Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2012., 09:45   #2861
Quote:
Ziki kaže: Pogledaj post
Koje novo Chanelovo rumenilo najbolje ide uz hladni srednji podton?

Pink Explosion, Tumulte ili Rose Initiale? ta tri su mi predivna, al često fulam s nijansama, valjda je stvar u tim podtonovima.
Tumulte
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 11:38   #2862
Quote:
bejbe* kaže: Pogledaj post
250-300kn
Imam trenutno sve roskaste nijanse od kojih najviše koristim Chanelov Pink Explosion i Art Deco 33, pa sam htjela malo za promjenu probati breskvaste.
Inače imam plavo-medenu boju kose, tamno smeđe oči i rozi podton (koristim Shiseido PR u nijansi B40 pa sam po tome zaključila da sam rozi jer mi odlično odgovara)

Ovaj Bourjois mi se čini pretaman na slikama, moram ga pogledati uživo da steknem potpun dojam. Catrice mi nije dovoljno šljokičast


Meni je ovo savršeno, a kaj se tiče ostalih marki, mislim da MAC sigurno ima nešto u tom stilu, npr. nijansa Peachykeen, ali ono ima decentnije šljokice. Najbolje ti je otić u neku parfumeriju gdje rade ljubazne tete pa da ti one još nešto ponude, ak uspiješ nać takve tete.
la reine margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 13:09   #2863
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
jel se tarte clay blushes moze kupiti jos negdje osim na ebayu a ako ne jel ima koji provjereni seller?
moze, vani u Sephorama
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 14:23   #2864
Quote:
bejbe* kaže: Pogledaj post
250-300kn
Imam trenutno sve roskaste nijanse od kojih najviše koristim Chanelov Pink Explosion i Art Deco 33, pa sam htjela malo za promjenu probati breskvaste.
Inače imam plavo-medenu boju kose, tamno smeđe oči i rozi podton (koristim Shiseido PR u nijansi B40 pa sam po tome zaključila da sam rozi jer mi odlično odgovara)

Ovaj Bourjois mi se čini pretaman na slikama, moram ga pogledati uživo da steknem potpun dojam. Catrice mi nije dovoljno šljokičast
Imaš ovdje na str. 43 tabelu s rumenilima po podtonu kože pa malo pogledaj

http://www.ogledaloonline.hr/stari-b.../ogledalo-br-2
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 14:24   #2865
Quote:
la reine margot kaže: Pogledaj post


Meni je ovo savršeno, a kaj se tiče ostalih marki, mislim da MAC sigurno ima nešto u tom stilu, npr. nijansa Peachykeen, ali ono ima decentnije šljokice. Najbolje ti je otić u neku parfumeriju gdje rade ljubazne tete pa da ti one još nešto ponude, ak uspiješ nać takve tete.
Ni Chanel JC Reflex ni MAC Peachykeen joj neće dobro stajati uz roza podton kože.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 14:36   #2866
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Ni Chanel JC Reflex ni MAC Peachykeen joj neće dobro stajati uz roza podton kože.
Nisam skužila da je napisala da je rozi podton, tj. ona misli da je rozi, ali nije sigurna,kolko sam naknadno shvatila. Ispričavam se, ja sam automatski tražila breskvaste sa puno šljokica... Strašno...

Zadnje uređivanje la reine margot : 27.11.2012. at 14:45.
la reine margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 14:57   #2867
kaj bi bilo strašno, to je samo kozmetika
Inače ta oba predložena rumenila su jako lijepa za žuti podton.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 15:36   #2868
Može preporuka za svijetlo, nježno rozo rumenilo? svejedno ima li šljokice ili je mat. treba mi takva rumenilo kad imam jače našminkane oči.

imam chanel narcisee al na meni je neka čudna roza, zagasita na licu, dalje rose ecrin je na meni smeđe-roza, dosta nježno ai nije to to. ne osvježi mi lice. imam i l'orealovo true rose 115, al mi je na licu pet nijansi tamnije.

da, pomognem, odličan mi je bio nyx angel, ali sam ga potrošila. e da, imam plavu kosu i tamnoplave oči, svijetli ten, neutralni podton.
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 15:38   #2869
cure, jel moze preporuka za breskvasto/roskasto mac rumenilo

napominjem da vec imam dainty i spreengsheen i chanel espiegle pa da ne bude slicno toj trojci, inace sam vrlo svjetla i zuta (chanel pl B10)
Annnete is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 16:01   #2870
Quote:
šminkerica kaže: Pogledaj post
Može preporuka za svijetlo, nježno rozo rumenilo? svejedno ima li šljokice ili je mat. treba mi takva rumenilo kad imam jače našminkane oči.

imam chanel narcisee al na meni je neka čudna roza, zagasita na licu, dalje rose ecrin je na meni smeđe-roza, dosta nježno ai nije to to. ne osvježi mi lice. imam i l'orealovo true rose 115, al mi je na licu pet nijansi tamnije.

da, pomognem, odličan mi je bio nyx angel, ali sam ga potrošila. e da, imam plavu kosu i tamnoplave oči, svijetli ten, neutralni podton.
Ja sam žuta i imam well dressed i giggly od Mac'a i super su mi. Well dressed je za svjetle cure a giggly je malo jači-topliji.
mare 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 17:03   #2871
Quote:
la reine margot kaže: Pogledaj post


Meni je ovo savršeno, a kaj se tiče ostalih marki, mislim da MAC sigurno ima nešto u tom stilu, npr. nijansa Peachykeen, ali ono ima decentnije šljokice. Najbolje ti je otić u neku parfumeriju gdje rade ljubazne tete pa da ti one još nešto ponude, ak uspiješ nać takve tete.
Ajme divote, prekrasno je. Jel dio stalne podstave?
Zapravo imam jednu "svoju" u Irisu, uvijek je super prema meni, čak i pretjerano ljubazna ponekad.

Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Imaš ovdje na str. 43 tabelu s rumenilima po podtonu kože pa malo pogledaj

http://www.ogledaloonline.hr/stari-b.../ogledalo-br-2
Vidi vraga, sad ispadoh žuti podton. Ma ja sam to zaključila po tome što je netko napisao da je B40 za roze podtonove pa sam po tome zaključila i bilo mi je čudno jer sebi izgledam više žuto nego rozo.
Sad mi Espiegle zapeo za oko, vidim da je za žute podtonove.
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 18:53   #2872
...

pa ne vjeruem, imam skoro sva rumenila za zuti podton. ))
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 19:24   #2873
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
moze, vani u Sephorama
a online ?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 19:26   #2874
ja sam roza, nw10-15 iako mozda mogu proci ponekad i pod neutralno i znam da mi najbolje stoje narancasta, ne prekricava, i totalno svijetlo roza ili ljubicasta rumenila i nitko me ne moze uvjeriti u suprotno
a rumenila ionako koristim par puta mjesecno pa mi dodje i svejedno
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 20:06   #2875
Quote:
bejbe* kaže: Pogledaj post
Ajme divote, prekrasno je. Jel dio stalne podstave?
Zapravo imam jednu "svoju" u Irisu, uvijek je super prema meni, čak i pretjerano ljubazna ponekad.

Vidi vraga, sad ispadoh žuti podton. Ma ja sam to zaključila po tome što je netko napisao da je B40 za roze podtonove pa sam po tome zaključila i bilo mi je čudno jer sebi izgledam više žuto nego rozo.
Sad mi Espiegle zapeo za oko, vidim da je za žute podtonove.
Ne znam ima li ga u stalnoj, ali ako ga nema, s Espiegleom nećeš pogriješiti ako si zbilja žuti podton... Koje su ti boje žile na zapešću? Zelene, plave ili oboje?

Evo malo usporedbe MAC Peachykeen (lijevo) i MAC Springsheen (desno)

Dosta su slični...
la reine margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 20:34   #2876
Quote:
Ziki kaže: Pogledaj post
Koje novo Chanelovo rumenilo najbolje ide uz hladni srednji podton?
...tek sam naučila da imaju žuti, rozi i neutralni podtonovi.. a koji je sad ovo?
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 20:43   #2877
Quote:
la reine margot kaže: Pogledaj post
Ne znam ima li ga u stalnoj, ali ako ga nema, s Espiegleom nećeš pogriješiti ako si zbilja žuti podton... Koje su ti boje žile na zapešću? Zelene, plave ili oboje?

Evo malo usporedbe MAC Peachykeen (lijevo) i MAC Springsheen (desno)

Dosta su slični...
Evo danas sam saznala da sam žuti podton. Zelene su.
Malo ću pogledati uživo ovih dana Espiegle...

Springsheen mi se čini odličan!
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 22:22   #2878
Quote:
šminkerica kaže: Pogledaj post
Može preporuka za svijetlo, nježno rozo rumenilo? svejedno ima li šljokice ili je mat. treba mi takva rumenilo kad imam jače našminkane oči.

imam chanel narcisee al na meni je neka čudna roza, zagasita na licu, dalje rose ecrin je na meni smeđe-roza, dosta nježno ai nije to to. ne osvježi mi lice. imam i l'orealovo true rose 115, al mi je na licu pet nijansi tamnije.

da, pomognem, odličan mi je bio nyx angel, ali sam ga potrošila. e da, imam plavu kosu i tamnoplave oči, svijetli ten, neutralni podton.
MAC Blush nijansa "Well Dressed" ti je skoro pa dupe od nyx angel, evo ti link kako izgleda na obrazima
http://i834.photobucket.com/albums/z...eBo/blush5.jpg
lijepa je i Bourjois br. 15 Rose Eclat ili Bourjois br.37 Rose Pompon, a od jeftinih mi je prekrasna ova Essence Adorable
la reine margot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 23:19   #2879
predivan Mac, stalno sebi govorim,ne kupuj više rumenila, ali je ovaj :*
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 00:26   #2880
Mare 3 i La reine margot, hvala na odgovorima!

da, sviđa mi se mac wel dressed! pogodile ste, to je otprilike to što tražim! ali sam zaboravila napomenuti da ne naručujem priko neta,a ovaj put nemam koga da mi kupi.
bourjois rose eclat sam imala, na licu mi je ciglasta boja. gledajući swatcheve na netu, već sam vidila ovaj rose pompon i svidio mi se, ali nigdje ga nisam vidila po drogerijama
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.