Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 14:51   #21
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Tema je ionako bezveze otvorena. Ako su zakinuti neka odu na sud to rješiti, kao i obični građani. Ja i mnogi drugi osobno zavide službenicima, ne žale ih. Nitko neće raditi pritisak da se meni isplati novac za posao. Neće Plenković sa mnom dogovarati povećanje 2%, 3%. Dapače još će mi država sjesti na vrat i bez da naplatim račun. Pa je skupljanje nekakvih simpatija među narodom na tom temelju promašeno.

Osim toga, što će napraviti ako ne dobiju tih 2% (a vjerujem da će ipak dobiti)? Produljit će liste čekanja, biti bezobrazni prema strankama, ne izlaziti na intervencije, prijetiti odlaskom u inozemstvo? Iskreno mislim da nitko neće primijetiti.
Problem je što su bahati do apsurda i stvarno su uvjereni u neku svoju mesijansku ulogu u društvu.

Toliki ljudi krvavo rade po cijele dane da bi spojili kraj s krajem i ovi bi im još odbili iz džepa i jos prijete štrajkom
Mister Yellow is offline  
Old 21.07.2017., 16:03   #22
Quote:
StephaneGnjecoi kaže: Pogledaj post
Evo, natrag na temu.
... slobodno dodajte bolje prijedloge

Privatizirati zdravstvo i visoko obrazovanje. To je cca 80000 ljudi. Znači smanjiš javni sektor za ~44%.

Tema ide pod kljuc po zahtjevu forumašice koja ju je otvorila.
__________________
It's a basic fact of life that many things 'everybody knows' turn out to be wrong.
zabotinski is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:46.