Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2016., 19:57   #81
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
jesi mu rekla kaj?
ja ako ikad bude oću curicu , al da joj s 20 izraste pinpek, da joj bude lakše u životu:dobravila-štapić:
Rekoh, ni prozborila nisam od soka.

Inace blebnem i kad ne treba, ali u ovom slucaju sam samo zapanjeno gledala u nedefiniranu daljinu. Osjecala se ko u epizodi Top liste nadrealista.

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 19:59   #82
..ma pustite sve te priče, lakše je kao žena živit. lakše je i uspješnu ženu odgojit, i bit takva, tko hoće, a ne mora se ako se neće, i to je ok. uh, jel to sad šovinizam?

moja dnevna doza je kad se ženae kojae se jako vole zvat emancipiranima i ravnopravnima kad im paše odluče furat na nezaštićene slabe ženice i očekuju viteško ponašanje od isto a i niže rangiranih kolega.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:01   #83
orak tebe treba elimiminirat otuda a i nadaleko si poznata ko pinpekljubac
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:03   #84
Kad mi netko kaze da je lakse zivit ko zena, samo mu predlozim da mu 5 dana svaki mjesec slobodno prosljedim jajnike, maternicu, leđobolju, jajnikobolju, PMS i račune za brufene, ketonale, uloške, tampone, čokolade i novi donji veš po potrebi, i tako od 15te do 50te
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:06   #85
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Kad mi netko kaze da je lakse zivit ko zena, samo mu predlozim da mu 5 dana svaki mjesec slobodno prosljedim jajnike, maternicu, leđobolju, jajnikobolju, PMS i račune za brufene, ketonale, uloške, tampone, čokolade i novi donji veš po potrebi, i tako od 15te do 50te
Amen to that!
Ay Carmela is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:09   #86
a uz sve to moraš biti čvrsta i šlak, jedrih sisica i guze da se pokoji pinpek diže na tebe
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:12   #87
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
Sastanak stanara, ja predstavnica... zgrada u plusu, zgrada čista, popravlja se stalno nešto, majstori me se boje...

Ali, ALI, ne može ona to raditi. Ona je ŽENA!!!!1111!!
ovo je tako krivo.
tko je sve to govorio, samo muški ili i žene?
jer nekad i žene, pogotovo starije, jednako govore.

Quote:
Absolutely* kaže: Pogledaj post
Meni je super kak nikad ne mozes pobijedit-hipotetski scenarij, neki majmun ti na poslu kaze: Zene previse kvocaju.
1) Sutis. To jer se slazes.
2) Mirno mu objasnis da wtf. STA SI SE ODMA UZJEBALA EVO PRIMJERA ODMA KVOCAS ZNAO SAM.

I to sto sovinizma vise "nema". To se zove humor, a ti si nedojebana (obavezno nedojebana jer je ocito da samo kurac takve lijeci) baba koja je zadojena na "politickoj korektnosti".
I koji kurac se bunis, jel imate pravo glasa ili nemate???

Jos na to ko slag na tortu mi dođu one glupace koje nisu feministice jer briju noge i ne mrze muskarce. I naravno ne druze se s zenama jer su zene hihotave glupace a ona je oduvijek mrzila rozo i usto ima muski mozak. Tak vam je to

Al dobro, ja sam ogorcena feministica, sta ja znam.
kod mene na poslu, kad je netko s razlogom ili bez nervozan i naporan, uredno se govori da curama izgleda fali vitamin K.
no isto tako, jer uvijek se sve svodi na jebanje, se i za dečke govori da im fali vitamin P.
naravno, ovi koji su dijagnostičari su vrsni jebači s popunjenim plesnim karticama

ne mogu se sad sjetiti neke friške šovinističke priče.
evo, jedino što mi sada pada na pamet je, kad sam uzimala psa, određeni broj ljudi, i žena i muškaraca, se iznenadio što sam uzela, trebala sam uzeti nekog malog slatkog jer sam žensko. no to me dovoljno iznenadilo na nekoliko razina, da nisam namirisala šovinizam, nego glupost

što se tiče kvara na cesti s početka teme, nema mrtve šanse da bih zaustavljala nepoznate aute i tražila još među njima nepoznate muškarce, pored živog haka, i ako treba, policije.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:13   #88
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
a uz sve to moraš biti čvrsta i šlak, jedrih sisica i guze da se pokoji pinpek diže na tebe
Nisi li ti upravo ta koja je u hrpu slucajeva, po misljenju hrpe muskaraca, normalno gradjene i pozeljne zene, proglasavala debelima?
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:17   #89
ne sjećam se, daj neki dokaz. a i poznata sam po tome da kontriram ... bićima
da treba držat do sebe. nažalost samo vas privlačna i zgodna žena može istinski ponizit i pokazat gdje vam je mjesto jer takvu samo i uvažavate. čast izuzecima.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:20   #90
Kad malo bolje razmislim, samo sam od starijih žena (pa i od vlastite babe) doživljavala takve neke problematične komentare.
U struci nikad, iako je tradicionalno više muška. Od mlađih jako rijetko, ako je i bilo nešto to je minorno ili se naprosto ne družim sa takvima
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:22   #91
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ne sjećam se, daj neki dokaz. a i poznata sam po tome da kontriram ... bićima
da treba držat do sebe. nažalost samo vas privlačna i zgodna žena može istinski ponizit i pokazat gdje vam je mjesto jer takvu samo i uvažavate. čast izuzecima.
Mhmmm, da trazilica radi bi mi se i dalo zajebavati.
Ovo o zgodnoj i privlacnoj zeni cu ti ovako komentirati.
Samo vas pravi i snazan muskarac moze istinski poniziti i pokazati gdje vam je mjesto.
Jer samo takvog i uvazavate. Cast izuzecima.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:24   #92
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Mhmmm, da trazilica radi bi mi se i dalo zajebavati.
Ovo o zgodnoj i privlacnoj zeni cu ti ovako komentirati.
Samo vas pravi i snazan muskarac moze istinski poniziti i pokazati gdje vam je mjesto.
Jer samo takvog i uvazavate. Cast izuzecima.

pravi i snažan muškarac ne ponižava žene. to ti je rariret. imam jednog doma zato mi može bit.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:24   #93
ispada da se privlačne i zgodne i snažni i pravi pate ko životinje. ajde, kozmička pravda.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:26   #94
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ispada da se privlačne i zgodne i snažni i pravi pate ko životinje. ajde, kozmička pravda.
poše orak, pa to je općepoznato
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:26   #95
znaš da manjine uvijek pate:antun:
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:27   #96
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
znaš da manjine uvijek pate:antun:
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:30   #97
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Ali ih puno radi za neku omanju plaću, neke poznanice rade za 4 i pol u državnoj službi. I ako nemaš svoj stan i dodatna primanja - uz klinca i neku sitnu alimentaciju na knap si s lovom.
A muškarci u HR svi zarađuju minimalno 1000 eura? Ja ne znam odakle više dolaze ta mišljenja da žene zarađuju manje od muškaraca. Od 10ak mojih prijateljica u brakovima sve zarađuju ili više ili jednako kao muškarci.
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Kad malo bolje razmislim, samo sam od starijih žena (pa i od vlastite babe) doživljavala takve neke problematične komentare.
Najveći šovinisti su upravo žene, pogotovo starije žene. Ali iznenađujem se koliko je i mladih obrazovanih cura doslovno zaostalo.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:31   #98
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ispada da se privlačne i zgodne i snažni i pravi pate ko životinje. ajde, kozmička pravda.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:32   #99
sv, e, to ti je zamka. kad krene kurvanje i rastave to će bit zato što su ambiciozne krave koje su ganjale karijeru i zanemarivale i omalovažavale muževe.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:36   #100
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Najveći šovinisti su upravo žene, pogotovo starije žene. Ali iznenađujem se koliko je i mladih obrazovanih cura doslovno zaostalo.
Mhm,
ne znam prati li itko ovdje Dinju, i volite li uopće taj tip humora, ali ovaj njen lik Željka je totalno to
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.