Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 02:38   #481
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Di ste nasli ovog rossea i needhama,jebemi su mestru ovog zanata??

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Neki srpski menadžer nam ih je preporučio, očito čovik zna znanje
Bachuka is offline  
Old 23.01.2018., 03:33   #482
Ma koji faul u napadu daj ajde...

Pokusao ga teze simulirati. Zadar je usrao prvo poluvrijeme gdje su odigrali krajnje pickasto. Lukovic ti utrpa 15 poena i ne znam koliko skokova a ne znam jesu iti jedan faul napravili na njemu. Onaj Kraljevic bi trebao preci igrati odbojku radije.

I tu se "klanja" amerima njihovim a da nije bilo Knowlesa ne bi Zadar ni prismrdio ispod 20 razlike. A njihovi su tek poslije odrzavali prednost koju je Lukovic stvorio,zalosno je da se covjek onako sece kao da nikoga nigdje nema...

Sve u svemu zasluzeno, kada.ovako odigras kljucnu utakmicu bez imalo srcanosti nisi nista ni zasluzio
Bull's eye is offline  
Old 23.01.2018., 08:08   #483
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Ma koji faul u napadu daj ajde...

Pokusao ga teze simulirati. Zadar je usrao prvo poluvrijeme gdje su odigrali krajnje pickasto. Lukovic ti utrpa 15 poena i ne znam koliko skokova a ne znam jesu iti jedan faul napravili na njemu. Onaj Kraljevic bi trebao preci igrati odbojku radije.

I tu se "klanja" amerima njihovim a da nije bilo Knowlesa ne bi Zadar ni prismrdio ispod 20 razlike. A njihovi su tek poslije odrzavali prednost koju je Lukovic stvorio,zalosno je da se covjek onako sece kao da nikoga nigdje nema...

Sve u svemu zasluzeno, kada.ovako odigras kljucnu utakmicu bez imalo srcanosti nisi nista ni zasluzio
Ko prvo krajina je. Bia taj kojeg je silova lukovic. Ko drugi , knowles igra pod ozljedon vec jedno misec dana i ne pruza bas najbolje partije. Bostic takoder los jucer...
Spominju se ameri jer su drugo pol uvalili skupa 10 trica ,gotovo svaku preko ruke.
Faul na.bostiku i kontra faul iduci napad bi svakoj drugoj domacoj ekipi u aba ligi sudilo...

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 23.01.2018., 08:57   #484
Mornar zasluženo, a da nije bilo Knowlesa, bilo bi 30 razlike.

Quote:
Cinque kaže: Pogledaj post
Ostaje mi eventualno dilema kad se Zadar vratia na -9 krajem 3-će jeli ono bia faul u napadu onog Rossa kad je odbacia od sebe obrambenog Zadra i pogodia tricu.
Ma kakvi, ono je bio flop Bostića, može bit sritan šta nije dobio tehničku.

Quote:
Cinque kaže: Pogledaj post
Ali sa tim moraliziranjem je dosadan u pm, ne sjećam se pa neznam jel ga ikad stavilo da radi utakmicu iz Pionira kad igra neki naš klub, nebitno koji. Bilo bi zanimljivo kakvi bi bili njegovi komentari na takav primitivizam. Ako bi bija dosljedan, onda bi moga cilu utakmicu drvit o tome.

Samo ga ne stavljaju na takve utakmice, koliko sam upratija to rade Stanko i Sesar uvijek.
Je, istu priču on priča i kad Srbi jebu majku ustašku. Dosljedan je svojoj priči, bez obzira na nacionalnost.
Tsigalko 11 is offline  
Old 23.01.2018., 12:16   #485
pancirov je kralj.
papirlova is offline  
Old 23.01.2018., 14:28   #486
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Ko prvo krajina je. Bia taj kojeg je silova lukovic. Ko drugi , knowles igra pod ozljedon vec jedno misec dana i ne pruza bas najbolje partije. Bostic takoder los jucer...
Spominju se ameri jer su drugo pol uvalili skupa 10 trica ,gotovo svaku preko ruke.
Faul na.bostiku i kontra faul iduci napad bi svakoj drugoj domacoj ekipi u aba ligi sudilo...
Nije mi jasno šta mu Vuković radi na klupi. Gleda san ga u par utakmica , mislim da je u jednoj protiv Budućnosti ako se ne varam, momak je uvalia 20 koševa, donia je skok, energiju i zakucavanja u Nba stilu. Da se proba atleticizmom uzvratit Lukoviću, a ne da se ovaj prešetava po reketu , i zakucava bez skoka

Mornarevi Ameri su izvrsni, ljudi su pokažnjavali svaki djelić prostora koji im se ukazao. Ukupno jučer Mornar 16 trica. Previše loše Zadar obrambeno, baš nisu bili niti blizu impulsa i želje da se odigra tvrda utakmica.
Cinque is offline  
Old 27.01.2018., 18:19   #487
kako igra cedevita

pa gospodo jel vam neugodno
papirlova is offline  
Old 27.01.2018., 18:43   #488
21 kos za 20 minuta
papirlova is offline  
Old 27.01.2018., 18:48   #489
Ovo je katastrofa.
Olimpiji, koju svi trpaju, oni jedva zabiju 20 koševa u poluvremenu.
Tsigalko 11 is offline  
Old 27.01.2018., 19:03   #490
bez muse je ovo ekipa koja bi se s mornarom i partizanom borila za playoff.
papirlova is offline  
Old 27.01.2018., 19:20   #491
zahvaljujuci prije svega olimpiji, a onda i musi, serijom 21:1 cedevita se vratila...
papirlova is offline  
Old 27.01.2018., 19:44   #492
Kakva glupost Stipanovića. Pa nemaš šta tražit skok u napadu i gurat se na 3 ipo sekunde do kraja.
I zbog toga izgube.
Tsigalko 11 is offline  
Old 27.01.2018., 19:47   #493
zamisli ti stipanovića

i onda trica na ukica na kraju

na što liči ova cedevita, ajme majko...
papirlova is offline  
Old 27.01.2018., 19:48   #494
kako su ovi vitaminaši uspili izgubit utakmicu
FanteDiBastoni is offline  
Old 27.01.2018., 20:25   #495
Šteta da nema još par kola više do kraja, siguran sam da bi izgubili mjesto u doigravanju.
Tsigalko 11 is offline  
Old 28.01.2018., 11:47   #496
Dobro to Zdovc hendla
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 28.01.2018., 12:30   #497
citam da je zdovc zadovoljan kako su odigrali

kaze da je drugo poluvrijeme bilo vrhunsko, ali i prvo je bilo dobro, al šut nije išao

pa dobro na kojim drogama su u tom klubu
papirlova is offline  
Old 28.01.2018., 13:03   #498
Samokritika, sta je to?
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 28.01.2018., 16:11   #499
mornar dobio bufucnost. svaka cast.
papirlova is offline  
Old 28.01.2018., 17:02   #500
Mogla bi Zvezda i do broja 1
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.