Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2017., 17:44   #32041
Quote:
Mister RomantiQ kaže: Pogledaj post
Eto onda kada krene beta u live možeš nakon jedne besane noći baciti dojmove ovdje.

@zvonzi u jednom videu su pokazali malo ME gameplaya i izgleda pristojno, iako ja i dalje gledam u 2du, samo replay golova u 3du. Neke greške jednostavno izgledaju preneozbiljno u 3du, barem do sada.
ma ja 3d ignoriram, 2d je meni zakon.

kad kažem ME mislim na nelogična sranja kojih ima u svakoj iteraciji. svake godine nešto uspiju sjebati pa se onda mjesecima čeka da to srede. golmani, korneri, crossevi... biraj

mislim da će mi prvi sejv biti s Lyonom.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 18:57   #32042
Upravo to. U 2Du se manje živciraš. 3D još dugo neće moći biti ispoliran kako spada, uvijek će igrači imati neke drvene kretnje ili kikseve koji u 3du izgledaju nerealno. Ali bitan je napredak.

Da, ne znam s kime ću krenuti. Ove godine ima jako puno klubova sa kojima se isplati krenuti u save. Vidjeti ćemo.
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 10:21   #32043
Ja ću prvo s Arsenalom. Tu ima posla jedno 3 transfer roka ljetna da se dovede u red ovaj užas od rostera njihovog.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 10:59   #32044
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Ja ću prvo s Arsenalom. Tu ima posla jedno 3 transfer roka ljetna da se dovede u red ovaj užas od rostera njihovog.
Nice. Kada kreće open beta?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 12:00   #32045
Sutra vjerojatno
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 13:40   #32046
ja, u pravilu, uvijek prvi sejv krećem s nekim jačim klubom iz TOP lige. ove godine je izbor pa na Lyon iz više razloga - nikad nisam igrao francusku ligu, ima solidnu momčad a opet je, ovako laički gledano, daaaaaaleko iza PSG-a i Monaca.

nakon toga, standarno krećem s nekim LLM-om.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 17:10   #32047
Ja sam razmišljao o trenutno posrnulim klubovima sa više nego zanimljiv kadrom igrača poput West Hama, Evertona, pa čak i Liverpoola, Milana..

Malo ću pričekati da vidim kakvo je ovogodišnje izdanje u praksi prije nego kupim igru.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 12:53   #32048
zadnji uzeo fm16 i kako se cini izgleda da cu na tome i ostati....svaka igra je skoro pa potpuno ista,uz mrvicu neke promjene (i novu database)
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 20:49   #32049
Igra netko betu? Gledam malo po youtubeu i za sada mi se sviđa.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:59   #32050
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
zadnji uzeo fm16 i kako se cini izgleda da cu na tome i ostati....svaka igra je skoro pa potpuno ista,uz mrvicu neke promjene (i novu database)
Meni je zapravo bezveze gotovo sve novo što su ubacivali.

Kakav 3D prikaz, ako su mi točkice bile dobre 2004. e onda su mi dobre i sada.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 10:33   #32051
gdje bih mogao kupit ovu igricu online? vidim da je na steamu vise nema? a nisam uspio nac ni piratsku za skinut.
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 21:38   #32052
Meni iskreno i nije nesto , razocarao sam se . Previse novih stvari , a vecinom nepotrebne , usporavaju igru bezveze , dizajn taktike je bezveze i tokom tekme su je isto komplicirali . Forsiraju taj 3D , a 80% pravih ljubitelja igra u 2D .
Silvaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 14:10   #32053
pa 2D postoji u igri, ne znam čemu kmečanje?
meni je medical centre odličan dodatak, napokon vidiš koji su igrači opterećeni i u riziku od ozljeda pa možeš djelovati preventivno.
ME je isto bolji od fm17, nove player roles su također dobar dodatak, dobro je što uvijek piše analiza taktike po zadnjim odigranim utakmicama..što je pozitivno, gdje je manjkavo. dobra mi je analiza taktike po terenu,koje zone su ranjive, koje su dobro pokrivene. odlična stvar su partnerstva u momčadi, tipa dva stopera koja stalno igraju skupa imaju bolju kemiju nego ako igra prvi stoper sa trećim stoperom npr. Dobro je što se diže vision i positioning momčadi ako je postava konstantna i dugo igra skupa odnosno ako pada vision i positioning ako ima puno novih igrača.
dobro je što sad kad skautiraš igrača ne dobiješ report odma drugi dan nego treba bar dva tjedna da skaut napravi report, pa što ima i analyst report gdje se analizira statistički igrač i odmah ga usporedi sa igračem u tvojoj ekipi koji igra tu poziciju itd..
Napokon se vidi golim okom razlika između Ozila ili Alexisa i njihovih zamjena. Npr. Ozil ima puno bolja dodavanja i rješenja u utakmici od Wilsherea koji mu je zamjena, isto i fizički moćni veznjak poput Diaware koji u vezi zatvara sve rupe za razliku od npr. nekog fizički inferiornijeg veznjaka.
Sve u svemu, ja FM18 dajem veliki plus.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 14:16   #32054
Sviđa mi se kako su napravili da se prije tekme prikažu postave obje momčadi dok je u pozadini stadion, kada se stavi facepack stvarno lijepo izgleda. Ima tu još dosta stvari, ništa pretjerano revolucionarno, no poboljšanja su u detaljina.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 18:34   #32055
Quote:
Mister RomantiQ kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se kako su napravili da se prije tekme prikažu postave obje momčadi dok je u pozadini stadion, kada se stavi facepack stvarno lijepo izgleda.
može ss?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 15:14   #32056
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 15:29   #32057
Sviđa mi se što su to unijeli u igru, ali boje su grozne, baš ružno grafički izgleda.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 16:30   #32058
da..nisu bas to graficki dobro odradili
super ideja,ali ne izgleda bas lijepo...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:05   #32059
I na kraju, da li se isplati uzeti?
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:50   #32060
Quote:
Silvaa kaže: Pogledaj post
Meni iskreno i nije nesto , razocarao sam se . Previse novih stvari , a vecinom nepotrebne , usporavaju igru bezveze , dizajn taktike je bezveze i tokom tekme su je isto komplicirali . Forsiraju taj 3D , a 80% pravih ljubitelja igra u 2D .
Zapravo sam se neugodno iznenadio na nekim anketama da većina voli 3D.

Ali to su vjerovatno mlađi igrači, mi old school igrači smo 2D fanovi.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.