Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2016., 14:24   #821
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Dakle sranje?
Da sranje. I sada je izbacio 1.0 turbo motor a i dalje kod nas prodaje 1.2 i 1.4 motore - valjda da rijesi lager. Pa 1.0 turbo motor kosta ko svetog petra kajgana...znaci kupis Opel 2016te sa motorom koji je bio OK dok je gorivo bilo 50% jeftinije a i onda je puno trosio pa ga vozi do 2026....pametan Opel.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 14:38   #822
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Ma ja... dakle... Chevorlet se super prodavao... pa su ga unili... i to ima smisla.. Dajte se citajte... Daewoo i njegov rebranding u EU kao Chevrolet se pokazao kao cisti failll... tocka...



Točno...



Meni je i dalje to jednostavno neprobavljivo... nwe znam kako da ti opisem... uopce ne tvrdim da je auto los... jer nije... sve sam natipkao.. shvatio me... ili ne...



Potpis kao kuća...
čitaj s razumijevanjem

http://www.auto-info.hr/vijesti/vije...2-13-2219.html

http://www.vidiauto.com/Novosti/Auto...vih-automobila

http://www.auto-info.hr/vijesti/vije...2-13-1613.html

http://www.vidiauto.com/Savjeti/Kupn...ajne-rezultate

2013 kad se znalo da se gasi bio je 11 po prodaji a ni jedna grupacija ga nije kupovala z a sebe kao agrokor ili pošta i nije nikad kupovan za državne firme
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 14:39   #823
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Dakle sranje?
Meni 1,8 benzinar troši tamo oko 7-7,3, mješano na žaru. Ako idem na relaciju, bez problema 6,5, ako bi vozio samo u gradu, naravno može preko 10, ali svaka čast onome koji u gradu napravi 25,000 km godišnje da ima to neke veze.
Dakle troši više manje isto ko i honda civic 1,8 (imaš tamo u temi o hondi napisano dosta).
Ovo o potrošnji je mit.
cc18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 14:40   #824
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
I zasto se onda cudimo kada jedan takav koncept krepa... ili zasto ga nazovemo dobrim? Budget auto koji puno loce jednako koncept za propast....
po stoti put ti ponavljam nije chevrolet propao nego je izguran iz eu ,možeš li to razumjeti?
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 15:31   #825
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
2013 kad se znalo da se gasi bio je 11 po prodaji a ni jedna grupacija ga nije kupovala z a sebe kao agrokor ili pošta i nije nikad kupovan za državne firme
I kakvog je točno dobra njegovo ukidanje učinilo Opelu... koji je eto te godine bio drugi po prodaji? Ne vidim baš da su im se modeli preklapali...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 15:34   #826
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
po stoti put ti ponavljam nije chevrolet propao nego je izguran iz eu ,možeš li to razumjeti?
Odnosno, nije govno nego se pas posrao... Da je bio uzspješan i profitabilan... kao što Škoda i Dacija jesu, znaš kad bi ih izgurali... nikad...

I ne kužim zašto to uzimate tako osobno... to je stvar.,.. stroj... Kupili ste ga, jer vam je pasao... I to je to... A da je Cruz bio neki uber mamojebac... i nije.. .a to skoro da im je bio najbolji auto u po nudi... ako ne i najbolji...

I ne pricam na pamet... nagledao sam se tih korejskih skalamerija podosta... 6 m,jeseci sam bio u koreji... I onako je kao sto sam i napisao... KIA Optima je san snova za dizajn i kvalitetu bilo čega što je Daewoo uopć
e pomislio proizvesti, bilo pod svojom ili pod znackom od Chevroleta...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 15:37   #827
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Odnosno, nije govno nego se pas posrao... Da je bio uzspješan i profitabilan... kao što Škoda i Dacija jesu, znaš kad bi ih izgurali... nikad...
Deal je bio da Opel prezivi. Pitaj tetu Merkel koja je to ostvarila. Da Opel ostane i ostaju tvornice i radnici zaposleni u DE.

Quote:
I ne pricam na pamet... nagledao sam se tih korejskih skalamerija podosta... 6 m,jeseci sam bio u koreji... I onako je kao sto sam i napisao... KIA Optima je san snova za dizajn i kvalitetu bilo čega što je Daewoo uopć
e pomislio proizvesti, bilo pod svojom ili pod znackom od Chevroleta...
Pa ja sam tamo zivio 3+ godine u kontinuitetu + hrpu puta jos tamo isao. Pogledaj mi nick...Mi mozemo samo sanjati da smo ko Koreja. Necemo to nikad biti. Tako da samo naprijed sa Korejskim skalamerijama.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 15:42   #828
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Deal je bio da Opel prezivi. Pitaj tetu Merkel koja je to ostvarila. Da Opel ostane i ostaju tvornice i radnici zaposleni u DE.
I dalje mi nema smisla... Ako je Chevrolet proizvodio pare, ugasiti ga nema smisla... odnosno gasenjem tones jos dublje... Ocito je gubio pare jednako kao i Opel... pa se jednog moralo zaklati... i ja bih, da biram, spasio Opela...

Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa ja sam tamo zivio 3+ godine u kontinuitetu + hrpu puta jos tamo isao. Pogledaj mi nick...Mi mozemo samo sanjati da smo ko Koreja. Necemo to nikad biti. Tako da samo naprijed sa Korejskim skalamerijama.
Ajme, ja bih se radije odselio u Bosnu i tamo bavio poljoprivredom, negoli se za stalno nastanio u Koreji, i živio korejskim životom... Zemlja u kojoj ne postoji auto plave boje... ili je bijeli... ili je crni... ili je srebrni... i to je to... ako i naleti nešto treće.,.. to je neki skalamerija uvoz...

Ponovit ću se još jednom... KIA i Hyundai... su Premium za Daewoo... odnosno Chevroleta...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 15:46   #829
Ajde dobro, nastavite u temi o cruzu, ako već trebate (mogu i ja tamo), ovo je ipak rapid/toledo tema.

Ja bi ipak prije kupio daciu karavan nego rapida. Ima isto i više prostora, jeftnije, vjerovatno se će manje kvariti, dobro, je jeftina, ali je bar jeftina.
cc18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 12:40   #830
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Ajme, ja bih se radije odselio u Bosnu i tamo bavio poljoprivredom, negoli se za stalno nastanio u Koreji, i živio korejskim životom...
Zemlja u kojoj ne postoji auto plave boje... ili je bijeli... ili je crni... ili je srebrni... i to je to... ako i naleti nešto treće.,.. to je neki skalamerija uvoz...
Citajuci ovo ispada da cijela zemlja ne valja jer ti nemas auto koji nije bijeli ili crni odnosno sreberni.
Ti mozes kupiti druge boje, ali se one kasnije slabo prodaju kada prodajes polovni. Pa ces prodati npr crveni ili plavi jeftinije nego da je isti takav ali bijeli. I sad hoces onda kupiti bijeli pa imat vise para kod prodaje, ili kupiti plavi pa popusiti lovu? U medjuvremenu se isto vozis.
A to sto tebi zemlja ne valja jer se ne mozes asimilirati na druge zemlje - to ti nitko ne moze pomoci. Znam dosta dijasporasa koji gdje god dodju im nigdje ne valja. Da mi zivimo Korejskim zivotom bilo bi nam puno bolje. Od standarda, ekonomske sigurnosti i tako dalje.


Quote:
Ponovit ću se još jednom... KIA i Hyundai... su Premium za Daewoo... odnosno Chevroleta...
KIA/Hyundai na domicilnom trzistu i jesu veca klasa od Chevroleta/Daewoo i tako je bilo i prije dok je bio bas Daewoo. No i cijena to reflektira.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 12:42   #831
Quote:
cc18 kaže: Pogledaj post
Ja bi ipak prije kupio daciu karavan nego rapida. Ima isto i više prostora, jeftnije, vjerovatno se će manje kvariti, dobro, je jeftina, ali je bar jeftina.
Pa je. No osim 1.5 dCi 90KS dizela koji dodje 92 tisuce kuna u Life paketu opreme, ostala motorizacija nije bas nesto. Imas 1.2 16V 75KS koji je preslab; imas 0.9 TCe koji dolazi sa plinom po dobroj cijeni (82 tisuce) pa gubis gepek ako stavis tamo rezervni kotac.
U svakom slucaju znatno jeftinije od Rapida. Rok isporuke 3 mjeseca+. Kreteni.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 16:35   #832
Malo novosti za Rapida

malo novosti: sjedala koža tkanina,mjesto za kišobran,zadnja kamera ( i za fabiu),ambientalno svjetlo,led osvjetljenje zadnje tablice,12V standardna utičnica u bunkeru..Active ide sa kromiranim kvakama,,tempomat nadograđen

http://img.auto.cz/news/img/gallerie...0bf54a8cae.jpg

http://img.auto.cz/news/img/gallerie...0bf54c616e.jpg

http://img.auto.cz/news/img/gallerie...0bf548a077.jpg

Izvor: http://www.auto.cz/skoda-rok-2017-no...podrobne-94802

e sad kolko će nas to zakvačit
__________________
da?
hakkler is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 01:03   #833
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Citajuci ovo ispada da cijela zemlja ne valja jer ti nemas auto koji nije bijeli ili crni odnosno sreberni.

Ne baš... cijela zemlja ''ne valja'' jer im je hrana užasna... ljudi se ubijaju od šljake, a s nešto love sastanu ako rade u auto industriji ili brodogradnji... samo tad apsolutno nemaju život... tipovima je normala odraditi 12 sati smjenu, i ne ići doma poslije posla... nego na dvije - tri - pet -šest pivi... žene in skoro pa ne upoznaš, ne znam,... baš, baš ne bih želio živjeti u toj zemlji... ali nikako...

Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Ti mozes kupiti druge boje, ali se one kasnije slabo prodaju kada prodajes polovni. Pa ces prodati npr crveni ili plavi jeftinije nego da je isti takav ali bijeli. I sad hoces onda kupiti bijeli pa imat vise para kod prodaje, ili kupiti plavi pa popusiti lovu? U medjuvremenu se isto vozis.
Iz perspektive osobe koja vozi bijeli auto, i koji ce uvijek vozatti bijele aute... stvarno je uber čudno vidjeti da se na cesti doslovno voze tri boje... i niti jedna druga... pa ti to nazovi kako god hoćeš... to nigdje drugdje nisam vidio...

Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
A to sto tebi zemlja ne valja jer se ne mozes asimilirati na druge zemlje - to ti nitko ne moze pomoci. Znam dosta dijasporasa koji gdje god dodju im nigdje ne valja.
Pa i ne baš... Putovao sam stvarno puno... i mogao bih živjeti na stvarno puno mjesta... cijela jugoisticna azija (Malezija, Indonezija, Singaput... kažu i da je Vietnam prekrasan), JAR, skoro bilo gdje u Europi... Od mjesta koje su ''not'', zapadna afrika (Angola, Kamerun, Gabon, Kongo, Obala bjelokosti), Južna Koreja i Houston (grozan grad, mada nisam isključio cijeli SAD zbog toga)

Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Da mi zivimo Korejskim zivotom bilo bi nam puno bolje. Od standarda, ekonomske sigurnosti i tako dalje.
Be my guest... meni ne pada na pamet... Prije bih u BOsnu... i baš sam ozbiljan... Koreja, kao expat, na određeno... OK, može... dugoročno, n ''korejski način'', ma nema teoretske šanse...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 23:26   #834
Bio vožen danas u Rapidu dizelu. Ne znam kakav je osjećaj vožnje ali osjećaj na suvozačevom mjestu je vrlo loš. Baš me auto razočarao. Glasan motor, sjedala bez ikakve bočne potpore, glasan ovjes, ne baš udoban preko rupa, plastičan. Bezveze.
RoadRage is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:26   #835
Evo jedan u novi FL u Monte Carlo opremi. Ovo je taman za žene koje bi crveni.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 19:07   #836
Ta škoda rapid je preskupa za ono što je, pošteno opremljena dođe oko 140-150k kn.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 20:51   #837
bas gledam zasto je seat toledo tako skup, pocetni model... 113.000 kn... skoda od 100.000 kn krece.. malo opreme i odose cijene dosta vise.. pa zar to nisu low entry modeli, kako su citroen ellise/peugeot 301 toliko jeftiniji.. citroen benzinac od 82000 kn a sa vrhunskim dizel motorom 92000?!
tvrda stina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 00:12   #838
Škodi je problem kaj ima Octaviu u ponudi. Inače je kod svih proizvođača politika cijena da je prijelaz između modela relativno jeftin. Pa ako gledaš npr. C3 pokušaju ti za 1000 eura više uvaliti C4 i slično. Kada bi Rapid bio jeftiniji onda bi manje ljudi uzimalo veći auto. Dizajn je sličan, svaki je prostran za svoju klasu. Uzeli bi jeftinije i opremljenije.
Ali ako je istina da VW planira srušiti dominaciju Octavije onda bi mogli manji modeli puno pojeftiniti.

C-elysse je stara platforma napravljena što jeftinije. To je Citroenu kao što je Dacia Renaultu. Ne sudara se u ponudi s niti jednim drugim modelom i onda im je u interesu prodati što više.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 10:28   #839
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Škodi je problem kaj ima Octaviu u ponudi. Inače je kod svih proizvođača politika cijena da je prijelaz između modela relativno jeftin. Pa ako gledaš npr. C3 pokušaju ti za 1000 eura više uvaliti C4 i slično. Kada bi Rapid bio jeftiniji onda bi manje ljudi uzimalo veći auto. Dizajn je sličan, svaki je prostran za svoju klasu. Uzeli bi jeftinije i opremljenije.
Ali ako je istina da VW planira srušiti dominaciju Octavije onda bi mogli manji modeli puno pojeftiniti.

C-elysse je stara platforma napravljena što jeftinije. To je Citroenu kao što je Dacia Renaultu. Ne sudara se u ponudi s niti jednim drugim modelom i onda im je u interesu prodati što više.
Da Rapid je tu kod Skode malo nit vrit nit mimo. Dosta lima i prostora kabine za cijenu iole bolje opremljene Fabije a opet jeftiniji od Octavije. Ako opremis Rapida sa necim - bolje ti je ici na Octaviju (sjedala, izolacija, dojam cvrstoce) a ako opremis Fabiju sa necim ili gledas Fabiju karavan onda mozes gledati i Rapid jer je gepek velik a kabina je ipak veca. Za Skodu bi bilo bolje da Rapida niti nema
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 21:42   #840
Kad su tek počeli, odnos cijena je bio obrnut, a osnovni Toledo je i tada bio i sada jest bolje opremljen nego osnovni Rapid. Valjda su mislili da će se Rvati pomamiti za još jednom Škodom s pola kubika gepeka, pa da će ih fino oguliti.

A danas u SLO gledam oglas - novi Rapid spaceback 10499 eura.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:03.