Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2012., 00:16   #4121
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
malo oftopičarim ali zanima je jel itko gleda seriju the lying game?
ako da kakva je?mislim se da počnem gledat
navodno je nešto slično kao PLL,isto po knjizi sare shepard
dobra je lying game, emma i ethan super, ok za ubit vrijeme do pll, ali nikako mi nije bolja od pll kako neki vele; pokušala sam gledat i switched at birth ali malo dosadno, a tek onaj ringer ...jako loše

btw, imate kakvu preporuku za neku novu dobru seriju, al da je stvarno zanimljiva,a ne prosječna
viviana57 is offline  
Old 22.04.2012., 00:21   #4122
Day 25. Favourite song from the PLL

Definitivno Better in Tine (Leona l)= masquerade ball, totalno me uvukla u nekakve super romantične vibre i prasak emocija, što mi nije slično
viviana57 is offline  
Old 22.04.2012., 00:28   #4123
Day 25. Favourite song from the PLL

Wicked game, ali ne zbog scene, jer volim pjesmu + pjesma na špici

a i ne pamtim baš pjesme iz serija...
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Old 22.04.2012., 01:28   #4124
Quote:
viviana57 kaže: Pogledaj post
dobra je lying game, emma i ethan super, ok za ubit vrijeme do pll, ali nikako mi nije bolja od pll kako neki vele; pokušala sam gledat i switched at birth ali malo dosadno, a tek onaj ringer ...jako loše

btw, imate kakvu preporuku za neku novu dobru seriju, al da je stvarno zanimljiva,a ne prosječna
Jesi probala revenge? Isto odlicna

Sent from my LT15i using Tapatalk
cuttie_123 is offline  
Old 22.04.2012., 10:44   #4125
Uvodna pjesma
__________________
"Something about the way you looked at me,made me think for a moment,that maybe we were meant to be,living our lifes seperately,and it's strange that things change,but not me waiting you so desperately."
Veronica4 is offline  
Old 22.04.2012., 11:27   #4126
Quote:
BlueSka kaže: Pogledaj post
a i da dođe opet neki zgodni prof u školu i da se Ella s njim spetlja... to bi mogao biti Jake G.
Riječi ti se pozlatile!
shorty is offline  
Old 22.04.2012., 11:49   #4127
Pretty Little Liars Challenge: Day 25. Favourite song from the PLL

ona koja svira u se1 e13 kad se Em i Maya zadnji put vide prije nego ona ode u kamp. ne znam kak se pjesma zove.
shorty is offline  
Old 22.04.2012., 12:05   #4128
Quote:
shorty kaže: Pogledaj post
ona koja svira u se1 e13 kad se Em i Maya zadnji put vide prije nego ona ode u kamp. ne znam kak se pjesma zove.
našla sam je: "Go Easy Little Doves,I`ll be fine"
shorty is offline  
Old 22.04.2012., 12:50   #4129
Quote:
cuttie_123 kaže: Pogledaj post
Jesi probala revenge? Isto odlicna

Sent from my LT15i using Tapatalk
nisam, ali sad znaš da hoću
viviana57 is offline  
Old 22.04.2012., 13:09   #4130
Pretty Little Liars Challenge

Day 25. Favourite song from the PLL

Ovu pjesmu sam čula kod njih.. i neki dan na radiju
Pa evo:
More of You - Mozella
niksolina is offline  
Old 22.04.2012., 14:58   #4131
Quote:
niksolina kaže: Pogledaj post

Ovu pjesmu sam čula kod njih.. i neki dan na radiju
Pa evo:
More of You - Mozella
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 22.04.2012., 16:16   #4132
Day 25. Favourite song from the PLL

http://www.youtube.com/watch?v=-zNthq1LlVk ova non stop je slusam... predobra mi je..
littleliar is offline  
Old 22.04.2012., 17:58   #4133
pogledao sam ponovo finale,zanima me spominje li se možda u knjigama black swan??isto tako,neki misle da je BS Hannina mama,ali ne vjerujem jer u jednoj sceni priča sa Lucasom i Jennom,tako da više mislim da je Melissa...
p.s. kako se zove pjesma koja svira kad Ezra kaže Ariji da je to njihov prvi ples,da joj želi vidjeti lice?
silas2012 is offline  
Old 22.04.2012., 19:19   #4134
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
pogledao sam ponovo finale,zanima me spominje li se možda u knjigama black swan??isto tako,neki misle da je BS Hannina mama,ali ne vjerujem jer u jednoj sceni priča sa Lucasom i Jennom,tako da više mislim da je Melissa...
p.s. kako se zove pjesma koja svira kad Ezra kaže Ariji da je to njihov prvi ples,da joj želi vidjeti lice?
ne spominje se u knjigama..
kako može bit melissa kad je ona trudna,a BS je imala ravan trbuh i melissa ima veće usne od BS
Lady Antebellum -Just a Kiss
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Old 22.04.2012., 21:31   #4135


Evo baš sad ovako kad razmišljam dali su nam puno hintova da skužimo da je Mona -A!
- Kao prvo, jednom je na kraju epizode -A slušao CD kao tečaj francuskog, a kad su Hanna & Mona išle na ahanje sa Kate, Betom & curkama, Mona je tečno govorila francuski.
- Onda, pomogla je hakirati zajedno s Emily kompjuter onog ravnatelja, ili zamjenika ravnatelja, pa je Emily ponovno upala u Sharkse, to je ono kad su doznale da je po jeftinijoj cijeni kupio stolicu, a za uzvrat vratio nekog lika ponovo u nogometnu momčad. A Mona se stalno izvlačila s tim kao da je bila tajnica pa da ona to zna, a zapravo zna haxat (Sjećam se da ste svi govorili da drugi -A haksa i bavi se time, ali to je ipak Mona!)
- Također, na kraju jedne epizode vidjeli smo da -A kupuje čizme, a naravno, na stolu su također bili letci, puno letaka i modnih časopisa, naravno, bila je to Mona.
- I zadnje, priznala je Spencer u autu da je ona ukrala pištolj ako sam dobro skužio. Tako da ja mislim da je Mona jedan od važnijih -A-evaca , ili se varam.... Ako se sjetite nekog hitna pišite i vi!
Alejandro^^ is offline  
Old 22.04.2012., 21:38   #4136
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
ne spominje se u knjigama..
kako može bit melissa kad je ona trudna,a BS je imala ravan trbuh i melissa ima veće usne od BS
Lady Antebellum -Just a Kiss
a možda melissa nije trudna
-prvo pomislih da je melissa...ali nema mi njen hod
-po liniji i bradi i usnama može biti hannina mama..ali zasto bi ona stala sa lucasom i jen, osim da ih samo ka pozdravi..
-ma da mi je znat tko li je toili je to sma neki hint za nas naivne koji će se izgubit u međuprostoru kao i mnoge druge "sitnice"

-pogledah malo ove reprize na Domi i nema šanse da je monna sve to odradila, osim toga sto bi ona imala od toga da Arijinim roditeljima davno prije šalje poruke da Bryon vara ženu itd itd.
Monna mi je obična površna one be popular šminkerica i baš me frustrira to sto je IMk rekla da je imala najviše razloga da bude "A"..
viviana57 is offline  
Old 22.04.2012., 23:50   #4137
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
Lady Antebellum -Just a Kiss
ne vjerujem,nema je na YT
silas2012 is offline  
Old 23.04.2012., 01:12   #4138
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
ne vjerujem,nema je na YT
Plavuso moja , jel ova:
http://www.youtube.com/watch?v=hH_OnYMoyvM

I da, zove se Just a Kiss, od Lady Antebellum!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 23.04.2012., 02:13   #4139

evo ih sa seta 3.sezone yay
nego nekako sve manje sudjelujete u challengu..pa ako ste za da nastavimo ili vam dosadilo? plus ponestaje pitanja :/
__________________
Tienes magia Andrés!
-anamarija- is offline  
Old 23.04.2012., 02:53   #4140
Jel mi se to pricinjava jer mi se spava ili se Aria osisala?!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.