Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 08:23   #3721
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
I ja sam si kupila. I naučila kako dobit grmlje.


imam i ja fen s difuzorom, relativno nedavno, možda čak i ovdje, sam saznala da je difuzor za frčkavu kosu
sad ga stavim na glavu kao kapu, i onda stoji tamo neko vrijeme pa ga malo pomičem , pa preselim. na taj način mi kosa ne postane grm nego se suši prema dolje.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 08:30   #3722
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Daj pojasni malo ili stavi link na neki dobar tutorijale.
Ne mogu sad nać onaj jedan kojeg sam gledala i koji je bio dobar. Ovo sve što vidim po netu rade tako da na kraju dobiju gnijezdo na glavi. A to znam i bez tutoriala.
Ukratko: pustim malo kosu da se posuši prirodno da se formiraju kovrče i onda nagnem glavu tako da mi u difuzor padne jedan pramen okomito i da se kovrče lijepo omotaju oko onih pimpeka. i onda difuzor zaljepim skroz do tjemena i na niskom stupnju puhanja sušim da ne raznese kovrče. i tako pramen po pramen. nije ni meni uspjelo iz prve ali kad mi je prvi put uspjelo, moj dragi, koji ne primjećuje baš neke stvari je s vrata odmah pitao šta sam radila s kovrčama jer još nikad nisu bile takve.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 08:34   #3723
a tako se to koristi! :glupa:
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 08:38   #3724
ja kad neću da mi kosa bude grm nego onako valovito ravna, a bez puno muke, onda na fen nakačim onaj drugi nastavak za usko puhanje i pušem od tjemena prema dole, u smjeru rasta dlake. i to na najjače puhanje, ali nisu temperaturu da mi ne sprži kosu. tu i tamo malo četkom počešljam da dodatno izravnam.
Ako hoću baš ravnu ravnu onda navlačim na četku pramen po pramen.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 08:38   #3725
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Ja se bojim tog figara iako mi u stvari izgleda super učinkovit
Može li se kosa nekako unutra zaglaviti?
Meni je jako ucinkovit
Mislim da moras bit zesci baksuz da ti se kosa zaglavi unutra jer cim stavis pramen u utor i figaro ga krene omotavati, ukoliko je isti prevelik aparat ti javi i prestane povlaciti kosu unutra. I onda samo izvuces kosu van bez ikakvih problema.


Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Ja imam taj.
Ne možeš s njim napraviti ovakav rep.
Služi za kovrčanje raspuštene kose. Moraš pramen po pramen kovrčati.
Dobar je i jednostavan za rukovanje, ništa se ne zaglavi. Al dugo traje....meni treba najmanje pola sata a nemam bas gustu kosu.
Pa upravo o tome sam pisala
Nafrckas cijelu kosu, i s obzirom kako mozes birati u kojem smjeru ce se motati pramen, ako stavis cijelu glavu u istu stranu (izuzev prednjih) kad zavezes rep sve se stopi u jednu ogromnu loknu. bar je tako kod mene
Takoder kovrcala sam i kosu u repu s njim, i sve normalno proslo

Meni isto treba 20 min-pol h za cijelu glavu, ali mi se isplati jer frizura traje dva-tri dana
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 08:49   #3726
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
ja kad neću da mi kosa bude grm nego onako valovito ravna, a bez puno muke, onda na fen nakačim onaj drugi nastavak za usko puhanje i pušem od tjemena prema dole, u smjeru rasta dlake. i to na najjače puhanje, ali nisu temperaturu da mi ne sprži kosu. tu i tamo malo četkom počešljam da dodatno izravnam.
Ako hoću baš ravnu ravnu onda navlačim na četku pramen po pramen.
Frizerka me može isfenirati i onda to izgleda lijepo. sve druge opcije..nisu opcije
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 08:53   #3727
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
sad ga stavim na glavu kao kapu, i onda stoji tamo neko vrijeme pa ga malo pomičem , pa preselim. na taj način mi kosa ne postane grm nego se suši prema dolje.
Ok, ne znam zakaj tebi treba difuzor, al ajd:klap:

Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Meni isto treba 20 min-pol h za cijelu glavu, ali mi se isplati jer frizura traje dva-tri dana
Ne kužim kako vam to nekima uspijeva Da je ne znam kako pažljivo motana, figarirana, peglana, silikonizirana kad se ujutro probudim imam grmlje, ili suho grmlje, ovisi o stadiju pms-a.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 09:50   #3728
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Ja se bojim tog figara iako mi u stvari izgleda super učinkovit
Može li se kosa nekako unutra zaglaviti?
Na mom piše da ga mogu koristiti osobe s mentalnim i fizičkim poteškoćama.
Zna se zaglaviti ako ne staviš precizno pramen unutra pa pokupi i neku leteću kosu, ali odmah zapišti i gasi se i samo izvadiš taj pramen van.
U principu se to ne događa nakon prvih par puta.

Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Isuse. Nemrem. Mislila sam da je taj brz.
Pa to je brzo, ne znam jel postoji brži način.
Osim toga, ljepše je kad ne nafrčeš cijelu kosu [meni je to kao neka stara frajla], nego svaki drugi pramen.

Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Šta vi s tim figarima dobijete? Mislim, lako za kovrče, kovrče možeš dobiti i s kažiprstom i malo laka, ima milijun đinđa za milijun vrsta kovrča ali sve to meni izgleda bezveze bez onog glavnog oblika frizure a to je kosa na tjemenu. A da bi to izgledalo dobro ja ne znam nego za običnu okruglu četku. Ili?

Meni ogromna okrugla četka služi za feniranje na ravno sa zavijutkom na vrhovima.

Okrugla četka.

Samonamatajući figaro.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:37   #3729
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Šta vi s tim figarima dobijete? Mislim, lako za kovrče, kovrče možeš dobiti i s kažiprstom i malo laka, .
ma drek ja dobijem ista bez figara. moju kosu sve sile ovog svijeta ne bi uvinule. dugacka je, gusta i jako teska i ima svoju volju. plela sam ja pletenica i pletenica i prespavala stotinu noci s tim na glavi pa sam se probudila svaki puta, otplela i dobila...ama bas nista osim nekih strafti na glavi bez ikakvog smisla i poretka.

sto se tice podocnjaka nema tu neke velike pomoci. meni su oci jednostavno takve, sama velicina mi radi sjenu ispod oka i ne volim keljiti previse proizvoda na taj dio lica jer se nakon par sati to sve samo uvuce u bore i izgleda sto puta losije nego da nista nisam niti stavila! ujutro samo stavim malo hidratante kreme za oko ociju i CC kremu, nikakav korektor. ja iskreno na sebi ne vidim nikakvu razliku kod podocnjaka kad sam umorna i naspavana, uvijek su tu tako da mi ljepljenje tih sranja samo jos gore izgleda.
imam Touche Eclat od YSL ali ne koristim ga pretjerano cesto. on stvarno je dobar.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:49   #3730
ja dobijem frčke kad polusuhu kosu nauljim i namotam na traku oko glave. prvo mi je to frizura, a nakon dan dva skinem i imam kovrčavu kosu još par dana.
i to je jedini provjereni način, osim jednog minivala, da djeluje.
kad bih našla frizerku koja radi minival na velike kovrče, sutra bih otišla.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:57   #3731
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja dobijem frčke kad polusuhu kosu nauljim i namotam na traku oko glave. prvo mi je to frizura, a nakon dan dva skinem i imam kovrčavu kosu još par dana.
i to je jedini provjereni način, osim jednog minivala, da djeluje.
kad bih našla frizerku koja radi minival na velike kovrče, sutra bih otišla.
super da, svakom nesto drugo pase zato i ne volim te tutoriale po youtubea i slicne gluposti jer nemam svi istu kosu da ne velim da pola zenskica tamo koje nesto kakti pokazuju imaju ekstenzije. ne moze se to nikako ponasati isto kao i tvoja kosa.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:59   #3732
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
kad bih našla frizerku koja radi minival na velike kovrče, sutra bih otišla.
i ja, da to izgleda lijepo i prirodno.
imam tanku ravnu svilenkastu kosu.
na figaro bi je unistila skroz, a na traku je ne mogu namotat kad je sva svilena i ispadne mi iz trake tijekom noci.
ako stavim one spuzvaste 'viklere' sve se opusti za par sati, pogotovo ako je vlaga u zraku.
nemos nafrkat da si bog.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:03   #3733
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
i ja, da to izgleda lijepo i prirodno.
imam tanku ravnu svilenkastu kosu.
na figaro bi je unistila skroz, a na traku je ne mogu namotat kad je sva svilena i ispadne mi iz trake tijekom noci.
ako stavim one spuzvaste 'viklere' sve se opusti za par sati, pogotovo ako je vlaga u zraku.
nemos nafrkat da si bog.
nemoj figaro ni slucajno na takvu tanku kosu, preosjetljiva je! mozda eventualno da podesis na onu full laganu temperaturu? moja mama je imala takvu kosu, tanku i svilenkastu, sve je samo bjezalo s nje.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:03   #3734
za frćke doista nema univerzalnog rješenja. moja je prirodno frćkava, pa se moji trikovi da bude što ljepša, dosta razlikuju od ostalih frćkavica što moraju stavljati na kosu.

kakva je tek onda razlika kod ravnokosih, ovisno o težini i gustoći i duljini kose...
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:03   #3735
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
kad bih našla frizerku koja radi minival na velike kovrče, sutra bih otišla.
ACHTUNG svim ženama - ovo ne postoji.
I ja sam mislila da su se vremena promijenila i da se sad može napraviti lagani minival, srećom imam fer frizerku pa mi je rekla da uvijek ispadne pudlica.
Frendica nije bila te sreće, ženska ju je nagovorila, napudlala i spalila već tanku kosu :/
Sad mora čekati i čekati dok izraste...
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:06   #3736
ma kakav minival daj djizs bog pa sta bi si przila kosu bezveze.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:09   #3737
Quote:
Flying Buttress;67618663
Pa to je brzo, ne znam jel postoji brži način.
Osim toga, ljepše je kad ne nafrčeš cijelu kosu [meni je to kao neka stara frajla
kaže:
, nego svaki drugi pramen.
Ni ne volim frčke ko frčke. Valovito da, problem je što moja kosa je valovita, ali nekako grmljasto. A nekada se na nekim mjestima izravna, a ostatak strši. I tak.

Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ja iskreno na sebi ne vidim nikakvu razliku kod podocnjaka kad sam umorna i naspavana, uvijek su tu tako da mi ljepljenje tih sranja samo jos gore izgleda.
imam Touche Eclat od YSL ali ne koristim ga pretjerano cesto. on stvarno je dobar.
Pa, pretpostavljam da to ovisio tome koliko imaš godina. Okatost je prednost, ali kad okatima krenu podočnjaci to je samo za prišit kirurški, ove kamuflaže su stvarno slabo korisne.

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja dobijem frčke kad polusuhu kosu nauljim i namotam na traku oko glave.
da viiidiim
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:10   #3738
minival je radila moja frendica s dugom ravnom teškom gustom kosom i ispao je dosta dobro. nije ispala pudlica jer njena kosa takve kovrče ne podržava. njena kosa je onog tipa šta god radi figarom, plete, stavlja na viklere, uvija, omotava spužvicama... uvijek se sve savršeno izravna u pol sata.
druga frendica ima tanku ravnu kosu i ona bude ko pudlica već od tih spužvica i kovrče joj traju kolko hoćeš.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:12   #3739
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
srećom imam fer frizerku pa mi je rekla da uvijek ispadne pudlica.
Frendica nije bila te sreće, ženska ju je nagovorila, napudlala i spalila već tanku kosu :/
Sad mora čekati i čekati dok izraste...
Postoji, ali ne kod naših glupačetina. Kako uvijek ispadne pudlica, pa naravno da ispadne kad ko debili frču kosu na one sitne štapiće. Postoje debeli gumeni vikleri, i dobije se valovita kosa s kojom je lakše vladati. Al ajde objasni ovim bezmozgnim moruzgvama, pa sretna sam ako koja zna ošišati ravan rez.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:22   #3740
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Ne kužim kako vam to nekima uspijeva Da je ne znam kako pažljivo motana, figarirana, peglana, silikonizirana kad se ujutro probudim imam grmlje, ili suho grmlje, ovisi o stadiju pms-a.
Ocito ovisi o kosi

Probala sam spuzvaste viklere, krpice, pletenice po noci i svakakva vezanja kose ali nakon svega frizura mi bude blago receno ocajna.

S obicnim figarom mi je jedino uvijek bila postojana, no opet nije izdrzala nikada dulje od tog dana. S ovim figarom kosa je jednolicno uvijena pa slijedeci dan je dovoljno istu samo pocesljati i lokne su i dalje tu, blaze no dan prije ali svejedno lijepe Ukoliko je potrebno popravim par pramenova u 2 min
Treci dan ide u rep kosa ako mi ne dosadi pa ju operem
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:38.