Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2012., 21:37   #61
Mene bi zanimalo kada bih mogla nabaviti psa. Zadnjeg sam imala od 7mj 1997 do 11 mj 2010
Karta : http://tinypic.com/view.php?pic=zqwc0&s=5

Zadnje uređivanje Allatus : 08.06.2012. at 21:44.
Allatus is offline  
Old 09.06.2012., 13:35   #62
Quote:
Haotična kaže: Pogledaj post
Meni već unazad dosta dugo neko po dvorištu radi svašta u smislu ostavlja neke stvari po dvorištu,bašti jednom prilikom mnogo davno tata dok je imao auto pre polaska na put oko jedne gume mu je bilo ptičije perje i imao je sudar SREĆA PA NIJE NIŠTA BILO OZBILJNO,FATALNO ...pre neke veče oko 3 ujutru ja sam bila budna neko je polako otvorio kvaku od ulaznih vrata ,ja sada ne mogu normalno u toku noći da se krećem ne smem da ugasim svetlo ...bojim se da siđem dole u kuću jer ta osoba koja nam to sve radi ima smelost da uđe u kuću..šta da su vrata bila otključana ...jednom prilikom smo našli otrov u nekoj tubici drugoj ne znam koja tubica je bila u pitanju ...najiskrenije se plašim svega toga i to jako utče na moje telo i psihu ,ispričam mojima svi mi daju utehu i teše me ,a znam da i on veruju da sam tačno čula ...jer svaki put čujem nešto po dvorištu ..pošto mi je soba do dvorišta ne smem da provirim,ne smem da zovem moje...jednostavno se paralizujem od straha ...ja sam ukratko prepričala šta me muči...pa bih bila zahvalna kad bi mi nešto rekao povodm toga..dali u mom natalu ima nešto što se tiče toga? http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...68270069_n.jpg
ovom svom problemu natalno možeš prići na više načina. Ovdje se radi o tvojoj porodici i vašoj imovini - dom, što je 4.kuća. Sigurno si se zagledala u Plutona tamo, al on ovdje nije toliko važan jer je po dostojanstvu smješten povoljno, u sjedištu u Škorpiji. Ima nepovoljan kvadrat sa Saturnom u 7.k što označava borbu (90) kroz duži period (SA) sa javnim neprijateljom (7.k) a što negativno utiče na tvoje zdravlje i svakodnevicu (SA vl.6.k). Ovdje je Pluton jači radi povoljnog dostojanstva u Škorpiji, a i radi toga što Saturnov vladar Uran radi harmoničan sekstil na PL, te 0 NE koja govori o razotkrivanju neke tajne ili nečijih tajnih aktivnosti. U osnovi to označava tebe i tvoju porodicu pobjednicima (PL Sco, 4.k) u ovoj priči. Ovo potvrđuje i povoljno stanje Venere kao vladara 4.k.

Za ovaj tvoj problem, bitna je 3.k koja označava susjede - koji nisu nužno umiješani, jer označava općenito (derivatno 12 od 4) i tajne neprijatelje tvoje porodice.

U 3.k se smjestio Mars u izgonu u Vagi 180 Mjesec (agresivna žena) i formira t-kvadrat sa Neptunom - spletke.

Vrh 3.k na 21°, što je stupanj Strijelca (pravo, pravda), uostalom u 3.k imaš i JU upletenog u t-kvadrat, zatim u 3.k imaš i Mars na 14°, što je stupanj Blizanaca (dokumenti), u 3.k je Jupiter na 15° što je stupanj Bika (novac, imovina, njiva, livada).

Najočiglednija priča se nazire vezana za nekakve nerazriješene pravno-imovinske stvari između te osobe i tvoje porodice, koje uostalom ukoliko su riješene vama u korist, a na njihovu štetu preko aspekta PL 90 SA mogu označavati i potrebu za osvetom bez nekog konkretnog cilja.

Ne bi bilo loše da pogledaš natalnu kartu onog (majka, otac ili netko treći) ko je zvanično vlasnik kuće u kojoj živite, jer se ovo tiče više njih nego tebe lično. Njihove natalne ovu priču potvrđuju ili opovrgavaju. Ukoliko kod njih nema jasnih pokazatelja, analiza ide u jednom drugom smjeru.

Ti natalno imaš Veneru na Asc, koja ujedno vlada i 4.k porodice, i ona je skladno položena te štiti, uz vladar karte Sunce u konjukciji sa Merkurom (vl3.k) što u znači da u osnovi možeš 'spržiti' te neprijatelje, ne bukvalno naravno, nego preko svega onog što simbolizira znak u kome se ova konjukcija nalazi - Djevica - rad i analiza događaja.

Ono što bi trebala napraviti, jest da vodiš dnevnik u koji ćeš zapisati točne datume i vrijeme kada se nešto konkretno desi. Ne mora se čak ništa konkretno ni desiti, sve što ti pobuđuje sumnju zapiši kad se desilo, tako da možeš pratiti astrološki karte događaja. Na taj način ćeš dobiti pobliži opis sudionika ove vaše porodične zavjere i dalje vidjeti kako da taj problem riješiš.

Imaš Lava na Ascedentu, vodi računa o svojoj vitalnosti, ne dozvoli da ti se energija rasipa uokolo pretjeranim razmišljanjem i zapadanjem u analize bez konkretnih činjenica (SO u Vi). Tranzitno te podržava gore u 9.k Uran koji ide u trigon na Veneru....on je natalno vladar onog Saturna iz 7.k javnih neprijatelja koji pritišće tvoju porodicu. Okreni tog Urana u svoju korist. Uran ti je natalno u 6.k i prvo se riješi nezdravih navika koje oštećuju tvoje zdravlje, kao npr nespavanje koje si navela. Ako već teže zaspiš noću, naspavaj se po danu, a noću radi (UR u 6.k). Za ovo nespavanje ti je zaslužan i Saturnov tranzit u opoziciji na Mjesec - vl. 12.k (san), on je prošao, ali posljedice su tu. Osjećaj bespomoćnosti, jer ne znaš s kim se boriš ni kako. Ide ti tranzitni Pluton u trigonu na Sunce....očekuj pozitivne pomake, bit će sporo, ali riješit će se.
Saradonija is offline  
Old 09.06.2012., 14:39   #63
http://img703.imageshack.us/img703/8...aslovacrop.png
Pozdrav! Zanima me ljubav.
Nikad nisam bila u pravoj, ozbiljnoj vezi, hoće li se to uskoro promijeniti?

Zadnje uređivanje M-A-M : 09.06.2012. at 14:47.
M-A-M is offline  
Old 09.06.2012., 17:40   #64
pozz..
zanima me ima li nesto novo na ljubavnom planu? Ili kad bi moglo biti?
slobodna sam..zadnja veza mi je trajala od aprila prosle god..doo kraja augusta pocetak septembra isto prosle god..
ima jedna osoba koja mi se svidja a pojavila se u feb..ili u martu nisam sigurna..a znam je od prije samo sto se nismo vidjeli jako dugo..nekako su nam se putevi razilazili..a nisam bila ni zainteresovana.. sto se nekakoo ponovo desava

nadam se da nije previse info..

http://tinypic.com/r/259bjw4/6

hvallaaa
slono is offline  
Old 10.06.2012., 01:29   #65
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Dakle to su samo mogućnosti... sve zavisi kako se budeš osjećala i da li ćeš biti spremna za ulazak u odnos jer si u jednom stresnom periodu i pod pritiskom... ovaj period je mini proces promjene same ličnosti pa ćeš se mijenjati u narednih cca do 2 mj 2013... ujedno je taj period uzrok tvojoj samodestrukciji koju si pominjala na drugom topiku... dakle to je samo takav period u životu...

ma da, najgori period ikad
stvari mi izmacu kontroli, a inace volim sve imati pod kontrolom, ne ucim, a volim uciti, ne dajem ispite, ne izlazim..
ne mogu napraviti nista sta si kazem, i svjesna sam svega ali tako mi je tesko da se natjeram na promjenu..
vjeroj.pluton u prvoj kuci, koliko sam procitala oznacava stvaralastvo ali i destrukciju, pa mi se sad izrazava..

sto se tice ljubavi, znam da mi nece doc, ako ja to sebi ne dopustim, kao sto radila do sada..a imam veneru u vagi, i podznak sam vaga tako da mi je tto bitno, makar si ja ne zelim priznati da i meni treba ljubav..
ali ajd, bar ima nekih mogucnosti kao sto kazes, sto me veseli
sad sam se raspricala
hvala na odg !
ruri is offline  
Old 10.06.2012., 20:48   #66
Zanima me kad mogu ocekivati novu ljubavnu vezu. Ozbiljnu ljubavnu vezu nisam imao 7, 7 i pol godina od raspada prethodne, fatalne.
http://tinypic.com/r/27yriq1/6
HattoriHanzo is offline  
Old 11.06.2012., 01:39   #67
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Ovi uzroci taman će ti dobro doći kao razlog za selidbu

Vidi se stresni emocionalni period vezan za polje doma ( od 6 mj 2012 do 4 mj 2013 ) a ovo ujedno mogu biti pokazatelji seljenja????... najranije 12 mj 2012 najkasnije 9 mj 2013
Saša da li imam razlog za paniku i ovoliki stras ili je to samo paranoja?Ako će ti išta pomoći vreme kad je opet počelo stres,strah,panika evo onda (06.06.2012 između 3-4 ujutru)

Zadnje uređivanje Haotična : 11.06.2012. at 02:43.
Haotična is offline  
Old 12.06.2012., 10:07   #68
Zanima me ima li išta novo na ljubavnom planu tj. da li je na vidiku veza?

Trenutno sam slobodan, zadnja veza je počela 5.1.2012, a završila 10.2.2012.

Natalna karta

Hvala
__________________
with strong hearts full, our souls ignite
Neal is offline  
Old 12.06.2012., 18:01   #69
Lijepi pozdrav.
Zanima me ljubav, hoću li uskoro u ozbiljnu vezu. Zadnja nedefinirana veza je trajala od 12 mj 2010 do sredine 2 mj 2012.
http://tinypic.com/r/20aqbdg/5
lasta 45 is offline  
Old 12.06.2012., 22:09   #70
Pozdrav!
Zanima me dali ću uskoro imati ljubavnu vezu? Cijeli život sam slobodna.
http://i45.tinypic.com/oa2ov5.png
__________________
Oduvijek sam bila i ostat ću ja SOLO IGRAČICA!!
DeMona Witch is offline  
Old 13.06.2012., 02:42   #71
Quote:
Allatus kaže: Pogledaj post
Mene bi zanimalo kada bih mogla nabaviti psa. Zadnjeg sam imala od 7mj 1997 do 11 mj 2010
Karta : http://tinypic.com/view.php?pic=zqwc0&s=5


Očito da te ne muče veći problemi... što je u svakom slučaju pohvalno ali i rijetkost u ovim kriznim vremenima ( mada bi se moglo raspravljati da li je kod nas utjecaj krize ili problem srozanja moralnih vrijednosti u zadnjih ohoho godina i naravno kao posljedica takvih zbivanja i pljačka koja se "dogodila" ovoj državi ako se tako može nazvati )

No da se mi vratimo pitanju i pogledamo situaciju kakva je bila kad si dobila psa...

Dakle rekao bih da je to za tebe bio jedan emocionalni "šok" ( u pozitivnom smislu ) ako tako mogu nazvati...

Isto kao što je bio emocionalni šok i kad je otišao s time što se vjerojatno i ranije od 11 mj znalo da će otići !!?? tamo negdje od 5 /6 mj 2010?? dakle odlazak se vidi kao emocionalna razdvajanja kroz polja doma i prijateljstva, te je očito koliko ti je značio...

Kako je dolazak psa bio pokriven rijetkim tranzitima, koji su praktički neponovljivi, znači da ako budeš imala psa/pse , neće niti jedan značiti toliko koliko ti je značio taj prvi...

Ako budeš htjela možeš ga nabaviti u 6 mj 2013 ili u isto doba 2014

DA li je bila mogućnost nabavke psa još u 2010 u 10 ili 12 mj 2010/ 1 mj 2011 ??
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 13.06.2012., 02:45   #72
Quote:
A-M-M kaže: Pogledaj post
http://img703.imageshack.us/img703/8...aslovacrop.png
Pozdrav! Zanima me ljubav.
Nikad nisam bila u pravoj, ozbiljnoj vezi, hoće li se to uskoro promijeniti?
U prvih desetak dana ovog 6 mj se ogao netko pojaviti... da li je bilo kakvih mogućnosti??
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 13.06.2012., 02:59   #73
Quote:
slono kaže: Pogledaj post
pozz..
zanima me ima li nesto novo na ljubavnom planu? Ili kad bi moglo biti?
slobodna sam..zadnja veza mi je trajala od aprila prosle god..doo kraja augusta pocetak septembra isto prosle god..
ima jedna osoba koja mi se svidja a pojavila se u feb..ili u martu nisam sigurna..a znam je od prije samo sto se nismo vidjeli jako dugo..nekako su nam se putevi razilazili..a nisam bila ni zainteresovana.. sto se nekakoo ponovo desava

nadam se da nije previse info..

http://tinypic.com/r/259bjw4/6

hvallaaa
Ovaj period do proljeća iduće godine je dosta stresno razdoblje isto kao iprethodnih godinu i pol do dvije...

Znači ako je bila veza u prošloj godini obilježena je "nagonskim" tipom ljubavi, znači tjelesna privlačnost, a veza se odlikuje snažnim privlačenjem i odbijanjem istodobno... znači takvi tipovi veza su bili mogući u zadnjih 2 godine cca...

Sad je druga situacija, nema te privlačnosti ali zato "frcaju iskre", to su tipo friendly veze, koja se pravi prijateljskom a zapravo nisu, često je privlačenje itelektom osobe , i najteže ga doživljavaju osobe koje neznaju biti u slobodnim odnosima dakle to je opis veze kakva je moguća u ovom periodu do kraja 2 mj 2012...

Dakle opusti se i uživaj dok god ti paše takav tip odnosa

Intenzivniji mjeseci 3 i 4 mj 2012 , zatim 6 do 9 mj 2012 te krajnje 1 i 2 mj 2013
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 13.06.2012., 03:05   #74
Quote:
HattoriHanzo kaže: Pogledaj post
Zanima me kad mogu ocekivati novu ljubavnu vezu. Ozbiljnu ljubavnu vezu nisam imao 7, 7 i pol godina od raspada prethodne, fatalne.
http://tinypic.com/r/27yriq1/6
Najvjerojatnije jesen iduće godine, mada nemogu isključiti ni poneki odnos tokom ove ali nije sasvim pouzdano... jedino ako je bilo kakvih mogućnosti u 3/4 mj 2012 u tom slučaju može biti između 11 mj 2012 i kraja 1 mj 2013...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 13.06.2012., 04:20   #75
Zdravo!U 6 godisnoj sam vezi pa zanima me dal mogu ove godine da ocekujem brak ,a mozda i dece.Hvala puno! Moja natalna karta:http://tinypic.com/r/w98qp1/6
zulibuli is offline  
Old 13.06.2012., 06:44   #76
Pozdrav! Mene bi zanimalo ako je ikako moguće da mi pogledate za ljubav. Nedavno sam prekinula s momkom nakon 4god., zajednički smo se dogovorili da ćemo popričati oko 01.07. o nama, vezi, i to, tako da je moguće da taj prekid ipak nije nešto konačno. U međuvremenu, upoznala sam jednog dečka koji mi je jako simpatičan u 2.mj. ove godine, ali nisam sigurna želim li uopće imati išta s njim.

Pa eto, voljela bih saznati što ima na mom ljubavnom planu kroz ovu godinu, je li ovo konačan prekid i hoću li imat novu vezu ako jest.
Hvala unaprijed.

Natalna karta - http://img26.imageshack.us/img26/2954/natalnakarta.gif
Raven 99 is offline  
Old 13.06.2012., 16:05   #77
Cao svima, mene zanima hoce li se ista promjeniti u mom ljubavnom zivotu, do sada nisam imala nikoga, a zeljela bih, pa me zanima imam li se razloga ocekivati ljubav na svom putu

http://imageshack.us/photo/my-images...lhp215713.gif/
__________________
Moja natalna karta
wild_rose is offline  
Old 13.06.2012., 19:12   #78
Pozdrav!
Kada mi je najpovoljnije vrijeme za trudnoću?
http://oi47.tinypic.com/f39s3k.jpg

Hvala.
jelovnici is offline  
Old 14.06.2012., 01:03   #79
Quote:
Haotična kaže: Pogledaj post
Saša da li imam razlog za paniku i ovoliki stras ili je to samo paranoja?Ako će ti išta pomoći vreme kad je opet počelo stres,strah,panika evo onda (06.06.2012 između 3-4 ujutru)
Već sam odgovorio da se vidi stresni emocionalni period vezan za polje doma bitniji periodi od 6 -8 mj 2012 i 3- 4 mj 2013 ima i kasnije u 2013 ali to je predaleko za sad pratiti...

Dakle svakako se vidi stresniji period, no ovo nije ništa posebno niti išta opasno... ukoliko si ranije u životu imala sličnih epizoda , odnosno napada panike i straha moguće da tijelo samo reagira u trenucima stresa ili stresu nalik situacijama...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 14.06.2012., 01:09   #80
Quote:
neal kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li išta novo na ljubavnom planu tj. da li je na vidiku veza?

Trenutno sam slobodan, zadnja veza je počela 5.1.2012, a završila 10.2.2012.

Natalna karta

Hvala

Do kraja ove godine moguće su situacije nalik na ovu s početka godine...kasnije u 2013 moguće na jesen
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.