Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2009., 15:57   #81
Quote:
svesami kaže: Pogledaj post
od steznika mišići atrofiraju.-reče mi dr. i MM. poslušala ja i eto nakon 2 poroda imam skoro pa pločice BEZ steznika. no neke žene ga nose, carice pogotovo. ipak,mislim da nije nužan!iz iskustva.
pa pobogu kako ce ti atrofirat misici, pa ne nosi se stetnik non-stop nego nekoliko sati maximalno ...te price oko strofije su vise nego glupave
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 16:05   #82
Ja sam pocela spavati na trbuhu tjedan dana nakon sto sam dosla doma, to mi je umjesto steznika. Jeftinije je u svakom slucaju.
Makar sam na carski rodila nista me nije bolilo ni smetalo mi a i tako je vruce da si ne mogu uopce zamisliti da imam steznik na sebi.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 23:27   #83
Ja ga imam , dala mi ga je frendica ali ga nisam koristila i svejedno mi se je trbuh vratio na staro!
Žare 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 23:38   #84
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
pa pobogu kako ce ti atrofirat misici, pa ne nosi se stetnik non-stop nego nekoliko sati maximalno ...te price oko strofije su vise nego glupave
glupave ili ne to je argument koji sam čula od svoje ginekologice i od MM koji je terapeut,pa mu vjerujem. i ja sam ga prihvatila kao dobar argument i bome ću ni godinu nakon poroda ovo ljeto opet šetati pločice po plaži!bez dana vježbanja, a nije da sam nekad bila mišićava sportašica.skužila sam tek nakon prvog poroda,tj nošenja svoje bušice 9 mj. da imam uopće mišiće.prije su bili šlauheki i špekec.
samo sam iznijela svoje iskustvo i bezveze mi je da ga nazivaš glupavim.
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 23:44   #85
Quote:
svesami kaže: Pogledaj post
glupave ili ne to je argument koji sam čula od svoje ginekologice i od MM koji je terapeut,pa mu vjerujem. i ja sam ga prihvatila kao dobar argument i bome ću ni godinu nakon poroda ovo ljeto opet šetati pločice po plaži!bez dana vježbanja, a nije da sam nekad bila mišićava sportašica.skužila sam tek nakon prvog poroda,tj nošenja svoje bušice 9 mj. da imam uopće mišiće.prije su bili šlauheki i špekec.
samo sam iznijela svoje iskustvo i bezveze mi je da ga nazivaš glupavim.
pa ja sam svoje plocice setala nakon 6 mjeseci i to nema veze sto sam nosila steznik nego jer je to moja konstrukcija

ja ne nazivam glupavim tvoje iskustvo nego teoriju da ce misici atrofirat jer se steznik ne nosi 24 sata....btw: moja teta koja nem atrbusnu maramicu ven na trbuhu ima veliki bruh kojeg se vise nemoze operirat i nosi steznik 2 godine non-stop osim kad spava i nisu joj atrofirali misici.......... jer steznik je pomoc a ne zamjena jer se svima nama ne vracaju misici u fizioloski polozaj istovremeno a dobro se zna kako su doticni misici rasporedjeni u toku trudnoce tj. u drugoj polovici trudnoce
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 23:52   #86
ah vidiš kako su iskustva i mišljenja različita.
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 16:14   #87
Quote:
svesami kaže: Pogledaj post
ah vidiš kako su iskustva i mišljenja različita.
a naravno

nisma ni ja teski pobornik steznika jer on uvijek ima svoje mjesto i vrijeme nosenja tako da sa njim ne treba pretjerivat

BTW: kad se kupuje steznik to je najbolje ucinit u ducanu ortopedskim pomagalima jer ce vam tamo jako dobro objanis sto, kako, zasto a nikako u trudnickim ducanima jer se dobije puno krivih informacija
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 00:22   #88
ja sam kupila neki iz lisce,koji nije kao namjenjen nakon poroda,nego obični i super mi je došao.koštao je oko 120 kn.
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 09:06   #89
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
BTW: kad se kupuje steznik to je najbolje ucinit u ducanu ortopedskim pomagalima jer ce vam tamo jako dobro objanis sto, kako, zasto a nikako u trudnickim ducanima jer se dobije puno krivih informacija

ima i varijanta br. 2 - odeš u ortopedski dućan po savjete a kupiš ono kaj ti se sviđa - ja sam se zaljubila u Belly Bandit
ava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 13:27   #90
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
ja sam kupila neki iz lisce,koji nije kao namjenjen nakon poroda,nego obični i super mi je došao.koštao je oko 120 kn.
meni su oni bodi-korzeti iz lisce zakon jer zbilja savršeno djeluju na držanje, leđa i trbuh.

prestala sam ih nositi u trudnoći kad je trbuh narastao jer me počelo stezat.
ali mislim da ću to umjesto steznika furati nakon poroda.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 13:47   #91
stvarno su simpa Belly Bandit-i
vidim da će biti promocija; http://www.defactomama.hr/bb_us/promotivna.htm


ja ću ići !
neva_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 17:37   #92
Quote:
neva_m kaže: Pogledaj post
stvarno su simpa Belly Bandit-i
vidim da će biti promocija; http://www.defactomama.hr/bb_us/promotivna.htm


ja ću ići !
a koliko ta pricica kosta?
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 21:53   #93
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
a koliko ta pricica kosta?

ja sam svoj super povoljno platila


ali još uvijek besposlen
neva_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 23:35   #94
Quote:
neva_m kaže: Pogledaj post
ja sam svoj super povoljno platila


ali još uvijek besposlen
ja sam ga dobila

Ince BB steznici kod nas kostaju od cca 450 kuna pa nadalje ali su mekani
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 00:00   #95
ja sam poslje sve tri trudnoce nosila steznjak i mislila sam i sad, ali eto nemam ga i nikako ga kupit a i vruce je pa mi se i nekupuje, i sad misec dana nakon poroda mi se cini da mi se stomak puno brze vraca nego kad sam ga nosila !!!
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 16:28   #96
ja sam kupila u ljekarni, na čičak i super mi je bio! sad ga mogu omotat skroz oko sebe koliko me suzio
__________________
mini mini
mini. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 16:36   #97
ja sam ga kupila u aniti u gundulićevoj.. pravi njemački - štreberski steznik nakon poroda.... i koštao je 350 kuna...
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 16:53   #98
pa kako nositi taj steznik po ljeti?
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 16:59   #99
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
pa kako nositi taj steznik po ljeti?
a lijepo.... seksi gaće do vrata
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 17:02   #100
baa sam procitala u jednoj knjigi o vjezbanju poslje poroda, da se nebi trebao nositi steznik poslje poroda, samo ako su se trbusni misici razdvojili vise od dva prsta sirine !
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.