Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2009., 13:52   #81
Quote:
Lord Master kaže: Pogledaj post
podosta staro. nabavio sam ga bar prije 4 godine, ako ne i više. Glupa situacija - 7 cd-a mi završilo iza polica, bez da sam ih uopće pogledao. Prije mjesec dana čistim police, kad ono - SUPRISE !!!

I da, ako se netko razumije u patrician 3, molim neka mi se javi na drugom podforumu. Ne razumijem jednu opciju u igri. Hvala
neznam jesi igrao fragile allegiance svemirski rts iz 97.? meni jedna od najboljih RTS-a
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 05:38   #82
blitzkrieg skoro nitko ne spominje.suprer strategija ww2.
ghostrider750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 08:46   #83
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
neznam jesi igrao fragile allegiance svemirski rts iz 97.? meni jedna od najboljih RTS-a
Nisam...


@ Blitzkrieg nije loš, ali nije ni fantastičan. Fali mu zapleta, okretnosti u igri, iznenađenja, menađmenta. Prejednostavno...
__________________
Takva osoba može biti inteligentna, šarmantna, intrigantna, razumna i više ili manje uspješna, ili pak mlitava, nesposobna i uvijek u neprilici. Ono što im je zajedničko, ako nas uopće nešto straši u devijantnom ponašanju, jest nedostatak inklinacije i straha od posljedica.
Lord Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 19:36   #84
red alert 2. frend i ja smo imali mini lan i cjelu noc se rushali.

have no fear, boris is here
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 09:26   #85
red alert je zapravo čista kopija Dune II. rijetko tko je igrao dune, jer se pokretao u MS dosu, i jako je stara igra. no koncept je potpuno isti - čak i harvesteri.

to na stranu, Red alert je prejednostavan(!!!) RTS. zašto? postoji samo jedno sredstvo plaćanja, i samo dva načina dobivanja tog sredstva. time je čitav koncept igre pojednostavljen na stvaranje čim veće vojske. shvaćam da se RA opredjelio za "vojnu" stranu igre, a zanemario menađersku, ali time se izgubio velik potencijal igre!

ipak, Red alert se razvio u veoma dobru igru, nasljednika Dune-a, sa bezbroj vrsta jedinica, vozila, plovila i letećh čudesa. mene su fascinirali postavljači mina - to nikada nigdje nisam vidio
__________________
Takva osoba može biti inteligentna, šarmantna, intrigantna, razumna i više ili manje uspješna, ili pak mlitava, nesposobna i uvijek u neprilici. Ono što im je zajedničko, ako nas uopće nešto straši u devijantnom ponašanju, jest nedostatak inklinacije i straha od posljedica.
Lord Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 12:26   #86
Ja igram World in Conflict, MP pretežno.Iako nisam ljubitelj strategija ova mi je pored par drugih posebno prirasla srcu.Po meni, jedna od najboljih RTS-ova ikad.
CnC nisam nikad igrao, shame on me.
__________________
503 Service Unavailable
No server is available to handle this request.
Gurevich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 14:00   #87
shame on you! da si odmah to poravio!
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 23:09   #88
C&C 1 - jedna od prvih koje sam igrao i koliko se sječam prešao sam ju jedno 10 puta...obožavao sam multiplayer u staroj igraonici.
Warcraft 2 - kada sam i C&C1 počeo igrat tada sam i ovo španao uglavnom u Igraonici.
Heroes of Might and Magic 3 - Prva strategija koju sam kupio ...jao koliko sam vremena proveo igrajuči ovo...dan danas još se igra.
Dungeon Keeper - U ono vrijeme ova je igra bila toliko zabavna i orginalna da sam ju morao kupit i prešao je jedno 10 puta...zadnji put prije 2 mjeseca..
Rome Total War - nemoram puno pričat o ovoj igri osim da sam ljubitelj tog doba i koncepta igre koju pruža Total war serial...ali držim se strogo RTW-ra
Starcraft - danas ga igram sa ekipom kad se skupimo kod mene i prek hamachia bacimo...
Company of Heroes - U zadnjih nekoliko godina od kada je ova igra izašla nisam vidio nešto bolje napravljeno i mislim da po kvaliteti igre i neču tako skoro.
AOE2 - Isto kao i HOMAM3 proveo jako puno vremena za ovom igrom.
Galactic Civilization 2 - koji sam noob komp me rastura na normal...inače turn based igra jako dobra ima jedno 10 tak rasa izabereš jednu i pokušavaš pobjedit na jedan od 100 načina...
propali listič is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 09:18   #89
Quote:
propali listič kaže: Pogledaj post
C&C 1 - jedna od prvih koje sam igrao i koliko se sječam prešao sam ju jedno 10 puta...obožavao sam multiplayer u staroj igraonici.
Warcraft 2 - kada sam i C&C1 počeo igrat tada sam i ovo španao uglavnom u Igraonici.
Heroes of Might and Magic 3 - Prva strategija koju sam kupio ...jao koliko sam vremena proveo igrajuči ovo...dan danas još se igra.
Dungeon Keeper - U ono vrijeme ova je igra bila toliko zabavna i orginalna da sam ju morao kupit i prešao je jedno 10 puta...zadnji put prije 2 mjeseca..
Rome Total War - nemoram puno pričat o ovoj igri osim da sam ljubitelj tog doba i koncepta igre koju pruža Total war serial...ali držim se strogo RTW-ra
Starcraft - danas ga igram sa ekipom kad se skupimo kod mene i prek hamachia bacimo...
Company of Heroes - U zadnjih nekoliko godina od kada je ova igra izašla nisam vidio nešto bolje napravljeno i mislim da po kvaliteti igre i neču tako skoro.
AOE2 - Isto kao i HOMAM3 proveo jako puno vremena za ovom igrom.
Galactic Civilization 2 - koji sam noob komp me rastura na normal...inače turn based igra jako dobra ima jedno 10 tak rasa izabereš jednu i pokušavaš pobjedit na jedan od 100 načina...

HoMM3, AOE2, DUngeon Keeper, Starcraft

-vidi moj post na drugoj strani (onaj veeeliki )
__________________
Takva osoba može biti inteligentna, šarmantna, intrigantna, razumna i više ili manje uspješna, ili pak mlitava, nesposobna i uvijek u neprilici. Ono što im je zajedničko, ako nas uopće nešto straši u devijantnom ponašanju, jest nedostatak inklinacije i straha od posljedica.
Lord Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 22:06   #90
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
svemirski rts iz 97.? meni jedna od najboljih RTS-a


Svemirski RTS ne postji,, RTS = real time strategy, što iskljućuje fantastiku bilo koje vrste

Nemogu vjerovat da nitko nije spomenuto serijal ANNO?! Jednostvano najbolja i najkompleksnija strategija na tržištu. anno 1602, Anno 1503 , anno 1701 i najnoviji Anno 1404. Svima je prepuoručam, jedina zamjerka što nema multipeyera, ali prema gameplayu igre i prema vrsti igre nije ni potreban.
__________________
Mrijeti ti ćeš, kada počneš sam u ideale svoje sumnjati...
Hooocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 22:17   #91
Od RTS-ova meni je pod brojem 1 definitivno Total War serijal. Jedva čekam najavljeni Shogun 2 TW
__________________
“There is usually nothing wrong with compromise in a situation, but compromising yourself in a situation is another story completely.”
m4rko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 10:46   #92
Ove niko nije ni stavio a vrh vrhova su :
Anno 1404
Settlers 7
Legenda svih igara opčenito:
Warcraft 3

Zadnje uređivanje picipolivadi : 09.07.2010. at 10:47. Reason: ma tamo nesto
picipolivadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 10:48   #93
jel igra(o) tko Crusader Kingse?
meni jedna od boljih igara uopće...radila ih je ista ekipa što je radila Europu Universalis i Hearts of Iron, a smještena je u srednji vijek (od 1066. i bitke kod Hastingsa pa sve do 1452.)...nema baš puno klasičnog ratovanja, pogotovo ako kontrolirate neku slabašnu pokrajinu, ali zato se pokrajine i titule može "osvajati" i pametnim dogovaranjem brakova i "uređivanjem" linije nasljedstva, tako da igra na izvrstan način simulira dinamiku srednjovjekovnih dvorova...
sve u svemu, igra je kompleksna, zabavna i zarazna...a budući postoji hrpa pokrajina kojima je moguće upravljati (300+ onako odoka), igra ima i ogroman replay value...
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 11:16   #94
STARCRAFT II

:klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se::klanjam se:
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 12:58   #95
Quote:
Hooocker kaže: Pogledaj post


Svemirski RTS ne postji,, RTS = real time strategy, što iskljućuje fantastiku bilo koje vrste


RTS - ne označava strategiju u STVARNOM vremenu (2010. godina) već strategiju koju svi igrači igraju istovremeno, za razliku od MTS - move time strategy, strategije na poteze, u kojoj da bi igrao, moraš čekati završetak protivničkog poteza. već vidim izraz lica frenda kad mu te otračam
__________________
Takva osoba može biti inteligentna, šarmantna, intrigantna, razumna i više ili manje uspješna, ili pak mlitava, nesposobna i uvijek u neprilici. Ono što im je zajedničko, ako nas uopće nešto straši u devijantnom ponašanju, jest nedostatak inklinacije i straha od posljedica.
Lord Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 12:59   #96
Quote:
m4rko kaže: Pogledaj post
Od RTS-ova meni je pod brojem 1 definitivno Total War serijal. Jedva čekam najavljeni Shogun 2 TW
DVOJKA

kad je najavljena?
__________________
Takva osoba može biti inteligentna, šarmantna, intrigantna, razumna i više ili manje uspješna, ili pak mlitava, nesposobna i uvijek u neprilici. Ono što im je zajedničko, ako nas uopće nešto straši u devijantnom ponašanju, jest nedostatak inklinacije i straha od posljedica.
Lord Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:05   #97
Quote:
picipolivadi kaže: Pogledaj post
Ove niko nije ni stavio a vrh vrhova su :
Anno 1404
Settlers 7
Legenda svih igara opčenito:
Warcraft 3
anno je dosadan (općenito) - to smo već nekoliko puta utvrdili.
za settlers 7 nikada nisam čuo (igrao sam trojku i četvorku koje su malčice previše banalne)
warcraft 3 - probaj Armies of exigo http://www.youtube.com/watch?v=Nlv_ipbjfvw
__________________
Takva osoba može biti inteligentna, šarmantna, intrigantna, razumna i više ili manje uspješna, ili pak mlitava, nesposobna i uvijek u neprilici. Ono što im je zajedničko, ako nas uopće nešto straši u devijantnom ponašanju, jest nedostatak inklinacije i straha od posljedica.
Lord Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:25   #98
Quote:
Hooocker kaže: Pogledaj post


Svemirski RTS ne postji,, RTS = real time strategy, što iskljućuje fantastiku bilo koje vrste
__________________
Past Revelations,
my true dominion.
red helmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:31   #99
Quote:
Hooocker kaže: Pogledaj post


Svemirski RTS ne postji,, RTS = real time strategy, što iskljućuje fantastiku bilo koje vrste
klepi se
defaulted is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:41   #100
Quote:
Lord Master kaže: Pogledaj post
DVOJKA

kad je najavljena?
http://www.totalwar.com/shogun2/
__________________
“There is usually nothing wrong with compromise in a situation, but compromising yourself in a situation is another story completely.”
m4rko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.