Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 11:13   #2921
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
moja pak ima nogice 3 tjedna duže, kak će sirota izgledati
bit će manekenka
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Old 23.01.2018., 11:36   #2922
Jutrooo! Čestitam jojo i ženskama kojima eventualno nisam čestitala
Palo mi na pamet da bi bilo dobro da rodilje ponove u kojoj su bolnici jer zaboravim(o), a ne da mi se onda gnjaviti s pitanjem

Mi na 30tt

assi is offline  
Old 23.01.2018., 11:39   #2923
lijepa buša!
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 23.01.2018., 12:25   #2924
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
lijepa buša!
Hvala

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Old 23.01.2018., 12:51   #2925
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Mislim da su najvise hvaljene jednokratne Tosama gaće.
Di se njihove mogu kupit? samo ovo na netu kaj su naveči u WG i prek weba ili ih ima i po ljekarnama/dm/muler?

Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
ja rodila večeras15do8 kapitalca od 4290 i 55 cm.
sve je prošlo super jer sam na kraju uzela blaženu epiduralnu. javim se s pričom kad se malo odmorim...
čestitam
bljuć is offline  
Old 23.01.2018., 13:00   #2926
Quote:
bljuć kaže: Pogledaj post
Di se njihove mogu kupit? samo ovo na netu kaj su naveči u WG i prek weba ili ih ima i po ljekarnama/dm/muler?
Ja ih vidjela u DM-u, samo vel. M i L.
Alexa334 is offline  
Old 23.01.2018., 13:00   #2927
Assi bas ti je lijepi trbuh

Ja nemrem vjerovat da mi pocinje herpes nicat na usnici zna mi izbit 2-3puta godisnje,cim mi imunitet padne.sad cijelu godinu nista i sad na kraju trudnoce lagano sam ocajna jer mi je jedino na pameti da malog necu moc poljubiti bas sam aaaaaa ljuta i tuzna ak imate neki savjet pisite
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Old 23.01.2018., 13:13   #2928
Ja sam tosama gaće uzela u Bubamari
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 23.01.2018., 13:17   #2929
jučer ja laganini krenula na pregled, popila kavicu na Črnomercu i u 10 došla na SD. nikakvih naznaka. u pola 11 ležim na ctg-u i pukne mi vodenjak.
pregled, 2do3 cm otvorena i idem u rađaonu. mužu sam poslala poruku da ide doma po stvari i da dođe bez nervoze.
u rađaoni procedura, opet ctg, uzv da vide položaj bebe, klistir i tako to. mojih trudova nema, odnosno ima jedan trudić valjda svakih pola sata. pitaju me jesam li za epiduralnu i jel' imam noviju kks. nisam ja za to, ne treba, hvala.
u pola 1 me stavljaju na drip i dolazi moja dr. koja me odmah stavlja u boks da muž može biti sa mnom. preporuča mi da mi izvade krv za kks i da uzmem epiduralnu jer sam prvorotka i neće to tako skoro. hvala Bogu pa sam je poslušala. dok je došla kks i dok su uspjeli dozvati anesteziologa, bilo je već negdje 16h i ja sam bila već jako iscrpljena od trudova. bol je bila izdrživa, ali nisam imala snage za ništa. u 16h sam bila otvorena već nekih 6 cm i tad sam dobila epiduralnu. spas. vidim na ctg-u da imam trud, a ja odmaram, na pola spavam i sve super. :klap:
oko 18 h epi prestaje djelovati, ja sam skroz otvorena, ali bebač je još dosta visoko. dr. predlaže da mi daju još jednu dozu epi dok se on ne spusti. i daju mi je. oko pola 8 epi počinje popuštati, mali se skroz spustio i kreće izgon. meni epi još djeluje, tako da ne osjetim trudove pa mi oni govore kada da tiskam. nije mi baš išlo jer sam krivo tiskala, ali na kraju se u 19:43 rodio moj veliki dečko.
rezali su me, ali nisam osjetila ni to ni šivanje ni izgon kako treba jer je blažena epiduralna još uvijek djelovala.
dok su me šivali smo se nas troje mazikali.
sve pohvale ekipi na Svetom Duhu, stvarno je sve bilo odlično i ja sam odmah rekla da bi ovako mogla roditi još sto puta.
jojo21 is offline  
Old 23.01.2018., 13:19   #2930
Jojo porod zvuci skroz ok uzivaj i mazite se!
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Old 23.01.2018., 13:35   #2931
jojo, idealan porod, ja sam rodila vrlo slično samo što me nisu rezali jer je mali naspram tvog zbilja bio mali

sori, ja te moram gnjaviti jer znam da si na sv. duhu. tko radi u trudničkoj ambulanti ponedjeljkom? kakve su sestre na babinjačama po pitanju dojenja? jel znaju pokazati i jesu voljne?
My Name Is... is offline  
Old 23.01.2018., 13:35   #2932
Quote:
Alexa334 kaže: Pogledaj post
Ja ih vidjela u DM-u, samo vel. M i L.
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Ja sam tosama gaće uzela u Bubamari
hvala
bljuć is offline  
Old 23.01.2018., 13:45   #2933
jojo....super! možda bi ja ovog puta mogla isto na sd, sviđa mi se ova epi. Iako sam 2x preživjela bez nje, ali radije ne bih opet ako postoji mogućnost dobiti, hahahah
dinda83 is offline  
Old 23.01.2018., 13:49   #2934
jojo, porod zbilja zvuči za poželjeti!

epiduralna rocks
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 23.01.2018., 14:00   #2935
Quote:
bljuć kaže: Pogledaj post
Di se njihove mogu kupit? samo ovo na netu kaj su naveči u WG i prek weba ili ih ima i po ljekarnama/dm/muler?
I ja sam ih kupila danas u Bubamari, njih i famozne Chicco pelene.

Jedino ne znam koliko ste uzimale tih mrezastih gacica? Ja za prvu ruku uzela samo jedan paket.

I uzela sam na kraju tetre u Bubamari jer su mi bile preslatke, neka akcijska cijena 6 komada - 100 kn. Bas me zanima kakve ce se pokazati. Djeluju mi kvalitetno.

Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
Ja nemrem vjerovat da mi pocinje herpes nicat na usnici zna mi izbit 2-3puta godisnje,cim mi imunitet padne.sad cijelu godinu nista i sad na kraju trudnoce lagano sam ocajna jer mi je jedino na pameti da malog necu moc poljubiti bas sam aaaaaa ljuta i tuzna ak imate neki savjet pisite
Ajoj, pa di bas sad?

Nemam bas iskustva s herpesom, ali mozda do poroda vise ne bude zarazno...

A i mozda to zapravo nema previse veze jer je mozda malecki vec dosao u kontakt s virusom preko tebe? Mozda ce netko bolje znati, Cvexter nam je uvijek pomagala oko tih medicinskih pitanja.

Jojo, porod zvuci super!
Mrcinica is offline  
Old 23.01.2018., 14:05   #2936
Idem u petak na kontrolu pa cu pitat dr. Do tad nebum rodila
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Old 23.01.2018., 14:16   #2937
Quote:
Mrcinica kaže: Pogledaj post
I ja sam ih kupila danas u Bubamari, njih i famozne Chicco pelene.

Jedino ne znam koliko ste uzimale tih mrezastih gacica? Ja za prvu ruku uzela samo jedan paket.
Meni su se gace na kraju pokazale bezveze, bar te iz Mullera, i ja sam uzela samo jedan paket mrezastih, i bilo mi je dovoljno!
Kad sam dosla doma, vise ih naravno nisam koristila, a radi carskog sam morala kupiti gacice tj. bokserice dubljeg ruba.
Chicco "pelene" su zakon ali meni je 30 definitivno bilo previse. 10 uvrh glave! Doma sam stavljala normalne uloske jer su Chicco bas velike i debele.
*narayan* is offline  
Old 23.01.2018., 14:28   #2938
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
sori, ja te moram gnjaviti jer znam da si na sv. duhu. tko radi u trudničkoj ambulanti ponedjeljkom? kakve su sestre na babinjačama po pitanju dojenja? jel znaju pokazati i jesu voljne?
Mogu ja svoje mišljenje? Ja sam ih zvala svaki dan, svaka sestra koje je došla svoju priču imala. Kad sam rekla da krivo hvata beba, one ju samo jednom prištekale, i rekle, eto, to je to Baš mi nisu bile od koristi zapravo


Jedino na dan odlaska mi je došla glavna sestra za to dojenje i ona mi je s bebom prošla sve položaje za dojenje, i to mi najviše pomoglo
Snow Fairy is offline  
Old 23.01.2018., 14:31   #2939
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Mogu ja svoje mišljenje? Ja sam ih zvala svaki dan, svaka sestra koje je došla svoju priču imala. Kad sam rekla da krivo hvata beba, one ju samo jednom prištekale, i rekle, eto, to je to Baš mi nisu bile od koristi zapravo


Jedino na dan odlaska mi je došla glavna sestra za to dojenje i ona mi je s bebom prošla sve položaje za dojenje, i to mi najviše pomoglo
kak se zove ta glavna sestra, jel znaš možda?

i jel znaš ko je ponedjeljkom u ta?

strah me dojenja više neg poroda.
My Name Is... is offline  
Old 23.01.2018., 16:45   #2940
Hej cure...
Ja sam bila jutros na uzv. Odmah čim je upalila uzv vidjelo se kako je plod baš narastao, ja sam to komentirala a doktorica kaže ma polako, tražila je tražila, ali srce se nije vidjelo.
Sad kaže, ono je onda po ovome mjestu moglo biti onda neka žilica, ovo mi se ne čini dobro...
Govorim joj ono što mi se vrti od prošlog pregleda po glavi, a to je da sam imala pozitivan test dva dana nakon očekivane menstruacije, i da mi zato ne štima to sa trudnoćom na kraju ciklusa i toliko odstupanje. Složila se sa mnom...
Kaže da još uvijek ne idem na kiretažu, da odem kod svoje dr prekosutra kako sam u naručena, a da mogu i njoj doći na odjel sljedeći tjedan još jednom. Inače nemam uputnicu za tamo, na primila kao hitno.
Kaže bilo bi najbolje da izađe prirodno, nemoj još na kiretažu.
Ja bi da krene što prije onda, ovo je koma za psihu, na svaki grč se trzam, mada me poslije pregleda uvijek bolucka.



Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
loveaddict is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.