Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 14:36   #61
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Aha...sve su pune socijalne sluzbe po njemackama i australijama hercegovaca.
Snadju se oni i tamo....ali nigdje nemaju slabiju i anemicniju konkurenciju nego u Hrvatskoj.
aha, neki auto-otpad,kafić, koji centarhalf......
koliko su šećerana preuzeli u njemačkoj?
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:38   #62
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
aha, neki auto-otpad,kafić, koji centarhalf......
koliko su šećerana preuzeli u njemačkoj?
Ti to pokusavas usporediti njemce sa ovim nasim jebivjetrima?
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:40   #63
nije riječ o njemcima nego o hercegovcima.....
kako se boje reda i zakona ko vrag tamjana
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:43   #64
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
nije riječ o njemcima nego o hercegovcima.....
kako se boje reda i zakona ko vrag tamjana
Cak i da si upravu....to implicira da ovi lokalni jebivjetri nisu u stanju niti vlastite zakone sprovoditi.

I naravno da ce doci netko izvana...najcesce nakon sto prodje skolu u Njemackoj i razguziti idiote.
I nije to samo bila odlika hercegovaca nego svih povratnika iz dijaspore devedesetih bez obzira iz kog su kraja........svi su oni dosli u uhljebistan sa vrecicom novca i pokupovali od lijencina za male pare sve sto se moglo kupiti.



A onda je krenula kuknjava i cmizdrenje koje ne prestaje ni danas.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:47   #65
pa očigledno je da hrvati nisu u stanju upravljati državom ali to ne znači da nam trebaju hercegovci već nijemci ili možda čak slovenci
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:49   #66
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
što se ne snađu u hercegovini? njemačkoj? australiji?
zašto se snalaze isključivo u hrvatskoj?
Snalaze se oni i u njemačkoj-ali na baušteli, za njih prikladnom poslu. A vidiš i da su se snašli i u međunožju s onim priviđenjima, dakle obmani i lažima-također prikladnim za njih. Ali vođenje poduzeća i gradova im ne ide niti na balkanu, zamisli što bi tek napravili u njemačkoj da im tko lud tamo to dupusti
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:54   #67
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
vrecicom novca i pokupovali od lijencina za male pare sve sto se moglo kupiti.
Pokrali pajasenu, ne pokupovali. Lijenčine su imale finu industriju i gospodarstvo dok se pajaseni nisu sjatili i umjesto metli i lopata uhvatili aktovki (koje im kao i odijela stoje ko kravama sedla)
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:55   #68
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Pokrali pajasenu, ne pokupovali. Lijenčine su imale finu industriju i gospodarstvo dok se pajaseni nisu sjatili i umjesto metli i lopata uhvatili aktovki
Kao da se ima sto pokrasti.
Cijelu drzavu da okrenes naopako samo bi dugovi poispadali....i alkohol.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:02   #69
Pa s obzirom da je ekipa došla jedino s opancima-doslovno (primjerice onaj vaso je živio ko podstanar u dubravi) a danas imaju po nekoliko stanova, skupe aute i par milijuna na računima, rekao bih da se našlo nešto, a to ujedno i objašnjava dugove
Dobra stvar je da ko sa svim parazitima-kad iskoriste domaćina onda se vrate otkud su došli. A na nama je da nešto naučimo kad krenemo sve graditi ispočetka, nije žvaka za seljaka
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:06   #70
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Pa s obzirom da je ekipa došla jedino s opancima-doslovno (primjerice onaj vaso je živio ko podstanar u dubravi) a danas imaju po nekoliko stanova, skupe aute i par milijuna na računima, rekao bih da se našlo nešto, a to ujedno i objašnjava dugove
Dobra stvar je da ko sa svim parazitima-kad iskoriste domaćina onda se vrate otkud su došli. A na nama je da nešto naučimo kad krenemo sve graditi ispočetka, nije žvaka za seljaka
Nece ici tako ...nego ces sada ti ici u Njemacku na baustelu ..prvo se nauciti raditi...i zaradjivati!!
.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:12   #71
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Nece ici tako ...nego ces sada ti ici u Njemacku na baustelu ..prvo se nauciti raditi...i zaradjivati!!
Hehe nema šanse da sad nekamo idem. Imam dovoljno, prije svega zahvaljujući svojim "neradničkim" precima. Trenutno unapređujem naslijeđeno (usprkos parazitima i pajasenima) i želim iz prvih redova svjedočiti propasti ove nakarade od države

i naravno, sve druge normalne nagovaram na bijeg
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:17   #72
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Hehe nema šanse da sad nekamo idem. Imam dovoljno, prije svega zahvaljujući svojim "neradničkim" precima. Trenutno unapređujem naslijeđeno (usprkos parazitima i pajasenima) i želim iz prvih redova svjedočiti propasti ove nakarade od države
Tako treba...kada je covjek skroman ne treba mu puno!!!


Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
i naravno, sve druge normalne nagovaram na bijeg
Pa i trebaju bjezati....nije to stvar izbora.
Bolje da kopaju kanale u Njemackoj i tamo zarade neku lovu, nego da tu zivotare za par tisuca kuna.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:27   #73
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Nece ici tako ...nego ces sada ti ici u Njemacku na baustelu ..prvo se nauciti raditi...i zaradjivati!!
.
Pošten i vrijedan svijet ode van i ostane. Lopovi i ljenguze odu van, zarade za Mercedesa i kuću, i vrate se kurčiti, a kojekakovi jadnici cupkaju oko njih, slinave po Mečki i nadaju se da će im se jednog dana uvući u guzicu.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:31   #74
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Tako treba...kada je covjek skroman ne treba mu puno!!!


Pa i trebaju bjezati....nije to stvar izbora.
Bolje da kopaju kanale u Njemackoj i tamo zarade neku lovu, nego da tu zivotare za par tisuca kuna.
Što ti znaš koliko ja imam i koliko mi treba?

Ma lako za životarenje i osiguravanje egzistencije, treba što više radno sposobnih iseliti da nema tko više puniti mirovinske i druge fondove, da takvi neradnici ko ti ostanu kruha gladni, to mi je misija i želja

Prognoziram da će kroz koju godinu početi štekati isplata mirovina, pa plaća, pa nestašice po dućanima, struje a tek onda slijedi pravi show
Čujemo se tada majstore, bit će opet bežanija "sposobnih" i "poduzetnih" prema austriji
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:32   #75
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Pošten i vrijedan svijet ode van i ostane. Lopovi i ljenguze odu van, zarade za Mercedesa i kuću, i vrate se kurčiti, a kojekakovi jadnici cupkaju oko njih, slinave po Mečki i nadaju se da će im se jednog dana uvući u guzicu.
To tvoje mi zvuci pomalo kao primitivna generalizacija.

Ja imam vise prijatelja a i rodbine koji su radili vani zaradili neki i ogromnu lovu , vratili se u hrv. i sa svojojm posteno zaradjenim novcem kupili automobile koji im se svidjaju. Neki i mercedes, neki Bmw a neki i obicne automobile...ovisno o afinitetima. Nisam bas siguran koliko ti imas uopce moralno pravo komentirati sto ce oni voziti.


U svakom slucaju drzim da tvoji komentari o osobama o kojima neznas nista ...osim sto voze...najvise govori o tebi.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:36   #76
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Što ti znaš koliko ja imam i koliko mi treba?
Cim se zadovoljavas nasljedstvom znaci da si skroman covjek.

Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Ma lako za životarenje i osiguravanje egzistencije, treba što više radno sposobnih iseliti da nema tko više puniti mirovinske i druge fondove, da takvi neradnici ko ti ostanu kruha gladni, to mi je misija i želja
Prognoziram da će kroz koju godinu početi štekati isplata mirovina, pa plaća, pa nestašice po dućanima, struje a tek onda slijedi pravi show
Čujemo se tada majstore, bit će opet bežanija "sposobnih" i "poduzetnih" prema austriji
A i ti si otkrio ameriku!! To tvoje je don anto Bakovic govorio ima 20 godina pa su ga ismijavali da sto on ne radi djecu ako mu je toliko stalo.
Neka neka ...kada stigne prva penzije nece vise nikome biti smijesno!!!


Naravno ontopic......Hercegovci to nece ni osjetiti jer znamo svi da oni em imaju vise djece od ostalih a drugo drze do familije te se medjusobno potpomazu!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:09   #77
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Cim se zadovoljavas nasljedstvom znaci da si skroman covjek.

A i ti si otkrio ameriku!! To tvoje je don anto Bakovic govorio ima 20 godina pa su ga ismijavali da sto on ne radi djecu ako mu je toliko stalo.
Neka neka ...kada stigne prva penzije nece vise nikome biti smijesno!!!


Naravno ontopic......Hercegovci to nece ni osjetiti jer znamo svi da oni em imaju vise djece od ostalih a drugo drze do familije te se medjusobno potpomazu!!
em se hercegovke udaju za svekre pa njemačke penzije traju po 60 godina
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:23   #78
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
em se hercegovke udaju za svekre pa njemačke penzije traju po 60 godina
Ja sam mislio hercegovke drze do braka.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:29   #79
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio hercegovke drze do braka.
drže više do novca
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:38   #80
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
drže više do novca
Nebih se slozio.

Ovo tvoje mi vise slici na one desetke tisuca partizanskih penzija desetljece nakon sto je umro i zadnji partizan.
Makinacije mirovinama su ipak oduvijek bile specijalitet drugih Hrvata.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.