Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2017., 23:13   #2441
Ne nuzno...ja sam zvala zapad kako bih se raspitala pa mi je rekla da zovem jug, pitala me mjesto stanovanja nije bila bas ljubazna sestra...bolje da nisam ni zvala. No sad je na ovom tecaju bila neka zenska sa zapadnog djela pa joj sestra nije nis rekla jer je hvala bogu normalna.

Uglavnom meni su termini bili bolji u jednom zapadnom domu zdravlja ali eto nisam na kraju iz principa isla i drago mi je da nisam!
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 08:27   #2442
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Ne nuzno...ja sam zvala zapad kako bih se raspitala pa mi je rekla da zovem jug, pitala me mjesto stanovanja nije bila bas ljubazna sestra...bolje da nisam ni zvala. No sad je na ovom tecaju bila neka zenska sa zapadnog djela pa joj sestra nije nis rekla jer je hvala bogu normalna.

Uglavnom meni su termini bili bolji u jednom zapadnom domu zdravlja ali eto nisam na kraju iz principa isla i drago mi je da nisam!
super, hvala!😉 meni zapravo i pase po mjestu prebivalista, ali vise nisam znala jel treba tu, il gdje mi ginic spada il gdje mi doktorica spada...moram zvat u ponedjeljak da ne bude kasno...hvalaaaa
tajcik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 09:29   #2443
Quote:
tajcik kaže: Pogledaj post
super, hvala!😉 meni zapravo i pase po mjestu prebivalista, ali vise nisam znala jel treba tu, il gdje mi ginic spada il gdje mi doktorica spada...moram zvat u ponedjeljak da ne bude kasno...hvalaaaa
Ma u biti ne zoves da si rezerviras mjesto, mene je samo pitala gdje zivim, kada je tecaj i sto ce nam pricati na tecaju e da sad ukoliko ne pripadas tamo po prebivalistu tj mjestu stanovanja jer prebivaliste moze biti na drugoj adresi u praksi, a dodjes i nema mjesta stajat ces no bez obzira dodji ranije tipa 20min i zauzmi si sjedalce posebno ako parter ide s tobom
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 13:54   #2444
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Vrijedi imaš čak na topicu Petrova bolnica info od žena

Ja baš bila jučer na 1. od sveukupno 2 dana i baš je bilo dobro
jel se čuje šta korisno?

Quote:
tajcik kaže: Pogledaj post
jel se na trudnicki tecaj u domu zdravlja ide prema prebivalistu?
ja sam iz dubrave a idem u sigečicu u dom zdravlja u srijedu i četvrtak, valjda me neće potjerat
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 14:17   #2445
Quote:
Plavusa_ZG kaže: Pogledaj post
jel se čuje šta korisno?



ja sam iz dubrave a idem u sigečicu u dom zdravlja u srijedu i četvrtak, valjda me neće potjerat

Bome je meni bilo interesantno, nama je patronažna pričala sad o dojenju, kako, na koji načini, poze za dojenje, što učiniti kada nam se naprave rane od dojenja i tak, o skoku u rastu bebe, prehrani tokom dojenja, što nam je sve potrebno za novorođenčen a početku i tako, malo sam već neke stvari i zaboravila o kojima je sve pričala . Onda nam je doktor 1h pričao o samom porodu kako to izgleda i tak...
Sad će nam sestra 3h pričati malo više o samom porodu, pripremama za porod - vježbe disanja i to, i kako se ponašati s novorođenčetom kada dođe kući i tako...
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 14:31   #2446
zanimljive stvari, nije loše to poslušat, samo moram doći ranije da nebi slučajno stajala 3 sata
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 14:50   #2447
I ja sam bila i mislim da su informacije korisne.
Svako bi to trebao poslusati. Meni je to doduse struka, al dobro se podsjetiti.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 14:56   #2448
Koja je procedura za trudnički u Vinogradskoj? Zovem broj koji sam našla na netu, ali nitko se ne javlja...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 16:15   #2449
ima ko info kad bi merkur il vinogradska mogli imat?
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 17:53   #2450
19.2 je na Merkuru, taman vidla na fejsu
Olivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:03   #2451
Quote:
Olivi kaže: Pogledaj post
19.2 je na Merkuru, taman vidla na fejsu
Hvala. sekundu prije nego tu postavila pitanje sam pogledala na webu i nije pisalo. Sad pise. Il mi citaju misli ili postove na forumu
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:17   #2452
Koliko se čeka na termin za tečaj na sv. duhu? I možda je bilo pitanje, ali može li muž s tečajem iz doma zdravlja na porod?

U kojem mjesecu trudnoće na tečaj? Jel 4. još prerano? Zaboravit ću sve do poroda
Dekanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:22   #2453
Postoje li u Splitu ti tecajevi?

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
amem12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 13:03   #2454
Quote:
Dekanica kaže: Pogledaj post

U kojem mjesecu trudnoće na tečaj? Jel 4. još prerano? Zaboravit ću sve do poroda
zaboravit ćeš ovak i onak

ako sad imaš vremena, odi. tko zna hoćeš kasnije morat možda na mirovanje, što nije rijetkost.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 22:32   #2455
Quote:
Dekanica kaže: Pogledaj post
Koliko se čeka na termin za tečaj na sv. duhu? I možda je bilo pitanje, ali može li muž s tečajem iz doma zdravlja na porod?

U kojem mjesecu trudnoće na tečaj? Jel 4. još prerano? Zaboravit ću sve do poroda
na sv. duhu priznaju sve tečajeve od bilo kuda. čeka se dva mjeseca na tečaj na sv. duhu.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 10:13   #2456
Jel zna tko da li u merkuru pokazuju baby handling na tečaju?
bljuć is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 22:57   #2457
Quote:
Dekanica kaže: Pogledaj post
Koliko se čeka na termin za tečaj na sv. duhu? I možda je bilo pitanje, ali može li muž s tečajem iz doma zdravlja na porod?

U kojem mjesecu trudnoće na tečaj? Jel 4. još prerano? Zaboravit ću sve do poroda
Danas sam ih zvala - sljedeći slobodan termin im je tek u 4. mjesecu. Rekli su mi da priznaju potvrde i iz drugih domova zdravlja.
__________________
Henry : Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Taarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 12:30   #2458
Pozdrav, da li netko ima iskustvo sa trudničkog tečaja u domu zdravlja u Zagrebu? Da li je bolje ići u bolnicu na tečaj ili dođe na isto?
zulta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 14:42   #2459
Mislim da ti je na kraju vrlo slicno.ja sam isla u dz jer nam je termin bolje odgovarao i jer je za razliku od petrove tecaj besplatan a isto ga priznaju
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2019., 21:17   #2460
Dižem staru temu
Kakvi su dojmovi s tečaja u Petrovoj? S obzirom da nam je prva beba, isplati li nam se otići na taj tečaj ili da odemo na kraći i besplatan u dom zdravlja i riješimo "formalnost"? Voljela bih vidjeti iz prve ruke kako izgleda sve u bolnici.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.