Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 10:52   #3581
dhl je jedina potpuno normalna dostava. nema te, ostave poruku, nazoves i kazes preksutra izmedju 18 i 20. i vidi vraga, dodju preksutra izmedju 18 i 20
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:47   #3582
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ti si onda jedina kojoj tako nesto odgovara.
ja zbilja puno narucujem online i dostavljaju mi na najrazlicitije moguce nacine. ali s vecom gluposti od ove zbilja se jos nisam susrela.:Serek.
Pa u prvom trenutku sam i ja bila šokirana kad sam pročitala da dostavljaju pakete na INU a onda kad sam bolje razmislila mi je to bilo skroz OK. Nas vrlo često nema doma, mala ima treninge, pa imamo ovo ili ono i mrzim kad moram doma dežurati za neku dostavu. OK je kad naručujem sa Sportsa, pa si mogu dogovoriti da dođu između 17-20h, ali i tih 3h mi je teško biti doma jer to vrijeme mogu kreativnije s malom provesti u parkiću npr.
Sports je i tak jedina skuplja dostava, ostale obično budu sve besplatne ako se uzme više od nekog iznosa

Ovak si na INI fino pokupim kad ja hoću, odmah sam na redu i nije mi zbilja problem stati na benzinsku to pokupiti, kaj je tu komplicirano?!

Manje stvari sa Amazona si naručim i dođu mi na firmu, veće pakete mi se ne nosi sa posla doma.

Paketi koje dobivam iz USA moram skupljati u pošti, gdje je redomat i čeka se jako dugo jer je u određenim periodima popodne takva gužva da je po 70-ak brojeva ispred tebe, gužve nema samo ako dođem u 7 ujutro tak da mi je jedina muka hodočastiti na poštu
unije is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:59   #3583
sve je to ok, i nije lose da imaju takvo sto u ponudi za ljude kojima to odgovara. ali, buduci da je ta dostava placena do kuce a ne do ine, i da mnogima ne odgovara ici na pumpu po paket, moraju imati mogucnost promjene termina (i iza 16 sati) i adrese a ne da nastane potpuno kurslus
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 22:17   #3584
Quote:
unije kaže: Pogledaj post
Ovak si na INI fino pokupim kad ja hoću, odmah sam na redu i nije mi zbilja problem stati na benzinsku to pokupiti, kaj je tu komplicirano?!
meni je jako drago da to tebi odgovara, ali ta glupost postaje izrazito komplicirana i nezgodna osobama koje ne voze ili nemaju auto pa im nema nikakvog smisla hodocastiti po benzinskim postajama (bile one blizu ili ne) i onda jos tramakati pakete u rukama pjesice ili po busevima i tramvajima. a uz to su dostavu jos i platili.

jer mi je onda u tom konkretnom slucaju neopisivo lakse otici fizicki u hm ducan i na licu mjesta kupiti ono sto trebam, a ne uvlaciti u cijelu pricu tako genijalnog posrednika kao sto je dpd.

kuzis sad kaj je tu nekima komplicirano?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 12:10   #3585
zaboravila javiti da mi je h&m došao
znači naručila u onoj ludnici u petak
došlo sljedeći petak s tim da je ujutro oko 8 zvao čovjek da danas dolazi oko 12
zvao još jednom da dolazi za pola sata
i došao na vrijeme
čak mi je i gore donio paket (4. kat bez lifta, čak niti pizu mi ne žele nositi gore)

znači meni je najveći problem next jer nema ulice na paketu
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 17:21   #3586
kakve su Mckinley jakne?
Stalno mi iskaču sniženja u Intersportu pa da pitam
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 18:22   #3587
[QUOTE=the redCat;67397639]kakve su Mckinley jakne?
Stalno mi iskaču sniženja u Intersportu pa da pitam[/

Kvalitetne. Ali ima ih raznih pa ovisi sto trebas, za koju aktivnost. Ako imas prilike idi u ducan i probaj prije.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 15:49   #3588
Cure, nadam se da ćete mi ovdje moći pomoći.

Pisala sam na temi koja nije baš aktivna-Kupovanje putem interneta, pa nema odgovora. Možda je neka od vas naručivala sa stranice patpat.com, zanimaju me iskustva onih koji jesu. Odjeća je preslatka, naručila bih nešto za bebu koja nam stiže za 2mj.

Koliko traje dostava, jel odjeća ok kvalitete, jesu li realni brojevi itd, sve me zanima Hvala vam!
Slugterra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 10:14   #3589
Mislim da sam ostala dužna recenzinu za George - uzela sam donje dijelove trenirki 3 pack i dukse

Uglavnom, zadovoljna sam prilično, lijep i mekan pamuk, za sad su oprani 10-tak puta i nema nikakvih promjena
Veličina mi se čini dosta komotna

Kupovat ću i dalje svakako

No otkriće mi je svakako Frugi - redovna cijena je jako jako visoka ali zna se ulovit na sniženjima 50%
Uzela sam još prije par majica i sad nedavno isto 2 majice koje su bile po 10,5 funti
To je divota od materijala, dezeni su im isto predivni, pogotovo za curke a i za dečke se zna naći fora stvari
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 21:32   #3590
E mene zanima kakvi su Frugi modeli, jesu realne veličine ili ? Nisam još naručivala, jer su dosta skupi,a nisam sigurna za veličine.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 22:34   #3591
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
E mene zanima kakvi su Frugi modeli, jesu realne veličine ili ? Nisam još naručivala, jer su dosta skupi,a nisam sigurna za veličine.
Uzimala sam mu majice ali za drugu zimu, tak da su mu turbo velike sad ali meni se cine komotniji modeli
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 09:22   #3592
Sad ja vjerojatno postavljam bedasta pitanja ali što je Frugi i od kud naručujete tu marku?
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 10:25   #3593
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Sad ja vjerojatno postavljam bedasta pitanja ali što je Frugi i od kud naručujete tu marku?

https://www.welovefrugi.com/



nemam pojma, frendica naručuje, ja samo izaberem kaj ću i platim joj koliko kaže da treba
nemam pojma ni dal ima poštarine
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 09:46   #3594
Kakve su veličine robice u Emporiumu? Koki sam već jednom naručila znam da su komotni brojevi a kakvi su Mini Bol i Knot so Bad ako netko zna?
riumanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 11:12   #3595
Knot so Bad mi se čine veći modeli. Barem prema ovome za bebe što sam kupovala.
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 17:57   #3596
Ima li gdje ski hlača 10ka(140/146) na nekom mega sniženju? Pretražila sam pol Lidla u ZG, ništa, a ne plaća mi se 200+kn za jedanput otić na snijeg
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 18:19   #3597
obicno u mani i nkd
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 19:12   #3598
Mana ima do 18.2.
70% popusta na sve dječje i baby, možda ima još ski hlača, cijene su baš smiješne na popustu
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 20:40   #3599
Prošle godine smo kupili ski rukavice u Mani i raspale su se čim smo došli doma pa sam malo skeptična prema njihovoj opremi. Jel valjaju te hlače išta? Oće promočit, raspast se?
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 20:41   #3600
Bilo je u kauflandu ski hlača, možda još ima, vidla neki dan na rudesu, jablanska.
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:44.