Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 20:14   #3521
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
A zašto ne bi? Pa u Hrvatskoj možeš relativizirat šta god hoćeš,dapače,to je glavno oružje današnjeg ljevičara i 'neodlučnih'. Seri po čemu god hoćeš,od ljudskih žrtava pa do doktorata. Sve je to ionako kupljeno,opljačkano i ništa nema smisla?! Zar ne? Samo opleti i nemoj pri tome razmišljat o ambijentu kojeg stimuliraš svojim izjavama..što provakativnije to bolje,što gluplje to će bit teže se branit optuženiku..:klap::klap:

e moj kumek..zamisli da se svaki dan i svaki sat moraš borit protiv ovakvih izjava. (mozda saznas kako je biti desnicar,odnosno najobicniji miroljubivi suverenist koji vjeruje u bolje sutra)
a kao nema previše kupljenih diploma i hrpa plagijata

da, da, sve su to izmislili ljevičari i podmeću desničarima
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 13:05   #3522
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
a kao nema previše kupljenih diploma i hrpa plagijata

da, da, sve su to izmislili ljevičari i podmeću desničarima
Ne,ne govorim o ljevicarskoj podvali i iskreno vrijeda me sto uopce mislis da bilo tko tako plitko razmislja. Govorim o pogresnoj metodologiji koja funkcionira na nacin da ako ucenik padne razred ti kao rjesenje vidis zatvaranje škole. Eto,o tome pricam.
killy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 13:27   #3523
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
A zašto ne bi? Pa u Hrvatskoj možeš relativizirat šta god hoćeš,dapače,to je glavno oružje današnjeg ljevičara i 'neodlučnih'. Seri po čemu god hoćeš,od ljudskih žrtava pa do doktorata. ....
Kojeg doktorata? Bruninog..... ili tuđmanovog....onog bez fakultetske diplome.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 15:21   #3524
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
Ne,ne govorim o ljevicarskoj podvali i iskreno vrijeda me sto uopce mislis da bilo tko tako plitko razmislja. Govorim o pogresnoj metodologiji koja funkcionira na nacin da ako ucenik padne razred ti kao rjesenje vidis zatvaranje škole. Eto,o tome pricam.
ne?
pa pročitaj ponovo što pišeš

Quote:
...Pa u Hrvatskoj možeš relativizirat šta god hoćeš,dapače,to je glavno oružje današnjeg ljevičara ....
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 19:23   #3525
Haso na aparatima!

Jebeno je živjeti u državi nastaloj “nasuprot NDH“!
tibokca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 20:10   #3526
Quote:
tibokca kaže: Pogledaj post
Haso na aparatima!

Jebeno je živjeti u državi nastaloj “nasuprot NDH“!
početna rečenica sa linka

Quote:
Hoće li se sada zabraniti knjige u kojima se iznose povijesne interpretacije suprostavljene odluci Ustavnog suda.....
viskoobrazovani povjesničar nije upotrijebio, recimo, riječi povijesne činjenice
nego - interpretacije

Sve je rekao s tim

no, što očekivati od osobe kojoj je cilj i domet i ambicija biti predsjednik komisije za preimenovanje ulica
malo više od pre4dsjednika kućnog savjeta
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:08   #3527
Ustavni bi sud izgleda zabranio i/ili zatvorio Franju Tuđmana ako imamo u vidu njegovu izjavu o povijesnim težnjama hrvatskog naroda. Isto vrijedi i za kardinala Stepinca.
Zanimljivo da je većinu u tom "sudu" koji propisuje navodnu povijesnu istinu imenovao HDZ.
geom is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:58   #3528
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
no, što očekivati od osobe kojoj je cilj i domet i ambicija biti predsjednik komisije za preimenovanje ulica
malo više od pre4dsjednika kućnog savjeta
Da mu je to cilj i ambicija, ne znam baš, ali da mu je domet, to stoji.

Super mi je i kako se uskmečao oko Lole Ribara. Možda ima samouvjeren nastup kad mu je sve unaprijed podmazano, ali kad mu uzdrmaš tlo pod nogama, pretvara se u plačipizdu, baš kao i uzori mu u davna vremena.

On još ne kuži da je posredno postao najveći rehabilitator Tita i partizana od 1990 do danas, baš kao i uzori mu u davna vremena.

Danas je recimo vijest da je netko pošarao partizanski spomenik. Prije dvadeset godina nije bilo medijski zanimljivo ni ako odleti u zrak...

Da nije tragikomično, bilo bi smiješno.
IceClimber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:15   #3529
Quote:
tibokca kaže: Pogledaj post
Haso na aparatima!

Jebeno je živjeti u državi nastaloj “nasuprot NDH“!
Već bi i samo ovo:

Quote:
Ova odluka predstavlja poziv na povratak cenzure iz vremena komunizma. Moj bi stav bio jednak i da je Ustavni sud, skupina nekompetentnih ljudi izabranih temeljem političke trgovine, procjenjivao jugoslavenski komunizam.
kod nekih sudaca izazvalo jaku reakciju. Hasanbegović je saborski zastupnik, trebalo bi i sada. Gdje su reakcije glavonja iz sudova? Znam, da, nije to rekao neki SDP-ovac, ali barem nešto!
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:57   #3530
Quote:
geom kaže: Pogledaj post
Ustavni bi sud izgleda zabranio i/ili zatvorio Franju Tuđmana ako imamo u vidu njegovu izjavu o povijesnim težnjama hrvatskog naroda. Isto vrijedi i za kardinala Stepinca.
Zanimljivo da je većinu u tom "sudu" koji propisuje navodnu povijesnu istinu imenovao HDZ.
Ustavnom sudu je posao da se drži Ustava, dakle onoga što je Tuđman stavio u Ustav, a ne onoga što je u predizbornoj kampanji izjavio za uši NDH nostalgičara kako bi dobio i njihov glas.

Inače, u tom istom govoru rekao je i ono što je kasnije stavio u Ustav:

“ZAVNOH-om utemeljenom Federalnom Državom Hrvatskom - hrvatski narod (se) na kraju Drugoga svjetskog rata našao na strani pobjedničkih demokratskih sila. A to je bilo od dalekosežne povijesne važnosti. Ako ne može biti dvojbe da je hrvatski narod skupo stajalo uspostavljanje Titove jugoslavenske federacije, onda se još manje može dvojiti o tome da bi bez SR Hrvatske njegova sudbina bila neusporedivo teža. Da nije bio i na strani pobjednika, hrvatski narod, nakon propasti NDH s osovinskim silama, ne bi mogao izbjeći plan četničkog genocida, posljedice kojega su mogle biti katastrofalne. Osim toga, nikada se ne smiju smetnuti s uma povijesne zasluge zavnohovske Hrvatske što je u Ustav Hrvatske konačno ušla Istra, te vraćena Rijeka i Zadar, Cres, Lošinj i Lastovo.“
tibokca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:58   #3531
A ima netko tko tvrdi da su Ingrid Anticevic, Josip Leko, Snjezana Bagic, Davorin Mlakar vrsni ustavni strucnjaci?!
Nadam se da ce biti nekog referenduma o ukidanju te bespotrebne i kompromitirane institucije (jer velike stranke same na to nece pristati).
geom is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:58   #3532
Quote:
IceClimber kaže: Pogledaj post
Da mu je to cilj i ambicija, ne znam baš, ali da mu je domet, to stoji.

Super mi je i kako se uskmečao oko Lole Ribara. Možda ima samouvjeren nastup kad mu je sve unaprijed podmazano, ali kad mu uzdrmaš tlo pod nogama, pretvara se u plačipizdu, baš kao i uzori mu u davna vremena.

On još ne kuži da je posredno postao najveći rehabilitator Tita i partizana od 1990 do danas, baš kao i uzori mu u davna vremena.

Danas je recimo vijest da je netko pošarao partizanski spomenik. Prije dvadeset godina nije bilo medijski zanimljivo ni ako odleti u zrak...

Da nije tragikomično, bilo bi smiješno.
Što je više kleveta i laži, Tito nam je sve miliji i draži!
tibokca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:12   #3533
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
početna rečenica sa linka



viskoobrazovani povjesničar nije upotrijebio, recimo, riječi povijesne činjenice
nego - interpretacije

Sve je rekao s tim

no, što očekivati od osobe kojoj je cilj i domet i ambicija biti predsjednik komisije za preimenovanje ulica
malo više od pre4dsjednika kućnog savjeta
Ja recimo Pavelićevu i ustašku težnju za neovisnom Hrvatskom interpretiram kao žalosan zločinački pokušaj ljudskog šljama da napravi zločinačku državu, sebi po mjeri. Kada su uveli rasne zakone i počeli ubijati ljude samo zato što im se nisu sviđali izgubili su svako pravo zvati se domoljubima i borcima za Hrvatsku. A kada su prodali Dalmaciju, valjda je svima bilo jasno koja su to govna bila. Od poglavnika do njegovih potčinjenih. Danas neki, recimo kao ovaj hrvatski musliman (Bošnjak?), imaju svoje interpretacije ustaša i traže za njih opravdanja, ali to ne mijenja činjenicu da su ustaše bili zločinci i da si u tom sustavu mogao najebati bez obzira kako se ponašao prema vlasti. Recimo zbog vjere ili nacionalnosti.
Oberon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:16   #3534
ZLATKO HASANBEGOVIĆ
Bandić o Loli Ribaru zna koliko i ja o kvantnoj fizici

Ljevica i desnica su ideološki klišeji, ne prepoznajem se u tim pojmovima

https://www.vecernji.hr/premium/band...fizici-1202594
--------------

Dobar intervju Hasanbegovića. Sa mnogim njegovim tezama bi se složio.

Treba umrijeti barem još nekoliko generacija desnih birača (koji su politički nepismeni), da bi Hasanbegovića sa svojom političkom platformom imao šanse zaprijetiti HDZu.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 19:45   #3535
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
ZLATKO HASANBEGOVIĆ
Bandić o Loli Ribaru zna koliko i ja o kvantnoj fizici

Ljevica i desnica su ideološki klišeji, ne prepoznajem se u tim pojmovima

https://www.vecernji.hr/premium/band...fizici-1202594
--------------

Dobar intervju Hasanbegovića. Sa mnogim njegovim tezama bi se složio.

Treba umrijeti barem još nekoliko generacija desnih birača (koji su politički nepismeni), da bi Hasanbegovića sa svojom političkom platformom imao šanse zaprijetiti HDZu.
da
i a se slažem s njim
samo što ne vidimo jednako

Quote:
***budući da je cjelokupna jugoslavenska komunistička državno-politička baština u savršenoj suprotnosti sa svim vrijednostima na kojima počiva moderna hrvatska država. Dakle, hrvatska državna neovisnost, nasuprot Jugoslaviji, te demokratski poredak nasuprot komunističkoj diktaturi.****
jer današnja hrvatska je izgubila sve vrijednosti koje su nas učili u bivšoj državi

danas nije demokracija - koja je floskula - danas je ozakonjena krađa, lopovluk, ubojstva i da elita radi što hoće
nema poštivanja nikoga i ničega

i nije dovoljno da jednom to kaže u intervjuu nego još ponavlja
Quote:
No, ono što je ključno iz hrvatske političko-nacionalne perspektive, za mene jedino relevantno, vrijednosti koje je titoizam utjelovio i titoistička baština, ponavljam, u suprotnosti su sa svim hrvatskim političko-nacionalnim i društvenim idealima našega doba
naravno da niti jednom, nije dao karakteristiku, opis, mane, kvalitete... išta čime bi to potkrijepio

Sad mu nije jasan Bandić
Bio mu je jasan dok su trebali jedan drugoga
Ivo Lola i 7 sekretara su - politički igrokaz
a skidanje imena trga nije politički igrokaz

i, otkuda on zna koliko Bandić zna ili ne zna o ILR?

lijepo je "zapakirao" ZDS
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 20:45   #3536
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
ZLATKO HASANBEGOVIĆ
Bandić o Loli Ribaru zna koliko i ja o kvantnoj fizici

Ljevica i desnica su ideološki klišeji, ne prepoznajem se u tim pojmovima

https://www.vecernji.hr/premium/band...fizici-1202594
--------------

Dobar intervju Hasanbegovića. Sa mnogim njegovim tezama bi se složio.

Treba umrijeti barem još nekoliko generacija desnih birača (koji su politički nepismeni), da bi Hasanbegovića sa svojom političkom platformom imao šanse zaprijetiti HDZu.
To je to...potpusujem sve iz intervjua
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 23:08   #3537
Intervju je pun nedorečenosti i kontradiktornosti. Klasika.

Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
lijepo je "zapakirao" ZDS
Trudi se, ali odaju ga epiteti.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:13   #3538
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Treba umrijeti barem još nekoliko generacija desnih birača (koji su politički nepismeni), da bi Hasanbegovića sa svojom političkom platformom imao šanse zaprijetiti HDZu.
Treba umrijeti sustav koji dopušta ovoliko uhljeba po općinama i gradovima, županijama...da itko ovoj dvoglavoj hidri zaprijeti.

Za TO NISU zainteresirani njihovi glasači koji imaju egzistencijalne koristi od svega toga
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:04   #3539
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
ZLATKO HASANBEGOVIĆ
Bandić o Loli Ribaru zna koliko i ja o kvantnoj fizici

Ljevica i desnica su ideološki klišeji, ne prepoznajem se u tim pojmovima

https://www.vecernji.hr/premium/band...fizici-1202594
--------------

Dobar intervju Hasanbegovića. Sa mnogim njegovim tezama bi se složio.

Treba umrijeti barem još nekoliko generacija desnih birača (koji su politički nepismeni), da bi Hasanbegovića sa svojom političkom platformom imao šanse zaprijetiti HDZu.
Opet lupeta da 30. svibanj treba biti pocetak svijeta i covjeka, a tek je neki dan napao Ustavni sud zbog zabrane "Ulice 10. travnja".
tibokca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 15:09   #3540
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Meni se čini da hrvatski povijesničrari slabije znaju povijest od laika.

Uopće taj tip ljudi koji idu na opskurne fakultete ala hrvatski studiji studirat povijest su mi uvijek bili sumnjivi
Samo "folozofski je naš" ostali ne valjaju?
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.