Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 09:47   #921
Viš viš kak je zapravo mala razlika između dva dana prije O i na dan O.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Old 23.01.2018., 09:48   #922
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ne!zbilja nema potrebe nakon popišanog plusa više raditi testiće niti ti testići išta pokazuju/ garantiraju, samo generiraju dodatni stres!

nažalost, sve i da nešto nije u redu s trudnoćom, tipa srce prestalo kucati, testić bi i dalje bio pozitivan, tako da je on pokazatelj- ničega.

nemoj ga više raditi.

slabiji ti može biti iz 100 razloga danas, tipa više si popila, razrijeđena tekućina...nemoj koristiti više te testiće, pokloni ih nekome ili čuvaj za +sljedeću trudnoću.
Hvala ti puno!
A glupost je to bila, znam... Ali eto, nestrpljiva sam!
Imam još samo jedan test i on neka čeka neka druga vremena. Definitivno se moram strpiti još 2 dana pa kako bude!

Tebi sretno, držim fige da porod prođe kako si zamislila!
kikica8888 is offline  
Old 23.01.2018., 09:48   #923
scissors hvala ti za ove postotke sto si nam stavila. Svakako je dobro znati
kajjetebi is offline  
Old 23.01.2018., 09:53   #924
nema na čemu.

zato se i preporuča krenuti s odnosima čim trakica počne tamniti, tj pokaže peak (jer on pokazuje da će ovulacija tek doći za 12/24/36 sata, kako kome).

kako je netko već rekao, čekanje baš dana ovulacije može biti prekasno, jer nitko ne može znati točan sat ovulacije, jaje živi samo određen broj sati nakon toga, a i samom spermiju treba cca 6 sati da nađe svoj put do jajašca i oplodi ga.

zato svugdje i piše da je najbolje pokriti dane prije O, pa da spermić već čeka unutra spreman jajašca
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 23.01.2018., 10:19   #925
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Jutro cure!

Preporuca se imat odnose svaka dva dana, pogotovo ako se ne prati ovulacija, jer su tako najvece sanse da se primi. A sto se tice obnavljanja spermija, samo ako su potpuno zdravi se mogu obnovit u jednom danu. Ako je los spermio, preporuca se imat odnos svaki drugi dan da se stignu obnovit.
A sto se tice pokrivanja, idealno je imat odnose dan prije ovulacije. Dobro je i na dan ovulacije, al tada su puno vece sanse da se fula ovulacija. Tak je i nama upalilo prvi put, odnos na dan o i dan prije. Sad smo hrpu puta pokrili sve plodne dane za redom, pa nista.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Haha, onda se naših dva puta u ovom ciklusu ne računa da nije tragično, bilo bi smiješno
ajam24 is offline  
Old 23.01.2018., 10:47   #926
moram malo olakšati dušu.
danas sam u 3 naručena ginekologu u vezi mog problema, malo sam nervozna jer me strah da me ne pošalje doma bez ikakve terapije ili bar savjeta kakvog.
imate li ideju kaj bi mi mogao dati da pokrene mi cikluse? nikoja se nije susrela sa takvim neredovitim mjesečnicama?
__________________
I dream of potatoes
tyXy is offline  
Old 23.01.2018., 10:53   #927
Quote:
tyXy kaže: Pogledaj post
moram malo olakšati dušu.
danas sam u 3 naručena ginekologu u vezi mog problema, malo sam nervozna jer me strah da me ne pošalje doma bez ikakve terapije ili bar savjeta kakvog.
imate li ideju kaj bi mi mogao dati da pokrene mi cikluse? nikoja se nije susrela sa takvim neredovitim mjesečnicama?
Citala sam ali zaboravika, daj ponovi situaciju, pls
Monikag5 is offline  
Old 23.01.2018., 10:54   #928
Quote:
ajam24 kaže: Pogledaj post
Haha, onda se naših dva puta u ovom ciklusu ne računa da nije tragično, bilo bi smiješno
Ma kakve veze ima koliko puta je bilo, najbitnije je da je bilo u vrijeme ovulacije Nisi nikad cula za trudnoce koje su nastale iz jednog jedinog sexa u mj dana
Quote:
tyXy kaže: Pogledaj post
moram malo olakšati dušu.
danas sam u 3 naručena ginekologu u vezi mog problema, malo sam nervozna jer me strah da me ne pošalje doma bez ikakve terapije ili bar savjeta kakvog.
imate li ideju kaj bi mi mogao dati da pokrene mi cikluse? nikoja se nije susrela sa takvim neredovitim mjesečnicama?
Sretno! Svakako mu reci da zelis dobit mengu konacno (pretpostavljam da zelis), i dat ce ti duphastone. Jedino ako vidi zuto tijelo ce ti rec da se strpis jos par dana da dobijes sama od sebe. No ni jedan gin te ne bi odbio kad cuje da ti je skoro stoti dan ciklusa, ako se ne varam da si tu vec negdje.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 23.01.2018., 10:57   #929
Quote:
ajam24 kaže: Pogledaj post
Haha, onda se naših dva puta u ovom ciklusu ne računa da nije tragično, bilo bi smiješno
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Ma kakve veze ima koliko puta je bilo, najbitnije je da je bilo u vrijeme ovulacije Nisi nikad cula za trudnoce koje su nastale iz jednog jedinog sexa u mj dana
i moj bebač je nastao od jednog jedinog seksa tih dana, a u tom mjesecu ak ga je bilo još 3put u tom mjesecu, puno sam rekla
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Old 23.01.2018., 11:11   #930
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
Tocno tako. Ovo sto sam pisala Andy da im treba svega par sati sam mislila kad ima odnos da i spermijima treba par sati da budu sposobni za oplodnju jer oni putem do jajovoda sazriju. Tako mi je tocno objasnio gin.
A obnova spermija je nesto drugo i tu treba 24 h ovo.sto ti bas upravo objasnjavas.
I ja sam mislila na obnovu spermija.. Do jajne stanice im treba 15 min za 1 cm takp nešt

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
__________________
www.facebook.com/NakitLesis - robica i ukrasi za djecu i mame
Andy_gfos is offline  
Old 23.01.2018., 11:13   #931
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
Omerta mislim da tu u Danskoj ima first response vrlo pouzdan i osjetljiv test (10 miu). Za cijenu nisam sigurna al cini mi se citajuci forum da su cure pisale da nije skup. Ne bi sad na pamet pisala bezveze pa probaj potraziti. Slazem se s curama da i popodne mozes napraviti test al gledaj da bar dva sata nisi mokrila i pila.
Vidjet cu. Nisam jos nikud isla... odvela malu u vrtic jutros, dragi otisao na put, a ja mozgam i cekam. Dat cu si fore jos do sutra ujutro za (ne) dobit m, a u medjuvremenu mozda odem prosvrljati po obliznjem shopping centru.

Onaj jutarnji urin je u frizideru, ali bacam ga, nema smisla...
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post
Nema dm ducana tamo?

E jel se mi znamo odprije sa foruma?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Mislim da ne. Hmm, mozda, bila sam tu prije 4 godine. Ti?
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Old 23.01.2018., 11:16   #932
Ne tu,na modi.

Mozda sam te zamijenila.....al nick je bio isti



Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Old 23.01.2018., 11:19   #933
Ma ne vjerujem u ove jednokratne produktivne seksove, to ima samo na televiziji. :P
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Old 23.01.2018., 11:20   #934
I to je moguce, bila sam tamo davno na temi gdje su se ljepile fotke i ocjenjivao styling forumasica. Mislim da nitko drugi nema takav nick. Ali, necemo offtopic.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
__________________
I'll make your heart smile...

Zadnje uređivanje 0merta : 23.01.2018. at 11:42.
0merta is offline  
Old 23.01.2018., 11:21   #935
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Ma ne vjerujem u ove jednokratne produktivne seksove, to ima samo na televiziji. :P
Hahaha ima još.. ako žena doživi orgazam još dodatno ubrza spermije jer kontrakcijom maternice i s onom egg sluzi pomaže spermijima da brže dođu do jajašca
Andy_gfos is offline  
Old 23.01.2018., 11:23   #936
Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post
Hahaha ima još.. ako žena doživi orgazam još dodatno ubrza spermije jer kontrakcijom maternice i s onom egg sluzi pomaže spermijima da brže dođu do jajašca
Tako je! A ti si se stvarno fino informirala Ja sam pol toga zaboravila od prvog puta, sad vise nista ni ne guglam.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 23.01.2018., 11:25   #937
Omerta
Onda si to ti

I daj vise pisaj taj plus 😉

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Old 23.01.2018., 11:26   #938
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Tako je! A ti si se stvarno fino informirala Ja sam pol toga zaboravila od prvog puta, sad vise nista ni ne guglam.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Hahaha doktorirala skoro. Šta vas još zanima 😂😂
Andy_gfos is offline  
Old 23.01.2018., 11:27   #939
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post
Jel mi vjerujete da mi je mega bila ko svicarski sat dok nismo poceli pokusavat!!!!
I onda se malo poremtilo,odjednom! Pocela kasnit,ja radila testove,nadala se ,kad ono kuki :/

Ciklus mi traje 29-30 dana.
Imam 34 god

Koliko vi zenske imate god?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Ista situacija. Sve se poremetilo u periodu od 2 ciklusa.
Imam gin ovih dana, pa ćemo vidjeti kaj kaže. Čestitike svima koji uspjevaju, nama ostalima punoo strpljenja i bistre glave
__________________
Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život
Lokoko is offline  
Old 23.01.2018., 11:33   #940
Quote:
ko_ko_lo kaže: Pogledaj post
Ista situacija. Sve se poremetilo u periodu od 2 ciklusa.
Imam gin ovih dana, pa ćemo vidjeti kaj kaže. Čestitike svima koji uspjevaju, nama ostalima punoo strpljenja i bistre glave
I sta je to,jel do psihe?

Prizeljkivanjem t odgadjamo sebi uvijek tocnu m? Hmmm..... who knows...

A mozda je i nesto drugo

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.