Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2017., 14:17   #1
trudnoća

pozdrav,imam jednu dilemu dakle imam nezaštičene odnose s muzem od 07.11 zadnju mjesečnicu sam imala od 21.-26.11.17. i nakon toga uslije ciklusa točnije 12.12 do 19.12 mi je trajalo neko krvarenje tipa iscjedak i krv.
sada mi mega kasni i moje je pitanje dali je moguće da sam trudna sobzirom da radimo na bebi? i od simptoma imam samo učestalo mokrenje,bol u donjem djelu leđa i lijevog jajnika. te me blago bole bradavice.
lodacha597 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 17:44   #2
Quote:
lodacha597 kaže: Pogledaj post
pozdrav,imam jednu dilemu dakle imam nezaštičene odnose s muzem od 07.11 zadnju mjesečnicu sam imala od 21.-26.11.17. i nakon toga uslije ciklusa točnije 12.12 do 19.12 mi je trajalo neko krvarenje tipa iscjedak i krv.
sada mi mega kasni i moje je pitanje dali je moguće da sam trudna sobzirom da radimo na bebi? i od simptoma imam samo učestalo mokrenje,bol u donjem djelu leđa i lijevog jajnika. te me blago bole bradavice.
vrlo jednostavno, napravi test ako si trudna test ce pokazati..

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
amem12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 12:14   #3
Quote:
amem12345 kaže: Pogledaj post
vrlo jednostavno, napravi test ako si trudna test ce pokazati..

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk


test je jutros bio negativan,ali i dalje me bole leđa i jajnik. kasni pa sad nezz mozda sam prerano ucinila test,mada danasnji testovi su prilicno sigurni.
lodacha597 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:23   #4
Quote:
lodacha597 kaže: Pogledaj post
test je jutros bio negativan,ali i dalje me bole leđa i jajnik. kasni pa sad nezz mozda sam prerano ucinila test,mada danasnji testovi su prilicno sigurni.
koliko ti kasni?

jesu ti ciklusi više manje jednoliki?

jeste imali nezaštićene odnose i u ovom ciklusu u prosincu (nisi napisala) ili misliš da si trudna od onih nezaštićenih odnosa iz studenog? jer nisi. da si trudna već mjesec i pol, imala bi plus velik ko kuća, s bilo kojim testom.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:11   #5
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
koliko ti kasni?

jesu ti ciklusi više manje jednoliki?

jeste imali nezaštićene odnose i u ovom ciklusu u prosincu (nisi napisala) ili misliš da si trudna od onih nezaštićenih odnosa iz studenog? jer nisi. da si trudna već mjesec i pol, imala bi plus velik ko kuća, s bilo kojim testom.

Kasni mi dns 8 dana, ciklus 36 dana redovni, odnosi svaki drugi dan, dakle od 07.11 redovno. Ne mislim da sam trudna od studenog vec zas mi kasni ako je test bio neg, svi nalazi uredni.
22.01 imam termin kod gin.ako ne dode do tada onda 🤰
lodacha597 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:22   #6
Quote:
lodacha597 kaže: Pogledaj post
Kasni mi dns 8 dana, ciklus 36 dana redovni, odnosi svaki drugi dan, dakle od 07.11 redovno. Ne mislim da sam trudna od studenog vec zas mi kasni ako je test bio neg, svi nalazi uredni.
22.01 imam termin kod gin.ako ne dode do tada onda 🤰
onda definitivno nisi trudna, ali svakako posjeti ginića. može biti neka upala, tko zna, svašta. sretno
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:28   #7
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
onda definitivno nisi trudna, ali svakako posjeti ginića. može biti neka upala, tko zna, svašta. sretno

Bila sam točno za vrijeme krvarenja koje je bilo u sredini ciklusa a to je bilo 15 12.i nakon kompletnog pregleda kaze da je sve u redu i dala mi tbl th. Vitamine za trudnice 🙄🙄
Dakle upala nije, nista me ne boli, niti nemam neki cudni iscjedak. Sad je potpuno bijel i pojačan i bez mirisa. Bole me leđa. Ako od 15.12 nisam ostala trudna onda cemo vidjet sljedeci mjesec 😎
lodacha597 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:34   #8
Quote:
lodacha597 kaže: Pogledaj post
Bila sam točno za vrijeme krvarenja koje je bilo u sredini ciklusa a to je bilo 15 12.i nakon kompletnog pregleda kaze da je sve u redu i dala mi tbl th. Vitamine za trudnice 🙄🙄
Dakle upala nije, nista me ne boli, niti nemam neki cudni iscjedak. Sad je potpuno bijel i pojačan i bez mirisa. Bole me leđa. Ako od 15.12 nisam ostala trudna onda cemo vidjet sljedeci mjesec 😎
nekim ženama zna u vrijeme ciklusa biti malo krvarenja, možda ti je od toga...

zna se također desiti ženama da jedan ciklus jednostavno poludi i bude kraći ili dulji od uobičajenih.

da li ti je tad 15.12. Dr rekla jel tad već prošla ovulacija ili tek slijedi?

trudna ne bi trebala biti, jer nema testa koji 8 dana nakon izostanka ne bi detektirao trudnoću.

osim ako ti ovaj put ovulacija nije bila puuuno kasnije, pa je i dolazak menge pomaknut za puuuno kasnije.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:39   #9
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
nekim ženama zna u vrijeme ciklusa biti malo krvarenja, možda ti je od toga...

zna se također desiti ženama da jedan ciklus jednostavno poludi i bude kraći ili dulji od uobičajenih.

da li ti je tad 15.12. Dr rekla jel tad već prošla ovulacija ili tek slijedi?

trudna ne bi trebala biti, jer nema testa koji 8 dana nakon izostanka ne bi detektirao trudnoću.

osim ako ti ovaj put ovulacija nije bila puuuno kasnije, pa je i dolazak menge pomaknut za puuuno kasnije.

Ovulacija mi se zbog tog "krvarenja" pomakla, znaci dosla je kasnije a odnosi su i dalje bili na nivou, pa sad mozda, nikad se ne zna 😔🤰🤰
lodacha597 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:07.