Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 19:27   #2861
Uleti su poprilično namjerni Brijem da je Zeko pucao na tu kartu
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:30   #2862
Nisi slučajno završila u Alcatrazu nego si rekla: "vidi Alcatraz, woohooo oooouuuuiiieeee ajmo piti". Nisi onak mislila da će biti prazna birtija unutra, jel. I nije ti slučajno prišao onak da ti je prosuo piće po haljini dok ste se mimoilazili nego ti je odlučio pristupiti. Niste slučajno otišli na dejt nego je postojala obostrana želja, dvaput. Kapiš!?

Slučajan susret u smislu ove teme bi bilo da si žurila na tramvaj jer kasniš na razgovor za posao. Taman uđeš prije nego se zatvore vrata. Kad primijetiš očima na drugom peronu jednog zgodnog muškarca kako čeka svoj prijevoz. Pogledi vam se sretnu i odmah nastane kemija. On skupi hrabrost i odluči testirati sudbinu. Krene trčati prema tramvaju koji polako kreće. Tebe hvata panika. Usprkos savjetima babe koja sjedi pokraj, odlučiš otvoriti prozor i gurneš ruku, riskirajući propuh. Ludi zetovac je već dao gasa da uhvati semafor i baš kada frajer dotrči do tebe tramvaj ubrzava i počinjete se polako sve više udaljavati jedno od drugog. U jednom trenutku su vam puki centimetri dijelili prste od dodira, ali uzalud. Da si se barem sjetila uzvikivati svoj broj mobitela ili nešto, glupačo. Onda dođeš na ovu temu i ostaviš svoju priču nadajući se da će se netko u tome prepoznati. Svoju bocu s porukom u moru sličnih.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:33   #2863
E ga sad i ti pretjera Masa slučajnih susreta je dok je on/ona pio/pila cugu, ili bila u šetnji, ili... Slučajnost je u tome da se spontano dogodilo. Ili kontakt, ili pogled u jednom smjeru
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:34   #2864
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Nisi slučajno završila u Alcatrazu nego si rekla: "vidi Alcatraz, woohooo oooouuuuiiieeee ajmo piti". Nisi onak mislila da će biti prazna birtija unutra, jel. I nije ti slučajno prišao onak da ti je prosuo piće po haljini dok ste se mimoilazili nego ti je odlučio pristupiti. Niste slučajno otišli na dejt nego je postojala obostrana želja, dvaput. Kapiš!?

Slučajan susret u smislu ove teme bi bilo da si žurila na tramvaj jer kasniš na razgovor za posao. Taman uđeš prije nego se zatvore vrata. Kad primijetiš očima na drugom peronu jednog zgodnog muškarca kako čeka svoj prijevoz. Pogledi vam se sretnu i odmah nastane kemija. On skupi hrabrost i odluči testirati sudbinu. Krene trčati prema tramvaju koji polako kreće. Tebe hvata panika. Usprkos savjetima babe koja sjedi pokraj, odlučiš otvoriti prozor i gurneš ruku, riskirajući propuh. Ludi zetovac je već dao gasa da uhvati semafor i baš kada frajer dotrči do tebe tramvaj ubrzava i počinjete se polako sve više udaljavati jedno od drugog. U jednom trenutku su vam puki centimetri dijelili prste od dodira, ali uzalud. Da si se barem sjetila uzvikivati svoj broj mobitela ili nešto, glupačo. Onda dođeš na ovu temu i ostaviš svoju priču nadajući se da će se netko u tome prepoznati. Svoju bocu s porukom u moru sličnih.


Ti si razradio cijeli scenarij susreta.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:40   #2865
Pa poanta teme su susreti (ok, prije pogledi) koji nisu završili upoznavanjem niti dejtanjem
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:43   #2866
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Slučajno završila u Alcatrazu na cugi sa cimericom. Cuga po cugu zafrkancija. Prilazi dečko fora spika. Mic po mic i na kraju evo jučer imali drugi dejt.
Dokaz da se normalni upadi isplate
Super iii oćemo detalje! šta ti se najviše na njemu svidilo? kako ti je upa?
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Slučajan susret u smislu ove teme bi bilo..
Vau naš zeko nije samo dežurni zoolog nego i nadaren pisac
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post

Ti si razradio cijeli scenarij susreta.
Jel da Lepti ko da smo tamo i samo šta se prsti ne dotaknu
Zli vozač i baba
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:43   #2867
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
E ga sad i ti pretjera Masa slučajnih susreta je dok je on/ona pio/pila cugu, ili bila u šetnji, ili... Slučajnost je u tome da se spontano dogodilo. Ili kontakt, ili pogled u jednom smjeru
U šetnji se može dogoditi takav susret, spontani?
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:45   #2868
Imali smo nedavno višetjednu raspravu o slučajnom susretu u šetnji sa Sljemena, ne?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:51   #2869
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Imali smo nedavno višetjednu raspravu o slučajnom susretu u šetnji sa Sljemena, ne?
Ah da, mada nisam baš popratila raspravu, nešto malo. Onda se treba ići u šetnju.

Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Jel da Lepti ko da smo tamo i samo šta se prsti ne dotaknu
Kao da smo prisustvovali susretu.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 20:29   #2870
Neki dan si me pozdravio kada sam se provezla biciklom po bentu.
Cranesbill is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 23:30   #2871
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Slučajno završila u Alcatrazu na cugi sa cimericom. Cuga po cugu zafrkancija. Prilazi dečko fora spika. Mic po mic i na kraju evo jučer imali drugi dejt.
Dokaz da se normalni upadi isplate

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Znaci, jos jedan dejt i nasa tina vise nije djevica.

Btw, slazem se s zekoslavom, tvoj post nema veze s temom. Ali neka ostane, fora.je.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 00:28   #2872
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Znaci, jos jedan dejt i nasa tina vise nije djevica.

Btw, slažem se s zekoslavom, tvoj post nema veze s temom. Ali neka ostane, fora.je.
Heheh znam da nema veze s temom ali fkt je bio slučajan susret i fyi taj dio di smo ja i cimerica sjele je bio prazan jedno sat vremena ono ja ona i konobar. Onda sam otišla do šanka naručiti još jednu rundu jer mi se šetalo i htjela sam vidjet kakve pive fine imaju u frižderu i on se stvorio iza mene. Ergo slučajan susret. Nije odmah uletio nego kad sam došla do stola natrag i kad smo već jednu pivu popili

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 14:20   #2873
Bila je sunčana nedjelja, krajem travnja, početkom svibnja, ne sjećam se točno datuma, ali bilo je 17 sati. Prolazio sam biciklom pored birca na trešnjevci, malo prije hotela Panorama, prema Domu sportova, s lijeve strane, ne znam kako se zove, ali odmah je pored pekare Croatia, kupio sam si komad pizze u njoj i vratio se bajkom u taj birc. Sjeo i naručio kavu, jeo i žvačući sasvim slučajno sreli su nam se pogledi. Nisam obraćao pozornost, neko vrijeme jer razlišljao sam kako možda u životu nisam vidio tako lijepu ženu. Kada sam opet podignuo glavu, iduće dvije minute, možda i više, nismo odvajali pogled, oči u oči, jedno od drugo, s blagim osmijehom, mislim da uopće nisi slušala što ti frendica priča. Ne znam zašto ovo pišem, ali želim ti reći da takvo nešto nisam nikada doživio u tolikoj mjeri, kao da je vrijeme stalo. Prošlo je tri mjeseca, a ja te se sjetim svako malo i želim ti reći da mi je žao što nisam ništa poduzeo, jer osjećam da smo nešto propustili. Maknuo sam pogled prvi, a ti si se nakon nekog kratkog vremena ustala i s prijateljicom otišla u Kranjčevićevu, i pritom se okrenula prema meni, sjele ste u crni Nissan Qashqai. Htio sam ti prići, čini mi se da sam te ispustio i čini mi se da je isto i s tvoje strane. I nekako kao da znam da me se sjetiš kao i ja tebe i nadam se da ćemo se opet sresti, obećajem da ću ti prići
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 19:09   #2874
danas, KBC dubrava, kafić. slučajno na kavi. pogledali se 2-3 puta. prelijepa konobarica sa plavim pramenovima, bijela majica, crne traperice, podignuta kosa.
messi20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 20:07   #2875
Jučer, rani jutarnji sati, GD, Andrija ako ovo vidis javi se
Tvoja dalmatinka
Anica Kabanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 22:35   #2876
toliko simpa ljudi sam srela slucajno,
a jos vise je bilo ljudi koje sam htjela sresti i nikad nisam.
znam da je ot.
jebiga.
zaljubljena , a i slucaj izgubljen. nemojte mi zamjerit.
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 20:36   #2877
Nekako sam sklona tim slućajnim susretima pa bi i ja ispričala par situacija koje su mi se dogodile..
Sjećam se da je bio negdje početak 7og mjeseca ove godine i trebala sam obavljat neke stvari. Dizati se svako jutro u 5, vracati se doma predvečer po toj vrućini nikako mi nije dobro sjelo.. Kako sam trebala te stvari odrađivat 3tjedna, neko vrijeme sam išla autom,ali baš taj dan nisam mogla ić autom nego busom, bila sam preživčana. Sve je krenulo naopako kad sam ušla u prvi tramvaj u koji uđe kontrola, izađem čekam drugi vozim se s tim i opet kontrola. Mogla sam kupiti kartu, ali zašto nisam, ne znam.. i tako uđem u taj treći tramvaj u kojem napokon nema kontrole i sjednem pored vrata. Nakon stanicu, dvije uđe on. Nije bio toliko zgodan koliko je imao ono nešto, gledamo se cijelim putem dok ja nisam trebala izać na kvatriću. Taj zadnji pogled prije nego što sam izlazila, sjećam se da sam cijeli dan treperila od njega..Šteta što nije poduzeo nešto ili ja

2situacija
Sad nedavno bila sam u Virovitici, bilo je rokovo. Frendica je slavila rođendan i pozvala me. Taj dan 16.8, bio je i njen rođendan pa smo nakon Graše otišli u neki klub i tako plešemo i prođe on, tu smo se pogledali i ja pomislim kako zgodan lik i toeto. Kad smo se vracali iz kluba, išli smo nekom ulicom i njena neka frendica vidi neke svoje poznanike, mi tu čekamo da se oni ispričaju. Ja stojim, a on drugačije odjeven (nez zašto, ali sam sigurna da je to on) prolazi pored mene i kaže mi; predivna si i ode.. taj glas, muževan i sexy mislim da nikad više neću čuti haha.

3 situacija
MOžda ovo nije toliko više moja koliko je od frendice,ali eto.. dogovorimo se jednu večer da će nas više ići van, ali nakraju kako se nismo mogli dog, odlazimo samo ja i ta moja frendica. Završimo u alcatrazu, kako je tamo kao i obično sve prepuno, samo jedan stol bio prazan i mi tamo sjednemo. Pored nas lik koji je bio kako ona kaže kao muškarac iz snova i tako gledamo se i on i njegovi prijatelji počnu pričat s nama.. Sjećam se da je rekao da se zove Elvis i kupio nam kutiju bijelog Marlbora i to je bilo to, ni broj nije dao ni ništa.. Ona i dalje njega ne može zaboraviti.. Sve mi se više čini da ljubavi počinju u Alcatrazu
LutkicaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 16:38   #2878
23.8.2017. 16:25, plocnik uz hipodrom, nasuprot ledene dvorane. Na zalost, bio sam u autu pa nisam mogao adekvatno pozdraviti, ali takav sklad tijela, pokreta i casual odjece kaj se mene tice nisam vidio vec neko vrijeme. Plus duga tamna kosa... Nije bila u repu, ali bome nije ni trebala biti. Melem za oci.

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 16:48   #2879
Quote:
RiderInTheSky kaže: Pogledaj post
23.8.2017. 16:25, plocnik uz hipodrom, nasuprot ledene dvorane. Na zalost, bio sam u autu pa nisam mogao adekvatno pozdraviti, ali takav sklad tijela, pokreta i casual odjece kaj se mene tice nisam vidio vec neko vrijeme. Plus duga tamna kosa... Nije bila u repu, ali bome nije ni trebala biti. Melem za oci.

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
Trebao si podrubiti i onako seljacki viknut CIao mala os se provozat
LutkicaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 20:18   #2880
Ne bih hvala Nije moj stil. Cak sto vise, prezirem trube i kad cujem da se nepotrebno trubi

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.