Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2016., 23:32   #4601
sta se cudite kao da neznate istinu,zbrojite dva i dva sve je to sa razlogom....tko ima koristi od svega?!
Sve po zakonu a korupcija cvjeta.
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 13:19   #4602
Quote:
goldfish kaže: Pogledaj post
sta se cudite kao da neznate istinu,zbrojite dva i dva sve je to sa razlogom....tko ima koristi od svega?!
Sve po zakonu a korupcija cvjeta.
Hehe, ma tko se čudi? Samo za školu bi se takvih stvari dalo napisati barem 5-6 stranica, vjerojatno i za vrtić (u problematiku vrtića nisam upućen). Isto tako, iznos koji je "utučen" u gradnju škole je puno viši od iznosa navedenog u zadnjem članku. Bitno da vrhunski arhitektonski studio, koji čudom dobija sve poslove grada, u sudskom registru ima prijavljene prihode u iznosu kvartovske pekare
MasterWindu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 18:33   #4603
i eto ga
http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/ni...zgradu-1147890
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 17:10   #4604
Ako želite Dom zdravlja u kvartu, možete ideju podržati na ovom linku https://www.zg-inovacija.eu/?p=1284
tina0707 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 12:34   #4605
pa bar je škola u kvartu i nije daleko.....ne znam zašto ne kupe tu zgradu, umjesto da unajmljuju....

dom zdravlja bi mogao stati na onu livadu između mormonske crkve i plave zgrade....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 00:18   #4606
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
pa bar je škola u kvartu i nije daleko.....ne znam zašto ne kupe tu zgradu, umjesto da unajmljuju....

dom zdravlja bi mogao stati na onu livadu između mormonske crkve i plave zgrade....
Zgrada se navodno ne kupuje jer se procjenjuje da za 10-ak godina nece vise biti potrebe za dodatnim prostorima. Ali to je sve tak mutna prica da mozemo samo nagadat i slusat price..
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:51   #4607
posta

jel netko primao u zadnje vrijeme kakav paket?

meni vec za drugi u adnjih 10ak dana ostavjaju obavijest da posiljku podignem u ozaljskoj

zvala sam posta call centar, kao da i nisam...
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 23:35   #4608
Meni su isto zadnji paket dostavili na remizu uvijek dosad bi dosao u point....stvarno me kuzim gje je problem....pored toliko posta unutar cetvrti treenjevke jug, oni paket dostave u skroz drugu cetvrt!!!!

Sto su ti rekli u call centru?
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 23:48   #4609
postin call centar je zali boze...

prvo sam cekala 3 x 15 minuta da uopce dobijem zivog covjeka
nitko nista ne zna, nek uputim prigovor
pa sam trecoj zeni s kojom sam razgovarala diktirala prigovor i svoje kontakt podatke - mislim da me na kraju i zajebavala jer sam tri puta morala ponavljati kako se pise @gmail.com

poslat cu sutra i prigovor mailom na [email protected], iskreno ne ocekujem da cu dobiti ikakav smislen odgovor

a poslat cu prigovor i nextu, vise ne salju pakete dhlom nego postom tako da vise ne mislim narucivati nista ako po to moram ici na drugi kraj grada
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 23:41   #4610
jel odašiljač (mikrovalna) radi li ne radi?
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 22:26   #4611
Potreban majstor za stolariju

Ima li netko za preporučiti majstora za stolariju?
Balkonska klizna vrata odnedavno teže zatvaraju (vise). Koliko sam uspio saznati, čini se da je svu stolariju u naselju je proizvelo Mizarstvo Judež (Sevnica, SLO). Tijekom godina koristili su različite proizvođače okova. Ako netko ima više informacija ili čak i iskustva s majstorima, molim preporuku
nab is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:21   #4612
jel netko zna sto se gradi ispred slasticarne? (potez izmedju salsticarne i skole)
nadam se da nije fontana
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 16:25   #4613
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
jel netko zna sto se gradi ispred slasticarne? (potez izmedju salsticarne i skole)
nadam se da nije fontana
Zašto sve mora biti negativno?

Skuplja im se voda na toliko velikoj površini i rade odvodnju iste da iduće jeseni klinci ne gaze po lokvama. Tko radi taj griješi i evo vidimo popravlja...
mirko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:43   #4614
Malo razmišljam....naselje je "novo" (desetak godina - koliko me služi pamćenje)
1. cijena stana >=2000 eura/m2 (ako je tu još i kredit...super)
2. škola dojmom "velika", a u upotrebi (funkcionalno) mala - naselje ima školu u poslovnoj zgradi – pored gradilišta - planiranje broja djece po broju stana - osnovnoškolska matematika
3. vrtić moderan nov, ali nedovoljan - nakon izgradnje vrtića imamo privatni vrtić u stambenoj zgradi - planiranje broja djece po broju stana - osnovnoškolska matematika
4. naselje nije u prometnom smislu prolazno - nema još produženja Jarunske - gužva u naselju da ne možeš izaći iz garaže pogotovo oko Point centra - tema: Point centar - nazvan u nekim medijima "kvartovski šoping centar"
5. centralna os naselja, široka šetnica - vrtić, škola igralište škole i sve to vodi na zonu buduće dvorane, bazena, olimpijskog centra na istoku... - JEDAN (1) poslovni prostor - slastičarnica..hmmm!?
6. vezano za tč. 1. fasade nekih zgrada se raspadaju na razini prizemlja - oko slastičarnice....
7. „metastaze“ prizemnih stanova na lođe i balkone(?) pretvorenih u poslovne prostore (poliklinike, caffe barovi i sl.)
8. svaka zgrada na sebi ima ploču o: stomatološkim ordinacijama, računovodstvima, odvjetnicima, knjigovodstvima, uredima i sl.), a vezano za tč.7. - u blizini poslovna zgrada prazna...ups...tamo je škola....osnovna...
9. na ulazu u naselje - potleušice - ulazni portal za kako ga neki zovu "elitno naselje", „in naselje“ taman pored šoping centra koji ima JEDAN (1) poslovni prostor/lokal koji je orijentiran na NASELJE - pekara nedavno otvorena
10. kad se pogledaju stanovi, a vezano za tč. 1, zamjetan broj velikih (većih) stanova (3, 3,5 4 i više sobnih) samo sa jednostranom orijentacijom, stanove bez balkona u zgradama „novijeg datuma“ neću spominjati, udaljenost između zgrada….bolje da šutim
11. parking – po uskim ulicama bočno – nedovoljan broj parkinga - planiranje broja parkinga po broju stanova - osnovnoškolska matematika
12. smrad na ulazu u naselje od Umamija i Sofre – „filteri su napravljeni po zakonu“ – smrdi cijela Horvaćanska….HORVAĆANSKA – dvosmjerna ,dvotračna, sa zelenim pojasom i pješačkom stazom za svaki smjer, te sa tramvajskim tračnicama u sredini…..SMRDI
13. zelene zone između zgrada – bez mogućnosti prolaza između zgrada, a ako ima mogućnosti onda su denivelirane i otežanog pristupa prolaza – znakovi za zabranu igranja djece, šetnju pasa ili ništa jer ničega nema.
14. novi stambeni neboder (koji se gradi) – uz široku gradsku cestu sa tramvajskim prometom (?) koja ide na novi jarunski most, vjerojatno deniveliranu prema gore (nadvožnjak) nisam siguran – cijena stana odgovara „in naselju“ >2000 eura/m2 – škola u poslovnoj zgradi uz takvu cestu ..
Da….malo razmišljam dok šetam „starim“ Vrbanima, Jarunom, Novim Zagrebom južno od avenije, ….
vespuci is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 16:24   #4615
Inicijativa da se livada prervori u park i zastiti od izgradnje - https://www.facebook.com/1postozagra...43183049202094
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 16:55   #4616
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Inicijativa da se livada prervori u park i zastiti od izgradnje - https://www.facebook.com/1postozagra...43183049202094
Ljepša je sadašnja zelena livada, nego da sada grade park. A za neko vrijeme će tu ionako sagraditi crkvu. Pretvaranje u park možda je onda nepotreban trošak.
leghion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 21:00   #4617
Ako se livada na papiru pretvori u park i ostane takva kakva je, ali se sada zove park, u tom slucaju nema nikakve gradnje crkve...a i cemu crkva kada na starim vrbanima ima crkva na doslovno 5 min od vrbana 3...i za razliku od jarunske, od koje se ne moze zivjetinod zvonjave, ova se glasa vrlo tiho i vrlo kratko...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 22:06   #4618
Ako čujete da se prodaje kakav stan na Vrbanima III, 60-65 m2, javite putem pp.
__________________
Nemam vremena za duge upise.
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 23:06   #4619
Ja bih mijenjao trosoban stan od 60 kvadrata za četverosoban. Sve u Vrbanima III pa ako netko....PP
DuxRH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:14   #4620
čuo sam da se zatvara onaj Konzum u Cenkovečkoj od nove godine zna li tko hoće li se kakav novi dućan tam otvoriti ?
šeronston is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.