Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 16:26   #3541
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Samo "folozofski je naš" ostali ne valjaju?
Ti uvijek isto...... Blago tebi, na sva pitanja dva-tri ista odgovora.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:29   #3542
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ti uvijek isto...... Blago tebi, na sva pitanja dva-tri ista odgovora.
Probaj odgovorit covjeku..
killy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:58   #3543
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
Probaj odgovorit covjeku..
Uopće nije važno kaj se odgovori...on i dalje postavlja isto pitanje oko gotovo svake teme..... nadalje...hassan je diplomirao i doktorirao na filozofskom tako da......
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:39   #3544
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
.....
Treba umrijeti barem još nekoliko generacija desnih birača (koji su politički nepismeni), da bi Hasanbegovića sa svojom političkom platformom imao šanse zaprijetiti HDZu.
Ne znam stvarno na cemu ovo temeljis

Pa ako se pogledaju uspjesi i postignuća "desnih" vlada u odnosu na "lijeve" ona su daleko na strani "desnih".
S druge strane ako se usporede predvidanja vodecih "lijevih" i "desnih" politicara i tu je rezultat porazan za "lijeve".

Biraci u RH su generalno politicki nepismeni i nemaju demokratskog iskustva, neovisno o desno-lijevoj podjeli
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 08:35   #3545
»Lex šerif« i Bandić ujedinili Esih, Hasanbegovića, Novu ljevicu i SDP?


http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvat...-ljevicu-i-SDP


Nadam se da ce oni uspjeti srusiti taj "lex serif" u Zg skupstini.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 18:36   #3546
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
»Lex šerif« i Bandić ujedinili Esih, Hasanbegovića, Novu ljevicu i SDP?


http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvat...-ljevicu-i-SDP


Nadam se da ce oni uspjeti srusiti taj "lex serif" u Zg skupstini.
Dobro je od NHR-a što prihvaća razumne prijedloge bez obzira od koga dolaze, sve dok su dobri za Hrvatsku.
Hasanbegović je dobar analitičar i jako dobro detektira probleme, ali premalo je prijedloga kako stvari popraviti. Ako žele zauzeti svoje mjesto na političkoj sceni, moraju se jasno razlikovati od ostalih stranaka, ne samo po pitanju pogleda na prošlost, već i sadašnjost i budućnost.
Po meni, odličan bi im bio prijedlog ukidanje županija, apsolutno svih, jer sada one samo služe uhjebljivanju (što je lijepo opisao župan Goran Pauk) i održavanju moći lokanih šerifa, koji zauzvrat daju bespogovornu potporu svojim stranačkim šefovima, hraneći tako klijentelističko-nedemokratsku hobotnicu koja Hrvatsku vuče na posljednje mjesto među zemljama EU, a
desetke tisuća Hrvata tjera iz domovine.
geom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 09:06   #3547
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
»Lex šerif« i Bandić ujedinili Esih, Hasanbegovića, Novu ljevicu i SDP?


http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvat...-ljevicu-i-SDP


Nadam se da ce oni uspjeti srusiti taj "lex serif" u Zg skupstini.
Hasanbegović glumi oporbu ili kaj

Opet je napao MB zbog prihvaćanja rodne ideologije. Znači on je u koaliciji sa MB ali se na već nekoliko područja suprotstavlja i pokušava provesti svoje. Ne bu to tak dugo.
Klibicl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 09:41   #3548
Netocno. Neki "bandicevci" su glasovali za prihvacanja rodne, neki "bandicevci" su bili suzdržani. Kakva koalicija kad nisu ni "bandicevci" jedinstveno glasovali.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 10:05   #3549
Je pa to nisam ja rekao nego on. http://www.telegram.hr/politika-krim...ciju-nego-hdz/

Quote:
-U ime kluba Neovisni za Hrvatsku jasno smo rekli da nam je svaki pokušaj penetracije rodne ideologije, čak i u natruhama neprihvatljiv, to je pokušaj protuznanstvene ideološke kolonizacije, rekli smo i sve dok činimo većinu takvi pokušaji neće proći, a usvajanje ovakvih propisa značilo bi eo ipso da većina u skupštini više ne postoji – šokirao je Hasanebgović.
eo ipso inače znači samo po sebi. Moram i guglati latinski zbog ovog klauna

Zadnje uređivanje Klibicl : 01.11.2017. at 10:16.
Klibicl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 11:47   #3550
Dobro frajeru jesi ti u stanju pročitati cijeli tekst na koji si stavio link?

Ne napada Bandića već HDZ jer su, oh iznenađenja li, govorili da će glasati na jedan način a onda napravili suprotno kada im se ukazao Sv. Andrej
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 13:28   #3551
Istina, malo sam zbrzao sa zakjučkom ali išao sam jednostavnom logikom - ako većinu čine MB365 kao nositelj, plus HDZ i NeH kao partneri, onda mi se učinilo da ZH zbog ovog što je bilo u skupštini napada MB a ne partnerskog HDZ

Meni nije logično da partner u koaliciji odgovornost prevaljuje na drugog partnera, a ne na nositelja, ili da se, drugim riječima taj partner ponaša kao nositelj i poziva na odgovornost drugog partnera, kojeg nit je zvao nit je primio u koalaciju

Ili, drugačije rečeno, nije mi normalno za raspad koalicije otpuživati drugog partnera, a ne prije toga pokušati urgirati kod nositelja kako bi tog partnera pozvao na red, kad već mislim da je potrebno.

Ili, pojednostavljeno, to je kao da Modrić nakon izgubljene utakmice govori da je kriv Mandžukić koji nije nabačenu loptu spremio u gol. Vidim da ovdje vole nogometne paralele pa eto.
Klibicl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 10:15   #3552
Bruna pozvala državu da sankcionira facebook jer cinkaroši žele vratit jugoslaviju i naveli su praljka da popije otrov
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:00   #3553
Zuckerberga hitno locirati i transferirati
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:02   #3554
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Zuckerberga hitno locirati i transferirati
Sudit će mu bojovnici iz Čavoglavaaaa :klap:
rustaveli is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:32   #3555
Quote:
rustaveli kaže: Pogledaj post
Sudit će mu bojovnici iz Čavoglavaaaa :klap:
Čekaj malo, nije rekao "procesuirati"...
Za sada ga možemo samo besplatno "transferirati" po elitnijim turističkim destinacijama...
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:43   #3556
Hoće li Bruna uspjeti maknuti * pecaroša* ili ovi ljevičari iz SDP-a i HDZ-a neće dati?
nexst is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:57   #3557
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Zuckerberga hitno locirati i transferirati
Ta navodna borba protiv društvenih mreža je toliko apsurdna, da ne znam kako bi to komentirao. Toliko je apsurdno da zaista ne mogu pojmiti kako postoje neki nazovi ozbiljni ljudi koji pokušavaju od premijera jedne države da reagira protiv poslovanja privatne kompanije na drugom kontinentu. Da nije smiješno, bilo bi tragično.

I same te opskurne udruge UIO i slični koriste Facebook za vlastitu promociju. Pa prestani ga onda koristiti, ako ti se ne sviđa. Čitajući Esih, dobivam dojam da je Facebook zapravo alat komunističkim ostacima koji žele natrag Jugoslaviju.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 12:44   #3558
Gle, realno koje ta žena ima kompetencije za bavljenje politikom? Čak ni to što ima diplomu ne znači ništa jer je završila kroatologiju-ono na što odeš kad nigdje drugdje ne uspiješ. Dakle objektivno, žena je nekompetentnija od manje-više svih sa srednjom koji su odustali od daljnjeg školovanja. Dodaj tome muslimana povjesničara i troglodita glasnovića i imaš vedete hrvatske desnice. Ne znam, valjda im fali obrazavanog kadra za popuniti funkcije pa iz toga proizlazi jedino micanje bisti i jedna teorija urote kao stranački program. Kada dojade s komunistima za očekivati je trkeljanje o ljudima-gušterima i chem trailsima ko pernar
Klasični uhljebi i niškoristi koji žive (lagodno) na glasovima debila
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 12:58   #3559
Jel Hasanbegović još hoda po Zagrebu i traži nepoćudne ploče? Jel misija izvršena? Ili traje i dalje. Nedostaje mi neka izvanredna presica da je pronašao još pokoju, te izjave na rubu plača. Još ako je, ne daj bože ko u prošlom slučaju to u blizini neke crkve, možda i potekne neka suza.
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 13:10   #3560
Quote:
rustaveli kaže: Pogledaj post
Sudit će mu bojovnici iz Čavoglavaaaa :klap:
Ključaj temu:klap:
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.