Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2017., 19:31   #1901
Sok na razmucivanje
Ali ima danas onih lijepih sokova od OPG-ova

Ja sam se najvise napoklanjala domaceg maslinovog ulja
Prvo jer mi je bilo financijski tesko kupovati poklone, a ulja je bilo, a onda kasnije jer sam shvatila koliko je to lijep poklon onom tko voli
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 20:15   #1902
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ja sam se najvise napoklanjala domaceg maslinovog ulja
Prvo jer mi je bilo financijski tesko kupovati poklone, a ulja je bilo, a onda kasnije jer sam shvatila koliko je to lijep poklon onom tko voli
Koga tako darovati ?
Mene, mene, mene !:klap:

Domaće, kvalitetno maslinovo ulje je apsolutno među naj poklonima. Protrljam narezan češnjak, paradajz i malo maslinova ulja među prstima...aaah miris ljeta.
Dobijem godišnje jednu flašu, eventualno dvije i čuvam ih kao suho zlato. Za kožu, za salate, šalšu i slično.
Volim takve poklone.
A sirupe za razmućivanje radim sama. Sad mi je u planu par flaša sirupa od kokosa i par od limuna.
Hoću reći da fensam home made eko jestive poklone i takvi su svima dragi dar.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 20:24   #1903
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Za autoricu kad vec ne moze doci praznih ruku i mora nesto tegliti reda radi, neka bude onda kako cijelo selo radi: kilo kave, secera, sok na razmucivanje i eventualno bombonjera ako hoces da se vise pokazes.
Ovo je prekrasan post.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 20:54   #1904
Maslinovo ulje je mom tati glavni poklon. Turistima, rođacima, susjedima, prijateljima... Kad god mora neku sitnicu nekom dat, ide boca maslinovog.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 09:30   #1905
Sto pokloniti djevojcici koja ima 9 godina,sta je sada IN od crtica, rekvizita, odjece? Hvala
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 09:36   #1906
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Sto pokloniti djevojcici koja ima 9 godina,sta je sada IN od crtica, rekvizita, odjece? Hvala
Prije pola godine je Violeta bila hit, ne znam je li još uvijek.

Lego Friends su dosta popularne ali skupe.

Za tu dob je fora i razni dječji nakit ili oni setovi iz mullera za raditi narukvice, naljepnice i sl.
VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 09:55   #1907
Quote:
VeronaM kaže: Pogledaj post
Prije pola godine je Violeta bila hit, ne znam je li još uvijek.

Lego Friends su dosta popularne ali skupe.

Za tu dob je fora i razni dječji nakit ili oni setovi iz mullera za raditi narukvice, naljepnice i sl.
hvala
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 08:47   #1908
mislim se što pokloniti dečku za unaprjeđenje na poslu? mislila sam mu kupiti lijepu kemijsku olovku, a to mi je tako predvidljivo..pa pitam vas. mada, on niti očekuje niti je tražio ikakav poklon.
palomita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 09:32   #1909
tvom dečku ili nekom dečku?
ako je tvoj dečko, onda mu kupi nešto što si on hoće. cd, parfem, knjigu, dan u welnesu, ulaznice za neki koncert, večera u restoranu... znači ništa vezano za posao i tako neosobno kao što je kemijska.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 09:42   #1910
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
tvom dečku ili nekom dečku?
ako je tvoj dečko, onda mu kupi nešto što si on hoće. cd, parfem, knjigu, dan u welnesu, ulaznice za neki koncert, večera u restoranu... znači ništa vezano za posao i tako neosobno kao što je kemijska.
ali na kemijsku može ugravirat svoje ime



sorry.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 09:48   #1911
pročitala sam bez "što". a može i to.
Quote:
palomita kaže: Pogledaj post
mislim se što pokloniti dečku
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:26   #1912
svom momku
momak je fan star warsa, pa neću mu Yodu i onaj mač pokloniti, a i inače mu je teško pogoditi s poklonom, pa sam mislila kemijsku, s obzirom na to promaknuće. nisam više pametna.
a ovo drugo će dobiti, neovisno o poslu
palomita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:33   #1913
Teško je procijeniti što bi tuđi dečko htio. Svaka od nas gleda iz svoje perspektive. Moj bi bio sretniji da ga odvedem negdje na ćevape nego da spiskam lovu na kemijsku u kutijici. Već vidim kako bi me pogledao da mu to uručim.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:48   #1914
Ma ja bi isto radije cevape nego neku glupost. Iako, radije fina dizajnerska kravata nego cevapi
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:50   #1915
A da, ako nosi odijela i kravate na posao, onda može i kravata. Moj na posao ide u kratkim hlačama i polo majici tako mu kravata treba kad se netko ženi i.... kad se on bude ženio.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:50   #1916
promaknuće je prolazna stvar u životu. ja bih za promaknuće nešto od odjeće ili šminke. izlet. nešto isto tako prolazno i ponovljivo.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:51   #1917
pa i kemijska je prolazna kad potrošiš cijelu patronu.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:53   #1918


ma od tvog sam posta i ja zamislila svog (muža) u trenutku kad mu za promaknuće svečano uručujem kemijsku olovku.
s tim da moj muž zapravo i voli olovke.
otišao bi vidjeti kakve lijekove pijem ovih dana ali oprezno da me ne uznemiri.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 11:04   #1919
Quote:
palomita kaže: Pogledaj post
svom momku
momak je fan star warsa, pa neću mu Yodu i onaj mač pokloniti, a i inače mu je teško pogoditi s poklonom, pa sam mislila kemijsku, s obzirom na to promaknuće. nisam više pametna.
a ovo drugo će dobiti, neovisno o poslu
Ja mužu od 40 i kusur kupujem lego kocke za rođendan. Zadnje je dobio onu prokletu Death Star koja me koštala, novaca, živaca i mjesta. Never underestimate the power of the Force.

Ja bi ga odvela na večeru ili neki jednodnevni izlet. Nije mi to za neke poklone.
VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:08   #1920
Meni je kemijska isto nekako neosoban poklon

To sam recimo poklonila cimerici kad je diplomirala. S njom nisam imala neki poseban odnos.
Da dečku poklonim kemijsku dobila bi čudan pogled. Odvedi ga na večeru, izlet, Comic-Con
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.