Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2011., 19:33   #1201
Ja se ne dam pokolebati, gledala sam ja i seherezadu ali njih dvoje nisu iznijeli ni 20% ovoga što vidimo između T i M.

A ni Tuba ni Murat niti su školovani glumci niti su dugo u tom poslu..tako da ja ostajem pri verziji turske forumašice.

A i ove slike Murata i Burcin, njemu uvijek pogled bježi u stranu. Da je tako dobar glumac, znao i bi odglumititi zanesenost Burcin na slikama, ali ne ide to tek tako..
barka27 is offline  
Old 01.02.2011., 20:45   #1202
teuta, adadjo

mali je zbilja ono nešto, barem meni, kenan je kenan -poseban, ali murat je jedan - poseban na svoj način , pojmovi ljepote su različiti, svakome se nešto sviđa, a mali nije velik, ali je tehničar na svoj način.
a stavila bih koju slikicu, i to posebnu, ali verboten, je verboten, nešto veće, dok se malo smire strasti

pusa
skorpion1 is offline  
Old 01.02.2011., 20:58   #1203
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ma da, Murat je Tubu grlio, pipkao i igrao se njenom kosom pred 50 ljudi, jer je i inače tip koji se upucava curama na takav način (koji dziber), a ona je tip koja bi mu to dozvolila tek kad bi on bio pjur singl, trebao je išutirati svoju (pijanu) curu kako bi s Tubom the great, smjernom kakva već jeste, mogao popiti čaj, a onda bi se rodila luda ljubav neviđena na onim prostorima. Strastveni sex pada trećeg dana nakon matičara (tu bi prešišali i Defne i Kerima). Ali, kako je pokvarenjak Murat imao očigledno na pameti običan flert i sex na brzaka, a ne brak s desetoro djece, ona je tobože da ga odbije 'prohodala' sa svojim inače inteligentnim prijateljem koji je jedva dočekao da sudjeluje u tom kravalu, i sve je ispalo super, čak su i, pazi ovo, producenti bili zadovoljni. Šteta, pa se Murat nije ulovio na tako suptilnu strategiju, baš je papak. Eno ga, pati i dan danas što se zaebo.

Budalaštine, i onaj ko to piše. Majkemi bolest.

Što se tiče kemije, na onakav scenario kemija bi bila i između dvije sante leda, kamoli između dvoje profi glumaca. Ja npr. kemiju osjetim i između Ihsana i Suhejle kad krene ona muzika, pogledi i pokoja značajna riječ/rečenica - čudim se da se njih dvoje nisu oženili u reali. Ne sumnjam da bi i deda/Sarma bili bez kemije kad bi se to tako upakiralo.

Da zaključim: ona ludo pati, on se ludo kaje, umiru od ljubavi i od svih to taje, ali eto, život je takav, čupav i dlakav. Sljedećih 5 godina pokazat će ko je bio u pravu, ja ili ona što je ono napisala. ()



Samo me nemojte kamenovati, pliiiiz.


(P.s. a onaj Sami je mrak!!).
...............

Nastavljamo u revijalnom tonu kad mi objektivne i subjektivne okolnosti to dozvole. Mamina princezo - razvaljuj!

MURAT RULES!!!
Totalni potpis

Jedno su želje i fantazije fanova, a drugo je stvarnost. Istina, priče poput Onura i Šeh. se događaju, no rijetko. Jedno je "kemija" stvarnih partnera, a jedno televizijska kemija, koje ovdje ima u ogromnim količinama i koja je rezultat scenarija, režije i super profesionalizma i talenta Tube i Murata.
I koja naravno golica maštu i navodi te da misliš uuuu, pa možda su oni u stvarnom životu.. u tome je upravo kvaliteta glumaca, način na koji su nam to dočarali.
Ja također vidim kemiju između Ishana i Suhejle, isto tako Kerim i Defne, za mene imaju super, vrckavu kemiju, baš onakvu koju po scenariju trebaju imati i koja priliči njihovim karakterima.

Meni Murat ima odličnu tv kemiju i sa Yasemin (iako, mi ona nije sjela ni 50% koliko mi je sjela Tuba) u ASV, što je još jedan prilog tezi da je odličan glumac i profesionalac. O televizijskoj kemiji između Burcin i Murata ne mogu previše govoriti jer nisam pogledala dovoljno materijala. No, ona privatna se vidi u njihovim zajedničkim intervjuima (klipovi na yt), paparazzi fotkama...

Poanta je ograničiti se na seriju i uživati u serijii staviti na stranu njihove privatne živote.
sortiadictos is offline  
Old 01.02.2011., 20:58   #1204
Quote:
barka27 kaže: Pogledaj post
Ja se ne dam pokolebati, gledala sam ja i seherezadu ali njih dvoje nisu iznijeli ni 20% ovoga što vidimo između T i M.
A ni Tuba ni Murat niti su školovani glumci niti su dugo u tom poslu..tako da ja ostajem pri verziji turske forumašice.

A i ove slike Murata i Burcin, njemu uvijek pogled bježi u stranu. Da je tako dobar glumac, znao i bi odglumititi zanesenost Burcin na slikama, ali ne ide to tek tako..
ma tako je , povikaše Muratovke

moš mislit šta bi bilo još da su i školovani glumci...

btw, za slike sa Burčin si u pravu...
asi62 is offline  
Old 01.02.2011., 21:09   #1205
Zadnje na ovu temu

Quote:
asi62 kaže: Pogledaj post
ma ok, sve to stoji, ali kad si već pomenula, ja pokušavam već danima da se sjetim nekog filma, gdje je između glumaca bila tako očita hemija, pa mi ne uspjeva poći za rukom
p.s. možda sada dok gledam svu ovu sagu i ne mogu biti objektivna ali ako ti znaš jaaavviiii sseeee...
Mogu ja, mogu ja??

Npr. Sabrina = Harrison Ford i Julia Ormond, ja gledala film zbog te kemije 7 puta, pa Ponos i predrasude u svim varijantama, pa Šeher (dobro, tu su završili i u reali), pa jedna japanska serija kojoj sam zaboravila ime - Drvo nešto, a u kojoj je glumio Taisuko Rio (e, njega sam zapamtila ) prema kojoj je čak i Asi titraj...itd. Ili, ako je neko gledao sjajan film Sekretarica (blagi sadomazo žanr), glumi James Spider i Megi Gyllenhaal.
Zajedničko svima jeste to da se u pravilu uvijek radi o 'nemogućoj' ljubavi koja se na kraju ipak ostvari. Likovi: dominantni mužjak (mekana srca samo za jednu) i ponosna prelijepa ženica. Sad, na scenaristima je da to iole ozbiljno upakiraju u scene i dijaloge koji gledatelje drže u (emocionalnoj) napetosti koja neće biti jeftina ni plitka, na redatelju je da to kvalitetno izrežira, na producentima da nađu glumce koji će takve likove uvjerljio otjelotvoriti i....uspjeh je zagarantiran. Ljudi moji, to je šoubiznis, ja to doživljavam na takav način, kao zabavu i uživanje, i ništa više od toga. Želim da mi za moje vrijeme i lovu koju dajem daruju nešto lijepo što će mi izazvati žešće pozitivne emocije i što ću pamtiti. Ista stvar i s literaturom, muzikom, poezijom, slikarstvom itd. Posljednji primjer mog literarnog uzbuđenja i oduševljenja ljubavnom (i ostalom) pričom bio je roman Veličanstveni izvor od Ayn Rand i lik Howarda Roarka (ne znam da li je netko čitao, nek se javi!).
Dakle, dva se poriva isprepleću, stvaralački i primalački. Mi smo ovi drugi, podgrupa jednakog senzibiliteta (romantičari ) i naši su receptori senzibilizirani za stvaralaštvo tipa, eto, naše drage serijice Asi.

A kako su nam dragi Asi i Demir, tako smo mi te emocije projicirali i na Murata i Tubu, koji su ko zna kakvi ljudi u reali. Tu je greška. Čak mislim da bi bilo bolje da nisam ni saznala ništa o njima dok gledam ovu seriju. Mislim, normalno je da postoji zanimanje za privatnim životom glumaca i sl., ali trebaju postojati granice. Uostalom nakon par osnovnih informacija većina ionako odustane od daljnjeg 'istraživanja', to im je dovoljno. Normalni ljudi.

Btw, ono što sam i ja pročitala dosad o Muratu mi je sve ok, a i da nije, dovoljno mi je što znam da je dobar glumac, da mi je zgodan i da ima ono nešto meni tako neodoljivo i inspirativno (), zato i postam na ovoj temi. Uglavnom, drago mi je da neko takav - postoji, sve drugo je čista iracionalnost i puko zezanje.

A to što se turski (i ne samo turski) glumci zaljubljuju i žene međusobno posljedica je banalne činjenice da najviše vremena provode zajedno. Ljubav s posla nije rijetka ni u drugim profesijama, niti su tu glumci iznimke.


p.s. Ustvari sam napisala ono što sudeći po vašim postovima, mislite i vi same.

Angell, hvala, hvala!

**********



http://www.youtube.com/watch?v=6b3qJJ0PGk0



Ajmo mi lipo uživati u našoj seriji...a Murat i Tuba nek' su živi i zdravi (on naročito )
Adadjo is offline  
Old 01.02.2011., 21:12   #1206
Bravo Adadjo.
mariana7 is offline  
Old 01.02.2011., 21:34   #1207
javaš,javaš,Adadjo...
malo pročeprkaj o Harisonu i Juli... i na snimanju i poslije
Ponos i predrasude , hmmm
mislim da zanam o kojoj japanskoj seriji govoriš, ali ipak nisam sigurna , pa da ne komentiram bez veze ( inače ja volim i njihove filmove pogledati...znaju i oni dobro prenijeti emocije-berem meni )

A knjigu ću potražiti ... pa ti se javim sa utiscima

i za kraj...ma opušteno curke...baš se lijepo zabavljamo...
asi62 is offline  
Old 01.02.2011., 23:48   #1208


__________________
I love you not because of who you are, but because of who I am when I am with you.
whitelily is offline  
Old 01.02.2011., 23:53   #1209
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
Totalni potpis

Jedno su želje i fantazije fanova, a drugo je stvarnost. Istina, priče poput Onura i Šeh. se događaju, no rijetko. Jedno je "kemija" stvarnih partnera, a jedno televizijska kemija, koje ovdje ima u ogromnim količinama i koja je rezultat scenarija, režije i super profesionalizma i talenta Tube i Murata.
I koja naravno golica maštu i navodi te da misliš uuuu, pa možda su oni u stvarnom životu.. u tome je upravo kvaliteta glumaca, način na koji su nam to dočarali.
Ja također vidim kemiju između Ishana i Suhejle, isto tako Kerim i Defne, za mene imaju super, vrckavu kemiju, baš onakvu koju po scenariju trebaju imati i koja priliči njihovim karakterima.

Meni Murat ima odličnu tv kemiju i sa Yasemin (iako, mi ona nije sjela ni 50% koliko mi je sjela Tuba) u ASV, što je još jedan prilog tezi da je odličan glumac i profesionalac. O televizijskoj kemiji između Burcin i Murata ne mogu previše govoriti jer nisam pogledala dovoljno materijala. No, ona privatna se vidi u njihovim zajedničkim intervjuima (klipovi na yt), paparazzi fotkama...

Poanta je ograničiti se na seriju i uživati u serijii staviti na stranu njihove privatne živote.
boldirano
teuta.luburic is offline  
Old 01.02.2011., 23:57   #1210
istina je da je on izabrao zenu sebi a sto je stvarno u srcu mu to jedino on zna,serija asi je daleko bolja od svih dosad turskih koje sam pogledala i istina nigdje nisam vidjela takvu kemiju medu glumcima,a pošpto nisu školovani to je teško i izvesti.znaci moralo je postojati.ako je istina ovo za njega da se ozenio na silu to mu nije trebalo jer je prelijep glumac da bi ostao sam, da li voli svoju zenu tko zna ali gledajuci slike teško je to reci.veza asi i demir je puna kemije i dao Bog da svi mi tako osjecamo i da to osjetimo jer kad ih gledam stavljam se na njihovo mjesto i tada sam u oblacima!!!!volim te konzervativne price jer to bi trebala biti stvarnost.sto sve covjek ucini za nekog koga voli!!!!!!!!!!!
lili prvic is offline  
Old 02.02.2011., 00:07   #1211
gledajuci ove slike od njega i burcin jako mi je teško raspoznati koje su iz privatnog zivota a koje iz zivota u seriji.kako god bilo nikad nece biti naš,ali milo mi ga jegledat jer takav je moj muskarac iz snova,danas mi dijete rece da zamijenimo njega za tatu,da on bude naš.eto i dijete vidi slicnosti!!!!!!!!!
lili prvic is offline  
Old 02.02.2011., 00:34   #1212
teuta, ma jasno, u svim se profesijama događaju ljubavi sa posla, neminovno, ljudi provedu zajedno 8-10 sati dnevno, a ovo ovdje je zaista sampo serija, ali prekrasna ljubavna priča, koja je vjerojatno inspirirana sa nekom životnom pričom.

realnost je jedno, a filmske priče drugo, ali ovo što imamo trenutno na rspolaganju je pravo osvježenje, a pogotovo glumci koji su ipak malo drugačiji od amera. nekako su nam bliži , ali njihov privatni život je njihova stvar, ali ova mega popularnost na izvjestan način utječe i na privatni život.
na temi kenana im. - u svim njegovim intervj. on kao osoba pokazuje koliko je zapravo prizemljen, a isto tako i murat, obojica vrlo karakterne osobe, i muškarci posebnog šarma.
skorpion1 is offline  
Old 02.02.2011., 00:54   #1213
Evo kako je Murat zaprosio Burcin

Demir iz Asi: ‘Zaprosio sam svoju suprugu tijekom svađe’
Published 31.01.2011

Šarmantni Murat, koji tumači Demira Dogana, čiji napet odnos s lijepom Asi svaki dan prati veliki broj gledatelja u istoimenoj seriji, priznao je da je svoju suprugu zaprosio tijekom svađe.

I ranije su kružile glasine da je Murat ubrzao proces ženidbe s glumicom Burçin Terzioğlu nakon incidenta koji se dogodio tijekom snimanja serije ‘Asi’. Naime, Muratova djevojka Burçin je zbog ljubomore prema Tubi odlučila posjetiti set serije u Antakyiji te na putu doživjela lakšu prometnu nesreću. Svoj ubrzani ulazak u brak Murat je komentirao: “To sam napravio u trenutku dok smo se svađali. U jednom me trenutku pitala što želim od nje. Rekao sam joj da se želim oženiti njome. Tako je završila i prepirka. U braku je osim romantike potreban i razum. To je odluka da možete dijeliti čitav život”.
Murat je objasnio i svoj sudbonosni susret s glumom. Naime dok je studirao na fakultetu strojarstva više ga je zanimala glazba, pa je svirao bubnjeve u bendu.
- Vjerujem u sudbinu. Moj dolazak na studij, dolazak u Istanbul zapravo su bili moji prvi koraci prema glumi. Kad sam se prijavljivao na fakultet, na listu sam u posljednji tren dodao inženjerstvo na Yıldızu. U posljednji sam ga tren ‘ugurao’ između dva fakulteta medicine. Da sam malo bolje ili malo lošije riješio prijemni ispit, studirao bih medicinu u nekom drugom dijelu zemlje – priznao je Murat.

Na pitanje s kojim bi holivudskim glumcem glumio, Demir odgovara: “Prvu bih ponudu poslao Javieru Bardemu. Ako on ne bi prihvatio, onda bih ponudu poslao Seanu Pennu. Ako ni on ne bi, onda Johnnyju Deppu ili Robertu Downeyju Jr.”.

Murat je u Hrvatskoj zbog uloge Demira Dogana u seriji ‘Asi’ stekao veliku popularnost. Tako je na forumu osvanula pjesma obožavateljice posvećena upravo njemu u kojoj ga naziva ‘lijekom za sve probleme’.

.

http://mojatv.wordpress.com/
sortiadictos is offline  
Old 02.02.2011., 00:57   #1214
ajde curke da se TABIR (dogovorimo)
Ljepota je u oku promatrača...elem, a i svako ima pravo na svoje mišljenje
Mi koje želimo da vjerujemo da je nešto bilo ma pustite nas da vjerujemo
p.s. znamo mi jako dobro kako stvari stoje ...ali ne možemo si pomoći
asi62 is offline  
Old 02.02.2011., 01:11   #1215
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
Evo kako je Murat zaprosio Burcin
Demir iz Asi: ‘Zaprosio sam svoju suprugu tijekom svađe’
Published 31.01.2011
I ranije su kružile glasine da je Murat ubrzao proces ženidbe s glumicom Burçin Terzioğlu nakon incidenta koji se dogodio tijekom snimanja serije ‘Asi’. Naime, Muratova djevojka Burçin je zbog ljubomore prema Tubi odlučila posjetiti set serije u Antakyiji te na putu doživjela lakšu prometnu nesreću. Svoj ubrzani ulazak u brak Murat je komentirao: “To sam napravio u trenutku dok smo se svađali. U jednom me trenutku pitala što želim od nje. Rekao sam joj da se želim oženiti njome. Tako je završila i prepirka. U braku je osim romantike potreban i razum. To je odluka da možete dijeliti čitav život”.
uf, moram ovo prokomentirat
zašto bi Burčin sa kojom se već skoro dvije godine zabavljao bila ljubomorna na Tubu...? ma dajte, nismo ni svi "naivni kao francuske sobarice"..meni onaj Intervju koji je postavila Barka upravo i odgovara cijeloj istini...Murat se na setu ipak malo "zaigrao" ...
Razum da, naravno, u svakom slučaju bolje Burčin nego Tuba, ipak je on tradicionalista...nadam se da ćete shvatiti šta sam htjela reći...EVET !?
asi62 is offline  
Old 02.02.2011., 01:15   #1216
http://www.youtube.com/watch?v=-g4OWZpnRUc tu se pojavljuje od 2:09
poslije se pojavljuje njegova nova partnerica. Gdje je tu kemija?Zašto ga nigdje nema tako sa Tubom?
natv is offline  
Old 02.02.2011., 02:37   #1217
Ćinjenica je da je Murat prelijep,tuba prelijepa i cine nam zivot i snove ljepšima!!!!!!!!!!laku noc!!!!!!!!!!!MURAT je ZAKON!!!!!!!
lili prvic is offline  
Old 02.02.2011., 02:38   #1218
Quote:
asi62 kaže: Pogledaj post
ajde curke da se TABIR (dogovorimo)
Ljepota je u oku promatrača...elem, a i svako ima pravo na svoje mišljenje
Mi koje želimo da vjerujemo da je nešto bilo ma pustite nas da vjerujemo
p.s. znamo mi jako dobro kako stvari stoje ...ali ne možemo si pomoći
slazem se !!!!!!!pomoci nema!
lili prvic is offline  
Old 02.02.2011., 07:18   #1219
:kava:

oooooooooo TUUUURCIIIIIII!!!!!!!

"Ima li među vama p****** neka slobodna za stiskavac??"


http://www.youtube.com/watch?v=ZGipPJKMEeU




Adadjo is offline  
Old 02.02.2011., 07:26   #1220
Saga T/M







*********

Na pitanje s kojim bi holivudskim glumcem glumio, Demir odgovara: “Prvu bih ponudu poslao Javieru Bardemu. Ako on ne bi prihvatio, onda bih ponudu poslao Seanu Pennu. Ako ni on ne bi, onda Johnnyju Deppu ili Robertu Downeyju Jr.”.

Gud čois. Dzoni i Šon aferim.


(Ma pravo dobar ovaj Murat, jelda?? Svaka mu ima mjesta. )

Zadnje uređivanje Adadjo : 02.02.2011. at 07:32.
Adadjo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.