Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2010., 17:03   #21
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
to i je bit javne TV! sigurno emisija o invalidima neće biti na RTLU, a emisija o braniteljima na Novoj.
Znam točno što je na programu HTV-a a invalide i branitelje nisam spominjao.Njihove emisije nisu ni skupe i kvalitetne su.Komentiraj boldano.Nisam spomenuo ni Svetu misu koja je potrebna ljudima koji bi išli u Crkvu a ne mogu.I to treba.Btw politički magazin Otvoreno umjesto da zbog nikakve financijske situacije u državi i aferama i drugim stvarima produže emisiju na 2 sata oni strpaju 2 teme u 1 sat pa što se čuje čuje a što ne nije važno.Jako stručno od bezobrazno plaćenih urednika.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:05   #22
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
to i je bit javne TV! sigurno emisija o invalidima neće biti na RTLU, a emisija o braniteljima na Novoj.
Zato i kažem, takve programske potrebe se mogu outsourcati (platiti iz proračuna privatnim televizijama da ih naprave).
clouseau is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:05   #23
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Znam točno što je na programu HTV-a a invalide i branitelje nisam spominjao.Njihove emisije nisu ni skupe i kvalitetne su.Komentiraj boldano.Nisam spomenuo ni Svetu misu koja je potrebna ljudima koji bi išli u Crkvu a ne mogu.I to treba.
opera? to treba komercijalnim TV-ima?! repriza kazališnjih predstava? reci mi kad su RTL i NOVA imali vijesti iz kulture?
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:06   #24
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Rekoh da znam koja je razlika između javne i komercijalne tv.Pošto je HTV javna tv dobio si izvadak iz zakona šta treba radit odnosno kakav program treba bit.Boldano je kakav je program pa ti usporedi.Pošto ja znam kakav treba bit i kakav je kažem ti da je javna samo jer tako piše u zakonu.Navedeni gospodin je alfa i omega ili No 1 što se tiče nabave stranog dokumentarnog programa već desetljećima na HTV-a i nema ni jedan dokumentarac koji je on izabrao da ne može dobit ocjenu 4+.Uzmi im njega i nema više normalnog i edukativnog dokumentarnog programa.Troše se stotine miliona kuna na program koji vrijedi malo ili nimalo.
onda gledaj RTL i Novu.
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:07   #25
Privatizirati.

To što više ne bi gledali pola ure kulture ili lica nacije me baš i ne boli. Nažalost, mislim da bi se na rubu znanosti ipak zadržao negdje između farme i kunolovca

Ako mi se gleda dokumentarno-obrazovne emisije upalim max tv, koji je dosta jeftiniji od hrt pretplate, i gledam dokumentarne kanale kakve hoću kad hoću.

Informativne emisije? Nje da gledam često, ali meni nova ima bolji dnevnik od hrt-a, a u predizbornim emisijama ih je isto šišala jer imaju bagu koji je jači od ovih hrtovih nazovinovinara i kao takav čisto dobro funkcionira i u tržišnim uvjetima. A u informativne svrhe ih ionako sve danas gazi internet koji je dostupan praktički svakome. Tako da ne vidim nikakvu svrhu financiranju takve megalomanski rastrošne institucije za koju svi znaju da ne valja, ali nam "treba" i bila bi baš super kad bi ju počeo voditi nepostojeći netko
Fall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:10   #26
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
opera? to treba komercijalnim TV-ima?! repriza kazališnjih predstava? reci mi kad su RTL i NOVA imali vijesti iz kulture?
Za operu i predstave postoji kazalište gdje ljudi rade i žive od ulaznica.Večina naroda ne ide u operu i kazalište pa nije potrebni ni na tv-u.Kupi kartu i idi u opru ili kazalište.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:12   #27
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
opera? to treba komercijalnim TV-ima?! repriza kazališnjih predstava? reci mi kad su RTL i NOVA imali vijesti iz kulture?
sve to imaš na netu, ne treba ti za to televizija

i da ti treba okej, ali ti bi da onda svi drugi kojima uopće ne treba to plaćaju?
mene recimo uopće ne zanima što Ante J. Batinović, glavni hrtov glazbeni kritičar, misli o današnjoj glazbenoj sceni
Fall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:13   #28
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Za operu i predstave postoji kazalište gdje ljudi rade i žive od ulaznica.Večina naroda ne ide u operu i kazalište pa nije potrebni ni na tv-u.Kupi kartu i idi u opru ili kazalište.


onda nisu potrebne ni vijesti (imaš internet), glazba (imaš radio), dokumentarci (postoji škola), ukinimo sve televizije!
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:14   #29
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
onda gledaj RTL i Novu.
Ne gledam ni njih jer su isto sranje kao i HTV ali mi za HTV uzimaju pretplatu i još mažnjavaju debelu lovu iz proračuna a isti su ko i komercijalne televizije.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:14   #30
Quote:
Fall kaže: Pogledaj post
sve to imaš na netu, ne treba ti za to televizija

i da ti treba okej, ali ti bi da onda svi drugi kojima uopće ne treba to plaćaju?
mene recimo uopće ne zanima što Ante J. Batinović, glavni hrtov glazbeni kritičar, misli o današnjoj glazbenoj sceni
mene puno toga ne zanima!
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:15   #31
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Ne gledam ni njih jer su isto sranje kao i HTV ali mi za HTV uzimaju pretplatu i još mažnjavaju debelu lovu iz proračuna a isti su ko i komercijalne televizije.
totalna glupost.
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:16   #32
tema već postoji ovdje:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=293276&page=57

a i forum.hrt.hr
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:17   #33
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post


onda nisu potrebne ni vijesti (imaš internet), glazba (imaš radio), dokumentarci (postoji škola), ukinimo sve televizije!
Vijesti postoje i na komercijalnim televizijama i bolje su od HTV-ovih,glazbu ne slušam a samo još objasni koji se to dokumentarci gledaju u školi?Postoje dokumentarci koje je izabrao Đelo koji svi do jednoga vrijede i dokumentarci koje su izabrali šrot majstori koji vrijede koliko i medij na kojima jesu.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:18   #34
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Vijesti postoje i na komercijalnim televizijama i bolje su od HTV-ovih,glazbu ne slušam a samo još objasni koji se to dokumentarci gledaju u školi?Postoje dokumentarci koje je izabrao Đelo koji svi do jednoga vrijede i dokumentarci koje su izabrali šrot majstori koji vrijede koliko i medij na kojima jesu.
pa onda gledaj komercijalu i sve sretni i zadovoljni.
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:19   #35
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
U čemu je problem?
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:20   #36
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post


onda nisu potrebne ni vijesti (imaš internet), glazba (imaš radio), dokumentarci (postoji škola), ukinimo sve televizije!
Nema potrebe ukidati sve televizije; one koje su privatizirane će same od sebe propasti ako ih nitko ne gleda ili ako su im troškovi preveliki; no tjerati građane da plaćaju nešto bez obzira gledaju li to ili ne, je lopovluk.

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
pa onda gledaj komercijalu i sve sretni i zadovoljni.
Tako je, ali zašto bi bio prisiljen plaćati harač HRTu kojeg uopće ne gleda?
clouseau is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:20   #37
BBC je isto javna TV i isto ima i plesova i glazbe...
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:21   #38
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
pa onda gledaj komercijalu i sve sretni i zadovoljni.
ako do sada nisi shvatio, radi se o tome da ljudi ne žele plaćati pretplatu za smeće
Fall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:21   #39
Quote:
clouseau kaže: Pogledaj post
Nema potrebe ukidati sve televizije; one koje su privatizirane će same od sebe propasti ako ih nitko ne gleda ili ako su im troškovi preveliki; no tjerati građane da plaćaju nešto bez obzira gledaju li to ili ne, je lopovluk.



Tako je, ali zašto bi bio prisiljen plaćati harač HRTu kojeg uopće ne gleda?
ceste su isto tako opća društvena potreba: svaki vlasnik registriranog automobila solidarno kod registracije plaća Naknadu za ceste, bez obzira na to koliko se tim cestama vozi.
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:21   #40
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
BBC je isto javna TV i isto ima i plesova i glazbe...
Znaš li ti razliku između kvalitete i jeftinog smeća?
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.