Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2016., 10:24   #1
Android TV

Bok, kratko pitanje : nakon potrage od jedno 1.4 sata vidim da samo Sony i Philips imaju Android kao OS na televizorima. Ima još koji,a da nisam primjetio? (da nije Vivax i slično).

thx
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 12:52   #2
Koliko ja znam, samo Sony ima android. Ali imaj na umu da taj android nema veze sa onim mobilnim. U APP storeu imaš jako mali izbor aplikacija za skinut i instalirat. Rekao bih skoro pa ništa.
štuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 12:56   #3
Pa ima i Philips...

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 18:45   #4
Quote:
štuka kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam, samo Sony ima android. Ali imaj na umu da taj android nema veze sa onim mobilnim. U APP storeu imaš jako mali izbor aplikacija za skinut i instalirat. Rekao bih skoro pa ništa.
Kak nema ?
Pa nedugo sam instaliral jedan Philips na brzaka i isti istina ima skoro pa ništ u svojem app storeu, no uredno gore možeš postavit svoj google račun i iza toga imaš google play store u kojem već itekak ima aplikacija...

Nisam se nekaj jako dugo igral s njim, al koliko sam videl ono osnovno radi bez greške
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 09:40   #5
savjet: bježi od prošlogidišnje serije philipsa, android tv je nestabilan i godinu dana poslije ima bugova ko u priči. Ja sam se zajebo što sam ganjao taj android tv, nemoj i ti!
Ako si zapeo da hoćeš imat android na tvu imaš android boxeva za 300-400 kn iz kine koji će radit daleko bolje i stabilnije od ovog ugrađenog smeća

a koliko sam vidio po forumima, niti na sonyju nije bajno - znači problem je androidTV OS.

lp
mijur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 09:52   #6
Fala

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 18:19   #7
kratko pitanje: Želio bih igrati na Miniclip.com biljar , 8pool igru na velikom ekranu
Može li se igrati na Smart Tv ili na Android tv-? koja bi bila najbolja opcija?
hvala
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 23:44   #8
@antik: sve ti piše na stranici, iOS ili Android, SmartTV-i s drugim OS-ima nemaju tu aplikaciju a plašim se da niti browseri u SmartTV-ima ne podržavaju Flash koji je potreban
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:43.