Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 22:18   #61
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
U suludom roler pohodu kroz ulicu zaustavila me kanta za smeće što je bilo skroz prikladno.
Jednom sam u nekom polučučnju grlila žardinjeru s cvijećem u pokušaju prevencije izlijetanja na cestu.
Ali od rola ne odustajem!

Ne kužim roflanje na japanske obrve.

OT: nosim skupi parfem, mirisnu vodicu koju špricneš u zrak i kasnije opereš.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:30   #62
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Jednom sam u nekom polučučnju grlila žardinjeru s cvijećem u pokušaju prevencije izlijetanja na cestu.
Ali od rola ne odustajem!

OT: nosim skupi parfem, mirisnu vodicu koju špricneš u zrak i kasnije opereš.
Ja sam ipak odustala jer želim zadržati sve udove, za sada.

Kojiiii? Mirisne vodice su mi pomalo opsesija čini se, ali postajem sve razmaženija.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:31   #63
Smiješno mi je kako je iscrtavanje obrva postao mainstream i još cijena.
Ne ulazim u to jel isplativo, meni očito ne izgleda tako, ali kad slušam tako ozbiljno obrazlaganje kao da je netko laserski išao ukloniti dioptriju a ne crtati obrve, mi je
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:34   #64
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Oh, da, role. Da, da. Jedna od boljih investicija s obzirom na to da imam dvije lijeve. Nikada se nitko nije tako prosuo. U suludom roler pohodu kroz ulicu zaustavila me kanta za smeće što je bilo skroz prikladno.
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Jednom sam u nekom polučučnju grlila žardinjeru s cvijećem u pokušaju prevencije izlijetanja na cestu.
Ali od rola ne odustajem!

Ne kužim roflanje na japanske obrve.

OT: nosim skupi parfem, mirisnu vodicu koju špricneš u zrak i kasnije opereš.
Ja sam prorolala ko klinka s 10 godina, mislm da se nijednom nisam posteno spickala.
al u nasoj ulici nije bilo prometa nikad i navikla sam da sam 'sama na cesti'
U zagrebu sam dobivala mini srcane udare na svakog biciklista, penzice koji setaju s psima, mame s kolicima... vidjela sam se kako letim, i ja i kolica s bebom

E da, bacen novac mi je bio na frizerske usluge koje su u zagrebu fakat skupe. a nijedna mi nije vrijedila tih para.. iz smede sam postupno isla u plavo, stavljala folije, pramenove, blajhove, kurce, preljeve i to se meni sve ispere za 2tj na zuto. A kosa slama.

Sad ocu natrag svoju smedu zdravu kosu. Pustam izrast, pijem vitamine, sisam vrhove, stavljam tamnije preljeve. I opet se ispire
Uglavnom, lova otisla u vjetar, ne zelim ni zbrajati koliko.

Obrijat cu glavu i stavit tupe i bit dusko lokin.

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:43   #65
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
cu bit dusko lokin.

Nda, uzmi u obzir da sam ja krenula "učit" rolat u babljem dobu, ne znam koji mi je kurac došao.
Role, one disko role su zakon za ovo sranje kojim ne možeš kočiti..jbt letit po zraku ko da nemaš ruke ni noge a boga mi ni glavu, ajde barem su se susjedi zabavili.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 23:15   #66
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Kojiiii? Mirisne vodice su mi pomalo opsesija čini se, ali postajem sve razmaženija.
Alien.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 23:19   #67
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post

Nda, uzmi u obzir da sam ja krenula "učit" rolat u babljem dobu, ne znam koji mi je kurac došao.
Role, one disko role su zakon za ovo sranje kojim ne možeš kočiti..jbt letit po zraku ko da nemaš ruke ni noge a boga mi ni glavu, ajde barem su se susjedi zabavili.
Ti si bila opasnost na cesti
Treba naci neki napusteni parking pa da vozimo

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 07:52   #68
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Ne kužim roflanje na japanske obrve.
Pa gadne su. Ne znam kako se dogodilo da je postalo poželjno da žene izgledaju kao šimejl kurve iz Vegasa, i nekako mi se čini da će ući u povijest modnih užasa koji su obilježili desetljeće.

Čak i one suludo pretjerano ispeglane stepenaste kosice koje je u nultima nosila svaka trendi kokica bile su mila majka za ovo, mislim da od fudbalerki nije bilo ničeg toliko lošeg.

Ontopik, kupila sam neku količinu jeftinih pizdarija koje nisu imale logike a umjesto kojih sam mogla kupiti nešto skupo s logikom.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:13   #69
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Alien.
Ooooh.... moja ljubav
Našnjofala sam se svega, od onih preskupih niche šitova do mainstreama i odgovorno tvrdim da je Alien jedan od najboljih mirisa ikad smućkanih, ako ne i najbolji. Predivnoća. Kakva brukica, samo udri

Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Ti si bila opasnost na cesti
Treba naci neki napusteni parking pa da vozimo
Fakoff Ne stajem više na to đubre.

Obrve..pa recimo da mi je malo bizarna ideja počupati sve svoje obrve a onda dati nekom da mi nacrta crne obrvušine preko pola face i to sasvim različitog oblika od prirodnog. Dosta žena s tim nacrtanim mi izgleda kao da su im napuhane glave

Rijetko primjetim dobro izvedene.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:19   #70
Ne znam kako može postojati jedan jedini najbolji parfem kad nam svima dobro mirišu različiti mirisi. Meni nikad nijedan u crnoj boci nije zamirisao tako da bih se našpricala njime.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:20   #71
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Oh, da, role. Da, da. Jedna od boljih investicija s obzirom na to da imam dvije lijeve. Nikada se nitko nije tako prosuo. U suludom roler pohodu kroz ulicu zaustavila me kanta za smeće što je bilo skroz prikladno.
Kupila role, probala par puta, svaki put panični napad kad se spuštam nizbrdo jer ja kočim ali ono kvragu ne staje i svaki puta padnem, prodala ih prošlo ljeto

Zaletim se najviše u preparativnu kozmetiku i tek sam sada shvatila da ništa kreme/serumi/kiseline ne pomažu, ako i pomažu to je minimalni rezultat pa vjerujem da više neću bacat lovu.
__________________
Dok god ima mraka, biće i svanuća.

Ain't Got No... I Got Life.
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:21   #72
Teoretski - jesam.
Ali zapravo i nisam.

Npr. skupljam Lego kocke već godinama, to nam je obiteljski hobi. Ajde za pomladak ljudi kuže, ali da se MM i ja raspametimo nad setom od par tisuća kuna im nije jasno. Teoretski, te lego kocke nisu nešto što mi treba, skupe su, ali meni su učinkovitije od bilo koje terapije.

Isto je s gramofonskim pločama. Ganjam određena izdanja i spremna sam ih platiti. Ne radi se o nekom snobovskom pristupu, već o hobiju. Skupljam izdanja po principu da mora biti prvo izdanje iz države iz koje je izvođač. Tako npr. Stonese i Beatlese imam samo Uk izdanja, a Aerosmith US izdanja. Cijenu obično digne ovo 'prvo izdanje', a ne samo porijeklo.

Enivej, netko može reći da je glupo i beskorisno i skuplja prašinu, ali znam iz iskustva da uvijek mogu dobiti istu lovu natrag, a i to mi je hobi pa se ne brinem.
VeronaM is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:24   #73
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Ooooh.... moja ljubav
Našnjofala sam se svega, od onih preskupih niche šitova do mainstreama i odgovorno tvrdim da je Alien jedan od najboljih mirisa ikad smućkanih, ako ne i najbolji. Predivnoća. Kakva brukica, samo udri


Fakoff Ne stajem više na to đubre.

Obrve..pa recimo da mi je malo bizarna ideja počupati sve svoje obrve a onda dati nekom da mi nacrta crne obrvušine preko pola face i to sasvim različitog oblika od prirodnog. Dosta žena s tim nacrtanim mi izgleda kao da su im napuhane glave

Rijetko primjetim dobro izvedene.
aupicku i ove obrve nekako osjecam da bi to mogao bit simpsolinim sljedeci avatar

Ni meni ne sjeda to iscrtavanje, mislila sam si mozda sam ja prestara pa to ne kuzim.
Zene mi bas grubo djeluju s nacrtanim obrvama.

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:27   #74
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Da, jesam.
I pazi sad... to su MOJE pare pa nije bas da mi itko moze srat i prigovarat mi sto sam kupila nesto skupo.

Jel kupujes zbog sebe ili zbog drugih ljudi??

Zakaj bi se osjecala lose?

Druga stvar je ako si okolo duzna pare, kupujes skupe stvari a pare ne vracas.
Kupia bi zbog sebe, nisam nikome nista duzna, ali jos uvijek zivim kod roditelja, a presla sam.tridesetu.
Ali tako bi si napokon u zivotu htjela kupiti nesto sto bas zelim
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:28   #75
Ovaj, ako živiš kod roditelja i nemaš za to što baš jako želiš nego na 12 rata, koliko si para spičkala na stvari koje nisi baš željela?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:34   #76
Quote:
aniston kaže: Pogledaj post
Kupia bi zbog sebe, nisam nikome nista duzna, ali jos uvijek zivim kod roditelja, a presla sam.tridesetu.
Ali tako bi si napokon u zivotu htjela kupiti nesto sto bas zelim
Pa daj kupi. I onda nam otkrij napokon sto je to sto si kupila

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:36   #77
Quote:
ForrestCat kaže: Pogledaj post
Zašto si im uopće rekla da namjeravaš to kupiti.
Trebala si samo kupiti i kad bi te pitali otkuda ti to ti kažeš da si dobila na poklon
Ako te pitaju od koga, kažeš od tajnog obožavatelja
Sad pati, ako kupiš imat ćeš grižnju savjesti jer će te uvjeravati da je bačen novac
Nisam nikome rekla, al dobra ideja
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:43   #78
Kako te svi odgovaraju ako nikome nisi rekla?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:46   #79
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne znam kako može postojati jedan jedini najbolji parfem kad nam svima dobro mirišu različiti mirisi. Meni nikad nijedan u crnoj boci nije zamirisao tako da bih se našpricala njime.
Zato jer JE najbolji Ovo s crnim bočicama, isto, čini mi se da je zato što u te crne trpaju određene hladne, oštre i opore vrste mirisa koji meni ne odgovaraju.

Quote:
Jess22 kaže: Pogledaj post
Kupila role, probala par puta, svaki put panični napad kad se spuštam nizbrdo jer ja kočim ali ono kvragu ne staje i svaki puta padnem, prodala ih prošlo ljeto
Zaletim se najviše u preparativnu kozmetiku i tek sam sada shvatila da ništa kreme/serumi/kiseline ne pomažu, ako i pomažu to je minimalni rezultat pa vjerujem da više neću bacat lovu.
Da kočenje, moš mislit. Kočila sam glavom i guzicom jbt
Od kiselina mi hoće otpasti koža, nemrem. Od ulja mi poskaču prištevi kojima inače nisam podložna. Ma, bit ću deblo i bok.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:56   #80
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Napiši što želiš kupiti
A ne mogu reci kaj cu si kupiti jer cete mi se smijati.
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.