Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2014., 15:08   #201
Svejedno... Meni treba plastični jer imam alu bocu.. No ako te nije briga hoće li se boca izgrebati onda je svejedno..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fizio1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 15:32   #202
Andariel - tebi ionako treba onaj s bočnim otvorom, a taj nisam vidjela aluminijski.....moj je plastični i dobro drži....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 15:32   #203
onaj koji si možeš priuštiti
dhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 16:06   #204
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Andariel - tebi ionako treba onaj s bočnim otvorom, a taj nisam vidjela aluminijski.....moj je plastični i dobro drži....
ovaj je aluminijski-bar tak piše
a ovaj plastični je skuplji ja sam mislila da je obrnuto
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 17:31   #205
da, plastični je skuplji jer je lakši. ja imam plastični zee i odličan je, dobar odabir
mislim da se nećeš zeznuti koji god da uzmeš, pazi samo da ima otvor na onu stranu s koje inače uzimaš bidon.
dhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 19:44   #206
@dhp
si vagnula razliku izmedju obicnih metalnih i zeea i sl?
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 22:05   #207
nisam, ali bobo ima isti kao moj i njegova vaga kaže 43g - u gram kako je deklarirano. metalni je navodno 50g tako da nije neka velika razlika. prema nekim rivjuima alu navodno loše drži bocu pa treba i to uzeti u obzir. nemam takvih problema s plastičnim.

http://www.evanscycles.com/products/...027065#reviews
http://www.evanscycles.com/products/...027062#reviews

Zadnje uređivanje dhp : 21.04.2014. at 22:11.
dhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 20:34   #208
Meni plastika nije igrala, jer su mi rupe za bidon na glupom mjestu, pa bi svaki plastični prije ili kasnije slomila Alu već duže vremena radi svoj posao.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 13:13   #209
Treba mi par preporuka boce i nosača ukupno do $20. Minimalno 750 ml zapremnine. Hvala
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 13:32   #210
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Treba mi par preporuka boce i nosača ukupno do $20. Minimalno 750 ml zapremnine. Hvala
nosač
http://www.dsg.hr/proizvod.asp?sifra=852&cate=3

boca



total 40 kn
phoenixos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 13:41   #211
Sam da kažem da phoenix ne zayebava, ove boce su stvarno super stvar

A ako se već ima 20$, onda nosač može biti ovaj: http://proteajaska.com/index.php?kat...d=990&parent=0
dhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 13:58   #212
Quote:
phoenixos kaže: Pogledaj post
boca
Ti sokovi su super,mene tijekom cjelodnevne vožnje poprilično podižu i vraćaju energiju. U kombinaciji sa bananama ili energetskim čokoladicama
Čak ni bočica nije loša ali imam već nekoliko bidona pa mi iz ove treba samo sadržaj.
__________________
“Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!”
Bob Rock
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 14:03   #213
ja sam u intersparu kupio nosac za nekih 30tak kuna i odonda samo ove boce mjenjam , jedna voznja-jedna boca ... prosjek potrosnje mi je da mi uvijek ostane , rekao bih da bi mi prosjek trebao biti jedna ta boca na 100km , jer na dosadasnjih 86max km mi je uvijek ostajalo tekucine u boci ...
phoenixos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 15:00   #214
a bome si dobar kad samo toliko pijes. :S
meni to traje u prosjeku na 30-35km.
pa bilo to u roku 1 sat, bilo to u roku 2 sata. (potonje lipa lagana uzivancija. )
na zadnjih 130km je otislo 2*750ml s kojima san krenija i onda jos 1.5l vode koju san kupija za dopunit boce. (dakle taman opet nekih 30-35 po boci )

i iskreno. ova jamnica mi jako lose padne. super je, al mi je preslatka i tjera me na dodatno pijenje. i onda je popijen jako brzo, i onda se ne mogu ni kretat. (nije bila takva situacija prije par godina)
najnovije sta san otkrija da mi odlicno dodje je voda sa limunom (nazalost ponekad je kupim jer mi se ne da nosit limune od doma), al kad krecem od kuce, uvijek 1, 2 limuna u 750ml bidon. a sad kad su krenile narance, znam onda iskombinirat jos 5, 6 naranci/mandarina u taj limun. i malo vode za dopunit bocu. meni to bude vrhunski.

inace bidoni su prvi random kupljeni za 30/40kn.
za drugi san se poprilicno zeznija jer je onaj gori pipak od jako tvrde plastike, i dok otvorin razbijen zube. dok je drugi (uz to i jeftiniji) od laganije plastike (neka guma nesto). jeste da se brzo isporka, ali je super ugodno za pit.
__________________
asd
dmestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 16:19   #215
Quote:
phoenixos kaže: Pogledaj post
Hvala na preporuci ali mislim da ću baš bidon uzet, nosač mi se sviđa.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 08:19   #216
camelback bidoni su ok i nisu PREskupi
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 20:16   #217
Što se tiče ovih boca od vode, izotoničkih / iso sport napitaka oni su ok za jednokratku upotrebu, jer većina njih je napravljena od takve plastike koja nakon određenog vremena nakon otvaranja počinje ispuštati kancerogene sastojke, klasifikaciju "dobre" i "loše" plastike možete naći na google, a uglavnom se označava brojevima koji se nalaze u trokutiću

Većina bidona je napravljena od "dobre" plastike sa oznakom 4

Osobno koristim Camelbak Podium i Specialized Purist bidon. Specializedov je bio poprilično skup i mislim da je cijena ipak malo pretjerana (90kn), ali s tim bidonom sam do sad nazadovoljniji.
Ventil je odličan izveden kao i kod Camelbaka to je najveći razlog zašto koristim navedene bidone, a ne "klasične".
Jedino mi se kod Purist bidona sviđa što je napravljen od mekše plastike pa ga je moguće lakše stisnuti
Hapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 20:41   #218
Ja isto imam Specialized Purist bidon,bijeli od 650 ml.Svakako preporuka za njega iako je cijena malo visoka
__________________
Being second is to be the first of the ones who lose.

Ayrton Senna
maxkuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 20:56   #219
Quote:
Hapi kaže: Pogledaj post
Što se tiče ovih boca od vode, izotoničkih / iso sport napitaka oni su ok za jednokratku upotrebu, jer većina njih je napravljena od takve plastike koja nakon određenog vremena nakon otvaranja počinje ispuštati kancerogene sastojke, klasifikaciju "dobre" i "loše" plastike možete naći na google, a uglavnom se označava brojevima koji se nalaze u trokutiću

Većina bidona je napravljena od "dobre" plastike sa oznakom 4

Osobno koristim Camelbak Podium i Specialized Purist bidon. Specializedov je bio poprilično skup i mislim da je cijena ipak malo pretjerana (90kn), ali s tim bidonom sam do sad nazadovoljniji.
Ventil je odličan izveden kao i kod Camelbaka to je najveći razlog zašto koristim navedene bidone, a ne "klasične".
Jedino mi se kod Purist bidona sviđa što je napravljen od mekše plastike pa ga je moguće lakše stisnuti
Quote:
maxkuki kaže: Pogledaj post
Ja isto imam Specialized Purist bidon,bijeli od 650 ml.Svakako preporuka za njega iako je cijena malo visoka
e super baš sam mislila kako ću najvjerojatnije uzet taj purist i sad sam definitivno odlučila a jel ima netko onaj purist watergate? taj je još malo skuplji
__________________
you own me...

Zadnje uređivanje Andariel : 27.04.2014. at 21:23.
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 21:22   #220
Boca je ista,samo je razlika u cepu.Watergate vs moflo,ja mislim da imam ovaj prvi.Nemozes pogriješiti ni s jednim ni drugim.
__________________
Being second is to be the first of the ones who lose.

Ayrton Senna
maxkuki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.