Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2013., 23:30   #61
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
i Duporu su podmetali horoskope magaraca pa se ne želim dovoditi u slične situacije.
Rado ću analizirati natalnu kartu osobe za koju poslije mogu provjeriti o kom se radi. Nemam razlog da ti vjerujem. Ne poznamo se.

Ako ti je stalo zaista da analiziramo karte i vjersku pripadnost, ajmo, zamorno je ovo prepucavanje.

- astro database, astrotheme.....primjera koliko hoćeš....ne moramo se igrati pogađanja....izaberimo neku natalnu kartu i analizirajmo....
Definitvno mi nije stalo da te uvjeravam u nešto.
Vidi,ne iznosim ja ove svoje stavove sa ciljem da negiram astrologiju,naprotiv,samo pokusavam da budem realan.I ne postavljam nikakve lazne karte,pa nije dotle doslo.Sta ce mi karte na Astro data base kada za te osobe znam sta su po Vjeroispovijesti,cilj je prepoznati sta su oni cije biografije ne znamo,to je umjece.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 02:41   #62
Što bi označavalo budizam?
jelovnici is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 18:05   #63
Budizam

Budizam ide simbolikom Merkura i znaka Djevice. Djevica je intelektualna i u sebi nosi dubinu, strpljenje i potencijal odricanja. Neptun i Jupiter trebali bi biti snažni sa devetom kućom, te nepovezni sa četvrtom kućom.
Ako postoji povezanost s Uranom , bio bi Zen budizam.
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 20:16   #64
Kojim znakom je predstavljeno katoličanstvo, a kojim protestantizam (Vodolija?)?
Evribadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 21:44   #65
Pošto su Pravoslavlje i Protestantizam proizašli iz Kršćanstva koje je označeno znakom riba (Jupiter/Neptun) te su u pitanju zapravo tri kršćanske struje (uz Katolike), rekla bih da im je svima Neptun zajednički samo što je on drugačije “obojen” kod pojedine sljedbe.

1. Rimokatolička crkva – veza Neptun/ribe (Jupiter)
Jupiter stoji tu između ostalog i zato što se nitko nije miješao s kraljevima više od ove struje Kršćanstva.

2. Pravoslavna crkva – veza Neptun/jarac (Saturn)
Ovo se može primjetiti i po izgledu patrijarha (crnina, duge brade, strogi formalni izgled). Možda ne svi ali većina ima “ono nešto” što plaši malu djecu (Saturn).

3. Protestantska crkva – veza Neptun/vodenjak (Uran)
Donositelji promjena, drugačiji pristup kršćanstvu, više “logički” i moderniziran. Odbacuje se autoritet pape (uranska posla), negira se potojanje čistilišta jer se vjeruje da vjernik nakon smrti ide direkt u nebo (uran) itd. Kada je Luther formulirao čuvenih 95 teza i zakucao ih na crkvena vrata, Neptun je bio u znaku vodenjaka.
Lunor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.