Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 18:34   #61
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Logično. Gotovo svi završe u braku, a budala ima puno.
lako je završit u braku treba ostat a ne dat petama vjetra na prvi problem
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:52   #62
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
lako je završit u braku treba ostat a ne dat petama vjetra na prvi problem
Tako je. Ali bojim se da je više onih drugih, koji trpe svašta i ostaju u braku pod svaku cijenu.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 20:43   #63
Hm, uvidjeh da je moj komentar malo netaktican. Nisam imala namjeru utrljavati sol nekome na ranu, samo reci da je tesko naci dobrog partnera i da cesto to primjetim, ali da se isplati cekati i ne prodati se jeftino koliko god nam drustvo pokusavalo nametnuti odredjenu dinamiku i ocekivanja. Uglavnom ispricavam se onima koji su dobili dojam da im popujem. Ponekad su prsti na tipkama brzi od pameti.

O svom braku i suprugu ne pricam sa prijateljicama, bilo udanima ili neudanima, osim vrlo rijetko, povrsno i u sali, jer smo i suprug i ja jako privatne osobe, a i sumnjam da ikoga zanimaju tudji bracni detalji. Dapace, uglavnom idem sama sa svojim drustvom van, kao i moj muz sa svojima - volimo se i lijepo nam je skupa, ali nismo vezani pupcanom vrpcom. Tako da tesko da ce moji frendovi imati kaj za komentirati o mom suprugu jer ga rijetko, a neki nikad, ni ne vidjaju.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 22:43   #64
Jesu ga uopće upoznali? Ili ih držiš strogo odvojeno?
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 00:31   #65
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Tako je. Ali bojim se da je više onih drugih, koji trpe svašta i ostaju u braku pod svaku cijenu.
a gle baš sam danas komentirala s mamom kako ima dosta tih brakova u kojima muž tuče ženu itd... ja sam joj rekla to bi se kod mene dogodilo jednom. a i tad mislim da bi ga ugrizla ako ništa ili gađala sa što god mi prvo čvrsto došlo pod ruku. Naravno da nisam za takve stvari ali čovječe nisu ni problemi počeli u braku.

Mislim da je glavni problem što iz glupih razloga ulaze u brak, kao što imaš masu ljudi koji su u vezi samo zato da se ne osjećaju usamljeni i da mogu reći da imaju nekog. Onda se ta veza oduži pa kao iz nekih običaja trebali bi se ženit blablabla...

ugl. Mislim da treba dobro promislit prvo s kim si u vezi i ne nadat se poboljšanju ako je već u vezi koma jer brak to sigurnoneće popraviti nego će biti samo još teže
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 12:30   #66
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
@Racchella
Nije površna zbog komentara, nego radi cjelokupne, opisane situacije.
Ali lakše je pljuvati po tuđim dejtovima, nego pomest ispred svojih vrata.
napisala sam površna-jer smatram da frendice trebaju dati šansu-
jedna drugoj da se održi prijateljstvo.
izlupetala sam svašta frendicama-"kako bih ja na njihovu mjestu",
ali zrelošću sam shvatila-gle-pa ja nisam-na njihovu mjestu
pa sam uredno izlupetano- i polizala.
ne može se dobro znati kak je hodati u tuđim cipelama-jer,eto-ono
što nju ne žulja-mene bi zasigurno žuljalo.
ali to nije razlog da ne održimo prijateljstvo.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 00:41   #67
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Moram se negdi ispuhati..ovo će biti dug post..


Thank you for listening!
THANK YOU FOR SHARING MY LIFE AND MY THOUGHTS :klap:
Ovo nao da sam ja napisala samo da cu ja "tek" u 29

Totalno te razumim! Sa jedne strane sam jako optimisticna ali sa drugi strane si mislim koji K! I isto imam razgovore sa sobom i cesto si govorim bolje sam nego sa budalom, nije da patim jer sam se navikla samu... nezelim psa (tj. nemam vremena za njega), nisam vise tip tkoji ide van po klubovima kao ti jer mi se neda to vise, na kave idem ali tamo sigurno necu upoznat "covika" niti cak budalu al dobro, ugl. neznam sta da ti kazem. I da, nazalost nisam tip zena tkoja bi prva prisla muskarcu, jednostavno NE!

Sebe ni kao tebe ne smatram kao glupu, dosadnu, nenormalnu osubu a opet si na kraju SAM! I dalje cu bit optimisticna al eto
Dontgrewup88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 06:37   #68
Quote:
Dontgrewup88 kaže: Pogledaj post
... na kave idem ali tamo sigurno necu upoznat "covika" niti cak budalu ........ I da, nazalost nisam tip zena tkoja bi prva prisla muskarcu, jednostavno NE! ........
Pušeš na hladno!
Nikad ne znaš gdje bi mogla upoznati partnera, NIKAD!
Pretpostavljaš da mi svi pimpeki tražimo samo pipinku! Ima nas svakakvih.
I da, svaka žena ima pipinku (nadam se), ali malo je teže naći ono drugo: pogled na život te žene! Prema tome niti mi ne srljamo "ženi u gaće".
I zašto se bojiš/sramiš prići muškarcu? Zbog odjeba? Pa i to će se koji puta dogoditi!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:51   #69
Bitno je samo da je čovjek zdrav.
B S Majkovitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:05   #70
Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Da, iživcirana sam jer mi je cijeli život ljudi govore "molim? pa kako nemaš dečka? tako lijepa*!" (*neću uopće načeti tu temu..ako si lijepa moraš imati dečka..) U početku ti laska, nakon nekoliko godina se počneš pitati je li problem u meni? Ne da odbijam momke s nečim nego ja zbilja nemam uopće prilika. U zadnjih 3 godine su dva lika bili u igri, oba online, oba teški igrači..i naravno pobigli čim su mogli prije.

stara poslovica: ružne se udaju dok lijepe kolo igraju

i da problem je u tebi

Ključaj temu
Romanticni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:13   #71
Dobra je i ova: Koja se cura odveć gizda, sreća je najzad izda.
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 19:42   #72
Znam da ne tražiš savjet. Na tvom mjestu, a nisam daleko, napisao bih sto postova, a za vrijeme dok to radim razmislio dobro o sebi, koje su moje želje i planovi, kako se doživljavam, koje su moje karakteristike, i onda na kraju postao kvalitetan oglas koji je otvoren prema svemu, a prenosi barem dio tebe čitatelju. Pouzdano znam da ovdje ima bisernih ljudi, samo treba strpljenja. Ne kažem nužno za vezu odmah, nego biti otvoren, dozvoliti ljudima da te upoznaju i ti njih. Za početak se odmaknuti od frustracija društvom.
__________________
"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" by n00e

"Walk me to the corner, our steps will always rhyme"
Jizzus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 22:16   #73
Quote:
Jizzus kaže: Pogledaj post
Pouzdano znam da ovdje ima bisernih ljudi, samo treba strpljenja. Ne kažem nužno za vezu odmah, nego biti otvoren, dozvoliti ljudima da te upoznaju i ti njih.

Za početak se odmaknuti od frustracija društvom.
Mislim da to neće ići kod.. autorice. Ona jest frustrirana društvom, i to s razlogom. U biti, npr frustriran sam i ja.

Jednostavno je postalo nemoguće pronaći najnormalniju konvencionalno-u vezi-orijentiranu osobu danas. A to je da ne vidi smisao u prenapijanju, nekom swingeraju, egoizmu, mafijaizmu, u kocki ili sl. i da je ta osoba naravno - slobodna. Nevažno o kojemu je spolu riječ.

Loša vijest za autoricu je što je taj frustrirajući party tek započeo, pravi shit tek slijedi
Sexbot is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 22:37   #74
Quote:
Sexbot kaže: Pogledaj post
Mislim da to neće ići kod.. autorice. Ona jest frustrirana društvom, i to s razlogom. U biti, npr frustriran sam i ja.

Jednostavno je postalo nemoguće pronaći najnormalniju konvencionalno-u vezi-orijentiranu osobu danas. A to je da ne vidi smisao u prenapijanju, nekom swingeraju, egoizmu, mafijaizmu, u kocki ili sl. i da je ta osoba naravno - slobodna. Nevažno o kojemu je spolu riječ.

Loša vijest za autoricu je što je taj frustrirajući party tek započeo, pravi shit tek slijedi

Potpisujem srednji dio posta
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 22:40   #75
Promijenite društvo, ekipa
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 03:15   #76
Evo još jedan sa sličnim problemima kao autorica. Doduše u, rekao bih, dosta blažoj varijanti, obzirom da nisam baš frustriran curama i općenito ljudima, ali mi bude žao što nemam priliku upoznati neku ajmo reći normalnu curu da se barem uspijem pokazati kakav sam, pa ako i ne bude ništa od tog odnosa, nema veze. Dobro, ja imam 24 godine pa imam još tih cca 5 godina vremena da postanem frustriran ljudima, možda i u tom grmu leži zec.

Pa evo, vezano za ovih par komentara "da si takav kakav se opisuješ naletio bi netko..."; ja za sebe mogu reći da sam normalna osoba, nisam ni o čemu ovisan, završio sam fakultet u roku, u vezi nisam varao curu niti bih to ikada napravio, nisam agresivan itd... ali eto, bez obzira na to sve nije mi nitko naletio.

Ono što me podosta iznenadilo jest da su se javile cure koje su u takvoj situaciji, iz mojeg kuta gledišta uvijek bih rekao da su u takvoj situaciji većinom dečki, za cure sam nekako bio uvjeren da nemaju takvih problema.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 04:46   #77
citam ovu temu jer imam dvije frendice u ovom 'problemu' i ne znam kako pomoc, sve sto pisete su vec odavno pokusale i to su tako glupi savjeti. mislim na ovo nabavi psa, cak su bile tak ocajne da su nabavile psa i nis se nije promjenilo, a nisu ni sretnije jer su i dalje frustrirane/depresivne/you name it. probale su ovo s hobijima/tecajima blabla ista stvar, kazu da se ekipa pokupi nakon te aktivnosti i nitko se ne druzi. ja evo ne znam, nemam ideje, jer ak zelis nekoga/vezu/nesto sto nije samo sex ne dolazi planirano.

jos cekam da napisete nes pametno :/
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 14:23   #78
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
citam ovu temu jer imam dvije frendice u ovom 'problemu' i ne znam kako pomoc, sve sto pisete su vec odavno pokusale i to su tako glupi savjeti. mislim na ovo nabavi psa, cak su bile tak ocajne da su nabavile psa i nis se nije promjenilo, a nisu ni sretnije jer su i dalje frustrirane/depresivne/you name it. probale su ovo s hobijima/tecajima blabla ista stvar, kazu da se ekipa pokupi nakon te aktivnosti i nitko se ne druzi. ja evo ne znam, nemam ideje, jer ak zelis nekoga/vezu/nesto sto nije samo sex ne dolazi planirano.

jos cekam da napisete nes pametno :/


pretpostavljam da ti se frendice ponašaju tako da svakog lika vide kao potencijalnog,a kad su tako očajne onda se sigurno i ponašaju tako
vjerovala ili ne to se osjeti,i meni osobno je to odbojno,ne znam za druge ali meni takva osoba sigurno ne bi bila privlačna ni na koji način.

super stvari mi se događaju kad me nije briga za ništa,kad nisam opterećen vezama i kad se osjećam odlično,mislim da se to širi na okolinu i vjerujem da je to privlačno osobama suprotnoga spola.

eto,to je moj savjet.
__________________
perfectly imperfect
sedmi od devet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 16:05   #79
Quote:
zeleni mentol kaže: Pogledaj post
Ono što me podosta iznenadilo jest da su se javile cure koje su u takvoj situaciji, iz mojeg kuta gledišta uvijek bih rekao da su u takvoj situaciji većinom dečki, za cure sam nekako bio uvjeren da nemaju takvih problema.
A logično je da su oba spola frustrirana pod pretpostavkom da ih zanima onaj suprotni Al imaš samo 24 i još si momak sve je na tvojoj strani
Volila bi da me neko upozoria kad navršin 30 da će preostali slobodni muški mojih godina i stariji nastavit barit 20godišnjakinje
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 18:48   #80
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
citam ovu temu jer imam dvije frendice u ovom 'problemu' i ne znam kako pomoc, sve sto pisete su vec odavno pokusale i to su tako glupi savjeti. mislim na ovo nabavi psa, cak su bile tak ocajne da su nabavile psa i nis se nije promjenilo, a nisu ni sretnije jer su i dalje frustrirane/depresivne/you name it. probale su ovo s hobijima/tecajima blabla ista stvar, kazu da se ekipa pokupi nakon te aktivnosti i nitko se ne druzi. ja evo ne znam, nemam ideje, jer ak zelis nekoga/vezu/nesto sto nije samo sex ne dolazi planirano.

jos cekam da napisete nes pametno :/
Da, moram priznati da ni ja nisam vidio takva druženja i upoznavanja. Ja sam se tijekom srednje škole i fakulteta bavio raznim aktivnostima, htio sam puno toga probati, ali baš kao što kažeš ljudi dođu kao i ja na tu aktivnost, odrade i odu doma. Niti jednom nisam primjetio da bi ti ljudi zajedno nekamo išli nakon treninga. Ista priča sa tim psima, dosta mojih susjeda ima pse ali niti jedan od njih nije nabavio psa da bi se lakše upoznao sa drugim vlasnicima pasa niti uopće očekuju da nekoga novoga upoznaju kad idu sa psima u šetnju. Mislim da je ono što je Wayfaring napisala mišljenje velike većine ljudi, jednostavno svaki čovjek ide za svojim poslom i ne interesiraju ga upadi drugih nepoznatih ljudi. Ja bih osobno bio jako sretan kad bi svi ljudi bili tako otvoreni kako se ovdje piše, ali u stvarnosti to baš nije tako.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.