Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2015., 20:23   #461
evo jesam za sve koji imaju isto/slično pitanje. žiro mi je u sklopu paketa za mlade (2 god imam taj paket), a nikakva potraživanja ni dugove od prije nemam. savjetovali su me da nista ne radim u pogledu te kartice dokle god ne mislim minjat paket.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 09:32   #462
Molim nekog ko je digao stambeni kredit sa valutnom klauzulom u EUR u razdoblju od 2005-2008, da napiše koja mu je trenutna kamata.

Hvala
Firmin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 16:44   #463
Pozdrav,

koristim SBcard i sad vidim da mi je naplaćena neka naknada za korištenje internet bankarstva 4,00 kn. Prije to nisam plaćala pa me zanima je li to nešto novo?

Do sad sam plaćala samo 10,00 kn bez te dodatne 4,00 kn. Inače imam paket za mlade.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 15:04   #464
Proradila im je i aplikacija za pametne telefone, bolje ikad nego nikad.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 18:13   #465
internet bankarstvo

Dakle, podignem novac sa bankomata u subotu. I na internet bankarstvu vidim da su taj iznois skinuli - sve OK. U ponedjeljak pogledam idalje sve OK. Danas, srijeda, vidim da sam u minusu. Piše da sam novac podignuo u ponedjeljak i isti iznos su rezervirali. Stanje je u minusu. Totalni kaos. Pokušam ih nazvat ali 38 minuta sam stalno "4. u redu čekanja".
Pokušam im napisati na FB, ali su tamo postavili da prvo moraju odobriti nečiji post da bi bio objavljen. Napišem u komentaru nekog njihovog posta da imam problem i dobijem odgovor da ih nazovem na onaj broj na koji sam stalno "4. u redu čekanja". Odgovorim im da je to nemoguče jer se nitko ne javlja. Nakon toga me blokiraju na FB. Niti im privatnu poruku ne mogu poslati. Totalno su me naljutili.
Zaključak je da im int. bankarstvo ne valja i ne funkcionira i da imaju previše poziva, a premalo zaposlenih i da na FB ne žele pomoći. Dovoljno je pogledati postove na njihovoj FB stranici. Objavi se svakih par dana jedan post od nekog korisnika i to je sve redovito pohvala. Prije je bilo svakih nekoliko minuta neka reklamacija. Vođenje računa je bitno skuplje nego u drugih banaka. Korisnička podrška je nikakva i odnose se prema korisnicima kao prema stoci.
Uopče ih nije briga za svoje korisnike.
Prelazim u drugu banku sa svim računima u cijeloj obitelji.
rokoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 22:01   #466
Dakle sve isto kao i prije 4-5 godina, kada sam i ja otisao, s tim da sam imao i dodatnu zgodu... Pisao sam o cemu se radilo.

Sent from my Optimus One using Tapatalk 2
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 08:31   #467
preporuka

Može li neka preporuka za banku sa kvalitetnim internet bankarstvom
rokoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 08:48   #468
PBZ(i e- i m-banking su dobri), HPB (m-banking jako dobar), Erste OK
ZABA je nedavno mijenjala m-banking pa nije baš ispalo dobro
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 16:16   #469
evo da se uključim, naime toliko sam razočarana internet bankarstvom splitske banke da žalim za svojom prošlom bankom gdje je internet bankarstvo bilo toliko pregledno i user friendly da mi dođe žao što sam prešla u ST prije nekoliko mjeseci. koristim internet bankarstvo godinama već, od plaćanja računa do pregleda transakcija, bila sam korisnik jedne banke i oni su imali taj dio za čistu peticu, prije nekoliko mjeseci prelazim u ST, tada su još imali staru aplikaciju koja je bila ajme ali ova nova je ajme ajme. nije mi problem plaćanje računa preko aplikacije nego preglednost transakcija, od toga boli glava, nema ažuriranja stanja tekućeg računa nakon neke transakcije, rezervacije su isto upitne odnosno ne razumiješ da li je skinuto s prikaza stanja računa ili je samo u rezervaciji ili oboje, na početku uopće mi nije bilo jasno koliko zapravo novaca imam na tekućem računu što bi trebalo odmah biti vidljivo, nego sam morala klikati vamo tamo da bi došla do te informacije, od pustih nepotrebnih grafova i crteža korisnik ne može odmah uočiti njemu bitne stvari i činjenice, možda sam ja u krivu ne znam više ali meni ta aplikacija nije pregledna, logična i pouzdana
bostonmagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 15:45   #470
Je li se kome od vas izbaciva iz sustava kad plaćate račun, meni non-stop, ali evo smirilo se u ova dva dana, pa sam uspio nekako, inače je katastrofa internet bankarstvo splitske banke
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 15:35   #471
Quote:
bostonmagic kaže: Pogledaj post
evo da se uključim, naime toliko sam razočarana internet bankarstvom splitske banke da žalim za svojom prošlom bankom gdje je internet bankarstvo bilo toliko pregledno i user friendly da mi dođe žao što sam prešla u ST prije nekoliko mjeseci. koristim internet bankarstvo godinama već, od plaćanja računa do pregleda transakcija, bila sam korisnik jedne banke i oni su imali taj dio za čistu peticu, prije nekoliko mjeseci prelazim u ST, tada su još imali staru aplikaciju koja je bila ajme ali ova nova je ajme ajme. nije mi problem plaćanje računa preko aplikacije nego preglednost transakcija, od toga boli glava, nema ažuriranja stanja tekućeg računa nakon neke transakcije, rezervacije su isto upitne odnosno ne razumiješ da li je skinuto s prikaza stanja računa ili je samo u rezervaciji ili oboje, na početku uopće mi nije bilo jasno koliko zapravo novaca imam na tekućem računu što bi trebalo odmah biti vidljivo, nego sam morala klikati vamo tamo da bi došla do te informacije, od pustih nepotrebnih grafova i crteža korisnik ne može odmah uočiti njemu bitne stvari i činjenice, možda sam ja u krivu ne znam više ali meni ta aplikacija nije pregledna, logična i pouzdana
to je i mene na početku zbunjivalo.samo klikneš imam i dobiješ popis svih računa i ukupnu svotu u kunama.i tada recimo klikneš na kunski račun i dobiješ stanje računa.ja imam 4 različita računa i prva stranica mi kaže ukupnu svotu.ali mene zanimaju kune a ne stanje $,to mi je na početku išlo na živce.Kad se navikneš sve je lakše.na početku nisam znao prebacivati lovu sa računa na račun to sam obavljao u poslovnici.sad sam se naučija samo dođeš mišom na kn račun pritisneš livu tipku miša i preneseš to na račun na koji želiš prebaciti lovu(kupiti prodati€ itd ) upišeš svotu i gotovo.Ali na početku sam se malo i plašio plačanja vani.ali sad nakon 100 plačanja je lakše
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 12:04   #472
idem uplatiti deviznu doznaku preko sb internet bankarstva od 203 eura, a na računu imam 220 i ne uspije. nekoliko puta pokušavam kliknuti slanje, ali nikako, bez ikakve obavijesti. sve uredno popunjeno.

ok kažem sutra ću ih nazvati, ulazim danas na internet bankarstvo, uzeto mi 12 eura.

zovem ih, kaže mi da je vrlo vjervoatno da mi je kupovina sa paypala od prije 3 tjedna nije u potpunosti isplaćena (na ebayu sam kupovao laptop).

pa me zanima kako je to moguće, djeluje mi suludo da ja dobijem laptop od preko 1000 eura a da on nije isplaćen.

meni se čini prije da je zbog lošeg sistema meni povečena naknada za deviznu doznaku koja nije obavljena.

jel imao netko slična iskustva?
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 11:21   #473
Znaci toliko sam ispao iz takta sto se njih tice...da nemam snage opisivati slucaj...i zadrzat cu to pravo....
Ali cu samo reci..kakvi su to levati...kako oni pokusavaju zavaljati ljude...pazite ih se kao vraga pogotovo ako niste njihov klijent nego se npr preko neke kuce kreditirate njima...kad ih nazoves i pitas nesto to je ne daj boze...2tj me zavlace kostali me i nervi i novaca...na kraju svoj slucaj u drugoj banci rijesio u roku 2 sata...
lokiviking is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 22:03   #474
Koje smeće je ovo njihovo internet bankarstvo. Treba 3 dana proći da znaš koje ti je pravo stanje na računu.
U pon sam kupovao na karticu, skinulo taj dan kao rezervaciju. Dan kasnije skine opet isti taj iznos i tek dan poslije se vrati sve u normalu, tj. kao da je jednom to kupljeno a ne dva puta.
Pnau is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 17:09   #475
Enjoy. Prebaci se na neku drugu.

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 08:00   #476
Već jesam prije par dana. Sad samo moram sve pozatvarat u Splitskoj.
Ako netko zna koliko bi me mjesečno koštalo ako samo tekući ostavim u Splitskoj?
Pnau is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 23:25   #477
Quote:
Pnau kaže: Pogledaj post
Već jesam prije par dana. Sad samo moram sve pozatvarat u Splitskoj.
Ako netko zna koliko bi me mjesečno koštalo ako samo tekući ostavim u Splitskoj?
9 kuna
knina926 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 12:51   #478
Jedna od najgorih banaka, spori su ko blato, ako plačaš račun, ni skenere nemaju, pa moraju ručno upisivati podatke, uvijek redovi na šalterima, otvaranje i zatvaranje računa traje više od po ure, redomati su im katastrofa. Najveće provizije uzimaju za račune, po 10kn.
Imam račune i u drugim bankama i nigdje nije kao tamo...zato sam i otišla od njih.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 09:23   #479
Koja je ovo lakrdija od banke. Moram hitno platiti račune, međutim kako imam devizni račun s njega ne mogu plaćati račune nego moram prebaciti na tekući.
ALI!!!
Danas je 22.06. tj. praznik, pa je tako nemoguće prebaciti novce danas, nego tek sutra 23.06. (sutra mi je prekasno). Zoveš kontakt telefon Splitske Banke, kad ono ni tamo nema nikoga osim za hitne slučajeve gubitka ili krađe kartice, za sve ostale usluge - "ostavite poruku nakon zvučnog signala"...
Neki segmenti internet bankarstva Splitske Banke danas slave praznik.
Da nisu mogli ostavit par ljudi da radi danas, ne bi da je Božić ili Uskrs...

A inače - internet bankarstvo im je takvo sranje da svaki, al baš svaki put kad ga koristim (jednom mjesečno) moram zvati kontakt telefon da mi objasne kako i što. Ne da je user friendly nego user enemy. Antagonizing users since 2011...

Koja je ovo lakrdija od banke...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 10:22   #480
Pa prebacuj se na drugu koja to ima 24/365.
Na drugim bankama kupujes prodajes devize, prebacujes s kn tekuceg na devizni itd sve vidljivo trenutno na svim racunima, odes do bankomata, i tamo je vec azurirano.... To je za SG banku znanstvena fantastika, ali sto ocekivat od uprave koja objavi natjecaj za voditelja informatike pa poslije ni ric kandidatima... Po tome se vidi koliko ih briga da to unaprijede...

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.