Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2007., 12:16   #121
Dok ga nisam vidio uzivo, kada sam ga ja usporedjivao sa ostalim autima da si docaram dimenzije, dosao sam do zakljucka da je po izgledu najslicniji Mercedesu B klase. Cak je par cm duzi, a visina i sirina su gotovo identicni, pa prema tome nema teorije usporedjivati ga sa SX4. Naravno da ne treba usporedjivati samo dimenzije na papiru jer je po dimenzijama isto tako slican i Renault Scenicu samo sto je Scenic dizajniran tako da mi vizualno izgleda manji zbog spustenog prednjeg dijela. Qashqai ima dosta podignut prednji kraj i zbog toga djeluje robusnije, cak mi se cini i od B klase. Uglavnom dok ne vidis auto uzivo badava je pricati jer masta radi svasta.
Jos jedna stvar, opci dojam ovisi i o boji auta. Ja sam ga imao prilike uzivo vidjeti u obicnoj srebrnoj i crnoj boji. Srebrni je ziva pljuga i izgleda nekak celavo i da nisam vidio crni rekao bih da nije bas onakav kao sto sam zamisljao. Crni je tako jebeno dobar da je to mrakkkk!! (zato sam ga i narucio)
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 13:38   #122
Istina. Kad se vidi u zivo se tek stekne dojam o dimenzijama. Ja sam bio malo razocaran jer sam vidio (vjerojatno) osnovni model, bez maglenki sa ratkapama i nista drugog od opreme pa mi je izgledao nekako 'jadno'. No, vidio sam i jedan crveno-smedji (ili kako se vec zove ta boja) sa (pretpostavljam) full opremom i izgleda puuuuno bolje .
Lijep auto u svakom slucaju. Cak mi je i interijer (sta mi je kod Nissana uvijek bila boljka) ovdje lijepo ispao.
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 23:17   #123
Auto je predobar,izbor materijala i završna obrada savršeni.Motor nečujan,mjenjač odličan.Toplo ga preporučam.
Do ponedjeljka imam kod kuće qashqai 2.0 benzinac 4WD tekna ,ako vas nešto zanima pitajte
zlac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 00:10   #124
Quote:
zlac kaže: Pogledaj post
Auto je predobar,izbor materijala i završna obrada savršeni.Motor nečujan,mjenjač odličan.Toplo ga preporučam.
Do ponedjeljka imam kod kuće qashqai 2.0 benzinac 4WD tekna ,ako vas nešto zanima pitajte
Provozaj ga malo za vikend po terenu pa vidi ima li što suv-ovsko u njemu ili je 4WD simbolično...
 
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 00:23   #125
Quote:
zlac kaže: Pogledaj post
Do ponedjeljka imam kod kuće qashqai 2.0 benzinac 4WD tekna ,ako vas nešto zanima pitajte
si negdje blizu zagreba?

daš jedan mali krug, negdje do opatiije i nazaj
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 04:06   #126
Danas sam kraičkom oka na sekundu vidio nešto što liči na qashqai, al je moglo biti i SX4, stvarno je bio blic pogled. Uglavnom, metalik zelena boja, ni tamno ni svijetlo nešto odvratno... Izgledalo je ko loše dizajnirana pegla ili poklopac za staklenku maslina, katastrofa. Boja stvarno može usrat auto...
Hrvoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 12:02   #127
Jučer sam pogledao auto izbliza! Bila su 2,jedan sa teknom i jedan sa onim "drugim po redu" paketom opreme...jedan crni a drugi crveni,meni se sviđaju,možda mi malo smeta zadnji kraj,ostalo je sve prva liga! Unutrašnjost super,mjesta dovoljno,prtljažnik prolazan,iako mu nebi falilo "još malo"...Nisam ga vozio,ako je netko skrenuo malo s ceste neka napiše koju...

Kad sam vidio slike,bio sam malo razočaran veličinom,činio mi se mali...Ali ovo nikako nije mali auto! Doduše,tek kad sam ga vidio uživo,odlučio sam da ga neću kupit,neznam zašto,ali pričekat ću Renault Koleos..Neželim se sad zaletit sa ovim(iako mi je auto sasvim ok),pa da mi Koleos bude bolji..

Nego,zna netko kada Renault izlazi? Kraj '07.?

Pozdrav
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 15:24   #128
Quote:
Hrvoj kaže: Pogledaj post
Danas sam kraičkom oka na sekundu vidio nešto što liči na qashqai, al je moglo biti i SX4, stvarno je bio blic pogled.
Qashqai je mrcina za SX4
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 16:38   #129
Ako je netko iz Varaždina ili okolice i stvarno je zainteresiran za kupnju možemo se dogovorit
zlac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 18:25   #130
mislila sam da je qashqai puno veci..a kad ono mrvicu visi i mrvicu veci od notea..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 20:33   #131
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
mislila sam da je qashqai puno veci..a kad ono mrvicu visi i mrvicu veci od notea..
Jel to dojam uživo ili gledajući dimenzije na papiru?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 11:06   #132
Quote:
Hrvoj kaže: Pogledaj post
Danas sam kraičkom oka na sekundu vidio nešto što liči na qashqai, al je moglo biti i SX4, stvarno je bio blic pogled. Uglavnom, metalik zelena boja, ni tamno ni svijetlo nešto odvratno... Izgledalo je ko loše dizajnirana pegla ili poklopac za staklenku maslina, katastrofa. Boja stvarno može usrat auto...
Qashqai nema zelenu metalik boju u opciji.
Asocijativna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 11:13   #133
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
mislila sam da je qashqai puno veci..a kad ono mrvicu visi i mrvicu veci od notea..

Note:4080 mm, Qashqai:4310 mm
Asocijativna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 18:03   #134
Quote:
zlac kaže: Pogledaj post
Ako je netko iz Varaždina ili okolice i stvarno je zainteresiran za kupnju možemo se dogovorit
Daj kad ti stigne napisi koju iz prve ruke. Kak se ponasa na cesti, kak vuku tih 140 konjica,... sto je dobro, sto lose ..., kakva je mjuza i bluetooth,...
Ja sam uplatio isti samo bez 4WD, ali stize na ljeto, pa me interesira jel ima kakvih nedostataka kad ga malo duze vozis jer na probnoj voznji ne mozes skuzit sve mane i vrline.
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 14:10   #135
Quote:
zlac kaže: Pogledaj post
Ako je netko iz Varaždina ili okolice i stvarno je zainteresiran za kupnju možemo se dogovorit
Kaj stvarno očeš prodat nissana? Koliko šuškavila tražiš?
 
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 14:58   #136
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Jel to dojam uživo ili gledajući dimenzije na papiru?

Dojam uzivo...

Lijepo on izgleda..ali opet..

Za te novce mozes ubosti subaru legacya novog
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 15:23   #137
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Za te novce mozes ubosti subaru legacya novog
a? ko? gdje? šta? oću ja to!!!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 17:28   #138
Eto sve ih se češće susreće po cesti...Samo danas sam ih 3 vidio..Lijepo auto izgleda
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 18:05   #139
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Dojam uzivo...

Lijepo on izgleda..ali opet..

Za te novce mozes ubosti subaru legacya novog
Svaka cast Legacy-u i Subaru kvaliteti, ali ovisi zbog cega kupujes auto i kakav efekat zelis postici, tj. da li kada prodjes po cesti zelis da se za tobom okrenu i kazu "Uuu jebote sta je ovo?" ili ti je svejedno sta drugi misle, glavno da si ti zadovoljan.
Ja preferiram oboje, ako si mogu priustiti, ali ne prenapadno i da previse odskacem od prosjecnog. Nisam tip (snob) koji mora imati najnoviji Porsche, BMW ili sl., samo zato da mi se drugi dive i da se za mnom okrecu "jer tata ima love", ali zelim si priustiti ono sto mi je potrebno i jos ako se k tome mogu posminkati pred ostalima ...
Neke stvari, poput auta, su ipak stvar prestiza i dokazivanja statusa i uspjesnosti, samo ne treba pretjerivati. Opet kazem, 100 ljudi 100 cudi. Mozes za tu lovu kupit i 2-3 manja auta, pa ih mijenjat svaki dan k'o carape, ali nije to to ... kad ti se nesto svidja odrijesis kesu i ...
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 18:55   #140
Quote:
zlac kaže: Pogledaj post
Ako je netko iz Varaždina ili okolice i stvarno je zainteresiran za kupnju možemo se dogovorit
Ako si ga dobio, daj reci kak funkcionira Bluetooth i kakva je mjuza.
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.