Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 16:18   #301
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
fluor nije nikakav namjerno stavljen otrov nego je prirodan sastojak koji je nuzan tijelu.
Ajde molim te reci kako je dobar za nase zube da se svi lepo nasmejemo.

Zna se da je fluor dodavan u vodu po koncentracionim logorima kako bi zarobjenici bili mirniji.. to je fakat.

Kazes nuzan je.. za sto? molim te prosvetli nas kako su ljudi nekada prezivljavali bez dodatog fluora u vodu posto ga na velikoj vecini ove planete nema u prirodnom obliku piacih voda.

Sto se zabranjuju reklamiranja npr. semenki kajsija kao zdrava hrana a lekovi koji imaju po 10 vrsta cestih kontradikcija reklamiraju slobodno kao zdravlje.

Kakav to idiot mora neko biti da ne primecuje te stvari.

Pogotovo sto ste se tolko nacitali ovde svega o tome.. ja sam ubedjen da ste placeni da botujete tu po ovim temama zarad neke dobiti koja ce vas skuplje kostati nego sto mozete zamisliti.

A ako zaista niste placeni onda sam bas razocaran u ljudski rod..bolje da se neko proda ko rob nego da je tolko bas glup.
Old Jučer, 21:29   #302
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
ljudi u kaliforniji su zadojeni zdravim nacinom zivota, veci dio trgovina hranom je oznacena sa "organic" ili "eco friendly" , "non GMO".
Uh, da, opasne li "zadojenosti", baš sam se sad zabrinuo za njih, a i za sveopće čovječanstvo koje bi tim oblikom "zadojenosti" mogli ugroziti...

Hmmm...pitam se - čemu uopće takve oznake i isticanja kad se službeno govori da gmo nije štetan, a neki viši umovi čak tvrde i da je organska hrana ista kao i ona iz konvencionalnog uzgoja, istretirana svakojakom kemijom?

Eto, gore navedene izjave koje dolaze od "službenih" izvora, a kad ih gomila slijepo prihvaća, najbolji su primjer uspješnog zaglupljivanja ljudi o kojem je na ovoj temi riječ.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Što je tome razlog ?
Dosta koristim priliku da pijem vodu iz ručne pumpe iz zabijene cijevi u zemlju, bolja mi je po okusu, od vode iz pipe.
Jesi li siguran da ta ručna pumpa nije spojena na gradski vodovod?
Jer voda može djelovati ukusnija jer je hladnija.
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:01   #303
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Uh, da, opasne li "zadojenosti", baš sam se sad zabrinuo za njih, a i za sveopće čovječanstvo koje bi tim oblikom "zadojenosti" mogli ugroziti...
ibro nisi shvatio, "zadojenost" je bila napisana u smislu da ljudi razmisljaju o tome sto jedu i piju, naravno ne svi...recimo da se moze vidjeti koja populacija misli o tome sto jede, a vide se i ovi drugi...
Quote:
Hmmm...pitam se - čemu uopće takve oznake i isticanja kad se službeno govori da gmo nije štetan, a neki viši umovi čak tvrde i da je organska hrana ista kao i ona iz konvencionalnog uzgoja, istretirana svakojakom kemijom?
pretpostavljam zbog toga sto ima ovakvih kao ti koji misle i tvrde da je stetan a da o tome ne znaju nista, ali vole lupetati. uostalom ne vidim razlog zasto se nebi isticalo u deklaraciji sve o proizvodu.
Quote:
Eto, gore navedene izjave koje dolaze od "službenih" izvora, a kad ih gomila slijepo prihvaća, najbolji su primjer uspješnog zaglupljivanja ljudi o kojem je na ovoj temi riječ.
ali kad se tvrdi da dnevno konzumiranje 10 kostica od jabuka sprecava karcinom to nije zaglupljivanje, to je "otvorenost uma i duha"

inace, potpuno si u krivu, imas ogroman izbor svega, od ovog sto sam gore naveo pa do toga da jedes hamburgere.
naravno ti kao i obicno znas sve o "sluzbenim izvorima" pa jel...osim toga ibro, jesi li ikad bio na zapadnoj obali SAD-a, pa znas sto se tamo sve nudi i kakva je kvaliteta toga sto se nudi?
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:12   #304
Quote:
ibro nisi shvatio

pretpostavljam zbog toga sto ima ovakvih kao ti koji misle i tvrde da je stetan a da o tome ne znaju nista, ali vole lupetati.
Zeko Peko, samo ti i dalje pretpostavljaj.
Jedino što ja nisam shvatio je - tko voli lupetati?

Međutim, nešto si ti krivo shvatio...je uopće ne mislim da je gmo štetan.
Kao što ni ne mislim da je Zg glavni grad Hr.

Quote:
uostalom ne vidim razlog zasto se nebi isticalo u deklaraciji sve o proizvodu.
Apsolutno se slažem.
I za to sam da tako bude u Hr sa svim proizvodima.

Quote:
ali kad se tvrdi da dnevno konzumiranje 10 kostica od jabuka sprecava karcinom to nije zaglupljivanje, to je "otvorenost uma i duha"
Ne znam otkud ti ovo; na ovoj temi nitko do sad nije tako nešto izjavio, a ne vidim niti naročitu povezanost s temom.

Quote:
naravno ti kao i obicno znas sve o "sluzbenim izvorima" pa jel...osim toga ibro, jesi li ikad bio na zapadnoj obali SAD-a, pa znas sto se tamo sve nudi i kakva je kvaliteta toga sto se nudi?
Kako misliš "kao i obično"?
Na zapadnoj obali nisam bio.
Ne znam je li to faktor koji bi bio ključan za shvaćanje, razumijevanje i poznavanje kvalitete hrane koja se tamo nudi? Pa ljudi čitav život žive u Hr pa nemaju pojma što jedu i kakva je kvaliteta.
Dakle, obala nije važna.
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:38   #305
zecopas kaže:
Quote:
d. uvijek citam deklaracije na onom sto kupujem pa tako i za vodu. pisem o obicnoj vodi, bez ikakvih okusa jer se takvih "voda" grozim. , .
Zašto ih se groziš ?
Biljka112 ne uspijeva smisliti dovoljno glup odgovorZecopas:opce je poznato kako je ekstrakt crvenih krvnih zrnaca u chemovima najopasniji7Nationarmyuvodi ispuh genetski modificiranih zečeva kao novu taktiku zaprasivanja
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:56   #306
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ma mozda i ima fluora i u toj vodi ali u znatno manjim kolicinama od dopustenih vrijednosti pa se zakonski ni ne moraju navoditi - stvar je u tome da fluor nije nikakav namjerno stavljen otrov nego je prirodan sastojak koji je nuzan tijelu.

Frende, znaci, municipalities filtriraju vodu od oneciscenja - pa usput filtriraju i fluor i onda sve vrate natrag, ali u dozvoljenim kolicinama.

Fluor se stavlja namjerno i planirano. Voda je H2O i nikakvi aditivi nisu joj potrebni.

Prvo si tvrdio da se fluor ne dodaje nigdje, pa onda tvrdis da se dodaje ali malo i na kraju da je prirodan sastojak koji je ionako u vodi pa se ne dodaje ali je dobar.

Sve je tako lako provjeriti.

za razliku od mora gluposti po Internetu - od reptila, suplje, populirane Zemlje, Zemlje kao ravne ploce i sl. ima masa informacija koje su vrijedne ako nicega onda propitivanja.

Prihvacati svijet na temeljima Suvarevog i subsekventnih hrvatskih skolskih sustava je...bliss :-)
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:58   #307
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post

A ako zaista niste placeni onda sam bas razocaran u ljudski rod..bolje da se neko proda ko rob nego da je tolko bas glup.
Ovdje ima likova level vjerujemo CNN-u. Uzalud vam trud sviraci.
kradljivac is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 09:42   #308
Ja moram prije tehničkog pregleda dati na analizu u Zavod za zdravstvo uzorak vode sa svakog izpijelvog mjesta u zgradi. Jedan put iz kuriožiteta dala sam i uzorak vode iz moje cisterne. Ljudi su pomislili da sam njima podvalila distiliranu vodu.

Trebam napomenuti da te uzorci ne analiziraju baš na sve i svašta već samo na očekivane substance, recimo mineralna uljapočeli gledati tek nakon Vrbana.
Odgovori s citatom
Old Danas, 11:04   #309
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ja moram prije tehničkog pregleda dati na analizu u Zavod za zdravstvo uzorak vode sa svakog izpijelvog mjesta u zgradi. Jedan put iz kuriožiteta dala sam i uzorak vode iz moje cisterne. Ljudi su pomislili da sam njima podvalila distiliranu vodu.

Trebam napomenuti da te uzorci ne analiziraju baš na sve i svašta već samo na očekivane substance, recimo mineralna uljapočeli gledati tek nakon Vrbana.
Ako su standardi da imas lak u kosi onda si ruzna i jadna bez laka u kosi..

isto i sa vodom ako je standard da ima u sebi odredjene karakteristike onda je ona bez tih karakteristika ruzna i jadna.

A eto ljudi vole furati trendove..da lik u dnevniku pocne furati cirokanu a zenska toples za nedelju dana svi bi likovi u gradu poceli furati cirokane a zene bi se komotno raskomotile...

Jadni ljudi izmanipulirani.

Mediji i zakon su stravicni, zaista stravicni.
Old Danas, 11:28   #310
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Ako su standardi da imas lak u kosi onda si ruzna i jadna bez laka u kosi..

isto i sa vodom ako je standard da ima u sebi odredjene karakteristike onda je ona bez tih karakteristika ruzna i jadna.

A eto ljudi vole furati trendove..da lik u dnevniku pocne furati cirokanu a zenska toples za nedelju dana svi bi likovi u gradu poceli furati cirokane a zene bi se komotno raskomotile...

Jadni ljudi izmanipulirani.

Mediji i zakon su stravicni, zaista stravicni.
Čuj sad. izmanipuliran si zbog neznanja.
Koliko puta treba ponoviti da je voda otapalo, da prolaskom kroz zemlju otapa mineralne soli i da ju prilično mineraliziranu piješ na izvoru u prirodi.
Odgovori s citatom
Old Danas, 12:08   #311
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Čuj sad. izmanipuliran si zbog neznanja.
Koliko puta treba ponoviti da je voda otapalo, da prolaskom kroz zemlju otapa mineralne soli i da ju prilično mineraliziranu piješ na izvoru u prirodi.
Izmanipulirani smo svi zbog neznanja , neko vise neko manje ali si ti verovatno placen da pises ovakve nebuloze koje su nista vise do mlaka voda.

Bolje odgovori jel ti biljka vidis da se narod negde zaglupjuje?

Ili si bas za to placen?
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.