Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2010., 01:55   #61
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Indijke također.
Eto vidiš!
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 01:57   #62
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nemoj joj ništa vjerovat, ona je Borg!

Boli k'o sam Vrag i Isus i Otac i svi skupa!

Ja jedva izdržim noge, ostalo kremom.


Netko već reče..život na moru..ne briješ noge??!!
Pa sam ih obrijala jadna tatinim žiletom i sapunom...još imam đir kraj kičice nakon 15 god.

Bilo je ljeto, 7. na 8. razred.
au p.m !!! I ja sam na moru! Thnx, znači epilator OUT!
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 01:57   #63
Nije vazno cure.. mislim, neke Indijke i čupaju kosu... nećemo valdja i to uskoro preuzeti... mozda je i to nekima stvar higijene :rofl.
Velma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 02:15   #64
Quote:
Velma kaže: Pogledaj post
Nije vazno cure.. mislim, neke Indijke i čupaju kosu... nećemo valdja i to uskoro preuzeti... mozda je i to nekima stvar higijene :rofl.
da, to ćemo uskoro preuzeti
mislim, stvar hgijene
ev' ja se nudim da tebi počupam, po uzoru na istočnjakinje.
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 02:42   #65
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
da, to ćemo uskoro preuzeti
mislim, stvar hgijene
ev' ja se nudim da tebi počupam, po uzoru na istočnjakinje.
Opusti se, po uzoru na istočnjakinje i uoči cinizam u mom postu, što se odnosilo na jedan prethodni post. OMG.
Velma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 02:50   #66
Quote:
Taun We kaže: Pogledaj post
Hm, to je sedmi ili osmi razred ako se ne varam. Koliko se sjećam, tamo negdje u to vrijeme sam i ja počela brijati noge. Ne čini mi se da je to prerano...
I ja sam pocela u to vrijeme pa sam pozalila za sav zivot. Bile su toliko svijetle i tanke, te stvarno je jos bilo bespotrebno, ali ne da ti vrag mira. Mislim da je sad jos teze obuzdati tu zelju.

Mama, ona ce to uciniti svidjalo se tebi ili ne. Nije neki big deal, toga je i sama svjesna i pomiri se stim da ce vec ovaj vikend noge biti obrijane.

Mozda malo da joj das do znanja da je od sada pa na dalje to ceka cijeli zivot. I nije neka odgovornosti...ali ipak je obveza.
lilaamrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 08:56   #67
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nemoj joj ništa vjerovat, ona je Borg!

Boli k'o sam Vrag i Isus i Otac i svi skupa!

Ja jedva izdržim noge, ostalo kremom.


Netko već reče..život na moru..ne briješ noge??!!
Pa sam ih obrijala jadna tatinim žiletom i sapunom...još imam đir kraj kičice nakon 15 god.

Bilo je ljeto, 7. na 8. razred.
Nisam Borg, samo to prakticiram godinama. I mene je na početku bolilo da sam mislila da vidim zvijezde, sad prijeđem bez da osjetim.

Prepone zategnem i ožeži.

E da, jednom sam sa cijelog venerinog brežuljka skinula dlačice pincetom, Ne moram ni reći da sam tjedan dana imala ukočen vrat.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.

Zadnje uređivanje Dumber : 10.08.2010. at 09:05.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 10:09   #68
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Znam ženu koja isto ČEKA s brkovima od kćeri. Mala je Tatar glavom, a posebno bradom
To joj je lukavo, brkovi su najbolja kontracepcija u žene. Još da ju ne pere...
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 11:08   #69
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
To joj je lukavo, brkovi su najbolja kontracepcija u žene. Još da ju ne pere...
Ju? prirodno je in
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 12:52   #70
Inače, meni je najbolnija bila depilacija brkova. Gornja usna mi je bila utrnula na dobrih sat vremena, ako ne i više.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 14:34   #71
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Nisam Borg...





Ja nemam brkove. Brijem samo podkoljenice, ispod ruke imam tri dlake.. ah, super je biti plavuša.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 17:54   #72
Quote:
Velma kaže: Pogledaj post
wtf.. pričamo o dlačicama na nogama.. s čim ti imaš posla kad je to stvar higijene? :O
a ja govorim o depilaciji uopće.
ti nisi čula za notorno da ako ne depiliraš pazuh da se na dlakama sakupljaju bakterije zahvaljujući znoju itd itd
a ti ako misliš da je raditi uzgajalište u podpazušnoj jami ok i da to nije pitanje higijene....joj

Zadnje uređivanje budhabata : 10.08.2010. at 18:11.
budhabata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 17:55   #73
Quote:
sparina123 kaže: Pogledaj post
da imam kćer depilirala bih ju ako bi dlake bile izražajne i jako vidljive, grozno je vidjeti dlakavu odraslu ženu, kamoli curu, meni izgleda prljavo, uz sva pomagala dlakavo hodat okolo mi je neukusno i seljački, imala sam jednu susjedu dlakavu koja je ljeti hodala u vrućim hlačicama, nešto odvratno, ja imam dečke i preporučam im da otklone dlake pazuha, čišće je i djeluje urednije, barem ljeti kad se i više znojimo, al kad se jednom počne onda je to pod normalno, po potrebi
upravo!
budhabata is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 18:26   #74
Quote:
Velma kaže: Pogledaj post
Opusti se, po uzoru na istočnjakinje i uoči cinizam u mom postu, što se odnosilo na jedan prethodni post. OMG.
prekasni je bio sat za cinizam, i sad sam pohvatala. Sori, evo nećem ti čupat kosu

sve što je dobro ja preuzimam, makar od satane

OT: obrijala sam se prvi put u sedmom razredu osnovne, i to bez ikakve potrebe. Dvije prijateljice s kojima sam išla na more su se obrijale, pa sam i ja. Skoro da nisam imala dlačica. Ali su zato nakon toga narasle u pristojnoj količini

Zato, ne treba bez potrebe. Ali, ako su tu, treba depilirati, naravno.
Preldažem vosak ili šećernu pastu, zbilja oslabe od toga.
I da, 20 godina nije prekasno, ako nema dlačica, mada ja takvu sretnicu nisam upoznala
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 00:46   #75
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
o honey Šećerna je ok? Ja nisam probala, samo vosak, al boli u tri p.m : , da sam bar prije počela s tim
Meni je šećerna super, dođe mi čak ko jedna dobra masažica, pogotovo kad mi ju radi otraga na listovima. Bez brige, navikneš se
Quote:
sparina123 kaže: Pogledaj post
ja imam dečke i preporučam im da otklone dlake pazuha, čišće je i djeluje urednije, barem ljeti kad se i više znojimo, al kad se jednom počne onda je to pod normalno, po potrebi
Jel sam jedino ja ovo vidjela? Nisam konzerva po tom pitanju, ali meni nema ništa gore kad vidim obrijanog muškarca na nekim "nestandarnim" djelovima i kako mu počnu nicati dlačice ko male točkice, a u to mi svakako spada pazuh. Jest stvar higijene, pogotovo u sportu (i potreba je), ali svejedno mi je nekako.....ne znam naći prikladan izraz
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 00:48   #76
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
ne znam naći prikladan izraz
Tetkasto?
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 01:24   #77
He he, moglo bi se tako reći.

Al, još razmišljam. Možda bih dodala manje muževno , ali to bi važilo samo ako se ne bavi sportom, tj. ako se na njegovom tijelu ne vide rezultati sporta.
Sad sam otišla totalno u off
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 19:10   #78
ja noge brijem od devete godine...kad sam vidla da imam lijepe sexy papke sam su dlakavi
__________________
Nismo mi u kurcu, kurac je u nama. Ne može nitko ući, imamo mrežu za komarce. Netko će ovdje bit poliven vodom. Daj mu pičke! S.M. 2011
rammsteinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 20:41   #79
Ukoliko ima dlake, neka ih brije. Toliko jednostavno. Ja sam počela sa nekih 12. I da, zašto ih ne bi brijala sama?
Su.incotenible. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 22:00   #80
[QUOTE=Silvery;28261218]He he, moglo bi se tako reći.

Al, još razmišljam. Možda bih dodala manje muževno ,

pa recimo ja bih svakom tinejđeru preporučila brijanje pod pazuhom, barem ljeti, oni se ionako pojačano znoje zbog hormona koji rade punom parom i bez obzira na pranje, djeluju urednije i sami sebi čišće, nisam mislila na cijelo tijelo to ni ja ne volim kod muškog, a do njihove muževnosti ima još vremena
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.