Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2011., 22:55   #221
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
whitelily- otkrij nam ostalu četvoricu?! ... ovaj i kuha, baš svestran
hahahaha... imam znači sada 6 glavnih i jedno 2-3 sporedna ...al jedan ima obožavam ga od 10 godine ... dvojica nogometaša, jedan pjevač( dva ), jedan glumac ....

i jedan pokojni koji će mi uvijek u srcu ostati...ove dvije slikice sam čak i izradila i tako mi liejpo na zidu stoje
http://img717.imageshack.us/img717/2...068ced4sn8.jpg
http://img17.imageshack.us/img17/9344/marlonbrandox.jpg
__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 10.01.2011., 23:02   #222
Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post
hahahaha... imam znači sada 6 glavnih i jedno 2-3 sporedna ...al jedan ima obožavam ga od 10 godine ... dvojica nogometaša, jedan pjevač( dva ), jedan glumac ....

i jedan pokojni koji će mi uvijek u srcu ostati...
čuj, ovo je legenda! svaka čast
od živućih murat+kenan rulz!
Mina is offline  
Old 10.01.2011., 23:04   #223
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post


kenan - sex on legs
murat - marrying material

. i jedan i drugi su extra, svaki u svojoj sferi. zanimljivo kako su nas privukli totalno različiti muškarci?! onaj kivanc je meni ništa posebno, turski brad pitt. takve glatke ne volim, meni je baris/ali klješta sto puta bolji od njega. ima karizmu i nešto malo hazarderski. ovi amerikanci su mi sad bezlični totalno. bili su mi super iz "greys anatomy" mcdreamy i mcsteamy, sad su mi čisti prosjek!
jao, sve potpisujem, narocito ovo za Amere , a od opste poznatih imena, na Murata mi malo vuce Janko Popovic Volaric
Ne sporim ni ja Kenana, ali, ako analiziramo postove na njegovoj i ovoj temi, tamo se samo balavi , ovde se ipak iskazuju intenzivne emocije
Ali, bas me zanima kako ce se svi ovi lepotani drzati za jedno 20-ak godina, moracemo i to ispratiti
bbojanas is offline  
Old 10.01.2011., 23:19   #224
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
Ne sporim ni ja Kenana, ali, ako analiziramo postove na njegovoj i ovoj temi, tamo se samo balavi , ovde se ipak iskazuju intenzivne emocije
Ali, bas me zanima kako ce se svi ovi lepotani drzati za jedno 20-ak godina, moracemo i to ispratiti
moram branit ugled nas Kenanki...vjeruj mi,iskazuju se intenzivne emocije i kod nas,poprilicno širok spektar intenzivnih emocija...

moje misljenje je da kod Murata se prvo pada na sve drugo,pa tek onda izgled,a kod Kenana obrnuto...jer kad njega vidis prvo ga zelis zaskocit,pa potom bolje upoznati,a na murata padas,kako ste i same rekle na drugi pogled...
danyyy is offline  
Old 11.01.2011., 00:59   #225
Quote:
danyyy kaže: Pogledaj post
moram branit ugled nas Kenanki...vjeruj mi,iskazuju se intenzivne emocije i kod nas,poprilicno širok spektar intenzivnih emocija...

moje misljenje je da kod Murata se prvo pada na sve drugo,pa tek onda izgled,a kod Kenana obrnuto...jer kad njega vidis prvo ga zelis zaskocit,pa potom bolje upoznati,a na murata padas,kako ste i same rekle na drugi pogled...
potpis na boldano
imatina is offline  
Old 11.01.2011., 10:03   #226
Quote:
makeyouup kaže: Pogledaj post
...
Inače nisan baš nešto za sapunice, al' ova...
po samim najavama na NovaTV san skužila da je super, nekako mi sve prirodno i jednostavno...
Nisi jedina, nas masu koji sad slinimo na turskim sapunicama nismo u životu pogledali niti jednu mexičku...baš to sve je prirodno, jednostavno i lijepo

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
di si ovo našla molim te!!! bravo, tragam za tim izrazom, pogodila si 100%

[
Pa s obzirom da već i sanjam Demira bit će još toga
V element is offline  
Old 11.01.2011., 12:17   #227
hej svima...

mina_jasmina: google-slike, svidila mi se pogotovo radi natpisa išla san prevest al' kako bi to na naški nešto kao oči koje govore ili onaj koji govori očima, imate ili imati nešto kao kod njega ili tako nekako...

al' bude mi baza na poslu, kad god se pojavi slika na desktopu ja u(z)dahnem i kažem: o sunce moje kako li me samo lipo gledaš...naravno svi puknu u smijeh i onda paljba: ajde dosadna si više ti i on i cila ta serija...

a ja samo guštam...kissssssssssssss



Uploaded with ImageShack.us
makeyouup is offline  
Old 11.01.2011., 13:33   #228
Sad sam tek primijetila da on ima lijepe usnice, sviđa mi se na muškarcu kad ima tako gornja tanja a donja malo deblja
V element is offline  
Old 11.01.2011., 13:41   #229
evo curke moje...naišla na još nekoliko sličica......uživajte...








...grrrrrrrr...
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 11.01.2011., 14:00   #230
Quote:
kenan - sex on legs
murat - marrying material
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
... ovaj i kuha, baš svestran
Onda je definitivno dobar materijal za zenidbu
Altina01 is offline  
Old 11.01.2011., 15:10   #231
Quote:
makeyouup kaže: Pogledaj post
hej svima...

mina_jasmina: google-slike, svidila mi se pogotovo radi natpisa išla san prevest al' kako bi to na naški nešto kao oči koje govore ili onaj koji govori očima, imate ili imati nešto kao kod njega ili tako nekako...

al' bude mi baza na poslu, kad god se pojavi slika na desktopu ja u(z)dahnem i kažem: o sunce moje kako li me samo lipo gledaš...naravno svi puknu u smijeh i onda paljba: ajde dosadna si više ti i on i cila ta serija...

a ja samo guštam...kissssssssssssss

http://img249.imageshack.us/img249/4746/gazler11.jpg

Uploaded with ImageShack.us

jebes mi sve ako se nisam zaljubila u njega ..ahhhh taj demir

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 11.01.2011. at 23:27.
melek/sejtan is offline  
Received Infraction
Old 11.01.2011., 19:21   #232
Meni je Murat od svih tih turkish glumaca, najbolji u svakom pogledu i to od prvog dana
sortiadictos is offline  
Old 11.01.2011., 22:44   #233
imal' fotki danas pred spavanje? vidim mi u temi asi forsiramo murata ... a njegova tema prazna. šmrc!!
Mina is offline  
Old 11.01.2011., 23:17   #234
Jao on je predivaaaaaaaaaaaaan, koji šarm, pogled, osmijeh... SVE! Obaraaa
girl987 is offline  
Old 11.01.2011., 23:30   #235
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
imal' fotki danas pred spavanje? vidim mi u temi asi forsiramo murata ... a njegova tema prazna. šmrc!!
... ... Evoga stizeeeee!

















monimalu is offline  
Old 12.01.2011., 00:05   #236
@monimalu --- eeee, svako malo provjeravam preko iphonea šta ima, kad ono JUPI! tnx, sad mogu mirno (ili ne baš) u krevet na spavanje. ps. blago onom konju sa fotke imal'nešto o demiru da smo zaboravile nahvaliti?! murate, murate ... ah.
Mina is offline  
Old 12.01.2011., 08:18   #237
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ps. blago onom konju sa fotke i... ah.
Hahaha sad si me nasmijala
V element is offline  
Old 12.01.2011., 09:10   #238
...evo fotkica....

..da da to je taj čovjek kojeg sanjamo i želimo pored sebe...





__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 12.01.2011., 10:25   #239
Quote:
melek/sejtan kaže: Pogledaj post
jebes mi sve ako se nisam zaljubila u njega ..ahhhh taj demir
makeyouup is offline  
Old 12.01.2011., 10:31   #240
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
...evo fotkica....

..da da to je taj čovjek kojeg sanjamo i želimo pored sebe...


http://img502.imageshack.us/i/793011...664131769.jpg/

http://img38.imageshack.us/img38/8941/84380970.png
Preeedivan , kad vidim ovu bradicu od par dana uff
V element is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.