Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2007., 20:53   #81
@MrOrange :
Što se tiče zamrzavanja računa nisam 100% siguran ali ja sam prije jedno godinu dana isto napravio trial account.Kad sam opet počeo igrati EVE nedavno(prije 4 mjeseca) sa time codovima napravio sam novi account ali sam čisto iz zajebancije išao provjeriti dali moj stari trial account još uvijek radi i radio je!Pilot sa trial acounta je još uvijek bio tamo znači trebao bi moći zamrznuti account.Vjerovatno postoji određeni period nakon kojeg se neaktivni accounti brišu ali koliki je točno ne bih znao.Postavi pitanje na EVE forumu za točnu informaciju.


@Shoki:
Što se tiče trial accounta mislim da njega ne možeš zamrznuti,imaš 14 dana fixno ali ti pilot odnosno account ostaje pa bi trebao moći nastaviti ako se odlučiš na pretplatu ili time kodove.
Jeremiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:12   #82
Quote:
Jeremiah kaže: Pogledaj post
Ispravak,Orion alliance je uletio u FREGE alliance pa sad JESMO na mapi.
Za sad smo neutralni što se tiče Great New Eden War-a iako naginjemo prema Coalition snagama zbog čarki sa Lotka Volterrom a i dobri smo sa Red Alliancom...u kojem si ti savezu, sudjeluješ li aktivno u ratu protiv BoB-a?
Nismo u rati a i moje mišljenje je "ko ih jebe sve skupa". I jedin i drugi su lame tamo da nema veze Doduše više smo povezani sa CA ali to nije ništa posebno
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:15   #83
Quote:
Shoki kaže: Pogledaj post
pitanjce: jel mogu ja zamrznuti svoj račun iako sam na 14-dnevnom trial periodu?
Idem u Zg gdje ne mogu igrati i vraćams e tek za koji tjedan, pa da mi ne ode sve u k...
hvala
shoki
Sorry ali ništa od toga. Možeš stavit neki dugački skill da se trenira ali ništa više. Pauziranje nema u EVE. Kada istekne plaćeno/free onda se završi zadnji skill i onda stane.

Anyway dobro došao u društvo ovisnika
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:37   #84
isusa ti boga... a faks... neee.....
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 22:14   #85
jel ima netko kod nas da prodaje time codes?
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 22:17   #86
Pogledaj prvi post na ovom thread-u
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 20:26   #87
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Sorry ali ništa od toga. Možeš stavit neki dugački skill da se trenira ali ništa više. Pauziranje nema u EVE. Kada istekne plaćeno/free onda se završi zadnji skill i onda stane.
Tako sam ja napravio kad mi je trebao isteci tromjesecni period. Stavio sam ogromni Level5 skill da se trenira (oko mjesec dana mu treba) i pustio da acc istekne. I ovih dana vidim slucajno da nude besplatno produzenje akaunta od 7 dana i aktiviram ja to i cim sam uso u igru cujem onaj divni "Skill training completed" hehe
__________________
How do you like them oranges?
MrOrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 08:36   #88
zakon... frigate lvl 5 here I come
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 10:13   #89
E frig 5 je fino. Ja sada imam BS5 35 dana ...
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 10:21   #90
BS as in battleship?
I 35 dana? A reci mi molim te na kojem ti je levelu learning?
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 10:58   #91
Jupp battleship, learning je svi advanced na 4 i +4 implantati

Sve u svemu pristojno ali ne baš sjajno. Doduše za koristit carrier kako treba mi treba oko 300 dana još tako da ovih 35 nije niš
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 12:50   #92
sweet.
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 15:18   #93
A čuj igram već 8 mjeseci pa se nakupilo dosta toga
Moj Alt sada ganja sve advanced gang skill-ove na 4 i onda moduli + Fleet Command ship (Vulture FTW) i da vidiš sreće
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 15:19   #94
E da za sve nove nađite dobru firmu (corporation). Eve je prava stvar tek u grupi Ja sam u istoj firmi od početka i ludilo je
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 12:10   #95
moja je djevojka vidjela ovu temu i zabrinuta je za mene
zlato moje

nego, gledao sam malo ove načine plaćanja i došao do sljedećeg zaključka (pa me ispravite ako griješim)

Ja kao student nikako ne mogu igrati igru stalno, već samo vikendom i praznicima. Prema tome ne isplati mi se uzeti pretplatu, već sam mislio kupovati time kodove, pa prema potrebi smrzavati račun kad nisam u stanju igrati. Tako bih jednu karticu mogao rastegnuti na više mjeseci.
A kad dođe ljeto, pretplatit se na 3 mjeseca.

ha?
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 17:55   #96
Nema zamrzavanja nego ima samo da kad istekne pretplata da se zadnji skill dovrši. Dakle minimalno plaćaš za 30 dana. I vjeruj mi da ćeš nać vremena za igrat svaki dan

Ono što je dobro je da i ako te nema par dana nema veze (pogotovo kad malo ostariš pa kad skillovi počnu uzimat po mjesec dana) jer napreduješ i onako (nema grind-a u EVE ko u šugavom Wow-u). Imat ćeš manje love ali generalno su skillovi ograničenje a ne lova (osim u ratu naravno)
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 18:12   #97
Quote:
AxMi-24 kaže: Pogledaj post
Nema zamrzavanja nego ima samo da kad istekne pretplata da se zadnji skill dovrši. Dakle minimalno plaćaš za 30 dana. I vjeruj mi da ćeš nać vremena za igrat svaki dan

Ono što je dobro je da i ako te nema par dana nema veze (pogotovo kad malo ostariš pa kad skillovi počnu uzimat po mjesec dana) jer napreduješ i onako (nema grind-a u EVE ko u šugavom Wow-u). Imat ćeš manje love ali generalno su skillovi ograničenje a ne lova (osim u ratu naravno)
ma nije problem da nemam vremena< za igranje, već sam preko tjedna (za vrijeme predavanja) u Zagrebu, a komp mi je doma. I NIKAKO mi se ne isplati vozat komp vamo-tamo.

Sad sam vidion da je moguće samo otkazati pretplatu...

sranje... SRANJE! nije mi zgodno dat npr 130 kuna za mjesec dana igre i onda se igrat možda tjedan dana (vikendom). Joj, što ću sad... sranje...
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 04:31   #98
Drpi laptop i raspali brale
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 08:13   #99
ma s kojim nofcima, čovječe... pa ja sma studoš... i još si sam plaćam godinu...
Ali mislim da ću sterat sve u kurac i uzet 90 dana pretplate. Pa krasti vrijeme gdje stignem. Bolje pjunut 300 kuna na to nego 3 puta otići van. A ionako mi se ne ide pretjereno van u posljednje vrijeme...
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 14:47   #100
Eve je relativno dobroćudna živina tako da ga možeš imat i na sticku za transport
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.