Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 12:49   #21
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post

Hoce li mi ko pomoci oko ovih zeceva? Nije bas da sam pomno i bez preskakanja gledala dosadasnje epizode, pa mi ovi fudbaleri zecevi bas onako ko iz vedra neba. Kad se to spominjalo ranije?
moguce da je u pitanju neka video igrica da su igrali s malim.

meni nije jasno kako su ovi dobili starateljstvo na osnovu onog papira??

moram reci da mi je onaj od Demet muz hit

i nikako da shvatim zasto su ona i Ferit raskinuli zaruke?
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 13:25   #22
Ona scena na sudu je bila bas onako da kazem amaterska. Zar se i mali nije trebao saslusati da se cuju i zelje jadnog djeteta?
Dijete koje je ostalo bez roditelja i jos koje je i fizicki povrijedjeno dati potpuno nepoznatim ljudima koje to dijete nikad nije ni vidjelo. Plus na sve to opste poznato je da roditelji od malog nisu bili ni u kakvom kontaktu sa ovo dvoje. I onda nekakav papir kao eto mozda bi se i pomirili u buducnosti. I starateljstvo dobijaju dva potpuna stranca u djetetovom zivotu. Ferit bey da je pokupio bilo kog advokata sa ulice bolji posao bi odradio
Meni je sve ono bilo presmjesno ali mi je jasno da se zaplet oko necega mora napraviti.

Ne kontam ni ja to oko zaruka. Valjda bude kasnije kakvo objasnjenje. Vala mogli su neku drugu glumicu naci da igra Demet. Ona i Ferit zajedno su mi nezamislivi. Fizicki nikako ne idu zajedno.
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 14:02   #23
Talking

upravo odgledala 4 epku ove serije. neznam živcirali me više ona mala bobrazna asuman sad je sertri zabila nož u leđa ferit će rije ili kasnije saznat tko je poslao one dokumente demet i onda će opet jadna nazli stradat zbog sestre koja samo na novac misli. mislim demet mi se ne čini kao loša osoba više mi se čini da je pod utjecajem onog svog muža. mioslim da ona čak i voli buluta ali normalno da je ogorčena obitelj je se odrekla zbog muža. nadam se da ako sad dobe skrbništvo neče šutnuti buluta jasno mi je da onaj demetin muž nema nikakvih osječaja prema malenomu čak i da se preko njega želi dočepat imovine ali ne razumijem demet njoj je to ipak nečak , njezina krv i nadam se da če mu pokazat bar malo iskrene ljubavi
toliko za sada
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 21:09   #24
Divna najava.





__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 08:47   #25
Bas kad sam mislila odustati, u ovoj 6oj su me napokon dotaknuli.

Cak vise od glavnog para pocinju me zanimati sporedne price. Odnos Deniz i Ayla vrlo je zanimljiv, pogotovo iz njene perspektive. Bili su luda, boemska, glazbenicka turbulentna ljubav, ostavila ga je, on se opijao po Mexicu i polako ju izgleda prebolio uz veliku i nesvjesnu Nazlinu pomoc. A Ayla nije negativka. Shvatila je sto je izgubila i zadrzava se uz njega ne spletkareci i ne namecu ci se.
Turku Turan, izvedba i izbor pjesama odusevili su me toliko da tek sada imam poriv za otkrivanjem turske glazbe. A nije da nisam pogledala ponesto od njihovih glazbom krcatih serija. Ocito mi je njen glas bio presudjujuci.

Fatos i Engin mi se jako svidjaju, ali vec mirisem da je njoj , nakon sto se razocara u bogatase, namjenjen vozac Tarik. A to mi je mlaka kombinacija.
I nadam se da Enginu nisu namjenili ono iritirajuce zlo derle od Asuman.

https://youtu.be/rQMVkY3vKQY Sadece

https://youtu.be/zQcsZE6-ehU Bu Gece Son

https://youtu.be/4MJqifzwWl0 Iki Yabanci

https://youtu.be/7TQGwoWOffM Mecbursun

Napokon sam skuzila na koju to Sevkinu pjesmu me podsjeca
https://youtu.be/OsUuPT8_FV8


Neuvjerljiv je izbor glumca za Hakana, iako on to odlicno glumi, ali fizicki izgleda kao karikatura svercera sa trznice a ne biznis zlikovca i mafijasa. Usto , ionako je jednoj zeni nemoguce zaboraviti Ferita Aslana , jelte, a kamoli uz onakvo neatraktivnog muza
Tako da je Demet i njenu probudjenu fiksaciju za ponovnim spajanjem u sretan par sa Feritom ,kojem je samo jos Bulut kao njihov cudzuk falio da sreca bude potpuna, onakva kakva je jednom trebala biti, za razumijeti. Mislim, Ferit Aslan bey

Zadnje uređivanje tagoresky : 09.08.2017. at 09:10.
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 17:00   #26
hoce li se ikad ista dogoditi u ovoj seriji?? pomak ikakav igdje? Ovo s malim Bulutom se isto oduzilo. Engin i Fatos zaplet bezveze. cak ni ovaj eye candy Can ne pomaze.
bice nisam gradjena za ove ljetne

Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Mislim, Ferit Aslan bey
zgodan je za sve pare, al mora prestati nositi one slapice od cipela, mislim, sta je ono??
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 21:59   #27
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
hoce li se ikad ista dogoditi u ovoj seriji?? pomak ikakav igdje? Ovo s malim Bulutom se isto oduzilo. Engin i Fatos zaplet bezveze. cak ni ovaj eye candy Can ne pomaze.
bice nisam gradjena za ove ljetne

Jel samo ja njušim da bi priča mogla ići u smjeru vjenčanja?
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 22:10   #28
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
Jel samo ja njušim da bi priča mogla ići u smjeru vjenčanja?
to je odmah bilo jasno cim je na sudjenju receno da mu je to sto je neozenjen najotezavajuca okolnost za dobivanje starateljstva nad Bulutom. Ali trebalo se vec dogoditi. Dolazi 9. mjesec, tick-tock.
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 22:31   #29
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
to je odmah bilo jasno cim je na sudjenju receno da mu je to sto je neozenjen najotezavajuca okolnost za dobivanje starateljstva nad Bulutom. Ali trebalo se vec dogoditi. Dolazi 9. mjesec, tick-tock.

Da...iako moram priznat da mi se to i ne sviđa baš previše

Oću da se više razjasni ono oko onog derleta Asuman i fotki a nakon toga nek se žene koliko oće
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 22:56   #30
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
Jel samo ja njušim da bi priča mogla ići u smjeru vjenčanja?
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
to je odmah bilo jasno cim je na sudjenju receno da mu je to sto je neozenjen najotezavajuca okolnost za dobivanje starateljstva nad Bulutom. Ali trebalo se vec dogoditi. Dolazi 9. mjesec, tick-tock.
Evo umesto odgovora sebe kvotam Nakon odgledane 3. epke

Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Kontam da ce Ferit da zaprosi Nazli i da naprave neki dogovor za brak (na odredjeno vreme) na papiru zbog klinca i da ce ona pristati zbog onoga sto je uradila njena sestra, da se iskupi.
Strasno mi smeta lik Hakana, s jedne strane iskarikiran toliko da lici na klovna a s druge proracunati ubica i najgore je sto dobija sve jacu minutazu. Previse mi je heavy ta prica oko njega. Ne znam da li treba da nas zabavlja ili sta?
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 11:21   #31
Pozz cure, tek sam se ukljucila na forum pa se pomalo snalazim.
Pogledala sam ovih 6 epizoda Dolunaya i serija mi je bas super i opustajuca. Jel' nova epizoda izlazi opet u utorak ili?

I da, znate li jos neku seriju za preporucit a da je kao Dolunay, sezona visnje, miris jagoda? Tako neka ljetna, opustajuca, bez silnih ubojstava, otmica, itd.
Hvalaaaaa
leyaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 14:14   #32
Quote:
leyaxx kaže: Pogledaj post
Pozz cure, tek sam se ukljucila na forum pa se pomalo snalazim.
Pogledala sam ovih 6 epizoda Dolunaya i serija mi je bas super i opustajuca. Jel' nova epizoda izlazi opet u utorak ili?

I da, znate li jos neku seriju za preporucit a da je kao Dolunay, sezona visnje, miris jagoda? Tako neka ljetna, opustajuca, bez silnih ubojstava, otmica, itd.
Hvalaaaaa
Ljubav iz inata, Slatka osveta...u ovoj prvoj glumi šmeksi nam gospon Ferit...scene kako izlazi iz bazena i tako to
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 22:26   #33
evo pogledala prvu i drugu najavu za sedmu epizodu, i nije mi dobro.
ovo će biti tako blizu, vjerojatno od poljupca niš.
samo lagano prženje gledatelja.
ma prihvaćam

pa onda malo ljubomore
ah...što više čovjek može poželjet od (ljetne) serije

da, ipak će otkriće u vezi asuman biti kasnije.
bilo je prerano za iskoristit onda kad sam napisala da će bit.
još i bolje. sad ima nekoliko razloga za hate odnos, a u međuvremenu nek se još više gledaju,dodiruju, kajgod...

joj kad bi se dodirivali ko ovi iz atesbocegi(svitac), pa di bi im bio kraj.
mislim, ono tamo je čisti seks naspram našeg para.
neka, ne treba iskoristit sve aseve odmah
__________________
Sjetimo se-naše stvarnosti---------DIO PRVI
kardesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:32   #34








Covjek fantasticno ljubi!
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 14:53   #35
ajmee
nisam još odgledala epizodu, jedva čekam
__________________
Sjetimo se-naše stvarnosti---------DIO PRVI
kardesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 14:12   #36
Nova slikica
https://www.instagram.com/p/BX5NPVbj...en-by=canyaman
__________________
the best RELATIONSHIP.... is when you act like LOVERS... and behave like BEST FRIENDS....
FemirLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 09:26   #37
Znas da diziju nema spasa kad te ni kiss ne dojmi. Jeste da Can to fino i opustenu radi, onoliko koliko se iz dron perspektive vidi.
Ali kako, zasto, cemu?...Ovdje to i nema puno logike. Najprije ta losa gluma. Ne znam tko mi od glavnih glumi losije. Ona preglumljava, a on , u nekom pokusaju glume hladnog biznismena ispadne leš bez emocija
Rezija je ocajna. Rijetko sam vidjela ovako amaterski rad . Onda ona glazbena pozadina Kao da je netko pokusao omesti piratski snimak s nekom umrtvljujucom melodijom u pozadini.
Kadrovi su naglo rezani, scene se nizu uglavnom bez nekog prijelaza.
Kako je Ferit bey prestao biti pedantan lik sa OKP? Zato sto mu se Nazli par puta izderala i narugala.
Od kemije ni traga.
Dobra scenografija i sminka.
Et' ovo se gleda s pola oka i bez razmisljanja, onako kao nekad Mexikance. A od Turaka ocekujem vise, pa neka su i ljetna serija. Ovdje me bas nista nije dotaknulo. A bas sam im dala priliku.Njih par
@witch tek u ovoj skuzih papucice. Ea to ti je italian style
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 23:10   #38



Steta kako su iskasapili scenu, da im omladina ostane cedna. Grehota je ovo bilo ne vidjeti i na TV-u.





Navalili kao poslije gladne godine, a onda se kao ne sjecaju sta je bilo. Nek to macku o rep objese.


__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 19.08.2017. at 23:27.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:21   #39
Talking Kiss

Evo ga ceo poljubac, bez cenzura i snimaka sa drona.

Wow, mozda je Can kao progutao metlu, ali ovo je jedan od najuvervljivijih turkish dizi poljubaca
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 07:32   #40
Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Evo ga ceo poljubac, bez cenzura i snimaka sa drona.

Wow, mozda je Can kao progutao metlu, ali ovo je jedan od najuvervljivijih turkish dizi poljubaca
Rekla bih i ja da jeste. Nije se ni Ozge susprezala

Znaci, objavili su i neprociscenu verziju.
Jutros mi na kanalu, ciju pretplatu jos nisam otkazala , iskoci kratki djelic 8. ep. Nazli se ne sjeca nicega te noci, pa ni poljupca. Dajte najte. Kao sto rekoh premeksicki za jedne Turke
Vise puta su naglasavali da ona ne podnosi alkohol, al eto ujutro se budi i kuha kavu gazdi i Denis. Gdje je mamurluk barem? Zgodnije, i cisce je imati amneziju bez ostalih simptoma.
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.