Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2013., 10:32   #1
Farmasi (pročitati uvodni post)

Pozdrav! Tek sam čula za ovaj brend, pregledala malo kataloge i čini mi se zanimljivo, doduše dosta su niske cijene pa mi je odmah i malo sumjiva kakva će biti kvaliteta...Jeste li vi išta koristili od ove turske marke i koja su vaša iskustva?

http://www.farmasi.com.tr/

UPDATE 2.10.2018.

Tema je ovdje za raspravu i informacije o proizvodima, a ne za zaradu posredništvom u prodaji!
Ako tražite osobu koja bi vam naručila proizvode ili vas učlanila, slobodno to napišite na temi, ali sve dalje rješavajte putem inboxa. Objave na temi kao što su "Ako želite da vam naručim xy proizvod, javite se" ili "Ovaj mjesec kod mene uz kupnju xy dobijete xyz% popusta", kao i pozive na učlanjenje kartoniram.

Prokleta
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 10:34   #2
Zamolila bih moderatora ad ovo premjesti na Dekorativnu kozmetiku, tek sad vidim da nisam u tom podforumu...hvala...
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 12:55   #3
U biti vidim da i nije nužno da se premješta tema...ali nitko ništa o ovome?
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 13:57   #4
Nisam probala, ali izgleda solidno. Nijanse ruževa su mi prekrasne.

Jedna djevojka koju imam preko facebook-a, a koja se inače bavi šminkanjem kaže da je njoj odlična.
Dugo su je nagovarali da postane njihova zastupnica, a kako nije bila probala njihove proizvode-nije htjela. Kad je probala-pristala je. Kaže da nije htjela zastupati nešto što joj ne valja.

Neka te niska cijena ne zavara. Turska kozmetika nije loša, oni namjerno prodiru na zapadno tržište postavljajući niske cijene prozvoda. Cilj im je privući kupce, a kad se kupci navuku, dižu cijene.
Koji gadovi.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 14:05   #5
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Cilj im je privući kupce, a kad se kupci navuku, dižu cijene.
Koji gadovi.
definitvno si u pravu
golden rose je i dalje relativno jeftin, ali prije koju godinu sam njihove proizvode u bosni kupovala skoro besplatno, lakovi su bili 4 kn
farmasi jos nisam nigdje vidila, ali ako nabasam sigurno budem probala nesto
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 14:26   #6
Moj mali lokalni dućan bio je krcat Farmasi lakovima za nokte,koje sam ja pokupovala u svim mogučim nijansama.I zadovoljna sam,za cijenu od 10-12kn po komadu lakovi su odlični.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 14:42   #7
Lakići za nokte su im famozni! Za male pare takvo nešto naći... Lutrija!

Inače sam imala i neki korektor/puder i highlighter od njih su super mi je i jedno i drugo! Kupovala bih opet njihovu kozmetiku, ali ne znam gdje! Ovo malo je bilo u Refanu
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 16:31   #8
imam tekući ruž/sjajilo u nijansi 04, ona drečava roza,http://www.farmasi.com.tr/en/product/gleam-rouge-liquid-lipstick[/URL]prezadovoljna sam, jako lijepo se nanosi i dugo ostaje, nije mat već je sjajno

zatim paleticu sjenila za oči smeđe-zlatne boje, dosta su pigmentirana i lijepo izgledaju na očima http://www.farmasi.com.tr/en/product...olor-eyeshadow, njihovo rumenilo u roza kuglicama, malo mi je jako pa pazim koliko stavljam na četku, ali divno i svježe izgleda na licu i još neke lakove za nokte. sve u svemu i s obzirom na cijenu, ja prezadovoljna
mistical is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 09:46   #9
Odlično, onda jedva čekam da isprobam
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 10:10   #10
A gdje u Zg ima framasi lakova za nokte za kupiti?
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 12:44   #11
Napokon je FARMASI stigao u Hrvatsku.Jako sam se obradovala ,za sve upite javite se u inbox za informacije i sve ostalo.
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 15:05   #12
Farmasi lakova za nokte ima u svakom malom ducanu u mom gradu.Cijena nekih 10kn,i za isprobavanje boja i za cure koje ne zele ili nemaju para za skupe lakove dušu dalo,kvalitetom odlični!Imala sam i jedan ruz za usne i isto mi je bio dobar,cijena nekih 20ak knSad samo cekam cijene pocnu lagano rasti,e onda ih necu vise kupovati iz principa jer cim neko postane ekskluzivni uvoznik/zastupnik,cijene lagano odlaze u nebesa.Kao i sa Golden Rose kozmetikom.Bilo je za sicu na svakom čošku a onda odjedanput nestala....Uglavnom vidjeh nedavno Golden Rose stalak u ljekarni,Iskreno doslo mi je da plačem.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 09:32   #13
Farmasi kozmetika

Curke, da malo podignemo temu.
Ako ima zainteresiranih za Farmasi kozmetiku, slobodno mi se javite.
Narudzba ide ponedjeljkom, a roba dolazi petkom.
Za sva pitanja stojim na raspolaganju!
cangerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 10:23   #14
Quote:
cangerica kaže: Pogledaj post
Curke, da malo podignemo temu.
Ako ima zainteresiranih za Farmasi kozmetiku, slobodno mi se javite.
Narudzba ide ponedjeljkom, a roba dolazi petkom.
Za sva pitanja stojim na raspolaganju!
koliko se cijene kreću? imaš kakav face sa stranicom gdje su swatchevi i slično? provizija i to
__________________
x
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 17:22   #15
Farmasi

Ukoliko nekoga zanima farmasi kozmetika javite se
https://www.facebook.com/groups/267702966983364/
uvijekja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 20:27   #16
U Farmasiju sam od prvog dana i probala vec zbilja dosta proizvoda,ako koga zanima ukljucivanje u moj tim tim leader sam slobodno se javite u inbox kao i oko pitanja o proizvodima otvorena za sve upite.
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 00:15   #17
Htjela bih probati a tako ne volim tu katalosku prodaju i kupnju preko nekog... :/

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 13:32   #18
Quote:
Djevojče kaže: Pogledaj post
Htjela bih probati a tako ne volim tu katalosku prodaju i kupnju preko nekog... :/

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Pozz pa mozes se ukljuciti i sama si narucujes ,nemoras onda preko nikoga .
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 14:34   #19
Ukoliko nekog zanima farmasi kozmetika narudbe,uclanjenja,pitanja javite se u inbox
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:31   #20
Farmasi

Curke eto možete se pridružiti i mom timu (face Farmasi kozmetika Masha) šaljem katalog a i poklon za učlanjenje
mashanina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:13.