Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2007., 19:51   #41
Upravo tako, a navodno ce enigne imati opciju podrzat DirectX10 a standardno pixel shadere 2.0...mislim ajde ok,grafika mi nikad nije bila toliko bitna, samo se molim da ne izgleda ko u war3 jer ono je grafika za djecu, sc je po meni barem ozbiljan sci fi rts, sa posebnim settingom itd. A sta nam vrijedi razglabat kad cemo se jos nacekat da to izadje...jedina utjeha su nam updateovi u obliku filmica,screensa itd
Rock Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 21:22   #42
pa ja cu poludit od srece. pa ovo je..ovo je...

ne mogu docekat!!
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 22:09   #43
Quote:
Rock Lee kaže: Pogledaj post
Upravo tako, a navodno ce enigne imati opciju podrzat DirectX10 a standardno pixel shadere 2.0...mislim ajde ok,grafika mi nikad nije bila toliko bitna, samo se molim da ne izgleda ko u war3 jer ono je grafika za djecu, sc je po meni barem ozbiljan sci fi rts, sa posebnim settingom itd. A sta nam vrijedi razglabat kad cemo se jos nacekat da to izadje...jedina utjeha su nam updateovi u obliku filmica,screensa itd
Slazem se sa svime sto si rekao!
Ali nasao sam nesto da se jos dvoume o tome da li da ju naprave za samo dx10 pa na dalje ili da rade i za dx9... tako de igra ziher nece uskoro izace ako se o tome jos raspravlja...
Ali ipak jedva cekam!
SefPerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 03:40   #44
Q: Will StarCraft II take advantage of DirectX 10? What other graphical goodies are included?

A: The game will be compatible with DirectX 10, and we're still considering whether there will be exclusive DirectX 10 graphic effects, but the graphics engine will also be very scalable to ensure that a wide range of different systems will be capable of running StarCraft II. The new engine is also capable of rendering very large units, as well as large numbers of units on screen together. Havok physics have been integrated into the engine for added realism as well.

-Spectre
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 14:39   #45
Quote:
And even though the game has apparently been in development since 2003, shortly after Blizzard shipped the Frozen Throne expansion pack for Warcraft III--and even though the game is, according to Blizzard, already playable in multiplayer with all three factions--Starcraft II will be released "when it's ready." As president Mike Morhaime stated, Blizzard doesn't "really have a budget; [the studio will] spend as much time and resources as [it needs] to make this game great."
Mozda je igra blize izlasku nego mi mislimo...
 
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 14:43   #46
Quote:
mAtAk kaže: Pogledaj post
Starcraft je zakon!

Al ako s nastavkom naprave što su i s Wow, serem se na blizzard.

Screenshotovi su stvarno jebački.

Samo me zanima kad će se snimit film o starcraftu, jer je priča prebolesna. O diablu da ne govorim

mislim da ti je ovo bilo malo pokradene ideje
http://www.imdb.com/title/tt0120201/

no da, bilo bi guba kad bi se blizzard i Peter Jackson uortacili i napravili nekaj po tom pitanju

kaj je najbolje, mislim da bi imali najmanje prodaju jednog dvd-a po glavi stanovnika u koreji
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 14:45   #47
Quote:
maggotass kaže: Pogledaj post
Mozda je igra blize izlasku nego mi mislimo...
kao sve blizzardove igre, probit ce sve rokove kasnjenja...
mozda im je to marketinski trik
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 14:54   #48
Jos malo zanimljivosti...

Quote:
In terms of basic gameplay details, Starcraft II will be what vice president of game design Rob Pardo calls "a true sequel to Starcraft." The sequel is confirmed to only feature the original three playable races from the previous games: the protoss, the zerg, and the terrans; there will be no fourth race, not even the zerg/protoss hybrid which appeared in a mission in Brood War. There will also be no hero characters, unlike in Blizzard's last RTS, 2002's Warcraft III. Instead, the sequel will be very much about what Pardo calls "mass armies"--large groups of units doing battle at once. Pardo has pointed out that unlike previous Blizzard games, Starcraft II will have no "selection limit"--that is, you'll be able to click and drag your mouse to select an unlimited number of your own armies to control.
a cijeli clanak procitajte OVDJE
 
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 15:16   #49
No selection limit....TOOOOOOO
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 16:07   #50
I nema glupih heroja isto tako Bome ovo bi još i moglo dobro ispast Još podrška za linux (ili dao bog FreeBSD) i vrijedi stvar i kupit kad izađe.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 16:08   #51
a cetvrte rase nema do expansiona

je, je.. treba misliti na buducnost
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 16:09   #52
Igrat ću ga sigurno kao veteran Starcrafta 1 sa davnih Lan-partija na faxu ...eee to su bili dani hehe
Jeremiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 17:15   #53
Ja sam upravo zavrsio sa skidanjem official gameplay filmica... idem ga pogledati pa se javim opet

EDIT:
Genijalan je! SC2 ce biti zakon! Grafika je predobra! A za sve one kojima je previse skidati filmic (2 verzije manje tezi 270mb)
ako ih zanima mogu im naposati sto je sve novo!
SefPerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 18:29   #54
Ajde piši neda mi se skidat
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 21:07   #55
Ovaj Gameplay trailer s official sitea, dal ima komentare uz igru, ili samo igra? Jer već sam vidio gameplay filmić (u 4 dijela, al mislim da je to isto) na youtubu, pa da ne skidam bezveze ako nema komentara. Znam da je bio filmić s komentarima na onom skupu u Koreji, no ne znam jel to bilo ekskluzivno samo za tu projekciju, ili su ih i ubacili u filmić.

Ajde, help
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 21:12   #56
Ovaj s official site-a je s komentarima...
 
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 21:27   #57
Super! Jer ovi su uspjeli snimit samo prvih 7 i pol minuta u Seulu, valjda su ih čopili nakon toga
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 15:02   #58
pogledajte ljudi ovaj trailer za igru...ima 450 mega i traje nekih 20ak minuta ali majke ti isplati se

kolko vidim zvukovi su ostali samo su malo poboljsani

zakon!

www.prettylink.net/starcraft2_450_mega_trailer!
JojoTheBandit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 15:12   #59
Jedva čekam
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 15:22   #60
Jel igra ko ovdje starcraft original ili bw na battle netu??
protzacoal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.