Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2011., 16:31   #541
zanima me koje boje ima za kupit u dm-u, a da su bez amonijaka, trebam se obojat, a kako sam trudna želim s tim kemikalijama što manje štetiti bebi. thanks
platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 19:28   #542
Quote:
anayao kaže: Pogledaj post
pozdrav!

cituckala sam malo prethodne stranice, slucaj cure koja je dugo godina farbala u tamnosmedje pa se poblajhala i nastalo kukulele...
ja se farbam godinu i pol, takodjer u tamnosmedje (sad je to vec blizu crnom na vrhovima), dok mi je prirodna kosa svjetlosmedja s plavim pramenovima (po suncu postanem skoro plava).

razmisljala sam vratiti se u prirodno, medjutim mogu pretpostaviti kroz sto bih sve morala proci do toga pa radije nebi unistavala kosu blajhom i licila na kanarinca, medjutim zanimaju me iskustva posto sam totalni tutlek, jel bi to bilo ravno katastrofi?

druga, i realnija opcija je da ovu sad vec skoro crnu boju ppsvijetlim na boju cokolade, zanima me kako to postici u kucnoj radinosti s obzirom da mi je izrast poceo biti totalno plavi (ne znam kak da mi se ravnomjerno primi po cijeloj duzini kose), dok su mi (ofarbani) vrhovi prakticki crni...

dosad sam isla u frizera, ali sad bi htjela sama, a mama ima vec 3 stoljeca plavu kosu i ne zna sa tamnima...

hvala unaprijed
Imam isto pitanje, pa da ne pišem duplo, kopiram.
Bojam kosu u tamnosmeđu koja već izgleda kao crna. Prirodna mi je svijetlosmeđa i želim se obojati ponovo na svijetlije (postepeno). Da uzmem za početak samo nijansu-dvije svijetliju boju? Kako da ispadne ravnomjerno raspoređena po cijeloj dužini? Hvala!
__________________
Life is a great surprise...
Gänseblümchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 20:21   #543
nema sanse, nista neces uraditi sa svjetlijom nijansom. sve smedje farbe ispadaju tamne na kosi. idi frizeru neka ti skine tu boju skidacem farbe, a onda i ofarba u boju kozu zelis. kasnije ako budes sama odrzavala boju moraces koristiti plave tonove da bi dobila svijetlo smedju boju.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 21:58   #544
Quote:
platinum blonde kaže: Pogledaj post
zanima me koje boje ima za kupit u dm-u, a da su bez amonijaka, trebam se obojat, a kako sam trudna želim s tim kemikalijama što manje štetiti bebi. thanks
Ima ih dosta i na svakoj ti je na kutiji istaknuto da je bez amonijaka. Ne možeš fulat, samo traži neku na kojoj piše da nema amonijaka. Te su ti polutrajne, piše ti "level of duration 2", gore na kutiji, na poklopcu. Ovo su neke od tih bez amonijaka...

Casting Creme Color


Palette Color&Gloss


Permanent Natural Colors - za te nisam sigurna dal ih ima kod nas


I one u obliku pjene su ti isto bez amonijaka, barem one Schwarzkopfove, za Loreal ne znam, ne mogu nać, ali mislim da su i one.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 16:00   #545
Da li je neka djevojka koristila loreal sublime mousse, nijansa 60 (cista svijetlosmedja), zanima me koliko je nijansi tamnija? Samo da ne ispada crna kao nijansa 41.
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 17:27   #546
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
da, ja sam ju koristila (vidi temu smeđa kosa) ispada jako puno tamnija-tamno smeđa. I ne ispire se
evo ovakva boja mi je ispala sa loreal sublime mousse s tamnoplavom nijansom
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 00:28   #547
Ajme pa ne mogu da vjerujem, onda su fakat sve nijanse iz te linije mousse pretamne. Drzat cu se recital preference nijanse M3 toscane, ispadne malo crvenkasto smedja ali nakon 3-4 pranja kose postane bas lijepa srednje smedja nijansa.
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 16:31   #548
Quote:
jadzi kaže: Pogledaj post
da, ja sam ju koristila (vidi temu smeđa kosa) ispada jako puno tamnija-tamno smeđa. I ne ispire se
evo ovakva boja mi je ispala sa loreal sublime mousse s tamnoplavom nijansom
Na kakvu podlogu si stavljala tu tamnoplavu i je li ispala samo tamnija ili si dobila i crvenkasti odsjaj? Pitam posto sam ju upravo kupila a ne bih htjela ispasti kestenjasta ili slicno...
__________________
samo tvoja sam...♥
jorgovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 16:35   #549
Na srednje plavu sa stavljala, baš je smeđa ali ima neki odsjaj, ne jako crveni, više zlatni, al ja sam prirodno plava i u što god da se ofarbam ne mogu maknuti taj zlatni odsjaj tako da je to možda do moje kose. Al uglavnom bit ćeš poprilično tamna. Javi kak je ispalo i da li si zadovoljna
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 18:21   #550
I htjela bih tamniju boju,javim cim se ofarbam,a zanima me jos kakva ti kosa bude nakon farbanja sa njom, je li mekana kao nakon castinga ili je malo isusena?
__________________
samo tvoja sam...♥
jorgovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 00:53   #551
Pa pozitivno je što se jako sjaji kosa, mislim prvi put u životu sam tamna pa mi je to neobično. Nije baš onak glatka i mekana ko s castingom, on mi je puno bolji po tom pitanju, al ima ugodniji miris. isušena nije, al meni kosa skoro nikad nije isušena, iako mi je ovo bilo treće farbanje u mjesec dana
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 23:19   #552
Evo ofarbala sam se, boja je ispala svijetlosmedja na pramenovima koji su bili ljesnjak boje, a dio koji je bio taman je sada jos tamniji. Nisam uopste zadovoljna kvalitetom kose nakon farbanja, isusena je a i sama boja nema sjaj kao sto bude sa castingom...
__________________
samo tvoja sam...♥
jorgovan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 12:53   #553
Meni se napokon isprala, hvala bogu, sad sam opet tamnoplava-svijetlosmeđa ko inače što sam prirodno. Boja je grozna, to više neće na moju glavu
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 19:46   #554
Quote:
Gänseblümchen kaže: Pogledaj post
Imam isto pitanje, pa da ne pišem duplo, kopiram.
Bojam kosu u tamnosmeđu koja već izgleda kao crna. Prirodna mi je svijetlosmeđa i želim se obojati ponovo na svijetlije (postepeno). Da uzmem za početak samo nijansu-dvije svijetliju boju? Kako da ispadne ravnomjerno raspoređena po cijeloj dužini? Hvala!

otisla ja frizerki, sigurno je sigurno...

bez skidaca boje ne bu islo nikako, ja se nisam htjela blajhati, a niti ona nije bila za to, nego su mi stavili neki skidac boje u kremi sa vrlo malo blajha, i to je pocelo skidati crnilo....problem je u tome sto je izrast podivljao i poplavio, kao i neka mjesta na kosi (to je normalno od blajha tako da reagira), ali su mi neki dijelovi kose ostali crni, neki zuti...

pa je frizerka fino uzela neki kolor sampon da mi to izjednaci u boji cokolade, a onda postepeno nijansu po nijansu skidat u svjetlije kak se ovo bude ispiralo...

sad sam cokoladno smedja, sa crvenim odsjajem naravno. iako taj toliko ''grozan'' crveni odsjaj cak ni ne izgleda tako lose, zapravo na moje plavozelenosive buckuris oci cak dobro izgleda

bar sam se crne uglavnom rijesila.
anayao is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 23:04   #555
Imate mi kakvu jaču crvenu za preporučit? Zadnje sam se farbala s Garnier Deep red. Inače sam bila crna pa sam uvijek koristila Schwarzkopf palette, a kako nije bilo crvene njihove, uzela sam Garnier, no presvijetla mi je.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 15:47   #556
jučer sam se prvi put u životu obojala kosu. ulgavnom, koristila sam perfect mousse od sw i to ovu nijansu http://www.perfectmousse.com/products/300-blackbrown/, no ispala sam potpuno crna. sad meni to nije problem jer mi je i prirodno kosa inače crna, no to nije nijansa koju sam htjela. uglavnom, idealna željena nijansa bila bi ova: http://www.perfectmousse.com/products/400-dark-brown/
kako da je dobijem? da kupim tu nijansu ili? sada sam crna i htjela bih dalje koristiti ovaj proizvod jer mi sve odgovara, osim dakako boje!

ps već sam vidjela da su se neke cure žalile da dobiju nijansu tamnije od kupljene! da li to znači da bih trebala kupiti svijetlosmeđu da bih isplala tamnosmeđa?

hvala!
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 16:14   #557
Čekaj da se ova ispere, jer se na nju neće niš primit od tih polutrajnih. I ne znam kaj se čudiš, uzela si praktički crnu boju, ispala si crna, tak da ono, sama si si kriva. Trebala si odmah tu svijetliju boju uzet i amen.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 16:41   #558
uzela sam ovu jer sam trebala ispasti tamnosmeđa, a ne crna. nisam htjela neku drastičniju promjenu jer nisam znala kako će ispasti. al dobro, nije ni ovako loše.
pričekat ću mjesec dana pa ću onda dati ovu drugu nijansu.
hvala ti na savjetu!
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 16:46   #559
A gle, boja se zove Blackbrown. Kod takvih uvijek očekuj da će ispat crna, a ne smeđa.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 01:33   #560
A ja lijepo pisala nekoliko postova gore da ta boja ispada puuuno tamnije nego što je na slici
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.