođendan
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:19   #25
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
U originalnom receptu je 10 dkg napolitanki, što je meni prvi put kad sam radila bilo previše (sigurno mi je više od pola količine ostalo neiskorišteno)
Nikad nisam radila kolač sa napolitankama.Da li ih melješ na mašini za meso ili ???
milkyp3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 15:19   #26
Ja imam električnu sjeckalicu pa u nju ubacim lješnjake i napolitanke.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 22:16   #27
Quote:
milkyp3 kaže: Pogledaj post
Nikad nisam radila kolač sa napolitankama.Da li ih melješ na mašini za meso ili ???
Ubacim napolitanke u multipraktik, a isto tako i orahe, lješnjake i sve ostalo što treba samljeti.

Probaj ferro tortu - tko god ju je probao, oduševljen je
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 23:34   #28
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Ubacim napolitanke u multipraktik, a isto tako i orahe, lješnjake i sve ostalo što treba samljeti.

Probaj ferro tortu - tko god ju je probao, oduševljen je
Hoću ako preživim.Nestalo je plina a vani je -12.
milkyp3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 15:08   #29
Užas! Vidjela sam na vijestima da nešto spominju nestašicu plina i smanjenje distribucije. Nadam se da imaš kakvu električnu grijalicu ili nešto sličnol Srećom, mi se grijemo na drva, tako da ne ovisim o ničemu, već samo o dobroj volji muških ruku ukućana koje cijepaju drva
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.