Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2005., 13:55   #81
Quote:
atlantis kaže:
tishinu
i uvijek slobodne veceje
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 13:58   #82
cek sad ne kuzim...recimo ti atlantis kako drkas u wc-u na poslu? sa tusem, prsticima izvana ili se stimuliras i iznutra? ako se stimuliras kombinirano, nije li ti bed da ces si neke bakcile unijeti u prljavom wc-u? hvala na detaljima
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 13:58   #83
pa napisala je da masturbira, a ne da se samoranjava.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:09   #84
Quote:
magic kaže:
pa napisala je da masturbira, a ne da se samoranjava.
sta to znaci? vec nekoliko cura reklo je da masturbira iskljucivo tusem. ja sam to zadnji put radila u srednjoj skoli i nije mi neki zesci filing samo stimulacija klitorisa...opet za kompletni dozivljaj paralelnom stimulacijom klitorisa i g-tocke, te jos nekih osjetljivih mjesta treba mi ipak posebno okruzje, i po mogucnosti muskarac zato sam pitala kako vi to radite
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:10   #85
Quote:
LoveMeTender kaže:
nijedna druga ruka me ne mozhe dodirnuti kao moja...
Meni je to malo cudno.. moram ti priznat.. mene niti jedna ruka ne moze dodirnut kaoo muska.. posebno ako se radi o muskom skorpionu

Quote:
[i]Bash me zanima, pa ako ti ne smeta opishi mi takvu jednu situaciju?

situacija: svi sjedimo za velikim okruglim stolom u jednoj od modernih sala za sastanke.
stolice su ravne i tvrde.. one moderne ikea.. rekla bih..
Ja sjednem na jednu od tih stolica.. i valjda zbog nacina kako sjedim odjednom se pocne dogadjat.. osjecaj me tjera da se malo meshkoljim na stolici.. zatim da prekrizim noge.. onda opet da ih otkrizim.. onda se opet malo meshkoljim.. pracen atim osjecajem koji zna trajat od 10-20 minuti..
Naucila sam se organizirat u tome.. tako da mogu u isto vrijeme i pricat sa svima njima.. ili jednostavno spustene glave crtkam nesto po papiru..i trudim se da slusam sto se oko mene dogadja.
Mogu nekako kontrolirati duljinu tog procesa.. tako da ga nekad pustim i zbilaj dugo uzivam a nekad natjeram da zavrsi sto prije.
Nervira me pritom ako se sastanak naglo zavrsi i moram se dignut..
Ja ne biram svjesno ' ovo stanje' i ne znam kad ce naici.. no ako sjedim na udobnim i mekim stolicama tad se dogadja rijetko.

Osjecaj nije usko vezan za sjedenje na tvrdoj stolici, vrlo rijetko ali ipak se dogodi i kad hodam.. ili plesem.. jednom mi se npr dogodilo u avionu.

Mislim da se radi o podrazaju misica od strane tvrde podloge.. i intenzitet je vrlo ovistan o polozaju ledja pri tome -- tj .da li sam se isprsila.. naslonila nazad itd..hmm. bas cu pogledat na netu da li se 'ovo' dogadja nekom drugom
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:12   #86
Quote:
Ona007 kaže:
Meni je to malo cudno.. moram ti priznat.. mene niti jedna ruka ne moze dodirnut kaoo muska.. posebno ako se radi o muskom skorpionu




situacija: svi sjedimo za velikim okruglim stolom u jednoj od modernih sala za sastanke.
stolice su ravne i tvrde.. one moderne ikea.. rekla bih..
Ja sjednem na jednu od tih stolica.. i valjda zbog nacina kako sjedim odjednom se pocne dogadjat.. osjecaj me tjera da se malo meshkoljim na stolici.. zatim da prekrizim noge.. onda opet da ih otkrizim.. onda se opet malo meshkoljim.. pracen atim osjecajem koji zna trajat od 10-20 minuti..
Naucila sam se organizirat u tome.. tako da mogu u isto vrijeme i pricat sa svima njima.. ili jednostavno spustene glave crtkam nesto po papiru..i trudim se da slusam sto se oko mene dogadja.
Mogu nekako kontrolirati duljinu tog procesa.. tako da ga nekad pustim i zbilaj dugo uzivam a nekad natjeram da zavrsi sto prije.
Nervira me pritom ako se sastanak naglo zavrsi i moram se dignut..
Ja ne biram svjesno ' ovo stanje' i ne znam kad ce naici.. no ako sjedim na udobnim i mekim stolicama tad se dogadja rijetko.

Osjecaj nije usko vezan za sjedenje na tvrdoj stolici, vrlo rijetko ali ipak se dogodi i kad hodam.. ili plesem.. jednom mi se npr dogodilo u avionu.

Mislim da se radi o podrazaju misica od strane tvrde podloge.. i intenzitet je vrlo ovistan o polozaju ledja pri tome -- tj .da li sam se isprsila.. naslonila nazad itd..hmm. bas cu pogledat na netu da li se 'ovo' dogadja nekom drugom
Jesi li bila kod frizera?
bronco is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:15   #87
kad prochitam 'tvrda stolica', imam samo jednu asocijaciju...i to nikako sexualne prirode
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:15   #88
Quote:
bronco kaže:
Jesi li bila kod frizera?
nikad mi se nije dogodilo kod frizera jer kod frizera obicno sjedim naslonjena na zadnji dio straznjice ( trticu) a ne na prednji

i da... vjerojatno ima utjecaja jer ja vrlo lako mogu dozivjeti vrlo razlicite orgazme.. muskarci se uvijek cude ( a nekad i zavide) kako to meni tako lako ide
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:18   #89
ona007, i tebi je ocito problem prckati si prstima po vagini...pitanje je samo je li to psiholoska ili fizicka blokada?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:23   #90
Quote:
Natch kaže:
ona007, i tebi je ocito problem prckati si prstima po vagini...pitanje je samo je li to psiholoska ili fizicka blokada?
ma meni je to dosadno.... fala bogu da mi se nekad seksa a u tom trenu nemam s kim ali meni ta misao kako dodje tako prodje.. jer mi u iduci tren nesto drugo interesantno padne na pamet..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:26   #91
Quote:
Ona007 kaže:
ma meni je to dosadno.... fala bogu da mi se nekad seksa a u tom trenu nemam s kim ali meni ta misao kako dodje tako prodje.. jer mi u iduci tren nesto drugo interesantno padne na pamet..
dobro, znaci neugodno ti je kad ti frajer stavi prstic dole? il ti je neugodnije kad si to sama radis?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:28   #92
Quote:
Natch kaže:
dobro, znaci neugodno ti je kad ti frajer stavi prstic dole? il ti je neugodnije kad si to sama radis?
nemam sad vremena opisivat.. moram na poduzi i vazan sastanak ali kasnije cu..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:30   #93
Quote:
Ona007 kaže:
nemam sad vremena opisivat.. moram na poduzi i vazan sastanak ali kasnije cu..
samo pazi kako sjedis
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:35   #94
Quote:
Natch kaže:
samo pazi kako sjedis

daaaaaaa..............
bronco is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:51   #95
Quote:
Ona007 kaže:
...............

Mislim da se radi o podrazaju misica od strane tvrde podloge.. i intenzitet je vrlo ovistan o polozaju ledja pri tome -- tj .da li sam se isprsila.. naslonila nazad itd..hmm. bas cu pogledat na netu da li se 'ovo' dogadja nekom drugom

Dogadza se sigurno... Znam, chitala sam o tome, gledala na teveu, ili ono da djevojka svrsi kad joj netko dira bradavice....
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:53   #96
Quote:
LoveMeTender kaže:
Dogadza se sigurno... Znam, chitala sam o tome, gledala na teveu, ili ono da djevojka svrsi kad joj netko dira bradavice....
ma daj molim te..............
bronco is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 14:54   #97
Quote:
bronco kaže:
ma daj molim te..............
To shto ti nije shvatljivo mozhe se jedino objasniti time da si mushkarac...
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 15:06   #98
Quote:
LoveMeTender kaže:
Dogadza se sigurno... Znam, chitala sam o tome, gledala na teveu, ili ono da djevojka svrsi kad joj netko dira bradavice....
naravno, il kad vozis biciklu, il kad te prijatelj njezno uhvati za picku...ima tih ekstrema
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 15:08   #99
joj ne. najezile su mi se cice!
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 15:18   #100
evo malo opisa kako neke to rade, Masturbation Techniques & Experiences I

Homepage, Dedicated to a Woman's Sexual Pleasure & Health
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.