Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2016., 15:21   #41
Quote:
superflyzg kaže: Pogledaj post
upravo upecao GTA v .....malo sam iznad minimum s REQ, ....
nego ... koji klan izabrati ( tj. dali se moze vidjeti kolink je koji klan aktivan itd .... )

sluzi li social dio necemu zanimljivom ili ?

dayuuum 17 hours downloada o.0 malo sporo :S
Pridruži se HCL klanu ako još ima mjesta imaju okruglo 1000 članova. Ja sam dio njih. Nedavno smo i snimili božićni specijal i objavili ga na YT. Možeš me i dodati na socijal clubu link mog profila ti je dolje ispod linka klana.
http://socialclub.rockstargames.com/crew/hcl_gaming

http://socialclub.rockstargames.com/member/froxie240
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 18:32   #42
https://www.youtube.com/watch?v=l-uxhZZD7EA

Za neko u čemu je kvaka?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 20:32   #43
Gtand Theft Auto 5 Online PC

Bok svima. Neznam dali itko od vas igra GTA 5 online (PC verzija). Ako vas ima jel je itko imao problem sa tenkom (ako ga ima uopće)? Naime došao sam do 70lvl i kupio sam si tenk. Problem je svaki put kad ga uzmem izbaci me iz sesije i stavi me sam u jednu posebnu sesiju. Bude jedno 20 igrača u toj sesiji i svaki put kada uzmem tenk izbaci me. Jel itko od vas imao taj problem? Ja sam si konto da je bug ili tenk nije dopušten u toj sesiji ali pošto mi se to dogodilo već 20 puta i svaki put me izbaci mislim da je bug.
Lukeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 23:33   #44
Quote:
Lukeze kaže: Pogledaj post
Bok svima. Neznam dali itko od vas igra GTA 5 online (PC verzija). Ako vas ima jel je itko imao problem sa tenkom (ako ga ima uopće)? Naime došao sam do 70lvl i kupio sam si tenk. Problem je svaki put kad ga uzmem izbaci me iz sesije i stavi me sam u jednu posebnu sesiju. Bude jedno 20 igrača u toj sesiji i svaki put kada uzmem tenk izbaci me. Jel itko od vas imao taj problem? Ja sam si konto da je bug ili tenk nije dopušten u toj sesiji ali pošto mi se to dogodilo već 20 puta i svaki put me izbaci mislim da je bug.
Ne ali ja imam drugi problem, tenk kao da je pijan, kada pucam lijevo on opali desno kada pucam napred opali nazad, ne mogu pronaći riješenje, internet mi nije spor, komp ne trokira
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 10:20   #45
Quote:
Mr Igor kaže: Pogledaj post
Ne ali ja imam drugi problem, tenk kao da je pijan, kada pucam lijevo on opali desno kada pucam napred opali nazad, ne mogu pronaći riješenje, internet mi nije spor, komp ne trokira
E to se i meni događa samo ne tako. Ja kad ciljam ravno u neki auto nekada tamo opali a većinom mi ode malo ljevo pa gore i to stalno u tu jednu točku. Onda nekada ravno tamo di ciljam ali većinom ljevo gore i nigdje drugdje samo ta točka. Neznam što se godađa.
Lukeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 14:50   #46
Quote:
Lukeze kaže: Pogledaj post
E to se i meni događa samo ne tako. Ja kad ciljam ravno u neki auto nekada tamo opali a većinom mi ode malo ljevo pa gore i to stalno u tu jednu točku. Onda nekada ravno tamo di ciljam ali većinom ljevo gore i nigdje drugdje samo ta točka. Neznam što se godađa.
Meni još i gore, baca isto na lijevo ali u zadnje vrijeme i nazad ja ne znam kako, to nije do moderra to je vjerovatno bug ali zanimljivo kako samo na tenk, sa hydrom i helićima, i svim drugim vehicle nema problema samo sa tenkom, na GTA forums sam otvorio temu, rekli su da mi je možda do slabe internet veze, ali to nije točno. I meni se isto često dogodi da svi naglo nestanu i session ali ne kad uzmem tenk nego kad mi poraste mental state
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:22   #47
Quote:
Mr Igor kaže: Pogledaj post
Meni još i gore, baca isto na lijevo ali u zadnje vrijeme i nazad ja ne znam kako, to nije do moderra to je vjerovatno bug ali zanimljivo kako samo na tenk, sa hydrom i helićima, i svim drugim vehicle nema problema samo sa tenkom, na GTA forums sam otvorio temu, rekli su da mi je možda do slabe internet veze, ali to nije točno. I meni se isto često dogodi da svi naglo nestanu i session ali ne kad uzmem tenk nego kad mi poraste mental state
Ja sam primjetio da mi to radi kada igram extraction (adversary mode) pa kad imam one aute sa strojnicama. Kad pucam isto mi se dogodi kao i sa tenkom. Ma ta igra nevalja. Sve su usrali s GTA 5. Rockstar mi je bio najbolji proizvođač igara sad mi je najgori. A GTA 5 najgora igra koju sam igro, samo problemi.
Lukeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 17:48   #48
Jedino što je dobro su one velike ramp race, to je zabavno ovo ostalo dosadno.
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 18:08   #49
GTA v-problem

Imam problem s piratskom verzijom gta v
Znaci mapa mi nestane dok vozim s autom i imam lag spikove

Grafa:r7 360
procentium g2010
4gb rama

E sad zasto ja imam probleme a gledam na yt ljudi imaju slabiju karticu a vrte cak na high...

https://www.youtube.com/watch?v=m7lrHVJiyeI

https://www.youtube.com/watch?v=GcWeeal31oc

https://www.youtube.com/watch?v=I9ywuz8DyAM
karlo125 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 18:12   #50
Kupi original.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 17:17   #51
Kako imati dva stana u gta v online? htio bi kupiti više od 10 vozila, da to mogu treba mi novi stan sa garažom, kada hoću kupiti, odmah mi ponude pola novca od drugog stana, pa mogu birati da ili ne, ako odbijem dobijem novi stan, ali više nemam pravo na stari i onu polovicu love uopće ne dobijem. Kako drugi igrači kupe po 2-3 stana?
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 02:10   #52
Ima li netko od vas ovaj problem? I kako rijesiti?



To se dogadja nakon 20 min igre.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 16:58   #53
GTA V - kako na srver

Pozdrav,

Imam kupljenu igricu GTA V. Sve uredno radi ali imam problem sa online igranjem. Uspješno se konetiram na server a na serveru sam uvijek sam, nema drugih igrača. Probao sam se konektirati na različite servere ali nikad nema nikog osim mene. Kako to trebam podesiti i gdje griješim ako netko zna molio bih pomoć
Feno_Men is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 22:13   #54
Quote:
Feno_Men kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Imam kupljenu igricu GTA V. Sve uredno radi ali imam problem sa online igranjem. Uspješno se konetiram na server a na serveru sam uvijek sam, nema drugih igrača. Probao sam se konektirati na različite servere ali nikad nema nikog osim mene. Kako to trebam podesiti i gdje griješim ako netko zna molio bih pomoć

To ti je skoro pa normalno, mene često baca u sobe sa par igrača, a vidim da i drugi ljudi imaju taj problem. Rijetko kad me baci u sobu s 20+ ljudi. Stvarno bih želio probati sve one poslove u online-u, ali ne znam kak su to oni zamislili s tak malim lobbyima u kojima se većina ljudi samo glupira po gradu, a nitko niš ne igra. Jedva nađem troje ljudi za survival.
4160titan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 21:08   #55
Quote:
4160titan kaže: Pogledaj post
To ti je skoro pa normalno, mene često baca u sobe sa par igrača, a vidim da i drugi ljudi imaju taj problem. Rijetko kad me baci u sobu s 20+ ljudi. Stvarno bih želio probati sve one poslove u online-u, ali ne znam kak su to oni zamislili s tak malim lobbyima u kojima se većina ljudi samo glupira po gradu, a nitko niš ne igra. Jedva nađem troje ljudi za survival.
Hvala na odgovoru međutim kod mene nije takva situacija. Ja nisam niti jednom uspio ući u taj online mod a da je uopće netko bio u sobi. Dakle niti jednom nisam uspio ući a da je sa mnom bio bar jedan igrač.

Jel ima negdje neki tutorijal. Prošao sam po youtubeu i nije da nema videa ali uglavnom se baziraju na samu igru i nije baš objašnjeno kako točno ući negdje gdje već igraju drugi igrači. Da li se uopće negdje može biati u koju subu ćeš se konektirai?
Feno_Men is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 23:30   #56
Imamo kupljenu verziju, ali nešto nije u redu s aktivacijskim kodom. Kad se traži da upišemo kod, vidi se prema onim iksevima da se kod sastoji od četiri grupe po četiri znamenke. Naš kod koji je na kraju manuala ima tri grupe po pet znamenki.
Kako to i što napraviti?
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 19:32   #57
Quote:
Feno_Men kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Imam kupljenu igricu GTA V. Sve uredno radi ali imam problem sa online igranjem. Uspješno se konetiram na server a na serveru sam uvijek sam, nema drugih igrača. Probao sam se konektirati na različite servere ali nikad nema nikog osim mene. Kako to trebam podesiti i gdje griješim ako netko zna molio bih pomoć
si išeu na socijal klub, đojnat se nekoj grupi?
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 01:00   #58
Nećete vjerovati, znam da brutalno kasnim, ali ja tek sad idem online malo igrati :'D ima kakvih friendly servera još?
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 12:57   #59
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Nećete vjerovati, znam da brutalno kasnim, ali ja tek sad idem online malo igrati :'D ima kakvih friendly servera još?
na cemu igras?
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 23:56   #60
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
na cemu igras?
PC ofkors. Iako si razmišljam nabaviti gamepad samo za vožnju, pa bi ga sam bacim sa strane kad izađem iz auta (I know I'm crazy)

(može i neka preporuka gamepada u linksu)
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.