Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2011., 01:29   #1
Question ljubomora :(

trenutno sam sa djevojkom sa kojom sam u vezi godinu dana i do koje mi je stalo. zelim sa njom da budem cijeli zivot, ali sumnjam u nju stalno jer prije nego sto je samnom pocela hodala je svugdje i koliko znam voli da se opusta, pa tako da zavrsi na nekim gidama i da tu bude svega. tako sam je i upoznao dosao sam kod nje i njene drugarice u stan obadvije su iz drugog grada samo studiraju tu i onako pricali budalasati, poceli da pijemo i ja sam nam izvadio kokaina da povucemo i tako smo zavrsili u krevetu nije bilo sexa, ali smo se zadovoljavali na drugi nacin i tako sam nastavio dolazit kod nje naredni 20 dana i stalno smo uzimali kokain i vec smo poceli da se sexamo po 4-5 puta na dan, jer ona nema sta da radi a i ja sam dosao na odmor. nakon tih 20 dana ja sam se vratio poslu u inozemstvo i poceli smo se dopisivat i ja sam bio onako hladan i konto sam hajd jos jedna u nizu ali svaki slijedeci odmor kad sam dolazio zavrsavao sam sa njom i pruzao joj sve moguce ugodjaje. ona je to uvjek cijenila i nikad mi nista nije trazila ali u poslednje vrijeme pocinje sa kukanjem kako nema para da se dopisujemo i kako joj trebaju neke cizme pa mirisi i tako te stvari a normalno ja sam obecavao ali nikad nisam donosio jer sam joj prije toga govorio da ne trazi imat ce poslednji godisnji sam slucajno na fb profilu od njene drugarice vidio neke slike one sa nekim likovima u drugoj drzavi furaju u nekoj kafani i ja sam je napao odkud to da radi, ona mi je se zaklinjala da nije nista bilo, samo eto onako da su profurali noc. meni ne smeta i razumijem ako joj je zelja da se sexa i ako ce biti sretna u tom trenutku, ali nemora mi lagati kad ja osjetim da nije istina. stalno mi javlja da izlazi sa drugaricama i da ce biti pametna i sve to i javi se kad dodje kuci mada ja to ne zelim i reko sam joj radi sta hoces ali kad sam dole budi sva moja i prepusti mi se. navikli smo da se svaki dan cujemo i dopisujemo i kad neko od nas ne posalje odgovor u narednih 10 minuta odma se ljutimo jedno na drugo pa popustamo kako dalje tece razogovor. znam da je tesko odrzavati ovakve veze jer se nevidimo po 90 dana, ali ja imam strpljenja i ljubavi prema njoj da izdrzim i mozda joj ne pruzam neku trenutnu finansijsku sigurnost jer ne zelim da joj dajem pare, jer mislim da bi se to svelo na sponzorstvo poceo sam sa prekidima i onda je ona zvala stalno i ja popustam i pocnemo ponovo, ali me muce sve te kako ja mislim lazi i razmisljam o stvarnom prekidu, ali trenutno ne vidim zivota bez nje. u stalnom sam okruzenju zena i poznajem kako funcionisu nisu mi nikada predstavljale problem, ali ona ima nesto sto me stalno vuce njoj. sta da radim ?
herba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 01:41   #2
Quote:
herba kaže: Pogledaj post
sta da radim ?
Prestanite se drogirat.
__________________
Priđi joj tiho,sasvim lagano s leđa,dodirni je usnom,obećaj joj jutro...
Lillithh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 01:42   #3
Quote:
Lillithh kaže: Pogledaj post
Prestanite se drogirat.
Bas. Sta je s tim kokainom?
__________________
Do it because you want to. Because it's fun. Because it makes you happy.
MindBlowing is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 02:20   #4
Od takvih gluposti kao kokain nemaš ništa u životu... vjeruj mi život je lijep
__________________
Živi i pusti druge da žive.
Frikalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 02:40   #5
Quote:
Lillithh kaže: Pogledaj post
Prestanite se drogirat.


Malo su se pogubili, jel' ?
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 03:12   #6
hajd evo da zavrsimo sa kokainom za kojeg ste se toliko ufatili, jer to je samo bilo onako bezveze prvih par dana mog odmora. znam ja sta je kokain i da sve sto on pruza je u meni vec samo aktivirano u tom trenutku. I ja sam mislio da mi je droga zajebala percepciju i da mi se svidio taj osjecaj koji sam imao sa njom, ali i prije sam imao slicna iskustva pa nisam ostajao. Stvarno lomim se nonstop i nemogu se odluciti inace sve olako svatim i prepustim se osjecaju, ali sada ne polazi za rukom tesko mi je dat konacnu odluku. Pored svega i ove sumnje sto imam bi dao, al opet nekako mislim da se moze preko toga preci i da nastavimo dalje.
herba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 03:44   #7
Quote:
herba kaže: Pogledaj post
meni ne smeta i razumijem ako joj je zelja da se sexa i ako ce biti sretna u tom trenutku, ali nemora mi lagati kad ja osjetim da nije istina. ?
Pa na što bi to tek ličilo da ti iskreno kaže ako je već to uradila Treba li tebi uopće ovakva "slobodna" veza? Kažeš da želiš cijeli život biti sa njom, u kojem trenutku misliš da će ona postati vjerna, ako do sada nije bila?
__________________
"If you're going through hell, keep going"
discreet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 05:40   #8
da sam ja ti, sad bih si opalila takvu samarcinu da bi mi odzvanjalo u glavi cijelu noc.
daj se probudi, covjece.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 07:15   #9
Quote:
discreet kaže: Pogledaj post
Pa na što bi to tek ličilo da ti iskreno kaže ako je već to uradila Treba li tebi uopće ovakva "slobodna" veza? Kažeš da želiš cijeli život biti sa njom, u kojem trenutku misliš da će ona postati vjerna, ako do sada nije bila?
Pa nisam ja rekao da nije bila vjerna vec da sumnjam u njenu vjernost. To sto sam napisao da ako ima zelju za sexom jer dug je period od 3 mjeseca pogotov mladim ljudima i jos sto je navikla samnom da ima stalno, a usput nista neradi u svom zivotu osim sto studira.

Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
da sam ja ti, sad bih si opalila takvu samarcinu da bi mi odzvanjalo u glavi cijelu noc.
daj se probudi, covjece.
a zasto ?
herba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 08:16   #10
ljubomora je znak ljubavi al prejaka gusi tu istu ljubav...odgovor trazi u srcu
 
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 09:30   #11
Quote:
herba kaže: Pogledaj post
nista neradi u svom zivotu osim sto studira.
Ma treba svu tu lijenu studentariju potjerat' na branje kukuruza! Ne ma on štatu men ćitat neke knjige!!!

OT: Odavno nisam naišao na konfuznije sročenu temu. "Nevidiš" život bez nje, a počeo si s prekidima. Navodno te ne bi smetalo da se praši dok te nema ("rekao sam joj radi šta hoćeš"), ali tvoju dušu bi povrijedile njezine laži. I tako dalje...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 09:42   #12
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ma treba svu tu lijenu studentariju potjerat' na branje kukuruza! Ne ma on štatu men ćitat neke knjige!!!

OT: Odavno nisam naišao na konfuznije sročenu temu. "Nevidiš" život bez nje, a počeo si s prekidima. Navodno te ne bi smetalo da se praši dok te nema ("rekao sam joj radi šta hoćeš"), ali tvoju dušu bi povrijedile njezine laži. I tako dalje...
njezine nezne lazi lorde
 
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 09:54   #13
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ma treba svu tu lijenu studentariju potjerat' na branje kukuruza! Ne ma on štatu men ćitat neke knjige!!!

OT: Odavno nisam naišao na konfuznije sročenu temu. "Nevidiš" život bez nje, a počeo si s prekidima. Navodno te ne bi smetalo da se praši dok te nema ("rekao sam joj radi šta hoćeš"), ali tvoju dušu bi povrijedile njezine laži. I tako dalje...
Drago mi je sto si to primjetio jer se i radi o tome da sam poceo vagati oko nje, jer do sada sam bio slobodan sto se tice svega, ali poceo sam se mjenjati od kako sam snjom. Zato sam i pitao sta jel bolje biti budala ili izgubiti ono do cega ti je stalo, pa opet ispast budala.
herba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 10:27   #14
Opet
Sta ovi mulci nemaju pametnijeg posla nego pisati glupe postove ovdje samo da bi imali malo pažnje.
__________________
Bolje se rodit bez one stvari nego bez sriće, ako imaš sriće i ona stvar će ti narasti.
tomeek1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 10:45   #15
Quote:
tomeek1503 kaže: Pogledaj post
Opet
Sta ovi mulci nemaju pametnijeg posla nego pisati glupe postove ovdje samo da bi imali malo pažnje.
like you
 
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 10:51   #16
jebe se s tobom radi kokaina
chelichnamuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 11:16   #17
Quote:
Valderama kaže: Pogledaj post
like you
A sta nije istina, prvo onaj jučer sa silikonkama i umjetnim usnama ista ti ja znam sta sve već ne a onda ovaj danas sa kokainom u kilama itd....
__________________
Bolje se rodit bez one stvari nego bez sriće, ako imaš sriće i ona stvar će ti narasti.
tomeek1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 12:18   #18
Jesam ja jedini koji ne vidi što autor zapravo traži od nas u ovom topicu?
__________________
If speed kills, you're talking to a dead man.
acidV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 12:39   #19
Quote:
acidV kaže: Pogledaj post
Jesam ja jedini koji ne vidi što autor zapravo traži od nas u ovom topicu?
Autor ne traži ništa već se glupira
__________________
Bolje se rodit bez one stvari nego bez sriće, ako imaš sriće i ona stvar će ti narasti.
tomeek1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 13:01   #20
Quote:
herba kaže: Pogledaj post
trenutno sam sa djevojkom sa kojom sam u vezi godinu........
Pa šta hoćeš? Koliko vidim to je tvoj način života, i to ti sve spada u isti paket.
Mislim, sve to glupo zajebavanje bez ijedne pametne misli ili postupka. Stari to ti nije život.
Ja bih se malo zamislila na tvome mjestu
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger