Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2016., 00:38   #41
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
zašto bi vanzemaljci pristajali na ikakve uvjete?
Zato jer postoje intergalaktički zakoni koje greysi i ostali vanzemaljci moraju poštovati.

Iz razloga što je predsjednik jedne nacije izabran od strane samoga naroda i samim tim što se smatra da mu je narod dao moć da upravlja u njihovo ime , on po galaktičkim zakonima ima pravo sklapati dogovor sa vanzemaljskim nacijama i entitetima.

Sad bi se netko zapitao tko može vanzemaljce nadgledati i kontrolirati kad imaju tehnologiju s kojom nas mogu sravniti s zemljom.

Orionci Anunnakiji , Reptili i ostali niže na hijerarhijskoj ljestvici , ovu planetu kontroliraju i sa čovječanstvom manipuliraju na jedine moguče načine a to su lukavstvo , laži i prijevare.

Oni se jako plaše samo jedne stvari a to je da se čovječanstvo ne probudi iz hipnoze koje im nameću kroz lažna vjerovanja tisućama godina jer ključ za slobodu leži u kolektivnoj svijesti ljudi i ako je ona sama izmanipulirana,
ljudi će hipnotički , u transu slijediti ono što im manipulatori kroz lažna vjerovanja nameću.

Greyse kao i sve ostale Orionce nadgledaju od njih mnogo evoluiraniji i tehnološki napredniji entiteti , koji će im dopustiti samo one akcije s kojima se složila kolektivna svijest ili kolektiv ljudi , a predsjednik jedne nacije se smatra legitimnim predstavnikom te kolektivne svijesti ili jednog njenog dijela. Naravno , neće se predsjedniku dopustiti ekstremne akcije a otmice i eksperimentiranje greyeva nad ljudima je dopušteno iz viših sfera svijesti tih istih ljudi , to se može nazvati kao nekakva karma.

Što mislite koliko je puta od kraja II svjetskog rata pa do sada , moglo doći do nuklearnog rata?
Tko je uopće mogao spriječiti Orionce da indirektno preko svojih marioneta na zemlji ispale nuklearne rakete i naprave nuklearni kaos na zemlji još prije 40-50 godina?

Mnogi će reči : Bog.

Čovjek je napravljen genetičkim inženjeringom(to je egu najteže čuti) a ovaj sofisticirani mozak koji trenutno koristimo je dijelo visokoevoluiranih Siriusijanaca-humanoida , koji su sada ujedno i anđeli čuvari čovječanstva , zajedno sa ostalim visokoevoluiranim humanoidima iz ostalih vanzemaljskih zvijezdanih nacija ,
a koji su trenutno u velikom broju oko naše planete/zatvora i to upravo iz razloga što je čovječanstvo u fazi buđenja i uzdizanja svijesti.

Večina Čuvara(ali ne svi) je u ljudskom oku nevidljivoj visokofrekventnoj 5 dimenziji(koja zauzima isti prostor-vrijeme kao ova 3d) iz koje se vrlo lako mogu materijalizirati u ovoj našoj 3d ,
gdje redovito onesposobljavaju i neutraliziraju Orionce i njihove marionete u svim njihovim planovima i pokušajima koje nije odobrila kolektivna svijest ljudi na zemlji i zato se Orionci trude svim silama da kroz lažne akcije , informacije i vjerovanja izokrenu ljudima percepciju i pravo viđenje situacije i samim tim usmjere kolektivnu svijest gdje njima odgovara.

Zato Orionci imaju svoje agente po cijeloj planeti ; Rothschilde , Rockefellere , Windsore , Elitu...koji su samim inkarniranjem u polu-ljudsko-reptilska tijela stekli pravo da direktno manipuliraju kolektivnom sviješću sa svim svojim alatima manipulacije , što naravno snage tame već rade tisućama godina.

Isto tako snage svijetla drže balans sa tamom , samim inkarnacijama visokoevoluiranih duša kroz povijest zemlje , a jedan od najpoznatijih i ljudima najdražih je Isus iz Nazareta.

On je ustvari bio i jeste visokoevoluirano zvijezdano biče , vanzemaljska duša koja je visoko evoluirala na jednom drugom planetu i ovdje je došla kao i mnogi drugi upravo zbog uzdizanja vibracija planete i čovječanstva u više dimenzije svijesti.

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 18.12.2016. at 01:33.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 01:00   #42
Quote:
Pacifista kaže: Pogledaj post
Dali je netko ovdje citao radove od Dr. Corada Melange?
Evo tek sam sada kad si ga spomenuo , po prvi put nešto njegovo pročitao.
Pa ćemo vidjeti...
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 02:43   #43
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Zato jer postoje intergalaktički zakoni koje greysi i ostali vanzemaljci moraju poštovati.

Iz razloga što je predsjednik jedne nacije izabran od strane samoga naroda i samim tim što se smatra da mu je narod dao moć da upravlja u njihovo ime , on po galaktičkim zakonima ima pravo sklapati dogovor sa vanzemaljskim nacijama i entitetima.

Sad bi se netko zapitao tko može vanzemaljce nadgledati i kontrolirati kad imaju tehnologiju s kojom nas mogu sravniti s zemljom.
Koji je recept kontra štucavice?, sam sebe napuši helijem, eto ti na, o men.

Nego,
što piše u tim klauzulama dogovora vanzemaljskih entiteta?, i zašto iste nisu predočene zemljanima?,
kad već pričamo o 'potpisivanju' pera vrijednog par stotina dolara,
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 07:12   #44
Zašto bi itko trebao manipulirati čovječanstvom? Manipuliramo mi sami sa sobom.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 11:06   #45
Đavo manipulira čovječanstvom.
osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 00:26   #46
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Zašto bi itko trebao manipulirati čovječanstvom? Manipuliramo mi sami sa sobom.
Postoje dvije faze buđenja iz hipnoze.
U Prvoj fazi buđenja je večina ljudi koja je postala svijesna iluminata , elite koji manipuliraju svijetskom ekonomijom , proizvode-namještaju ratove , špricaju ljude otrovnim kemtrejlovima , truju ljude GMO hranom i pesticidima....

Druga faza buđenja je upravo ova tema o kojoj pišem ovdje a tiče se vanzemaljskih entiteta iz sazviježđa Orion koji su na ovoj planeti dugo več , što nam povijest jasno pokazuje i dokazuje , a trenutno se nalaze u 4 astralnoj dimenziji iz koje tisućama godina dirigiraju događaje na zemlji upravo kroz iluminate ,elitu , Rothschilde , Rockefellere , Windsore.... koji i jesu Orionci inkarnirani u polu-ljudska-polu-reptilska tijela....čijih akcija su svijesni ljudi u prvoj fazi buđenja.

Zemlju se naziva planetom slobodne volje iz razloga što ljudi koji žive na njoj imaju slobodnu volju da izaberu kao kolektiv kakvu realnost žele živjeti.
Mi smo slobodni da odlučujemo koja i kakva vjerovanja ćemo podržavati i s njima se poistovječivati , a koja će kreirati našu realnost koju na kraju i živimo.

To vrlo dobro znaju Orionci koji manipulacijom upravo tih vjerovanja u kolektivu/kolektivnoj svijesti , stvaraju kolektivnu iluziju zvanu život na zemlji.

Uz to mračnjaci znaju da čovjek neprestano , cijeli svoj život , svijesno i nesvijesno potiskuje negativne emocije straha i druge emocije u svoje podsvijesno i onda to iskorištavaju na već uhodane načine , jer savršeno dobro znaju da se čovjek nikako i nipošto ne želi suočiti sa svojim potisnutim , podsvjesnim strahovima i prihvatit će sve njihove laži , samo da te strahove zaobiđe.

I onda se netko zapita "pa šta ja tu mogu uopće napraviti".
Samim tim što se čovjek probudio iz hipnoze i sada je itekako svijestan akcija ovih mračnjaka ,on več radi mnogo.
Svaka misao svakog čovjeka ulazi u kolektivnu svijest , a sve više probuđenih ljudi i njihovih budnih misli i razmišljanja mijenja tu istu kolektivnu svijest , a samim tim i realnost koju kolektiv živi.

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 19.12.2016. at 01:05.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 13:54   #47
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Postoje dvije faze buđenja iz hipnoze.
U Prvoj fazi buđenja je večina ljudi koja je postala svijesna iluminata , elite koji manipuliraju svijetskom ekonomijom , proizvode-namještaju ratove , špricaju ljude otrovnim kemtrejlovima , truju ljude GMO hranom i pesticidima....

Druga faza buđenja je upravo ova tema o kojoj pišem ovdje a tiče se vanzemaljskih entiteta iz sazviježđa Orion koji su na ovoj planeti dugo več , što nam povijest jasno pokazuje i dokazuje , a trenutno se nalaze u 4 astralnoj dimenziji iz koje tisućama godina dirigiraju događaje na zemlji upravo kroz iluminate ,elitu , Rothschilde , Rockefellere , Windsore.... koji i jesu Orionci inkarnirani u polu-ljudska-polu-reptilska tijela....čijih akcija su svijesni ljudi u prvoj fazi buđenja.

Zemlju se naziva planetom slobodne volje iz razloga što ljudi koji žive na njoj imaju slobodnu volju da izaberu kao kolektiv kakvu realnost žele živjeti.
Mi smo slobodni da odlučujemo koja i kakva vjerovanja ćemo podržavati i s njima se poistovječivati , a koja će kreirati našu realnost koju na kraju i živimo.

To vrlo dobro znaju Orionci koji manipulacijom upravo tih vjerovanja u kolektivu/kolektivnoj svijesti , stvaraju kolektivnu iluziju zvanu život na zemlji.

Uz to mračnjaci znaju da čovjek neprestano , cijeli svoj život , svijesno i nesvijesno potiskuje negativne emocije straha i druge emocije u svoje podsvijesno i onda to iskorištavaju na već uhodane načine , jer savršeno dobro znaju da se čovjek nikako i nipošto ne želi suočiti sa svojim potisnutim , podsvjesnim strahovima i prihvatit će sve njihove laži , samo da te strahove zaobiđe.

I onda se netko zapita "pa šta ja tu mogu uopće napraviti".
Samim tim što se čovjek probudio iz hipnoze i sada je itekako svijestan akcija ovih mračnjaka ,on več radi mnogo.
Svaka misao svakog čovjeka ulazi u kolektivnu svijest , a sve više probuđenih ljudi i njihovih budnih misli i razmišljanja mijenja tu istu kolektivnu svijest , a samim tim i realnost koju kolektiv živi.

Ne bi vjerovao, ali ja te pričice slušam od 1998. Standardni odgovor na njih mi je - okej, daj mi broj svog dilera, čovjek očito zna posao.

Ali ajd da probam bit ozbiljna, jednom u životu.

Vanzemaljci ne postoje. Sve ostalo o čemu pričaš - stoji. Elite, GMO, ratovi, nafta, namjerno zaglupljivanje kmetova itd, itd.

Bilo bi lako vjerovati u to da takve stvari radi neka izvanzemaljska, neljudska sila. Nažalost, nije tako. Ljudi su pogani gadovi, još od stoljeća sedmog.

Postoje razrađeni sustavi manipulacije masom, nimalo tajne organizacije koje se bave zaobilaženjem demokratske procedure, farmaceutska mafija, trgovci oružjem i slične divote.

I sve nam je to cijelo vrijeme pred očima.

Ne treba mi kurac u čelo da mi otvori treće oko. Sve je jebeno jasno ko dan. Zeta-retikulanci, Orionci, kurci, palci... sve je to nepotrebna mistikacija jednostavne činjenice - ljudi su zla govna.

Da, imamo slobodnu volju. I u devedeset posto slučajeva slobodno odlučujemo biti zli gadovi. Ali se onda ne osjećamo baš dobro, pa kreće samozavaravanje. Ne, nismo zli gadovi. Mi smo dobri. Vanzemaljci, Srbi, Židovi, Reptili, Nacisti... oni su zli. Oni rade sve te gadosti. Mi ne bismo nikad. Ne daj Bože. Mi smo dobri katolici, dobri susjedi, divna i neponovljiva ljudska bića.

Slušaj, jebeno mi je više zlo od toga.



Da, ne moram čitati tvoje postove. Da, mogu te staviti na ignore. Da, nitko me ne tjera da čitam Dejvida Faking Ajka ni stranice jebenih Svjetloradnika. Nabijem ti Svjetloradnike na širajz. Nabijem ti Ajka na nezašiljeni kolac za paradajze. Nabijem i tvoje postove na nečiji tuđi kurac.

Jer ti i tebi slični ovakvim proserima činite baš ono što deklarativno osuđujete - sipate otrov u rezervoar kolektivne svijesti i pretvarate ga u odurnu septičku jamu.

Ne znam kako te nije sram.

Tako lagati, tako izmišljati, tako srati bez ikakvog pokrića. Prvo sam mislila da si na jebenim drogama. Onda sam skužila da nisi. Ne znam tko ti je oprao mozak - najvjerojatnije si to učinio sam sebi beskrajnim seansama meditacije.

Šupalj si k'o crkveno zvono.

Odjebi u troskocima.

__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 14:16   #48
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Iz razloga što je predsjednik jedne nacije izabran od strane samoga naroda i samim tim što se smatra da mu je narod dao moć da upravlja u njihovo ime , on po galaktičkim zakonima ima pravo sklapati dogovor sa vanzemaljskim nacijama i entitetima.
Jel to uvijek predsjednik? Kako je u pralamentanrnim, a ne predsjednickim sustavima? Jel onda premijer? Ali narod ne bira premijera nego sabor. Doduse istina da pola sabora izgleda ko da je s druge planete, a druga polovica lobotomizirano

Je li ministar vanjskih poslova ukljucen u pregovore? Mislim, Kovac ne izgleda ko normalno ljudsko bice, a ovi Stier je vatikanski igras, pretpostavljam da vatikanom vladaju retili

Mnog mi je to komplicirano
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 15:44   #49
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Jel to uvijek predsjednik? Kako je u pralamentanrnim, a ne predsjednickim sustavima? Jel onda premijer? Ali narod ne bira premijera nego sabor. Doduse istina da pola sabora izgleda ko da je s druge planete, a druga polovica lobotomizirano

Je li ministar vanjskih poslova ukljucen u pregovore? Mislim, Kovac ne izgleda ko normalno ljudsko bice, a ovi Stier je vatikanski igras, pretpostavljam da vatikanom vladaju retili

Mnog mi je to komplicirano
Ovdje kod nas je raspašoj, ali u jueseju sve ovlasti odnedavno ima Tehnological Revolutionary Universal Machine Protocol.

Sigurna sam da će pregovarati u našu korist.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 16:21   #50
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ne bi vjerovao, ali ja te pričice slušam od 1998. Standardni odgovor na njih mi je - okej, daj mi broj svog dilera, čovjek očito zna posao.

Ali ajd da probam bit ozbiljna, jednom u životu.

Vanzemaljci ne postoje. Sve ostalo o čemu pričaš - stoji. Elite, GMO, ratovi, nafta, namjerno zaglupljivanje kmetova itd, itd.

Bilo bi lako vjerovati u to da takve stvari radi neka izvanzemaljska, neljudska sila. Nažalost, nije tako. Ljudi su pogani gadovi, još od stoljeća sedmog.

Postoje razrađeni sustavi manipulacije masom, nimalo tajne organizacije koje se bave zaobilaženjem demokratske procedure, farmaceutska mafija, trgovci oružjem i slične divote.

I sve nam je to cijelo vrijeme pred očima.

Ne treba mi kurac u čelo da mi otvori treće oko. Sve je jebeno jasno ko dan. Zeta-retikulanci, Orionci, kurci, palci... sve je to nepotrebna mistikacija jednostavne činjenice - ljudi su zla govna.

Da, imamo slobodnu volju. I u devedeset posto slučajeva slobodno odlučujemo biti zli gadovi. Ali se onda ne osjećamo baš dobro, pa kreće samozavaravanje. Ne, nismo zli gadovi. Mi smo dobri. Vanzemaljci, Srbi, Židovi, Reptili, Nacisti... oni su zli. Oni rade sve te gadosti. Mi ne bismo nikad. Ne daj Bože. Mi smo dobri katolici, dobri susjedi, divna i neponovljiva ljudska bića.

Slušaj, jebeno mi je više zlo od toga.



Da, ne moram čitati tvoje postove. Da, mogu te staviti na ignore. Da, nitko me ne tjera da čitam Dejvida Faking Ajka ni stranice jebenih Svjetloradnika. Nabijem ti Svjetloradnike na širajz. Nabijem ti Ajka na nezašiljeni kolac za paradajze. Nabijem i tvoje postove na nečiji tuđi kurac.

Jer ti i tebi slični ovakvim proserima činite baš ono što deklarativno osuđujete - sipate otrov u rezervoar kolektivne svijesti i pretvarate ga u odurnu septičku jamu.

Ne znam kako te nije sram.

Tako lagati, tako izmišljati, tako srati bez ikakvog pokrića. Prvo sam mislila da si na jebenim drogama. Onda sam skužila da nisi. Ne znam tko ti je oprao mozak - najvjerojatnije si to učinio sam sebi beskrajnim seansama meditacije.

Šupalj si k'o crkveno zvono.

Odjebi u troskocima.


Sve što pričaš ovdje i drugdje pričaš o samoj sebi.

Ja bih ti vrlo rado pomogao da mogu , ali to je nemoguće s tolikim negativnim emocijama koje si potisnula u podsvijesno i koje posljedično upravljaju svim tvojim razmišljanjima i viđenjem vanjskog svijeta.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 17:44   #51
Da li postoji kakvo audio zapis na hr., ili video sa hr. audiom na temu Anunakia, gradnje piramida, života na Nibiruu, porobljavanju stanovništva i kopanju zlata za njih, Enlilu, i sl.

Jako zanimljiva tema, i dugačka, samo puno mi je lakše staviti sluške na vleha, i slušati dok odmaram, a i oči odmaram, i bolje se uživim u događaj.

Ak neko zna bilo bi super
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 19:45   #52
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Jel to uvijek predsjednik? Kako je u pralamentanrnim, a ne predsjednickim sustavima? Jel onda premijer? Ali narod ne bira premijera nego sabor. Doduse istina da pola sabora izgleda ko da je s druge planete, a druga polovica lobotomizirano

Je li ministar vanjskih poslova ukljucen u pregovore? Mislim, Kovac ne izgleda ko normalno ljudsko bice, a ovi Stier je vatikanski igras, pretpostavljam da vatikanom vladaju retili

Mnog mi je to komplicirano
Naša predsjednica se već dobro poznaje(ustvari poznaje samo njezinu vanjsku masku) sa Orionskom reptilskom kraljicom Elizabetom i ispunjava sve njezine naloge i želje , pa mislim da tu ne trebaju nikakvi dodatni dogovori sa ostalim vanzemaljcima.

Večina političara koja se druži po tim masonskim ložama , ne znaju , ne vjeruju i nisu svijesni da rade ustvari za vanzemaljske okupatore , koji ih koriste za svoje mračne ciljeve , a političarima-masonima je jedino i važna moč , tako da Orionci s njima vrlo lako manipuliraju.

Cijela hijerarhijska piramida Orionaca na zemlji koji sami sebe nazivaju Iluminati ili Elita , je smišljena na način da samo nekolicina Orionskih entiteta na vrhu te piramide zna cijelu istinu i svrhu , a ovi ispod njih samo onoliko koliko je dovoljno da se s njima manipulira.

Rockefelleri , Rothschildi , Windsori.....su rođeni reptili tj. inkarnirane duše-svijesti Orionskih reptila iz 4 astralne dimenzije. Oni su od rođenja reptilske svijesti u polu-ljudskim tijelima.

Kroz Papa Franju djeluje Orionski reptil iz nižeg astrala ili drugim riječima opsjednut je reptilom iz astrala kao i mnogi drugi u svim sferama društva , politike , medija , muzike , filma......

Papa Franjo , Angela Merkel i mnogi drugi u centrima moči su rođene zemaljske duše u ljudskim tijelima kroz koje djeluju reptili iz nižeg astrala.

Elita ili Iluminati: Rockefelleri ,Windsori....su rođene Orionske duše , dok su Papa Franjo, A. Merkel....rođene Zemaljske duše - dogovoreno opsjednute reptilom ili kojim drugim Orionskim entitetom i to uglavnom poslije krvavih sotonističkih rituala...
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 19:57   #53
Znači, Elizabeta i moja iguana su daljnji rođaci.
Zanimljivo. Jako zanimljivo.
E...a princ Charles se izlegao iz jajeta ak mu je mama to kaj je.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 23:11   #54
Jel ima audio zapis epa Enuma eliš, sumerskih tablica na hr ?
Cosmic wonder, sigurno znaš da li ima neki hr audio zapis ..

Koje koljeno u rodu je princ Chareles sa kornjačom iz moje bare?
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 00:17   #55
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Jel ima audio zapis epa Enuma eliš, sumerskih tablica na hr ?
Cosmic wonder, sigurno znaš da li ima neki hr audio zapis ..

Koje koljeno u rodu je princ Chareles sa kornjačom iz moje bare?
Ne , koliko ja znam , samo na engleski , žao mi je.

Za Charlesa i Windsore kažu da su reptilski shapeshifteri jer imaju sposobnost promjeniti izgled/oblik u reptila i to upravo zbog viška reptilskog DNA u svojoj genetskoj strukturi.
To nije ništa posebno niti za čuditi se kada znamo da je sve energija koja vibrira na različitim frekvencijama i onda se nama samo čini da je naše tijelo čvrsto.

Podsvijest koja upravlja svim tjelesnim funkcijama ima sposobnost da kompletno promjeni oblik/strukturu tijela ako joj svijest kao gazda to naloži, bila to ljudska ili reptilska svijest , a pošto ovi Orionci znaju kako manipulirati svojom podsvješću , oni se mogu u trenu pretvoriti u Orionskog reptila visokog dva metra i kusur.

Što misliš zašto je princeza Diana ubijena(nije sigurno poginula u automobilskoj nesreći) od strane Elizabete i ostalih?
Glavni razlog je upravo taj što je vidjela više puta Charlesa , Elizabetu i ostale kako se transformiraju u guštere i počela je to pričati uokolo.

Nju su reptili izabrali za rađalicu jer je imala gene vanzemaljaca Nordica a njihova je reptilska vrsta trebala neku finu mješavinu jer im je DNA postao previše reptilski.

Što mislite odakle riječi "kraljevska plava krv" u prošlosti i sadašnjosti?
Da to nije možda reptilska plava krv.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 00:36   #56
Zanimljiv rukoljub.
I tko je ovdje Papa , ovaj u bijelom ili ovaj u sivom?

http://www.novi-svjetski-poredak.com...ockefeller.jpg

http://www.novi-svjetski-poredak.com...odanost-video/
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 00:49   #57
Ok Cosmic Wonder, na pokušaju pomoči.
Ima na engleskom jako puno i neke sam slušao, samo ču reči da je ako ništa drugo , bar kao sf predobro.
No možda i više od sf-a, who knows? A i pomalo objašnjava, makar i u personificiranom smislu društvena, high level zbivanja.

Evo koliki je omjer izvađenog, iskopanog zlata i potrošenog, deponiranog globalno?

Tko može tvrditi, sa sigurnošču, da se i dan danas, zlato ne kopa za potrebe Anunakija?
Zašto je zlato toliko vrijedno?

Tko i kako je premještao po 500km kamene blokove teške 50 do 120 tona, idealnih proporcija, i njima gradio građevine?

Piramide?

Crteži letečih kočija?

Cosmic Wonder pitanje za tebe.
Ima li veza između Apolona, Zeusa i nimfi sa Olimpa sa Anunakijima.

Mogu pratiti i na engl., ali teško i ne skužim dost toga, a kada je najzanimljivije onda ne skužim, pa mi to smeta.
Pa ako netko prevede na glas nek objavi ovdje, bilo bi stvarno super.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 02:21   #58
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ok Cosmic Wonder, na pokušaju pomoči.
Ima na engleskom jako puno i neke sam slušao, samo ču reči da je ako ništa drugo , bar kao sf predobro.
No možda i više od sf-a, who knows? A i pomalo objašnjava, makar i u personificiranom smislu društvena, high level zbivanja.

Evo koliki je omjer izvađenog, iskopanog zlata i potrošenog, deponiranog globalno?

Tko može tvrditi, sa sigurnošču, da se i dan danas, zlato ne kopa za potrebe Anunakija?
Zašto je zlato toliko vrijedno?

Tko i kako je premještao po 500km kamene blokove teške 50 do 120 tona, idealnih proporcija, i njima gradio građevine?

Piramide?

Crteži letečih kočija?

Cosmic Wonder pitanje za tebe.
Ima li veza između Apolona, Zeusa i nimfi sa Olimpa sa Anunakijima.

Mogu pratiti i na engl., ali teško i ne skužim dost toga, a kada je najzanimljivije onda ne skužim, pa mi to smeta.
Pa ako netko prevede na glas nek objavi ovdje, bilo bi stvarno super.

U pravu si , znam da sve ovo ili večina napisanog ljudima zvuči kao SF , ali i to je dobro za početak.
Meni naprotiv ovo ne zvuči kao SF , za mene je sve ovo o čemu sam dosada pisao čista realnost i stojim iza svake svoje napisane riječi.

Za mene ova lažna predstava/iluzija koju inače zovu život na zemlji izgleda kao nekakav crno-bijeli film u kojem su scenaristi i redatelji skriveni a glumci u dubokoj hipnozi.

Što se tiče zlata mislim da ga gomilaju jer mogu svaki trenutak krahnit svijetsku ekonomiju , jer je sve u njihovim rukama , pa da se nađu poluge u rezervi.

Piramide su gradili , velike kamene blokove laserima sjekli i prevozili , naravno , Anunnakiji sa svojom vanzemaljskom tehnologijom.

Crteži letečih kočija su naravno metafore za svemirske brodove i ti to naravno sve već znaš ili naslučuješ.

Apolon , Zeus i ostala ekipa bogova su naravno Anunnakiji i Reptili koji su u ondašnje vrijeme za ondašnje ljude mogli biti samo bogovi zbog svojih moči i znanja , ali ne zaboravimo da je postojala i Atlantida i da je u vrijeme njenog postojanja bilo-živjelo uporedno mnogo različitih vanzemaljskih vrsta.

Sigurno je bilo mnogo raznih visokoevoluiranih civilizacija na zemlji i prije milion , deset miliona godina... ali je upravo iz razloga da se izbriše prava povijest ove planete , ciljano spaljena biblioteka u Aleksandriji koja je sadržavala sve moguče dokumente i spise o pravoj povijesti ove planete.

Nije teško zaključiti kome je odgovaralo da se prava povijest nikada ne sazna , opet Orionci naravno.

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 20.12.2016. at 02:47.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 14:39   #59
Cosmic, tko je onda stvorio Anunnakije, otkuda je sve počelo? Kako je nastao svemir i jednostavno postojanje ičega, kakve su ti tu teorije? Kažeš da uvijek ima netko veći i netko iznad kao što su oni veći nad nama, tko je stvorio Anunnakije i Orionce po tebi onda, i na koji način? Nemoguće je da uvijek postoji netko tko je iznad nekoga, negdje je morao postojati početak. Tko je stvorio Anunnakije, i kad spomeneš tvorca njih, tko je stvorio te koji su stvorili Anunnakije i tako dalje, kužiš poantu. Zanima me što misliš o tome.

Druga stvar što misliš o dinosaurima i njihovom dobu, kako to komentiraš i kakvo ti je mišljenje po tom pitanju.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 16:33   #60
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
? Nemoguće je da uvijek postoji netko tko je iznad nekoga, negdje je morao postojati početak. Tk.
Nije morao.

Ne mora značiti da je nekada bio početak.
Možda je svemir oduvjek postojao, i samo se mijenjao.
Ako nije, šta je bilo prije svemira? Ništa ili nešta? Ali šta?

Isto je i pitanje do kuda seže svemir?
Ako se misli da je ograničen, da negdje postoji kraj, ok, ali šta je iza, preko te granice? Ništa, nešta ili...

Na ta pitanja, možemo samo nagađati.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.