Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 10:42   #6361
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Nisu izglasali dnevni red, i stoga će sazvati novu sjednicu.

U čemu je big deal?
Jak skandal.


-Stipe
Jbt Stipe pa ti si neki SDP demage control manager
KatarinaRi is offline  
Old 22.01.2018., 10:55   #6362
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Jbt Stipe pa ti si neki SDP demage control manager
Ja preferiram izraz viši direktor.

U slobodno vrijeme čuvar državnog pečata.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 22.01.2018., 23:18   #6363
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Možda će hadezeovci opet morati nakon izbora lažirati izborne listiće, ovaj puta cijelu noć zaokruživati SDP. Tek toliko da ga održe na površini i zadovolje svoju potrebu za dvije jake stranke.

Šta misliš o mojoj ideji?
Otkad to, imas li ista da i mi ostali procitamo.
Plavobili is offline  
Old 22.01.2018., 23:33   #6364
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Nisu izglasali dnevni red, i stoga će sazvati novu sjednicu.

U čemu je big deal?
Jak skandal.


-Stipe
Sto, nitko nema mudica staviti kako izgled "demokracija" na partijski nacin:

‘Šokirani članovi Odbora, petnaestak ljudi, ostali su sjediti. Na to je predsjednik rekao da izvolimo izaći ili će nas zaključati.’

Nakon što je novoizabrani šef zagrebačkog SDP-a Marko Tardelli u Maksimiru u petak navečer zaključao svoje kolege u uredu zagrebačkog ogranka te stranke, policija je izašla na teren, no kasnije su priopćili da više nije bilo potrebe za postupanjem nakon što su tamo došli,...


Ako je Maras u svemu tome bio tracak zdravog razuma, kakvi su tek oni ostali?

I ovi bi nam htjeli Zagreb i drzavu voditi. Ima li tu itko pri zdravoj pameti?
Plavobili is offline  
Old 22.01.2018., 23:35   #6365
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post

Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Možda će hadezeovci opet morati nakon izbora lažirati izborne listiće, ovaj puta cijelu noć zaokruživati SDP. Tek toliko da ga održe na površini i zadovolje svoju potrebu za dvije jake stranke.

Šta misliš o mojoj ideji?

Otkad to, imas li ista da i mi ostali procitamo.
samo ono što je bilo na forumu
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 23.01.2018., 00:35   #6366
https://www.24sata.hr/news/iako-su-n...izbacen-557519

"Imali smo nekoliko opcija od novih izbora, do koalicije sa SDP ili koalicije sa HNS. Odlučili smo ići u koaliciju sa HNS-om"

Baš bih volio znati tko je nakon odlaska MOST-a iz Vlade u ime SDP-a pregovarao o koaliciji s HDZ-om. Milijan Brkić očito zna, a mislim da bi i šira javnost htjela znati više detalja o ovoj kombinaciji.
Markoni is offline  
Old 23.01.2018., 02:00   #6367
Quote:
Markoni kaže: Pogledaj post
https://www.24sata.hr/news/iako-su-n...izbacen-557519

"Imali smo nekoliko opcija od novih izbora, do koalicije sa SDP ili koalicije sa HNS. Odlučili smo ići u koaliciju sa HNS-om"

Baš bih volio znati tko je nakon odlaska MOST-a iz Vlade u ime SDP-a pregovarao o koaliciji s HDZ-om. Milijan Brkić očito zna, a mislim da bi i šira javnost htjela znati više detalja o ovoj kombinaciji.
Izgleda da je SDP kao uvjet za koaliciju zahtijevao izbacivanje vjeronauka iz škola. Ne znam šta je gore: da su obje strane uopće razmišljale o koaliciji, ili da se SDP htio tako jeftino prodati.
Marina Fiume is offline  
Old 23.01.2018., 11:28   #6368
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Sto, nitko nema mudica staviti kako izgled "demokracija" na partijski nacin:
----------------
I ovi bi nam htjeli Zagreb i drzavu voditi. Ima li tu itko pri zdravoj pameti?
U odnosu na Šeksa, Glavaša i njegove ćelave kamatare, kao zaštitare na izborima HDZ-a, ovi su kamilica.

Quote:
Markoni kaže: Pogledaj post
https://www.24sata.hr/news/iako-su-n...izbacen-557519

"Imali smo nekoliko opcija od novih izbora, do koalicije sa SDP ili koalicije sa HNS. Odlučili smo ići u koaliciju sa HNS-om"

Baš bih volio znati tko je nakon odlaska MOST-a iz Vlade u ime SDP-a pregovarao o koaliciji s HDZ-om. Milijan Brkić očito zna, a mislim da bi i šira javnost htjela znati više detalja o ovoj kombinaciji.
Ja bi voljela znati od kad je ono što jedan Brkić kaže ultimativna istina?
Ali ajmo reći, rasprave radi da ne laže...
..ono što bi u tom slučaju mene zanimalo je kakva se to govna skrivaju u Agrokoru kad su HDZ-ovci bili spremni napraviti apsolutno sve da ni u jednom trenutku ne gube punu kontorolu nad njim.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 23.01.2018., 11:30   #6369
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Izgleda da je SDP kao uvjet za koaliciju zahtijevao izbacivanje vjeronauka iz škola. Ne znam šta je gore: da su obje strane uopće razmišljale o koaliciji, ili da se SDP htio tako jeftino prodati.
Upalilo je partiji ucjenom za referendum u EU, kad su smanjili broj zastupnika iseljenistva u Saboru, pa su mislili da mogu opet. "Malo" su se preracunali, izgleda da im jos nije jasno da ovo nisu 70-te. Tako je to kad u zatucanim partijskim mozgovima ideologija i agitpropovstina nadvladaju zdrav razum.
Plavobili is offline  
Old 24.01.2018., 01:23   #6370
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
U odnosu na Šeksa, Glavaša i njegove ćelave kamatare, kao zaštitare na izborima HDZ-a, ovi su kamilica.



Ja bi voljela znati od kad je ono što jedan Brkić kaže ultimativna istina?
Ali ajmo reći, rasprave radi da ne laže...
..ono što bi u tom slučaju mene zanimalo je kakva se to govna skrivaju u Agrokoru kad su HDZ-ovci bili spremni napraviti apsolutno sve da ni u jednom trenutku ne gube punu kontorolu nad njim.
Agrokor je u stvari HDZova RH - rodijacki drzavni kapitalizam, kasica prasica i praonica love, financijska piramida. Zato su i uveli potpunu informativnu blokadu o Agrokoru kakva ne postoji ni u najvecim diktaturama. Novinarstvo je kapituliralo, nitko se ne usudi napisat ni jedan istrazivacki clanak o Agrokoru.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 24.01.2018., 10:56   #6371
Kad misliš da ne mogu niže, Bero da gas i
https://www.slobodnadalmacija.hr/nov...amove39-uprave

"Zdravko Mamić mi više neće trebati u životu, ali za sve sam zahvalan samo njemu."
Izjava je to koju je u ožujku 2008. godine Siniša Jagodić dao Jutarnjem listu. Nepunih deset godina kasnije, u razgovoru za Slobodnu Dalmaciju, Jagodić tvrdi kako se ne srami svoje prošlosti, dapače, ponosan je, veli, na sve što je (u)radio, dok za izjavu iz prologa napominje kako je izvučena iz konteksta.
...

..."Sinišu Jagodića, naime, u pomoć je pozvao predsjednik SDP-a Davor Bernardić. Rejting mu je loš, i njemu i SDP-u, pa je procijenio kako će mu u njegovu podizanju dobro doći upravo Jagodić, čovjek s kojim je surađivao još dok je bio šef zagrebačkog ogranka stranke."
Chibuky is offline  
Old 24.01.2018., 11:17   #6372
Quote:
Chibuky kaže: Pogledaj post
Kad misliš da ne mogu niže, Bero da gas i
https://www.slobodnadalmacija.hr/nov...amove39-uprave

"Zdravko Mamić mi više neće trebati u životu, ali za sve sam zahvalan samo njemu."
Izjava je to koju je u ožujku 2008. godine Siniša Jagodić dao Jutarnjem listu. Nepunih deset godina kasnije, u razgovoru za Slobodnu Dalmaciju, Jagodić tvrdi kako se ne srami svoje prošlosti, dapače, ponosan je, veli, na sve što je (u)radio, dok za izjavu iz prologa napominje kako je izvučena iz konteksta.
...

..."Sinišu Jagodića, naime, u pomoć je pozvao predsjednik SDP-a Davor Bernardić. Rejting mu je loš, i njemu i SDP-u, pa je procijenio kako će mu u njegovu podizanju dobro doći upravo Jagodić, čovjek s kojim je surađivao još dok je bio šef zagrebačkog ogranka stranke."
I taj tip sebe naziva stručnjakom za politički marketing, kakav svjetski antitalent.
-SOMEBODY- is offline  
Old 24.01.2018., 14:06   #6373
Bero je odličan. Žele ga smijenit samo oni koji ne vole SDP. Samo hrabro Bero. Ako su Zoranu tolerirali sve one silne poraze i po mom mišljenju vrlo loše upravljanje financijama Partije, stvarno ne vidim razlog da Bero isto tako ne ostane bar 10 godina na čelu.
analitikos is offline  
Old 24.01.2018., 14:10   #6374
Baš me zanimaju rezultati slijedećeg istraživanja javnog mnijenja.

SDP bi mogao pasti ispod 16 posto.
DJTcro is offline  
Old 24.01.2018., 14:39   #6375
NEZADOVOLJSTVO

KOMADINA I OSTOJIĆ DIŽU RUKE OD BERNARDIĆA? Žele ga natjerati da sam ode s čela SDP-a

http://novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/...e-s-cela-SDP-a
----------


Nadam se da je ova vijest točna.
DJTcro is offline  
Old 24.01.2018., 15:40   #6376
Krapinsko-zagorski župan Kolar:'Ako se SDP ne 'posloži' u idućih nekoliko mjeseci, biramo novog šefa'

https://www.vecernji.hr/vijesti/sdp-...tervju-1221765
DJTcro is offline  
Old 24.01.2018., 17:34   #6377
Prolaze mjeseci, svi mu govore isto, naprave team-building i nakon svega on za aktualac priredi onaj blam.
Stvarno strašno. Zanima me da li je on nekome prezentirao Di su pare plus pauza?

Kako je neko itko ikad mogao misliti da je to super nastup?
KatarinaRi is offline  
Old 24.01.2018., 17:44   #6378
Bero se mora,ako misli modernizirati stranku, hitno riješiti svih fosilnih kadrova koji su stasali u SKH i uvesti mlade ljude neopterećene glupostima prošlosti.
nexst is offline  
Old 24.01.2018., 18:17   #6379
Quote:
nexst kaže: Pogledaj post
Bero se mora,ako misli modernizirati stranku, hitno riješiti svih fosilnih kadrova koji su stasali u SKH i uvesti mlade ljude neopterećene glupostima prošlosti.
Bero se mora vratiti struci, jer za političara nije rođen.
DJTcro is offline  
Old 24.01.2018., 18:19   #6380
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Bero se mora vratiti struci, jer za političara nije rođen.
Ne mora značiti, možda je odličan u egzekutivi, ali za predvodnika jedne političke stranke nije. To što je loš lider ne znači da je loš političar. Možda pozadinske procese odrađuje jako dobro, uostalom, godinama je pri nekakvom vrhu SDP-a, tako da sumnjam da je baš u potpunosti politički hendikepiran.
Uptown is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.