Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 22:21   #9221
Quote:
SVZH kaže: Pogledaj post
Urednica HuffPost-a na twitteru:
https://twitter.com/lpolgreen/status/898593716922929152

Ludilo...
Koji carevi. Teta je pravi dobri gojim. Radi ono sto zidovi ne zele raditi sami.
Old Jučer, 22:27   #9222
Quote:
Dear Prudence kaže: Pogledaj post
Aaaa, thnx. Promaklo mi je.
Ali da se trudi objasniti ne može mu se poreć'
ma je bio je žestok i htio je zvučati razložno....na prvi pogled izgleda kao pravedni otac koji je podviknuo na svu svoju djecu koja su se zločesto ponašala jedna prema drugima i malo ih još pohvalio da ne bude pregrub.

Ali nije to tako... Ne može se to izjednačavati.

No o tome se dosta pisalo pa ne bi dalje komentirala.
Old Jučer, 23:08   #9223
Necete vjerovati u novinama pise: CAR JE GO!
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 06:38   #9224
S obzirom da se Bannon vraća u Breitbart vjerujem da će vijesti biti posebno zanimljive.
Old Danas, 09:50   #9225
Ma nemaju šanse protiv (demokratskog) sustava, mislim da je to početak kraja populističkog eksperimenta u americi.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 10:40   #9226
patoloski lazov ce sada smisliti novu laz, nema sumnje, frisku , uvjerljivu

takvi ne staju, odustaju, dok ih skroz ne sjebes , smijenis, zatvoris, sto vec

oni sami nikada ne odustajuuuu,

trader7 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 11:13   #9227
Izašao je zanimljiv članak na Breitbartu (koji bi nakon Bannonovog izgona moga i kreširati višekratno, evo sam ga čak i ja stavila u svoje favoritse očekujući leak-anje bijelokućnog treša) ...... kaže autor da postoji mogućnost, budući Trump sad nema glavnog stratega i ideologa i napravio je čistke a bez riješenja je, da skrene ulijevo da bi se zadržao na vlasti

Povijest američke politike je pokazala kako se to desilo sa Schwarzeneggerom kad je ušao u politički ćorsokak. S ozbirom da Trump nema nikakvu ideologiju, a glavni cilj mu je da njegova zvijezda što jače sija mislim da ta opcija nije isključena.

With Steve Bannon Gone, Donald Trump Risks Becoming Arnold Schwarzenegger 2.0
Old Danas, 11:37   #9228
Trump unatoč svemu ispunjava dobar dio svojih obećanja, barem ona najvažnija, tu se može vidjeti popis

http://www.politifact.com/truth-o-me...browse/?page=1

koji je čini se već dosad prilično popunjen, obzirom da je tek 6 mjeseci in office. Tako se izašlo iz TPA i Climate agreement, vojska se povećava, neki porezi su ukinuti i neke socijalne mjere srezane. S druge strane, najviše obećanog vezano za poreze nije realizirano. Ukidanje Obamacare i još neke stvari nisu prošle jer kongres nije dopustio.

Ali ukupno gledano, čini se da Trump dosta obećanja ispunjava. Ono što je zanimljivo jest da je uz poruku MAGA bio i cijeli niz konkretnih stvari kako će se to postići. Nešto čega kod nas naravno nema ni u snu.
S obzirom na sve mislim da Trump treba ostati, jer kako je krenuo mogao bi puno toga obećanoga zbog čega je i izabran, ostvariti.

Mislim da ove rasističke svinjarije koje se događaju nemaju puno veze s Trumpom. Nisam čuo je li policija u Charlottesvilleu smijenjena jer su jako loše obavili ono za što su zaduženi?
Klibicl is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 12:38   #9229
Ono, imas kucu s dvoristem, sasvim je normalno i prihvatljivo ograditi ga i postaviti kapiju.
Tko ispunjava tvoje osobne uvjete pustas ga unutra a u suprotnom no pasaran.

Drzava je dom svih njenih gradana, sasvim je normalno i prihvatljivo da su pravila i tu ista.

Usprkos izrecenom Trumpa se i zbog toga napadalo /napada.
Prema tome, geneza napada na Trump a, u ovom i vecini drugih slucajeve, je predvidljiva te najcesce narucena.
Old Danas, 12:41   #9230
Ono, imas kucu s dvoristem, sasvim je normalno i prihvatljivo ograditi ga i postaviti kapiju.

Drzava je dom svih njenih gradana, sasvim je normalno i prihvatljivo da su pravila i tu ista.

Prema tome, geneza napada na Trump a, u ovom i vecini drugih slucajeve, je predvidljiva te najcesce narucena.
Old Danas, 12:45   #9231

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.