Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2012., 22:06   #921
Imam jedno pitanje u vezi minivala. Ovako, ja sam si u devetom mjesecu dala napraviti minival i vec ga imam jako dugo i vise mi ne stoji lijepo. Zelim ga se sto prije rijesiti ali neznam kako. Nedavno sam isla na sisanje ali svaki put kad si operem kosu opet mi bude kovrcava. I sada mi kosa izgleda kao slama i jako mi je unistena. Svaki put si moram peglati kosu da mi normalno izgleda. Kosa mi je prije bila ravna. Molim vas pomozite
Mia3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 12:33   #922
moras ga cijelog osisat da bi ga se rijesila
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 15:46   #923
Kolko moram osisat? Sad imam kosu do ramena.
Mia3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 20:40   #924
moras sve gdje je bila kemikalija
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 21:24   #925
A nema nikog drugog rjesenja?
Mia3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 09:52   #926
nisam uspjela naci bolju sliku, ali ovaj zadnji friz od jelene rozge
http://www.novosti.rs/vesti/spektakl...rnije-pevacice

je li joj to minival?
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 23:34   #927
bok cure znate li mozda mogu li ja napraviti minival samo na gornjem sloju kose jer je donji vec kovrcav a ovaj gore kako je valjda tezak jer je dug potpuno ravan!
bana123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 00:50   #928
jel minivalom moguce dobit ovakvu frizuru?

http://www.google.hr/imgres?num=10&h...68&tx=92&ty=93
Anja2310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 14:53   #929
hej ljudi..
imam par pitanja.. pa reko, možda neko od vas zna što da napravim!?
imam ravnu kosu, full ravnu, nema ni jednog sitnog zavijutka ili kovrčice, uopče se ne trebam češljat, nikad se ne petlja ili nešto slično..
također je vrlo teška, kako da to objasnim kruta?! nije baš rijetka ali nije ni gusta =D nešto između, solidna sredina =D
pa ovako, ja sam razmišljala o minivalu, ali ne bih željela izgledati poput ovce, pa reko da pitam vas dal zna tko potoji li minval od kojeg imaš veče kovrče?
da izgleda prirodno i kada se spusti, te da nemam prijelaz na glavi kad kosa počne rasti?! treba savjet..
recite mi jeli uopče pametno stavljati minival na tip kose koji ja imam.. mislim, jako mi je stalo do moje kose ali ju ne želim uništiti da bude kao slama.. jako brinem o njoj i njegujem je pa zato ne želim riskirati.. luda sam za kovrčama, zato ih i toliko žellim.. i još jedno, imam polučetvrtasti oblik glave, onako kod čela ide u laganu kocku a onda se u bradi spaja u krug.. mislite li da će minival pristajati mom obliku glave?
__________________
Damon: "Stefan likes puppy blood... little Golden Retriever blood with floppy ears. That's his favorite."
Lea Somerhalder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 11:34   #930
Quote:
love.hair kaže: Pogledaj post
e da sve ti se naplacuje po militrazi i izradi.to se treba vidjet na licu mjesta,,,postam ovih dana sliku
moze slika?
i info di si radila i koliko si platila za svoju kosu
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 17:01   #931
pozdrav, imam pitanje, imam plave pramenove na smeđoj kosi (3 i 6% hidrogena) dužina do brade i htjela bih dati minival a da mi ispadne ovako : ( ovaj kovrčaviji dio)
frizerka mi je inaće profesionalac i radi s kvalitetnim preparatima i pitala sam je dali mi može tako napraviti a da mi se ne uništi kosa s obzirom da dajem i pramenove pa je rekla da može bez problema. Pa eto da pitam i tu dali bi mogla bez strha, a moja kosa je približno ovakve strukture:
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 23:51   #932
Quote:
neredica kaže: Pogledaj post
Naravno
U Splitu! Ako koga zanima mogu poslat detalje na pm.
Nazalost, danas nisam imala vremena za slike pa cu sutra!
mene zanima gdje u Splitu i koliko te došlo na tako dugu kosu? thx
zhanze89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 15:27   #933
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
pozdrav, imam pitanje, imam plave pramenove na smeđoj kosi (3 i 6% hidrogena) dužina do brade i htjela bih dati minival a da mi ispadne ovako : ( ovaj kovrčaviji dio)
frizerka mi je inaće profesionalac i radi s kvalitetnim preparatima i pitala sam je dali mi može tako napraviti a da mi se ne uništi kosa s obzirom da dajem i pramenove pa je rekla da može bez problema. Pa eto da pitam i tu dali bi mogla bez strha, a moja kosa je približno ovakve strukture:
Ne može, naravno da ti frizerka ne govori istinu
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 00:01   #934
Može, bez problema..

Veliki vikleri, kasnije sušenje sa difuzorom bez "rasipanja" pramenova i imaš kovrče kao na ovoj slici (ovaj kovrčaviji dio)
suzy-q is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 21:07   #935
Da li mogu staviti preljev na minival bez straha da će mi uništiti kosu?
Radila sam minival već par puta i dosta mi se kosa posvijetlila od njega, a imam prirodno tamno smeđu boju kose.
Pikachuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 17:32   #936
dajte neke fotke tih vasih minivala
medisecer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 19:41   #937
poz svima
vec dugo razmisljam o minivalu jer bi jako htjela imat frckavu kosu ali je moja kosa gusta i teska pa neznam kako bi to izledalo... ne zelim bit afro bas :P
neki savjet?
lorena20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 21:22   #938
Ćao cure!

Ja bih baš htjela jedno vrijeme isfurati afro loknice. Može li se ovako nešto dobiti minivalom?

http://www.google.com/imgres?sa=X&bi...7&tx=110&ty=82

Ne bih htjela da budem kao neka očerupana bakica, samo znam da se to radi sa kiselinom i viklerima, ali ništa drugo o minivalu ne znam

Kako to djeluje na zdravlje i kvalitet kose ( loše znam, ali koliko loše )?
I tokom mjeseci kako se opušta, izrasta šta li kako to izgleda?
Ne bih da mjesec dana bude dobro, pa da pola godine čekam da izraste da se mogu ošišati :/

Pomoć, molim vas!!!
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 14:00   #939
Evo da se i ja priključim ovoj temi, i podijelim svoja iskustva sa minivalom, pa mozda netkome pomogne. Ovako, ja sam imala kosu dužine skoro do ramena, redovito farbanu u crno, ali mi se u zadnje vrijeme jako mastila. Morala bih ju prati svaki drugi dan, i to je bila drgi dan masna, koda nikad nisam vodu i sampon vidjela. A minival sam oduvijek htjela imati, i prije jedno par godina otišla sam jednoj fizerki da mi ga napravi, i super je to meni bilo, lijepo, krasno, da bi meni drugi dan kosa bila ravna, ravna. Ja popizdila, bila sam tako ljuta, još i k tome više što sam ga platila oko 200tinjak kuna, i otad više ne idem toj frizerki, već sam si našla žensku koja me šiša već 6 godina, i vjerujem joj. I tako, pošto mi se ta kosa mastila tak jako, a i htjela sam neku promjenu na toj kosi, odem k njoj i kažem joj da mi se kosa jako masti, i da mi napravi nešto u vezi toga, i ona kaze da je minival najbolje rješenje za to. I tako je ona mene namotala, pa stavila tu kemikaliju još, pa pod haubu, pa opet kemikaliju, pa pranje, pa opet pod haubu.Evo, ne mogu reći, usporedbe radi, znači ta prva frizerka mi nije ni priblizno toliko dugo pridodala toliko paznje koliko ova sada. I nakon svog tog močkanja kose,i sušenja pod haubom, meni su kovrče bile fantastične, ja sam bila oduševljena. I rekla ona meni da ja nakon svakog pranja nanesem regenerator i da ju raščešljam, ali ja sam bila u nekom defektu :-) i ja to nju uopće nisam čula. I tako ja nju prala svaki tjedan, i čim bi oprala kovrče bile lijepe kovrčave, sušila ju s tim nastavkom za fen i poslije ju samo oblikovala sa briljantinom, ALI, da napomenem, jedno veliko ALI, ja nju uopće nisam poslije pranja raščešljavala. E sad, dali je meni to frizerka rekla taj dan ili nije, ja sad ne mogu potvrditi, jer sam bila u defektu :-) ali se ja tog uopće ne sjećam, tako da ja nju nisam uopće češljala poslije pranja, i nakon 2 mj, meni su nastale čupe na kosi :-/ koje sam morala rezati sama, i ajde nije to bilo toliko primjetno da sada, i jučer sam išla k njoj da mi onda napravi nesto s time, i ona meni nju jedva raščesljala, nešto je i morala odrezati, a skuzila sam pred par dana da je meni kosa se počela ravnati na jednom dijelu, i to je zato što ju nisam dobro odrzavala. I sad sam ju jučer ofarbala, pa sad ću čekati jedno mjesec dana da prođe, pa ću onda opet otići k njoj da mii ju nafrčka, s tim da ću sada znati sa češljanjem. Pa eto, da imate još jedno iskustvo što se tiče minivala tu na forumu ;-)
Super@Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 22:12   #940
Super Girl imaš li sliku loknica svojih?
Please stavi je da vidim

Drago mi je da neko ima pozitivno iskustvo sa minivalom, potiče me
__________________
Nema neosvojivih muškaraca, samo ima nevještih žena
piece of a dream is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.