Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2008., 22:21   #61
dans je mm kupio 2 paketa puzzli u Intersparu a kad smo ih otvorili fuj,bljak,smrd -

super stvar,ali smrdi po kineskom smeću

gdje ima za kupiti neke koje ne smrde tako - čak sam ih probala i opratia,li nije to do mirisa,već do sastava te gume - ma užaš,glava me boli
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 22:30   #62
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
I mi imamo te brojke iz TL i trebalo nam je desetak dana da ih proluftamo.
i mi imamo 7 pakovanja tih iz TL-a i nisu smrdile niti jedne
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 22:59   #63
naše iz TL-a su smrdile. užasno. ništa nije pomagalo. prestale same od sebe nakon 10-ak dana.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 11:24   #64
I mi kupili u TL-u.Velike sa slovima.Smrdile grozno.Oprala ih ručno u kadi(ostavila u detergentu za posudje da se tope par sat i dobro isprala).Ne smrde više.
sretnodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 21:46   #65
ma meni nije problem samo u tom smradu već u pitanju od čega su one napravljene kad tako smrde - mene je sinoć i nioćas cijelo vrijeme glava rasturala
vratili smo ih i sad ne znam gdje da kupim te ali ipak kvalitetnije
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 22:11   #66
Nama je moja sestra kupila u Kauflandu u Samoboru, one male (nisam ni razmišljala o sitnim dijelovima). Smrdile jesu kad sam ih otvorila, al brzo su se izluftale, nakon cca sat vremena više nisu.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 16:39   #67
I mi kupili puzzle na brojke, no mene zanima da li postoji nekakva spužva ili nešto slično da se recimo puzzle na podu ograde. Imamo 2 psa i ne znam kako ću imati puzzle stalno na podu, njih 2 će to odmah sebi prepisati za igru.. A i nije mi baš higijenski da se psi i beba valjaju po istom, zato smo i kupili puzzle da to bude samo njezin dio.
__________________
kiss .. kiss
Tina406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 16:56   #68
Sva plastika smrdi dok je nova.
One puzle koje ne smrde vjerojatno samo duže borave u dućanu pa su ishlapile...

Samo kad se sjetim kofera...
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 21:08   #69
čini mi se da sam pročitala da je netko prao puzzle u veš mašini...na koliko stupnjeva, s praškom ili bez (pretpostavljam bez omekšivača ), koliko komada puzzli velikih u jednom pranju?

inače, kako održavate te puzzle? ja ih obrišem spužvicom i vodom, al nisam baš sretna zbog toga jer ih ona liže i žvače sve u 16. a opet, ne bih da liže detergent s njih.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 21:22   #70
a jesi komplicirana...ja sam stavila cijeli paket u mašinu,na 40,malo praška i 2 puta isprala
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 21:26   #71
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
a jesi komplicirana...
a jesam...
spigala sam nekoliko igrački i grickalica u svojim nemuštim počecima u sterilizatoru pa sad pušem i na hladno. odnosno, na prevruće
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 22:10   #72
ja skoro svako veče obrišem puzle s vlažnim maramicama, a svako toliko ih provrtim u veš mašini (kao i pink)

igračke u sterilizator? lali, lali..
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 10:54   #73
Riješio sam problem neprestanog vađenja brojki i slova i žvakanja istih

Imamo neke s autima koje su u komadu i još neke s Vinnie Poo-om koje su u komadu, s njima nema problema. Kod ovih koje imaju slova i brojke su ta slova i brojke non stop bile u ustima. Jučer sam ih složio naopačke na podu i stražnju stranu dobro uzduž i poprijeko prelijepio onim širokim smeđim selotejpom. Sad je to kompaktna cjelina, lagano se digne s poda kad treba usisavati i nema šanse da više žvače "broj 1". Strah me je bilo da ne otkine komad te spožvaste plastike sa zubićima, nije to baš nešto za pojest

Kad smo stavili malca na puzle pokušao ih je rastaviti, kad je vidio da ne ide podignuo ih je i zavirio ispod (pametno tatino ) i odustao. Za sada ga više ne interesira vađenje i čupanje.
__________________
U životu je važno da ne skidaš pločice sa zida u kupioni!
Korto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 14:21   #74
Mi smo one najsitnije dijelove puzzli, kao recimo rupice na broju 8, 9 i sl odmah izvadili i maknuli.
Agata1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 12:04   #75
Evo jedne teme iz naftalina...

čitam na "akcijama" da ima puzzli za kupiti u Kauflandu po 25 kn i mislim otići po njih, ali znam da su u nekim zemljama EU zabranjene jer sadrže formamid (kancerogenu tvar).
što mislite o tome? je li stvarno to toliko opasno ili nije, odnosno treba li to kupiti ili bolje ne?
koliko sam shvatila, taj formamid se koristi za omekšavanje pjene, pa po toj logici bi ga moglo biti i u strunjačama. i što onda kupiti za bebe? koja bi bila dobra podloga za igranje i vježbanje?
__________________
01.09.10. - my precious!!!
Illy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 12:09   #76
mi imamo strunjace bas iz tog razloga jer su navodno puzzle otrovne a moji su stalno na podu i sve lizu do cega stignu
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 12:20   #77
Quote:
BoniZG kaže: Pogledaj post
mi imamo strunjace bas iz tog razloga jer su navodno puzzle otrovne a moji su stalno na podu i sve lizu do cega stignu
boni, kak izgledaju te strunjače? gledam stranicu od rozi stepa, ali ih ima dosta vrsta.
jesi sigurna da u njima nema tog istog sranja? meni po nekoj logici ak ima u puzzlama, onda bi moglo biti i u strunjačama i u onim podlogama za pilates i sl.?
__________________
01.09.10. - my precious!!!
Illy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 12:28   #78
Quote:
Illy kaže: Pogledaj post
boni, kak izgledaju te strunjače? gledam stranicu od rozi stepa, ali ih ima dosta vrsta.
jesi sigurna da u njima nema tog istog sranja? meni po nekoj logici ak ima u puzzlama, onda bi moglo biti i u strunjačama i u onim podlogama za pilates i sl.?
Mojoj je bilo najinteresantnije dio slobodne puzzle kaj nije spojena staviti u usta i cuclati i žvakati, savije ju i stavi u usta, dok strunjaču debelu 2-2,5 cm ne može. Strunjaču možeš prekriti za prvu ruku, ne klizi jer je masivnija, a ove puzzle su debele par milimetara pa plešu. Kasnije su super za skakanje, vježbanje.....
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 15:50   #79
Quote:
Illy kaže: Pogledaj post
boni, kak izgledaju te strunjače? gledam stranicu od rozi stepa, ali ih ima dosta vrsta.
jesi sigurna da u njima nema tog istog sranja? meni po nekoj logici ak ima u puzzlama, onda bi moglo biti i u strunjačama i u onim podlogama za pilates i sl.?
ne znam...nitko jos nije rekao za strunjace da su otrovne...oni imaju ove strunjace http://rozi-step.hr/pilates-podloge/.../airex_corona/
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 16:01   #80
mi imamo te iz kauflanda i nemamo "jestivih" problema sa njima! moja mala to ne pokušava pojesti nego zaista služe samo tome da nije na hladnom podu a kao izolator hladnoće su odlične, ja stajala bosa na njima i uopče nije hladno za noge. nama služe svrsi zbog koje smo ih i kupili.
saratina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.